Partizan.net - Forum navijača Partizana

Dobrodošli na najveći i najstariji Forum Navijača Partizana!

Nekoliko desetina hiljada ljudi prati i podržava naš rad. Zaprati nas na socijalnim mrežama za najnovije informacije o Partizanu ili se pridruži hiljadama članova u diskusijama na našem Forumu

Važno: Registracije za nove članove su trenutno zatvorene. Ukoliko svejedno želite da nam se pridružite, pošaljite E-mail Uredništvu koje će Vas uputiti u proceduru. Kontak informacije možete pronaći na partizan.net

Napred Partizan!

7DAYS EuroCup 19/20 - Put do Evrolige

Статус
Затворена за писање одговора.

JasminaT

Grobarčina
Учлањен(а)
05.12.2010
Порука
21.365
Reaction score
40.188
Локација
Žrnov
Ne znam.. nekako mi nije to bilo TO... vodimo 20 razlike, a da se ne stresiram da ćemo da u*eremo nešto :p

Bez šale sad, lagana pobeda, a nismo ništa specijalno odigrali.

Ima izgleda stvarno neštu u toj Severnoj Karolini :wink:

Sve u svemu, lepo win-win veče.
 

BaX

Grobarčina
Учлањен(а)
01.11.2019
Порука
1.208
Reaction score
6.986
Локација
i Ruma je CRNO - BELI grad!
Au kako ih razbismo, još sam u pozitivnom čudu. Svaka čast stručnom štabu, igračima, a bogami i našim navijačima u hali!
Imao sam osećaj kao da smo igrali u hali na Novom Beogradu :)
 

serAlex

Grobarčina
Учлањен(а)
21.05.2007
Порука
7.069
Reaction score
36.050
Последња измена:

zugrobar

Grobarčina
Учлањен(а)
11.05.2008
Порука
1.636
Reaction score
970
Локација
Морава
Стварно смо их покидали, свака част. Да ли је до њихових слабости или до нас, не знам, али смо претходних година и од оваквих екипа губили лагано тако да је ово било одлично. Не бих да хвалим ниједног од играча посебно, али нешто морам да приметим, без икакве лоше намере. Оно што Бирчевић приказује на терену би могао свако ко је више од 3 пута играо баскет иза зграде, оно је страшно. У нападу пуцање тројки али зато у одбрани не постоји.
 
Учлањен(а)
29.06.2008
Порука
14.715
Reaction score
54.950
Локација
Ja sam ceo život s tobom...
Ne znam.. nekako mi nije to bilo TO... vodimo 20 razlike, a da se ne stresiram da ćemo da u*eremo nešto :p

Bez šale sad, lagana pobeda, a nismo ništa specijalno odigrali.

Ima izgleda stvarno neštu u toj Severnoj Karolini :wink:

Sve u svemu, lepo win-win veče.
Misliš? :D
51Ti7GrVrQL.jpg
 

serAlex

Grobarčina
Учлањен(а)
21.05.2007
Порука
7.069
Reaction score
36.050
Plus su komplet sportska priča, marihuana nije legalna npr. :D
 

zzzz

Grobarčina
Учлањен(а)
20.07.2010
Порука
1.247
Reaction score
3.693
Мислим да ово важи од следеће сезоне.
Ако се не варам мислим да гријешиш. Ако оба прођу у топ 8 слабији испада а само побједник ЕК иде. Ако један уђе исто, један улази из ЕК, ако оба не уђу топ 8 испадају а улазе финалисти из ЕК
Za 18 mesta u sledećoj sezoni Evrolige već ima 11 dugoročnih licenci, 2 WC Bajern i Asvel i ostaju još 3 WC bez striktnog uputstva iz kojih liga, pri čemu je ABA prioritet (šta god to bilo) i 2 mesta za Evrokup. Valensija i/ili Alba ako uđu u plejof, samo osvajač Evrokupa ulazi u Evroligu, ako bi ušli i jedni i drugi u plejof, bolje plasirani ostaje u Evroligi. Znači, još Željko da se popne do plejofa i ostali nek se poređaju ispod kako im volja.

