Partizan.net - Forum navijača Partizana

Dobrodošli na najveći i najstariji Forum Navijača Partizana!

Nekoliko desetina hiljada ljudi prati i podržava naš rad. Zaprati nas na socijalnim mrežama za najnovije informacije o Partizanu ili se pridruži hiljadama članova u diskusijama na našem Forumu

Važno: Registracije za nove članove su trenutno zatvorene. Ukoliko svejedno želite da nam se pridružite, pošaljite E-mail Uredništvu koje će Vas uputiti u proceduru. Kontak informacije možete pronaći na partizan.net

Napred Partizan!

7DAYS EuroCup 19/20 - Put do Evrolige

Статус
Затворена за писање одговора.

avax

Grobarčina
Учлањен(а)
04.06.2011
Порука
3.396
Reaction score
10.422
Локација
okupirana Srbija
Moram reći da se u poslednjih par utakmica, ako ništa bar 2 podcenjuje konačno konstantiji doprinos Zagorca, a i bogami Jankovića, koji sve smirenije igra iz pika, manje se zaleće više razmišlja, što naravno dolazi sa širinom, jer je počeo i Volden da pogađa, Markus odmah pogađa čim nije sam spolja i to donosi mnoge stvari, ali Janković stvarno ima trenutke kada rodi poene ni iz čega, iz nekog polu pika, što je veliki uspeh s obzirom da Volden ima slab pregled igre, a da Gordić manje više asistira šablonski...
Jankovićev i Markusov PIR sinoć 15, Zagorov 14, tako da ima smisla ponekad :D i što Stojanče napiše.
Đentileov PIR -4, tako da bih još koji poen dodao na Zagorovih 14.
 

Matke22

Grobarčina
Учлањен(а)
31.08.2018
Порука
3.217
Reaction score
8.995
Локација
JNA
Ima tu još prostora za napredak itekako...

Tomas nije ni blizu svoje forme, Volden je protiv Virtusa pokazao da može itekako biti opasan napadački i od njega treba očekivati barem pola što je prikazao u toj utakmici, pojačani smo na centru sa Mekaduom, Gorda takođe ima prostora. Jaramaz odigrao solidnu rolu što se tiče odbrane protiv Virtusa, a protiv Cedevite i Trenta odigrao odlično, do sada se tražio. Zagorac vezao dve dobre utakmice i od njega treba očekivati da konačno prebrodi barijeru što ima i da uhvati neki kontinuitet. Jedino se brinem da Pejdž ne padne sa formom. Kad se bude odlučivalo sem Pejdža moraćemo imati još raspoloženih šutera...
I pri tome svi igraju u proseku po 20 minuta, niko se ne troši sa preko 30 minuta po utakmici kao u nekim ekipama i tu vidim našu šansu.

Ne treba samo dizati neku preveliku euforiju pre vremena, nama ne treba euforija koju je imala reprezentacija da mi nešto sigurno uzimamo i da našim igračima nabijemo neku tenziju. Bolje je ići kao ekipa iz senke. Virtus, Unikaha, mi, Monako, Uniks i tu su Galatasaraj i Patra kao solidne ekipice.
Valorizovali smo pobedu protiv Virtusa što je mnogo bitno. E sad nam se otvorila lepa šansa da uzmemo prvo mesto i da do potencijlnog polufinala imamo prednost domaćeg terena ali otom potom. Dakle bilo bi sad baš zgodno kad bismo Dačku brejknuli da se približimo tom prvom mestu.

Što se tiče obaranja forme po meni bi bilo idealno kad bismo izgubili u top 16 od Virtusa 5 razlike i u abi imamo prava na jedan poraz čisto da ne poletimo (čitaj neporažena reprezentacija na pripremama i u grupnim fazama). Kad krene četvrtfinale, mi prava na poraz nemamo...
 

Krle_93

Početnik
Учлањен(а)
28.11.2019
Порука
21
Reaction score
13
Локација
Beograd
Ono sto je najbitnije je da mi obezbedimo prednost domaceg terena u 1/4 finalu,jer protiv koga god da igramo,imamo ogromne sanse da prodjemo dalje.Uniks,po imenima dosta jak,medjutim na terenu su kao raspustena banda.Jedina ekipa koje se plasim je Monako,mada oni i nemaju neku bog zna kakvu publiku tako da tamo moze vrlo lako da se napravi brejk.Realno,ko prezivi ukrstanje sa tom grupom,dakle Partizan,Monako,Uniks,vrlo verovatno ide u finale,a mozda i osvaja.Ali polako,korak po korak,da se mi nekako probijemo do finala,pa posle vise i ne treba da igramo ABA ligu,nek se bore fmp,cedevita i milogorci za kup Nade Obric.
 

