Partizan.net - Forum navijača Partizana

Dobrodošli na najveći i najstariji Forum Navijača Partizana!

Nekoliko desetina hiljada ljudi prati i podržava naš rad. Zaprati nas na socijalnim mrežama za najnovije informacije o Partizanu ili se pridruži hiljadama članova u diskusijama na našem Forumu

Važno: Registracije za nove članove su trenutno zatvorene. Ukoliko svejedno želite da nam se pridružite, pošaljite E-mail Uredništvu koje će Vas uputiti u proceduru. Kontak informacije možete pronaći na partizan.net

Napred Partizan!

7DAYS EuroCup 19/20 - Put do Evrolige

Статус
Затворена за писање одговора.

rkeu

Grobarčina
Учлањен(а)
15.10.2006
Порука
1.557
Reaction score
919
Sto nama sa prednosti domaceg terena extra odgovara
 

avax

Grobarčina
Учлањен(а)
04.06.2011
Порука
3.369
Reaction score
10.234
Локација
okupirana Srbija
I kako se od imena Torijan, što je pravo ime našeg asa Voldena došlo do nadimka Kori? Ajde da je Tori, ali...kako Kori?
Predatorovo zvanično zemaljsko puno ime je Torrian Corey Walden, a ovo Kori mu je, valjda, ono middle name (drugo ime ili srednje ime) koje često daju deci u zemljama u kojima se govori engleski jezik. Pretpostavljam da Predatora zbog lakšeg izgovora, zovu Kori, a ne Torijan.
Ovo zvanično ime je uzeo iz prostog razloga što voli da igra takmičarsku košarku, a da bi bio registrovan kao košarkaš, morao je da se preruši u ljudsko biće i da uzme zemaljsko ime.
 

Zlatiborpfc

Grobarčina
Учлањен(а)
11.05.2018
Порука
3.743
Reaction score
19.188
Локација
Nickname
Inače posle svakog kola hajlajtsi Partizanovih mečeva su ubedljivo najgledaniji u EC, daleko iznad proseka EC utakmica, imaju veći broj pregleda i od nekih EL mečeva iz svakog kola.

Npr sad hajlajtsi sa Virtusom imaju više pregleda od meča Valensije i Barse odlučenog u poslednjoj sekundi, Makabija i Himkija, Albe i Reala...

Naravno u pitanju je zvanični kanal Evrolige koji izbacuje i EL i EC hajlajtse i najbolje poteze.

Tako da Djordjije sve ti ukazuje na to da si pička i da ćemo igrati EL uskoro.
 

Vlad

Grobarčina
Учлањен(а)
07.06.2012
Порука
13.875
Reaction score
25.508
Локација
ante portas
Što se čudite?
Što bi reko grande Muta : " To je sve normalno " . :D
 

Spalding

Grobarčina
Учлањен(а)
30.06.2019
Порука
2.402
Reaction score
9.408
Локација
Novi Sad

citajte malo komentare..

fanovi Fenera, Zalgirisa, Makabija.. svi cestitaju...

To je potpuno normalno za Partizan. Dvorane u kojima gostuje Partizan su krcte a navijači širom Evrope dobro znaju ko smo. O nama su filmovi snimani. Trenbao bi po meni da se snimi i neki igrani film al to kad ja postanem ministar kulture :D

Gledam mučenje od košarke Bayern vs Valensija.... Ne da bi ih Partizan odvalio od života nego je to strašno...
 

Silvija Mizdrak

Grobarčina
Учлањен(а)
18.06.2008
Порука
3.279
Reaction score
10.601
Локација
Beograd
'Gledam mučenje od košarke Bayern vs Valensija.... Ne da bi ih Partizan odvalio od života nego je to strašno..."
Upravo to je moj muž rekao pre pet minuta, ali istim rečima...
 

T.N.T.1970

Grobar
Учлањен(а)
15.07.2008
Порука
977
Reaction score
309
Ja ne mogu da verujem da nam bas nijedan rezultat u EL veceras ne odgovara i da u zadnjih par minuta svi gube ili dobije kao ova smrdljiva Valensija!
Nama za Evroligu treba pobeda u finalu, ali samo da to ne budu Španci!
 

Matke22

Grobarčina
Учлањен(а)
31.08.2018
Порука
3.217
Reaction score
8.995
Локација
JNA
Mučenje je jer je ove nedelje duplo kolo bilo. Meni se uopšte ne sviđa ovaj format EL.

Polako sa osvajanjem. Prvo da mi rešimo četvrtfinale koje će biti teže od eventualnog polufinala.
 

Spalding

Grobarčina
Учлањен(а)
30.06.2019
Порука
2.402
Reaction score
9.408
Локација
Novi Sad
Ljudi među onim čestitkama vidim i fanove CSKA, Panatinaikosa, Fenera, Maccabi, Žalgirisa... Zaista je srce punoooo!!!! :partizan-fan:
 
Статус
Затворена за писање одговора.
Top