Partizan.net - Forum navijača Partizana

Dobrodošli na najveći i najstariji Forum Navijača Partizana!

Nekoliko desetina hiljada ljudi prati i podržava naš rad. Zaprati nas na socijalnim mrežama za najnovije informacije o Partizanu ili se pridruži hiljadama članova u diskusijama na našem Forumu

Važno: Registracije za nove članove su trenutno zatvorene. Ukoliko svejedno želite da nam se pridružite, pošaljite E-mail Uredništvu koje će Vas uputiti u proceduru. Kontak informacije možete pronaći na partizan.net

Napred Partizan!

7DAYS EuroCup 19/20 - Put do Evrolige

Статус
Затворена за писање одговора.

zimski

Grobar
Учлањен(а)
01.02.2014
Порука
567
Reaction score
2.169
Jebiga ima to Rade, da zeli da bude heroj po svaku cenu... Bilo je mnogo boljih resenja u poslednjem napadu, ali adrenalin udario u glavu...
Al je frka kad naletimo na tvrdu odbranu, plus sudije pustale tucu.
 

crna ovca bela vrana

Grobarčina
Учлањен(а)
28.05.2018
Порука
1.065
Reaction score
4.236
Локација
Humska 1
Mcadoo jedini zasluzio sve pohvale, nejasna mi malo ona prva izmena njegova.

Podrska momcima, losije vece i sto se mene tice i nije los poraz... Em im vracamo, nadam se, vec kroz nedelju dana vecom razlikom i brisemo sa time ovaj poraz, em cemo se spustiti malo na zemlju svi kolektivno.

Arnaut iza kosa da pusi. Pohvala nasim navijacima u hali.

NAPRED PARTIZAN!
 

vasoo

Grobar
Учлањен(а)
10.08.2018
Порука
240
Reaction score
354
Локација
i svakog novog dana
htio je da zagorac da bude jaramaz nedelju dana..jbg moralo se u ovo desit
lose i prevodjenje lopte
idemo dalje u pionir laganih +15
 

Deki

Grobarčina
Учлањен(а)
16.09.2007
Порука
1.542
Reaction score
3.822
Локација
Beograd
Ovaj poraz pravi situaciju pritiska za naredni mec jer ako izgubimo mi smo najverovatnije ispali. Posle bi u Bolonji morali da se vadimo. Dobro je sto je samo 2 razlike i sto ovi nisu nikakav bauk. I da dobro je sto je Pionir.

Sto se tice kalkulacije za prednost domaceg terena sada je mnogo komplikovanije pa moramo pratiti jos vise i ostale rezultate.
 

system

Grobarčina
Учлањен(а)
29.09.2008
Порука
3.300
Reaction score
15.353
Локација
U pizdi materini
Nekako je mirisalo na neizvesnot od starta utakmice, ja mislim da mi lošije od ovoga nešto puno i ne možemo kao da nam je dosadio ovaj pobednički niz :D Zagore brate mili lepo je biti Jare ali mislim da bi te General davio na terenu za ovo.
 

Matke22

Grobarčina
Учлањен(а)
31.08.2018
Порука
3.217
Reaction score
8.995
Локација
JNA
Kad god su zajedno bili Zagorac i Janković mi smo bili u minus fazi. Zagor ako se izuzme ona trojka i step bek, upropastio je kontru posle koje je usledila nesportska Voldenu, potom još jednu kontru je upropastio kad mu pas za Voldena nije prošao i onda kao šlag na tortu ovo na kraju...

Nije baš darušafaka kurac od ekipe, dobro možda ofanzivno jeste ali defanzivno nikako. Očekivao sam ovakvu utakmicu samo sam mislio da ćemo pronaći svoju igru, u ovakvim utakmicama dolazi do izražaja ekstra kvalitet na beku. Kad nikog ne ide da povuče ekipu ali dobro šta je tu je.

Volden 0 poena, on u ovakvim utakmicama mora da povuče... Baš slab večeras.
Tomas je definitivno van forme, totalno je dekoncentrisan večeras bio...

Mekadu kapa dole za večeras.

Imali su prednost to što nisu igrali za vikend i očigledno dobro spremili... Propustili smo lepu šansu za prvo mesto i eventualno domaćinstvo do finala.

Teraj dalje. Odvalićemo ih 10 razlike u pioniru.
 

