Partizan.net - Forum navijača Partizana

Dobrodošli na najveći i najstariji Forum Navijača Partizana!

Nekoliko desetina hiljada ljudi prati i podržava naš rad. Zaprati nas na socijalnim mrežama za najnovije informacije o Partizanu ili se pridruži hiljadama članova u diskusijama na našem Forumu

Važno: Registracije za nove članove su trenutno zatvorene. Ukoliko svejedno želite da nam se pridružite, pošaljite E-mail Uredništvu koje će Vas uputiti u proceduru. Kontak informacije možete pronaći na partizan.net

Napred Partizan!

7DAYS EuroCup 19/20 - Put do Evrolige

Статус
Затворена за писање одговора.

serAlex

Grobarčina
Учлањен(а)
21.05.2007
Порука
7.276
Reaction score
37.182
Znao sam ja da stajanjem u prvom redu život rizikujem, samo još niko nije bio dovoljno (ne)precizan ili mi je glava mala. :D
 

grobarani

Grobar
Учлањен(а)
02.06.2017
Порука
851
Reaction score
1.487
Ko jos osim nas gadja sudije i protivnicke igrace flasama i upaljacima?

U 2020-oj godini ti uzimas flasu ili upaljac i gadjes sudije?

Ostoja stavi kamere u hali, snimis idiota koji je gadjao, javno objavis i tuzis ga da on plati svu stetu nastalu sa tim njegovim potezom. Bez kamera u hali nikad se nece ovo rijesiti, nikada. Ovo se svake godine ponavlja i ponavlja.
Ali zna se kome bi kamere smetale..pa onda iz pricipa nece da ih stave da se ne zamijeraju ljudima ;) ;-)
 
Учлањен(а)
09.04.2010
Порука
231
Reaction score
181
Protiv cigana u areni debil pored mene pušio travu...popio unuče vinjaka...bacio prema klupi cigana...zato je kasnilo sa početkom drugog poluvremena...
Svo vreme urlikao vesna...vesna...
Strašno za videti...žao mi što ga nisam uslikao pa poslao da neko objavi...
Godinama sam mislio da takve stvari rade ubačeni cigani jel nisam mogao da shvatim da neko ko voli PARTIZAN može tako da naudi voljenom klubu...međutim ovaj klinac ( do 25 godina) je sigurno naš...samo bolestan...
Ovo samo mi sami možemo da rešimo...pojačanom kontrolom i ozbiljnijim obezbeđenjem....
Primera radi vodio sam sina od dve godine na neku utakmicu sa Hemofarmom nisu mi dali da unesem flašicu njegovu....a narkomani unesu "unuče"
Odgovornost i ugovor sa firmama za obezbeđenje su ključ
PS: Debil je unučiće (bilo ih više) uneo u torbici ništa preterano kreativno...
 

system

Grobarčina
Учлањен(а)
29.09.2008
Порука
3.298
Reaction score
15.345
Локација
U pizdi materini
pre jedno 4 godine, na utakmici protiv cigana, moj muž popio unuče u glavu i završio sa šavovima. doletelo u pioniru sa vrha iznad ulaza C.
jbg, nije imao snage, dobacio samo do dna tribine...

I protiv Daške je jedan naš u fudbalskom dresu dresu dobio nešto u glavu lik sedeo do terena na tribini C, bio sam na terasici pa sam video ...
 

Dino

Grobarčina
Учлањен(а)
09.04.2010
Порука
1.557
Reaction score
11.054
Ja ne znam gde vi ulazite, a da vam otvaraju novcanike. Ja se zadnji put silom prilika vracao odmah nakon utakmice kuci, pa morao sa sobom da nosim milion nekih stvari u kaputu i torbici, bio vec spreman da se odreknem polovine toga jer nisam imao gde i kad da ostavim. Ono sto mi je bilo bitno gledao da ustekam kako znam... Medjutim na ulazu me lik samo formalno opipao niz kaput i trazio da otvorim torbicu u ciji sadrzaj skoro da nije ni pogledao. Mogao sam bombu da unesem, a ne parce stakla u vidu unuceta.

Video sam da ljudi unose svasta, ove organizovane isto pretresaju samo formalno jer se stvori guzva ako pokusaju bilo sta detaljnije. Budala ce uvek biti ,mora im se bar malo ograniciti sloboda da unesu sta hoce u halu.

