Partizan.net - Forum navijača Partizana

Dobrodošli na najveći i najstariji Forum Navijača Partizana!

Nekoliko desetina hiljada ljudi prati i podržava naš rad. Zaprati nas na socijalnim mrežama za najnovije informacije o Partizanu ili se pridruži hiljadama članova u diskusijama na našem Forumu

Važno: Registracije za nove članove su trenutno zatvorene. Ukoliko svejedno želite da nam se pridružite, pošaljite E-mail Uredništvu koje će Vas uputiti u proceduru. Kontak informacije možete pronaći na partizan.net

Napred Partizan!

7DAYS EuroCup 19/20 - Put do Evrolige

Статус
Затворена за писање одговора.

tintin

Grobar
Учлањен(а)
07.08.2018
Порука
275
Reaction score
520
Локација
blizu
Još ne verujem kako smo ovu pobedu ukrali!

Nije me napuštala nada do poslednjeg napada, kada je Zagor oteo loptu i završio utakmicu.

Realno, Volden nas je držao na površini, a odbrana - nemam reči, svaka čast.

Prvo poluvreme primimo 47! ej, 47 koševa za poluvreme.

Smrzo sam se, komentarišemo raspored u grupi.

Sa ovakvim razvojem nije nerealno da odemo i -30.

Drugo poluvreme smo im bukvalno ukrali.

Da smo mi ovako utakmicu izgubili, bio bih bolestan sledećih godinu+ dana.
 

harakiri

Početnik
Учлањен(а)
30.06.2019
Порука
165
Reaction score
458
Локација
Vračar
Ne znam sta vi ljudi pricate, Stefan Markovic kod nas ne bi imao mesta u 12, on je igrac nivo kls, Gordic je klasa za njega.. covek ne zna nista videlo se i juce.. ceo tim im je generalno los imaju samo Tea i Kajla Vimsa ostalo je smesno.. a i videcete kad dodje vreme.. Stefan Markovic je gori igrac od Paunica, zelim mu da u areni igra 35 minuta da ukola Bolognu... Ne zna da sutne, da doda pas, svi pricaju kao igra odbranu pritom igra nista specijalno, najprecenjeniji igrac u evropi.. Losija verzija Kalnijetisa
Evo kad sam ja to rekao, decko je debil, bio sam isprozivan jebala ga i repstacija i sve debilcina, legenda kaze da se jos busa govnar
 

Milos

Grobarčina
Учлањен(а)
05.12.2011
Порука
1.327
Reaction score
2.968
Локација
Kragujevac
Gledam sada na YouTube kanalu, razmisljam o pocetku sezone koliko smo svi imali bojazan, sta je ovo , koliko amerikanaca u timu, da nas onaj italijan sto se pravi pametan ne pretvara u Oldenburg.

A ono da ironija bude veca , atmosfera je toliko dobra, hemija u timu neverovatna da tesko da moze bolje od ovoga, a imamo toliko razlicitih karaktera u ekipi od emotivaca do Trifketa koji izgleda tako letargicno i opusteno :D(znam da na to uticu dosta i rezultati, ali sam ubedjen da i kada bi dosli neki porazi zaredom , ovi momci bi se drzali do kraja zajedno).


Pita Tegi Trifunovica, izvadio si ekipu sa one dve trojke, a on kaze pa jebi ga :D


Najveca mi je zelja da svi oni igraju sledece godine Evroligu.
 

harakiri

Početnik
Учлањен(а)
30.06.2019
Порука
165
Reaction score
458
Локација
Vračar
Zanimljiva stvar je da je Tofas drugi a Unicaja sigurno prva sto znaci moguce ponovo tofas u polufinalu a unicaju ne mozemo pre finala.. Velika je stvar njih izbeci
 

Marko98

Grobar
Учлањен(а)
29.06.2019
Порука
241
Reaction score
330
Локација
Novi Sad
Ljudi ispratio sam tekmu samo na momente,ako neko ima neki snimak cele utakmice molim ga da mi posalje!?Hvala.
 

serAlex

Grobarčina
Учлањен(а)
21.05.2007
Порука
7.193
Reaction score
36.683
Pokušavam da opet obuzdam euforiju u sebi, odavno se ovako nisam osećao. Hvala momcima i treneru na tome. Još jednom :respect :clap