Al_Bundy

Grobarčina
Учлањен(а)
09.04.2010
Порука
1.003
Reaction score
3.235
Локација
Prijedor
Neka, da vidimo kako je kad se pegla dobra odbrana. Vjerovatno bi i uzeli da je Birča pogodio neke od onih otvorenih trojki. Zagor u poslednjem napadu neozbiljno.
 

Владан

ex Vlad
Учлањен(а)
07.06.2012
Порука
13.972
Reaction score
25.967
Локација
ante portas
Poraz ko poraz .
Morao je doći.
Znao sam da nas čeka teška utakmica.

Inače nisam video u životu da je jedna ekipa pogodila ovoliko teških poena i to iz nemogućih situacija u poslednjim sekundama na isteku napada.
Neverovatno.

Ostaje žal zbog sjajne partije Mekadua.
Sad skupiti snage za sledeću u Pioniru.
Nabiti ih stoka razlike i zavrsiti posao.
Nadam se da se Reding vraća.
Falio je ko leba danas.
 

Juzna pruga

Grobar
Учлањен(а)
29.06.2019
Порука
401
Reaction score
2.208
Локација
Gde god on da igra
Auuuuu kakva sranje utakmica. Jos smo na kraju promasili cak i za pobedu. Odgrizo bih sam sebi nogu.
Jedva ih cekam da dodju u Beograd .ovna turska. A sudijama ...... .
Place mi se od muke
Nista moramo sad jos jace do kraja.
 

JasminaT

Grobarčina
Учлањен(а)
05.12.2010
Порука
21.428
Reaction score
40.814
Локација
Žrnov
i koliko god loše da smo odigrali, što zbog nas samih, što zbog toga što nam nisu više dozvolili, činjenica je da smo ovo mogli dobiti samo da je bilo više koncentracije kod slobodnih bacanja. ili da smo ubacili otvorene šuteve.

dobili su nas malo i na naše oružje - tuču. mislim da smo prvi put izgubili treću četvrtinu.

makadu mi se sve više sviđa... nema dovoljno snage, bar mi tako izgleda, ali mislim da će biti top.

idemo dalje, ne boli ovo mnogo, ako izvučemo pouke.
 

BandidoIvicaIliev

Početnik
Учлањен(а)
19.10.2019
Порука
37
Reaction score
36
Локација
Beograd
И ове отворене тројке што смо имали, промашили смо. Заслужено губимо ово.
 

Blok22

Početnik
Учлањен(а)
02.09.2019
Порука
34
Reaction score
38
Локација
Humska 1
Reding nedostajao. Sve u svemu losa igra i one dve frojoke sa 8 metara onog orangutanoglua odlucile uz bezobrazluk Zagorca, mozda ne bi bilo kosa ali saigraci se moraju ispostovati, posebno sto Zagorac nije najbolji igrac ovog tima. Desava se ali ovo ne sme ponoviti. U Pioniru cemo razmontirati ove indijance.
 

GORAN-BL

Grobar
Учлањен(а)
11.04.2010
Порука
765
Reaction score
2.843
Локација
Banja Luka
Учлањен(а)
29.06.2008
Порука
14.757
Reaction score
55.310
Локација
Ja sam ceo život s tobom...
Ovaj poraz pravi situaciju pritiska za naredni mec jer ako izgubimo mi smo najverovatnije ispali. Posle bi u Bolonji morali da se vadimo. Dobro je sto je samo 2 razlike i sto ovi nisu nikakav bauk. I da dobro je sto je Pionir.
Ako ne mogu da se nose s takvim pritiskom nek menjaju zanimanje.
Realno očekivan kraj serije u jednom momentu, pogotovo protiv ovakve specijal defanzivne ekipe, fmp je u drugoj četvrtini pokazao neke slabosti ovi su malo više ogolili.
Malo kriterijum, malo zagrađivanje, malo ludački njihovi šutevi, ali opet smo bili na jedan posed.
Ali to se sređuje formom. Kada stane šut zavisimo od nekog pored Pejdža pošto se na njemu iskače.
Protiv fmpa to je rešio Birčević, opet baviti se košarkom i ozbiljne nade polagati u plan čija je osnovna varijabla Birčević je neozbiljno.
Tako da u tim momentima u budućnosti očekujem doprinos Redinga...
 
Статус
Затворена за писање одговора.
Top