Partizan.net - Forum navijača Partizana

Dobrodošli na najveći i najstariji Forum Navijača Partizana!

Nekoliko desetina hiljada ljudi prati i podržava naš rad. Zaprati nas na socijalnim mrežama za najnovije informacije o Partizanu ili se pridruži hiljadama članova u diskusijama na našem Forumu

Važno: Registracije za nove članove su trenutno zatvorene. Ukoliko svejedno želite da nam se pridružite, pošaljite E-mail Uredništvu koje će Vas uputiti u proceduru. Kontak informacije možete pronaći na partizan.net

Napred Partizan!

7DAYS EuroCup 19/20 - Put do Evrolige

Статус
Затворена за писање одговора.

Goran Tomić

Kralj fanzina
Учлањен(а)
07.12.2011
Порука
11.707
Reaction score
29.395
Локација
Beograd
Mnogo efektivnije je da masa oko budale odreaguje. Ne u smislu da ga izlome, nego samo da mu se skrene paznja da ne moze to da radi.
Ja mislim da će najbolje budali da se skrene pažnja ako ga izlome na utakmici, plus da plati novčanu kaznu u visini koja bude prosleđena Partizanu, plus da plati novčanu odštetu u visini toga koliko bi Partizan zaradio od prodatih karata na utakmici koju će eventualno odigrati bez publike...
Od toga nema boljeg leka i vaspitanja za budale...pa da vidim da l' bi budala opet ispala baš tolika budala...
A ispipaju me, žene redari, k'o da sam terorista a ne žena od 55 godina, tj. baba
Ja sam deda od 55 godina, i uvek tražim da me ispipaju žene redari, ako već mora neko da me ispipava, ali skoro uvek kažu ne može...

E jedan jedini put su mi uslišili želju na stadionu Obilića, igrao F.K.Partizan sa nekim, ne sećam se s kim (al' nije bio Obilić), i tamo rekoše može, i ona žena me suptilno pretresla (valjda joj bilo malo nelagodno, meni je bilo svejedno) i eto tako...ali, ja ionako nemam nameru da unosim unučiće, bombe ili bilo šta drugo što bih bacio na teren, i ne idem na utakmicu da bih naštetio Partizanu koga volim i za koga navijam...

A što se tiče toga ko koga treba da pretresa/pipa prilikom ulaska, gde je tu ravnopravnost polova, zagarantovana ustavom?
I otkud oni na ulazu znaju ko je hetero, bi ili gej-lezbo?
Šta ako recimo (dominantni) lezbo premijer Brnabić dođe na utakmicu? Ko njoj pripada kao odgovarajući pretresač? Muško ili žensko? I kog sexy opredeljenja?
 

ZatucaniZapadnjak

Grobarčina
Учлањен(а)
29.06.2019
Порука
1.116
Reaction score
5.463
Локација
Beograd
Da li Valensijin skor ima bilo kakav efekat na to da li idu finalisti u EL ili samo pobednik? Negde sam video da ako udju u 8, samo pobednik ide. Ako ne udju, idu finalisti EC.
 

serAlex

Grobarčina
Учлањен(а)
21.05.2007
Порука
7.195
Reaction score
36.690
Tako je, ako Valensija (ili Alba) završi u TOP8, samo pobednik EC ide u EL. U suprotnom idu finalisti.
 

Sony PFC

Grobarčina
Учлањен(а)
02.07.2008
Порука
4.480
Reaction score
1.114
Локација
Tamo visoko, za brda ona...
Tako je, stim da valjda od naredne sezone finalisti EK sigurno igraju EL za narednu sezonu.
Dakle, od sezone 2020-2021

Mislim, kod Bartomeua nista nije sigurno.

Nego, mene zbunjuje nesto drugo. Da li to znaci da ce i nakon ove sezone, tim koji dolazi iz EK ulaskom u top 8 EL imati EL za narednu sezonu?
Da li se to odnosi na bilo koji klub koji udje u top 8?
Ako je odgovor ne, to hipoteticki znaci da bi mi mogli igrati EL u najboljem slucaju svake druge godine.
Naravno, osim ako Aba ne dobije opet sigurno mjesto, a ne prednost pri dobijanju jedne od 3 vajld karte, u sta sumnjam.
 

serAlex

Grobarčina
Учлањен(а)
21.05.2007
Порука
7.195
Reaction score
36.690
...Da li to znaci da ce i nakon ove sezone, tim koji dolazi iz EK ulaskom u top 8 EL imati EL za narednu sezonu?
Da li se to odnosi na bilo koji klub koji udje u top 8?...

Trenutna pravila kažu da bolje plasiran od dva EC tima u TOP8 zadržava mesto u EL i sledeće sezone. To znači da bi Valensija koja je EC osvojila u sezoni 2018/19 mogla da igra EL svake naredne sezone ukoliko prethodnu završi u TOP8, a pri tom onaj drugi učesnik iz EC ne bude ispred nje. Naravno, samo dok traje pravilo koje je trenutno na snazi.


Of the two EuroCup clubs qualifying for the EuroLeague season, the one placed the highest in the standings at the end of that next EuroLeague season will remain in competition for the following season if it has reached the Playoffs

Generalno gledano ovo je jedino pošteno (khm, katalonsko govno i poštenje inače idu zajedno :banghead: )pošto ekipe koje su iz EC došle u EL ne bi drugačije imale priliku da istu igraju i sledeće sezone.
 