Prethodne godine su 4 WC bile unapred planirane za ABA, VTB, Nemačku i Španiju i još za pobednika Evrokupa. Pošto se poklopilo da Valensija uzme Evrokup, oslobodila se još jedna WC koju su dali Zenitu. Ovo što je ABA prioritet za sledeću sezonu, verovatno će zavisiti od našeg učinka u Evrokupu, pa ako se mi iz njega plasiramo, verujem da će i taj prioritet da splasne, jer sigurno im nije interes da imaju dva "jadranska" kluba na ukupno 18 klubova. Dugoročni plan je 16 dugoročnih licenci, uz 2 WC za Evrokup. Format i pravila se menjaju iz godine u godinu, naša osnovna strategija mora biti da se na ovaj ili onaj način dokopamo dugoročne licence, što će biti vrlo zajebano u uslovima krhke jadranske lige, blata ćokimale i drugih regionalnih klubova, da ne kažem interesnih grupa.
 

Batigol

Grobar
Учлањен(а)
06.12.2011
Порука
808
Reaction score
3.809
Nemojte se ljutiti (sto sam zacutao na trenutak) ali baviti se kalkulacijama, pravilima i formatom takmicenja kad su u pitanju banditi iz EL je sigurno najbesmislenija stvar na svetu ili jedna od.
 

serAlex

Grobarčina
Учлањен(а)
21.05.2007
Порука
7.069
Reaction score
36.050
Pa kad katalonski ciganin uvek pokvari kalkulacije. Voli čpvek pare i dobar biznis. :D

 

Vlad

Grobarčina
Учлањен(а)
07.06.2012
Порука
13.875
Reaction score
25.508
Локација
ante portas
Gledajući Trento može se izvesti zaključak da su oni slabi.
Ali to je čista varka.
Reč je o veoma,veoma neugodnoj tvrdoj ekipi.
Godinama oni imaju fizički dominantne ekipe,sa dobrim defanzivcima gde forsiraju igru u tranziciji , trčanje ,a pogotovo eksploatisanje u napadu nekih čudnih bezizlaznih i banalnih situacija gde lako upadneš u njihovu mašinu .
Nisu oni sinoć bili loši nego smo mi bili predobri i odlično spremljeni.
Nisu ove ekipe uopšte za potceniti.Videli smo Veneciju kako to može da izgleda.

Odlično smo ih skautovali,tačno smo znali koga da ostavljamo na šutu za tri i taj rizik nam se isplatio.
Rašon je sinoć lepo načeo utakmicu, uneo sigurnost, a Markus ih je onim ubitačnim šutevima ubio u pojam.
Kakva trojka u facu Dzastinu Noksu koji je defanzivna zver. Mislim momenat koji je prelomio utakmicu. Tad se Trentino raspao.
Posle toga lagana dvojka.
Milina je gledati Markusovo lagano podizanje na šut za dva. Lepota košarke.
Raduje i novi centar. Odlicno cita igru, videlo se to u par minuta.
Sve u svemu ovo zasad ide ko po loju.
Bilo bi red oboriti malo formu i tempirati je za zavrsnicu Evrokupa.

Sad il nikad.
 

zzzz

Grobarčina
Учлањен(а)
20.07.2010
Порука
1.247
Reaction score
3.693
Nemojte se ljutiti (sto sam zacutao na trenutak) ali baviti se kalkulacijama, pravilima i formatom takmicenja kad su u pitanju banditi iz EL je sigurno najbesmislenija stvar na svetu ili jedna od.
U suštini je i to poenta mog posta, naš ulazak u EL naredne godine ne znači nam ništa za buduće godine, format se menja skoro kao u FSS, a jedino dugoročna licenca bi (valjda) garantovala nešto na duži period, a koliko je realno da istu dobijemo, prosudite sami.
 

serAlex

Grobarčina
Учлањен(а)
21.05.2007
Порука
7.069
Reaction score
36.050
@Vlad
Kakvo crno obaranje?! Stojanče već spomenu, nama se sad odlučuje o EC sudbini.