Ali ako cemo realno, to je pre svega problem mentaliteta i nedostatka svesto da to steti klubu. Ko hoce da gadja uvek ce naci nacin. Ne moze niko da ti uzme telefon npr., ma koliko jeftin bio, a i da je skup mozes da izvadis bateriju, gadjas nekom glomaznom futrolom ili tako necim.
Ako se nadje tako neka "kreativna" budala, a uvek se nadje, tu klub ne moze nista da uradi. Najefektivnija bi bila reakcija mase okolo, ne znam kako ali sam cesto nailazio na nekoliko ljudi koji hoce da odreaguju na te stvari kad se otme kontroli, a desavalo se ne mali broj puta.
 

Dino

Grobarčina
Учлањен(а)
09.04.2010
Порука
1.557
Reaction score
11.054
Nema odavno istrazni sudija tu ulogu.
Nego direktno kod tuzioca. Ponudi mu nagodbu koju u principu ne moze da odbije jer ce zainat da ga oderu ako ode na sud.

To nece doprineti bilo cemu. Takvi ljudi obicno i ne prate takva desavanja. Da prate, a valjda navijaju za Partizan, verujem da bi svakom normalnom dovoljan motiv da prestane sa tim bila mogucnost da uopste Partizan u jednoj bitnoj utakmici ostane bez podrske publike.

Mnogo efektivnije je da masa oko budale odreaguje. Ne u smislu da ga izlome, nego samo da mu se skrene paznja da ne moze to da radi.
 

Silvija Mizdrak

Grobarčina
Учлањен(а)
18.06.2008
Порука
3.300
Reaction score
10.812
Локација
Beograd
Ko jos osim nas gadja sudije i protivnicke igrace flasama i upaljacima?

U 2020-oj godini ti uzimas flasu ili upaljac i gadjes sudije?

Ostoja stavi kamere u hali, snimis idiota koji je gadjao, javno objavis i tuzis ga da on plati svu stetu nastalu sa tim njegovim potezom. Bez kamera u hali nikad se nece ovo rijesiti, nikada. Ovo se svake godine ponavlja i ponavlja.
Ali zna se kome bi kamere smetale..pa onda iz pricipa nece da ih stave da se ne zamijeraju ljudima ;) ;-)
"Ljudima"?! Nadam se da si svestan šta si rekao... :D
 

Grncarija

Grobar
Учлањен(а)
31.08.2019
Порука
1.383
Reaction score
5.165
Локација
Beograd
Postavljene su kamere u Pioniru (gore u coskovima). I u Areni rade jer je Covic pohvatao one sto su pljuvali sudije u EL. Pitanje je samo zasto se ne posalju snimci policiji nego se podnose krivicne prijave protiv NN lica? Da zele da nadju te budale oni bi ih nasli. Mozda da kontaktiraju Vazuru, on je ekspert za kamere :buhaha
 

PFCT

Grobar
Учлањен(а)
02.06.2017
Порука
204
Reaction score
663
Činjenica je da su “ljudi” koji ubacaju stvari na teren teške BUDALETINE I IDIOTI!!
Dovoljno je pijanoj budali da se malo omakne pa da pogodi igrača ili sudiju u glavu i onda bi najebali za sva vremena..
 

Grncarija

Grobar
Учлањен(а)
31.08.2019
Порука
1.383
Reaction score
5.165
Локација
Beograd
Kad si spomenuo sluzbu, primetio sam u Areni u onom Skybox-u na severu (blizu istocne strane) uvek ima ljudi koji snimaju kad god pocne "nepodobno" skandiranje. Mozda je slucajnost a mozda nije..
 

Sasha Bely

Grobarčina
Учлањен(а)
04.12.2012
Порука
3.748
Reaction score
6.267
Ako mora kazna nek bude Trentno bez publike... pa da u 1/4 finalu gori arena.
Sta reci o flasi, to je do mentalieta jbg takvi smo.
 

Matke22

Grobarčina
Учлањен(а)
31.08.2018
Порука
3.217
Reaction score
8.995
Локација
JNA
Juče se pisalo kako se pljuju igrači što nije istina, iznošenje činjenica nije pljuvanje.