Sony PFC

Grobarčina
Учлањен(а)
02.07.2008
Порука
4.480
Reaction score
1.114
Локација
Tamo visoko, za brda ona...
Hvala.

Dakle, prema trenutnom pravilu, klub koji je dosao iz EK, ulaskom u top 8 EL obezbjedjuje EL za narednu sezonu do daljnjeg.
Ako Valensija npr udje ove, igra EL dogodine, a ako i sl.udje u top 8, a bude bolje plasirana od EK sampiona iz ove sezone, igra EL i za onu tamo sezonu.
Tako moze do daljnjeg.
 

SaleJank

Početnik
Учлањен(а)
13.07.2019
Порука
5
Reaction score
9
Локација
Temerin
Pred nama su tri najbitnije utakmice do sada. Virtus, Milogorci, pa Trento. sa Virtusom moze i mali poraz, ali onda je Trento na 100% obavezno.

Поразом од Виртуса којом год разликом, вероватно губимо прво место у групи пошто се очекује да Виртус добије Дарушафаку за крај другог дела групне фазе.
Ја мислим да је потребно да добијемо Виртус у среду, јер тиме (уз очекивану победу против Трента) обезбеђујемо предност домаћег терена до краја Еврокупа. То би била фантастична предност. Све утакмице у пуној арени до титуле.
 

Sony PFC

Grobarčina
Учлањен(а)
02.07.2008
Порука
4.480
Reaction score
1.114
Локација
Tamo visoko, za brda ona...
Поразом од Виртуса којом год разликом, вероватно губимо прво место у групи пошто се очекује да Виртус добије Дарушафаку за крај другог дела групне фазе.
Ја мислим да је потребно да добијемо Виртус у среду, јер тиме (уз очекивану победу против Трента) обезбеђујемо предност домаћег терена до краја Еврокупа. То би била фантастична предност. Све утакмице у пуној арени до титуле.

Tacno, ali teorijski moguce je recimo.da sa skorom 4-2 ( ako budemo i drugi, pa prodjemo prvog iz one druge grupe), u polufinalu i finalu imamo prednost domaceg jer bi mozda imali isti bilans sa rivalima, a bolju kos razliku.

Naravno, to pod uslovom da nam u polufinalu i finalu dodju klubovi koji su u top 16 grupi bili drugoplasirani.

Otisao sam previse daleko.
 

El_Grande_Jokan

Grobarčina
Учлањен(а)
29.06.2019
Порука
3.678
Reaction score
22.930
Локација
Академија
Ако још које унуче заврши на паркету, можемо да се поздравимо од предности домаћег терена без обзира на то што ћемо га евентуално изборити пласманом у групној фази!
 

Goran Tomić

Kralj fanzina
Учлањен(а)
07.12.2011
Порука
11.707
Reaction score
29.395
Локација
Beograd
Zamisli koji napor i koji novac je uložen da bi se stiglo bar do ovde gde smo sad...i zamisli da odemo i dalje od toga gde smo sad i da na ,,parketu,, obezbedimo to ,,domaćinstvo,, Arene za dalje...
I da te onda sjebe jedna pijana budala sa unučetom, zato jer mu se tako ćefnulo...

Mala je svaka kazna za takvo sjebavanje tolikog broja ljudi i uloženog napora (i novca)...

Samo bih voleo da vidim kako li izgleda čovek koji može da bude tolika morončina.
 

Rade

Služba bezbednosti
Уредник
Учлањен(а)
29.03.2010
Порука
3.841
Reaction score
9.817
Kao retard, sto i jeste.

Mislim da necemo biti kaznjeni sa praznim tribinama, ali ce da nas ogule finansijski.
 

Batigol

Grobar
Учлањен(а)
06.12.2011
Порука
825
Reaction score
3.854

Virtus - Pezaro 106:89

17 uzastopna pobeda na domacem terenu (10 ITA + 7 EC), ovoga puta protiv najlosijeg tima lige. Teodosic i Hanter po 15 poena, Stefan Markovic nije igrao zbog problema sa zglobom.
 

harakiri

Početnik
Учлањен(а)
30.06.2019
Порука
165
Reaction score
458
Локација
Vračar

Virtus - Pezaro 106:89

17 uzastopna pobeda na domacem terenu (10 ITA + 7 EC), ovoga puta protiv najlosijeg tima lige. Teodosic i Hanter po 15 poena, Stefan Markovic nije igrao zbog problema sa zglobom.
Steta nadam se da ce Stefan Markovic da se oporavi i da zablista i pokaze koliko pojma nema vec u sredu.
 

rkeu

Grobarčina
Учлањен(а)
15.10.2006
Порука
1.558
Reaction score
919
Ljudi koji vam je,oni te sa unucicima mogu da nadju kad hoce,samo ako hoce...
Evo sad u pioniru na onim terasicama iznad severa i juga po 10 pandura,i po 2-3 kamere...
Znaci ne pricam o kamerama koje su vec ugradjene u hali i koje pokrivaju vrv 90% hale,nego ovi saraju i snimaju sta i gde hoce. I sad ce neko da mi kaze da nisu snimljeni,a sve ukupno ima 10-15 kamera...Vazi... Samo je pitanje sto nece...
 
Статус
Затворена за писање одговора.
Top