Mi do kupa i reprezentativne pauze nemamo lagan meč. Dva gostovanja ćoravoj pudlici, 2x Darušafaka, Virtus, Futura i Zadar u Beogradu u ABA (ne sve ovim redom). Zajebano do bola, a nema utakmice koju možeš da kažeš da smeš da odigraš lagano. Posle kupa mislim da ide skoro 2 nedelje pauze.

@rkeu
Neka oni nas šokiraju osvajanjem svih trofeja ove godine. Kako ćemo preživeti tolike šokove? Verujem da ćemo se snaći nekako. :D
 
Последња измена:

rkeu

Grobarčina
Учлањен(а)
15.10.2006
Порука
1.557
Reaction score
919
Definitivno nismo navikli na ovakve rezultate. 20+ razlike u gostima,protiv mozda ne toliko jake,ali bar solidne ekipe.
Sve deluje mnogo lepo u poslednjih mesec dana,a jos i istinito. Plasim se malo za nas :)
Mora da se naviknemo definitivno
 

Vlad

Grobarčina
Учлањен(а)
07.06.2012
Порука
13.875
Reaction score
25.508
Локација
ante portas
@Vlad
Kakvo crno obaranje?! Stojanče već spomenu, nama se sad odlučuje o EC sudbini.

Mi do kupa i reprezentativne pauze nemamo lagan meč. Dva gostovanja ćoravoj pudlici, 2x Darušafaka, Virtus, Futura i Zadar u Beogradu u ABA (ne sve ovim redom). Zajebano do bola, a nema utakmice koju možeš da kažeš da smeš da odigraš lagano. Posle kupa mislim da ide skoro 2 nedelje pauze.

Ma slažem se buraz nego mi je ovo sve zasad nestvarno dobro.
A to i nije baš grobarski :D
 

serAlex

Grobarčina
Учлањен(а)
21.05.2007
Порука
7.069
Reaction score
36.050
Apsolutno razumem.

Jbg, u kakvom smo mi stanju bili do skora (da ne koristim neku težu reč, ovo i "dame/gospođe" Grobarke čitaju :D ), ja u svojoj glavi imam totalni haos. Vrištao bih sinoć od sreće, pucaju me emocije, ponos do neba, a mozak urla sa druge strane i konstantno opominje da je sportska strana priče najmanje bitna. Ali verujem da svi to ovde vrlo dobro znaju i razumeju. Da ne počinjemo opet teške teme posle ovako lepe večeri.

Momcima još jednom veliko HVALA i naklon do poda. Bravo!!! :respect
 
Учлањен(а)
29.06.2008
Порука
14.715
Reaction score
54.950
Локација
Ja sam ceo život s tobom...
Moram reći da se u poslednjih par utakmica, ako ništa bar 2 podcenjuje konačno konstantiji doprinos Zagorca, a i bogami Jankovića, koji sve smirenije igra iz pika, manje se zaleće više razmišlja, što naravno dolazi sa širinom, jer je počeo i Volden da pogađa, Markus odmah pogađa čim nije sam spolja i to donosi mnoge stvari, ali Janković stvarno ima trenutke kada rodi poene ni iz čega, iz nekog polu pika, što je veliki uspeh s obzirom da Volden ima slab pregled igre, a da Gordić manje više asistira šablonski...
Zar nismo dali 49 tad? :D

Ovo večeras bilo dosadno koliko smo ih polupali.
U pravu si, mogao sam da se zakunem da je bilo 45.
 

Rade

Služba bezbednosti
Уредник
Учлањен(а)
29.03.2010
Порука
3.751
Reaction score
9.500
Necemo sa Krkom i ciganima da se izjednacavamo :D

Ili ko vec sad drzi rekord otkako je Evroliga propala.

Ne mogu da komentarisem, posto nisam bio u mogucnosti da gledam. Video sam samo highlightse. Deluje da je igra bila tecna i da smo ih zgazili. Odlicna trenutna forma.
 
Статус
Затворена за писање одговора.
Top