E sad, kada je zvanično da smo prošli u 1/4 i to kao prvi iz grupe, meni su interesantne dve stvari.
  • Potpuno je jasno da će ABA morati da menja kalendar za PO pošto se 1/2 finale ABA poklapa sa 1/4 i 1/2 finala EC. Takođe i termini finala se poklapaju, pa bi eventualnim prolaskom Partizana do finala EC, definitivno ABA morala da se prilagođava.
  • Ne tako davno, katalonski ciganin i njegova EL družina je usvojila promene u formatu koje "jasno" kažu da će šampion ABA lige imati prednost u dobijanju WC za EL. Gotovo sam siguran da ako Partizan kojim čudom (ja i dalje sebe pokušavam da "ubedim" da će to biti čudo) osvoji EC ove godine, ABA neće dati dva mesta u EL, t.j. da će prvak ABA moći da se obriše titulom. EC ima zagarantovana 2 mesta u EL svake sezone, ABA ima:angry-smiley-002: na biciklu.
Ovo gore nikako ne znači da nama učešće u ABA nije bitno, naprotiv. Meč protiv Milovog čeda je možda i najbitniji u ovom trenutku. Pobedom sa +5 mi tu obezbeđujemo prednost domaćeg terena do kraja oba takmičenja, čak verovatno i sa bilo kakvom pobedom. Ako to uspemo, neka nas tempira i cilja u oba takmičenja ko kako i kada želi. Nećemo se buniti. :napred-partizan:

P.S. Ono gore jasno sam stavio pod navodnike jedino iz razloga što je katalonsko govno sa druge strane. Inače, stvarno jasno piše to što piše.

* Adriatic League Champion to have priority for one of the three annual associated club wild cards due to not having either a licensed nor a multi-year associated club.
 
Последња измена:

Sacayak

Grobarčina
Учлањен(а)
14.12.2010
Порука
4.920
Reaction score
6.183
Локација
Српска
Zamisli gubiš cijelu utakmicu, stidljivo se vraćaš u 3. četvrtini i stižeš polako u 4. protiv jakog Virtusa i oni imaju napad u posljednjem minutu, bitno nam je samo da se odbranimo. I onda dođe jedan Rade i ukrade loptu, istrči i položi i Partizan povede prvi put nakon mislim rezultata 3:4, na manje od 20 sekundi prije kraja. :D

Mi smo u 4. četvrtini igrali Evroligašku odbranu. Činilo mi se kako su samo preko Gambla u reketu nešto mogli uraditi.

nxVROE.gif
Zagorac i Trifunović ovdje već krenuli u napad, umjesto da neko od njih dvojice pokupi loptu i odmah u tom napadu primamo trojku. Kad nisam poludio.
 

Mandragor

Grobar
Учлањен(а)
07.12.2006
Порука
630
Reaction score
3.825
Svaka cast za Radeta. Ako je neko zasluzio onda je to on. One suze na kraju pokazuju njegovu velicinu. Sada sam tek provalio da pobedom protiv Trenta imamo 90% sanse da budemo nosioci domaceg terena do, a i u finalu. Unicaja bi zadnju morala da dobije sa 30+ nasa razlika protiv Trenta. Sve se otvorilo, ali bukvalno sve da ova godina bude najuspesnija posle 2010.
 

Nole84

Grobar
Учлањен(а)
23.09.2007
Порука
204
Reaction score
731
Volden ofanzivno ludilo, tačno se vidi da mu je falilo slobode (da ga Trinki pusti iz stege). Ali nikako se nesme zanemariti njegov defanzivni doprinos, skokovi, pritisak na loptu i na kraju tako lucidna odbrana sa podignutim rukama daleko od čupavca koji se zabija u njega par puta ne bi li dobio faul i slobodna bacanja i na kraju kada više ne zna šta će predaje loptu i pada kao krava na parket praveći konfuziju koju je iskoristio Rade za onu otetu loptu.

Sinoć sam se pitao kako smo ovo uspeli a sada se preračunavam i sklapam kockice:
1. Trifunović otvara utakmicu sa ona dva šuta za tri. Mali svaka ti čast
2. Mozli energija sa blokadama i zakucavanje nakon što je ispratio Radetov promašaj
3. Nestvarna partija Voldena, tako hladno je sve odradio kao da je to sve tako normalno :respect

Ono što mene najviše raduje jesu ovi snimci sa BC Partizan kanala. Toliko pozitivna atmosfera u timu mora da se kruniše ovakvim stvarima. :napred-partizan:
 
Статус
Затворена за писање одговора.
Top