Kiza Srbija

Grobarčina
Учлањен(а)
04.04.2010
Порука
1.911
Reaction score
4.213
bravo za igru
bravo za pobedu

teraj dalje

ceka nas tezak mec protiv ivo lola radnicki fmp
nema opustanja
 

espinosa

Grobarčina
Учлањен(а)
24.06.2007
Порука
1.697
Reaction score
1.407
Svaka cast za dosadasnji deo sezone i sinocnju pobedu.
Jasno je da je ekipa klikunula i da postoji hemija.
Izbor igraca je dobar i svi igraju timski.
Rekao bih na osnovu vrlo kratkog uzorka da je Mc Adoo bas on sto nam je falilo, jer sam stekao utisak da cesto nemamo resenje iz pozicione igre i da bi on uz Tomasa mogao doneti pone iz pozicionog napada na postu.
Ostalo je jos da pronadjemo lidera u kosgeterskom ucinku, nekog ko preuzima odgovornost kad je tvrdo i moze pogadjati u serijama.
Za sada je to radilo nekoliko igraca, sto jeste kvalitet, ali je vrlo bitno kako se sezona blizi zavrsnici da ekipa izbaci lidera.
Mislim da ih treba traziti u Radetu, Rasi, ili Ogiju.
Jako me raduje forma Pejdza koji jeste moj ljubimac i verujem igrac sa najvise talenta u ekipi. Dodatnim sampouzdanjem i povecanom napadackom agresijom, moze dodatno napredovati. Njegov sut je izvanredan.
Redzi je igrac koji ce pomoci dosta da se zetva kvalitetno uradi
 

PFCT

Grobar
Учлањен(а)
02.06.2017
Порука
204
Reaction score
663
Par utisaka sa lica mjesta..
1.dvorana odlična, nas sigurno preko 200 na svim tribinama
2. Atmosfera kao da smo recimo gostovali Megi u Mitrovici
3. Poslije 2 minuta igre se vidjelo da smo dosta bolji i da sigurno dobijamo, što je dovelo do toga da Trifa dobije odličnu minutažu kao i da debituje MekAdu koji je za 7min igre izgledao dosta dobro..
4. Skoro cijelu utakmicu se igrala odlična odbrana a u napadu odlicno rasporedjeni poeni kao i minutaža (niko preko 21min)
5. Sve u svemu ne pamtim lakšu gostujuću Evropsku pobjedu ikada i svaka čast svima koji su došli u Trento i podržali momke. Niima je to mnogo značilo a i vratili su nam najbolje moguće
6. Pohvale i za Trinkijerija.. Odlično postavljena i vodjena utakmica
 

Прилози

  • C073881E-D511-442C-BCA2-1787BC25CCF7.jpeg
    C073881E-D511-442C-BCA2-1787BC25CCF7.jpeg
    3,4 MB · Прегледа: 55
  • 13FED367-9F22-498B-ADF1-8ED0138737F5.jpeg
    13FED367-9F22-498B-ADF1-8ED0138737F5.jpeg
    3,5 MB · Прегледа: 57
  • 2DD0441E-EC30-4E66-822C-3A22817FAD24.jpeg
    2DD0441E-EC30-4E66-822C-3A22817FAD24.jpeg
    1,9 MB · Прегледа: 53
  • 22A2A0A3-9BE9-4722-908A-4FA8A08AE28B.jpeg
    22A2A0A3-9BE9-4722-908A-4FA8A08AE28B.jpeg
    2,5 MB · Прегледа: 56
  • D2F3F393-11E5-46C4-AECE-9A42B745F157.jpeg
    D2F3F393-11E5-46C4-AECE-9A42B745F157.jpeg
    1,3 MB · Прегледа: 53
  • A6BE0A15-A086-484E-BF76-6105E4FB718E.jpeg
    A6BE0A15-A086-484E-BF76-6105E4FB718E.jpeg
    2,1 MB · Прегледа: 52

LazarP

Grobarčina
Учлањен(а)
07.12.2012
Порука
5.427
Reaction score
11.861
Локација
Kopam tunel, vidćemo...
ja baš htedoh da pišem kako mi je Janković jedno od prijatnijih iznenađenja što se napretka tiče, kako sezona odmiče.
nekako mi se, laički gledano, čini pokretljiviji, elastičniji, izmigolji se ispod koša i daje koševe u situacijama gde bi se ranije zabagovao :)

Šokirao je i resetovao um onom frizurom.

A, mogi su se smejali.

:)
 

garbaN

Partizanovac
Учлањен(а)
14.09.2019
Порука
866
Reaction score
5.209
Локација
Beograd
Može li neko još jednom da potvrdi da li prednost domaćeg terena u polufinalu i finalu Evrokupa isključivo zavisi od plasmana (najbolji skor jedne ekipe u sve četiri grupe) u TOP16 FAZI (domaćinstvo u četvrtfinalu je svakako određeno samim plasmanom sa prve ili druge pozicije)?
Verovatno je neko već pisao o tome ali mi je promaklo, a zanima me tačan sistem određivanja prednosti domaćeg terena. Nadam se da se nakon svake sledeće faze ne dodaju/sabiraju pobede i prave nove kalkulacije za narednu fazu takmičenja. Zapravo samo taj odgovor mi je bitan.
 

GORAN-BL

Grobar
Учлањен(а)
11.04.2010
Порука
765
Reaction score
2.842
Локација
Banja Luka
2.50 kvota da ce se Partizan plasirati u polufinale Evrokupa,poklon od Boga :cool::D:D
 
Статус
Затворена за писање одговора.
Top