Partizan.net - Forum navijača Partizana

Dobrodošli na najveći i najstariji Forum Navijača Partizana!

Nekoliko desetina hiljada ljudi prati i podržava naš rad. Zaprati nas na socijalnim mrežama za najnovije informacije o Partizanu ili se pridruži hiljadama članova u diskusijama na našem Forumu

Važno: Registracije za nove članove su trenutno zatvorene. Ukoliko svejedno želite da nam se pridružite, pošaljite E-mail Uredništvu koje će Vas uputiti u proceduru. Kontak informacije možete pronaći na partizan.net

Napred Partizan!

7DAYS EuroCup 19/20 - Put do Evrolige

Статус
Затворена за писање одговора.

Nebitan

Grobar
Учлањен(а)
01.06.2017
Порука
430
Reaction score
1.914
Локација
Zvornik
Kori Voldeeeeeeeeeeen, bratinoooooo, bravo za sve! Borba i jakooo, bravo Partizane moj!!
 

garbaN

Partizanovac
Учлањен(а)
14.09.2019
Порука
866
Reaction score
5.209
Локација
Beograd
Kakav meč breeeee!! Kakva atmosfera celu tekmu, svaka bre čast!! Bravo Kori doktore!!! Bravo Rade za ukradenu bravo!! Veliki si Partizane!!
 

Deki

Grobarčina
Учлањен(а)
16.09.2007
Порука
1.528
Reaction score
3.655
Локација
Beograd
Sad je sve na nama. Bravo momci. Kori HVALA TI MAJSTORE

 

Kentucky

Grobar
Учлањен(а)
22.05.2018
Порука
227
Reaction score
1.297
Локација
Western filmova
Kada ti dan bude lep, pa ode u tri lepe.... pa kao iz vedra neba postane na kraju opet lep i srećan.... Ha ha ha..... Jao Zagorcu Zagorcu :buhaha:clap Tako sam bio ispizdeo na njega. Na pola minuta do kraja, pukne mi net, zamrzne se slika.... Jebi se Kopernikusu, jebi se Vučiću! Već razočaran proveravam brzo preko mobilnog rezultat.... Jbt POBEDAAAAA
Idemooooo :partizan-fan::šal Jebi se čupavi cigane, jebi se i ti Stefane Markoviću. Došo je i taj daaaaan JEBO VAS PARTIZAAAAN
 
Статус
Затворена за писање одговора.
Top