Ne zameram Zagoru prvu promašenu trojku, šutnuo je rezonski. Nisam mu zamerio ni to što je dobio rampu od igrača iz drugog plana, sve je odradio košarkaški. Zameram mu što je naskočio malo od trojke udesno i pokušao za 2, a Janković se počeo penjati u blok i odbio mu saradnju. Novica mu vraća na trojku sam kao duh, uplašio se... Potom posle bloka Jankovića, preuzima ga Hamilton i on iz takve situacije pokušava preko njega da šutira za 3 i naravno promašuje, a samo napad pre toga iz otvorene situacije nije imao samopouzdanja, a za ovo jeste. I naravno iz ovoliko grešaka u napadu desila mu greška u odbrani u preuzimanju. Skucao se u Tomasa, gde ga je Tomas odgurnuo da izađe na šut Guleru za 3 koji smo primili. U drugoj četvrtini imao je otvorenu trojku, posle pasa Novice, na Novici su skupili i lepo je pronašao samog u korneru Radeta, takav šut mu niko normalan ne zamera. Totalno košarkaški i posle tog promašaja, u sledećem napadu šalje pas u aut, jebiga kad se nakupi ovoliko i rezonskih i nerezonskih promašaja nije ni čudo što su mu iz nesigurnosti izbijali loptu, lepili ga tri put.

Na početku drugog poluvremena opet ga je Novica pronašao samog u uglu i promašio, indetičnu poziciju je imao i na samom početku 4. četvrtine kad ga je Gorda pronašao i opet promašaj za 0/5 za 3. I konačno posle 10 promašaja uradio je stvar koju je odmah trebao uraditi posle 2 promašaja, a to su lagani poeni. Brate Zagore ako čitaš ovo, pogledaj utakmicu i pogledaj svoje greške. Ne možeš iz utakmice u utakmicu imati isti broj izgrađenih i nerezonskih šuteva i onda kažu u kanalu je. Pa kako i ne bi bio sa toliko teškim šutevima, koje ne uzimaju ni mnogo bolji šuteri u tolikoj meri. Ni Novica kad uzima svoje prve poene ne šuta za tri, već utakmicu počinje onim što najbolje zna... Nije ni fer prema saigračima takvo ispucavanje utakmicama unazad. Što se tiče odbrane, odigrao ju je na dobrom nivou.

Mali Trifunović čim je ušao iznudio je grešku Kolsona, uhvatio skok u napadu, u istom tom napadu pogodio oba slobodna bacanja. Pred kraj prve četvrtine pogodio je dugu 2. U drugoj četvrtini je izašao sa plus minus +16. Mali je odigrao dobru rolu u prvom poluvremenu.

Birču nisam kritikovao do sad ali i on je preterao 2 3 uzastopna promašaja za 3, 1/5 ukupno. Olakšavajuće je to što je to radio na većoj prednosti. Prva njegova utakmica gde je preterao. Da mi ne kaže sad neko, a druga strana terena. Jeste na drugoj strani terena je uhvatio skok, ukrao loptu, poprilično zasmetao jednom šutu za 3, i nije istina da mu je jedino dobra stvar što radi šut za 3. Uvek je prvi u kontri. :D

Što se tiče utakmice sve pohvale ste rekli, da se ne ponavljam i ja. Očekivao sam ovakvu pobedu od 10 plus razlike, teraj dalje. Mislim da ćemo protiv boljih bekova imati problema, ako napadački ne budemo mogli parirati, a odsustvo Redinga itekako će uticati na nedostatak boljeg protoka i lakših poena. Doduše sve te ekipe (Monako, Uniks, Unikaha, Virtus), nemaju ono što mi imamo a to je široka rotacija koja melje odbranu dobar deo utakmice.
 

Silvija Mizdrak

Grobarčina
Учлањен(а)
18.06.2008
Порука
3.300
Reaction score
10.812
Локација
Beograd
Nije mentalitet u pitanju nego debilizam, meni su, u EL na ulazu u Arenu, hteli da skinu neke priveske sa ključeva, a Bogu hvala imam ih kilo minimum i između ostalih i bejzbol palicu od punog mesinga :D , na šta sam ja bukvalno otela ključeve i pogledala ga tako nežno da se okrenuo sledećem... A ispipaju me, žene redari, k'o da sam terorista a ne žena od 55 godina, tj. baba :D
 
Статус
Затворена за писање одговора.
Top