Partizan.net - Forum navijača Partizana

Dobrodošli na najveći i najstariji Forum Navijača Partizana!

Nekoliko desetina hiljada ljudi prati i podržava naš rad. Zaprati nas na socijalnim mrežama za najnovije informacije o Partizanu ili se pridruži hiljadama članova u diskusijama na našem Forumu

Važno: Registracije za nove članove su trenutno zatvorene. Ukoliko svejedno želite da nam se pridružite, pošaljite E-mail Uredništvu koje će Vas uputiti u proceduru. Kontak informacije možete pronaći na partizan.net

Napred Partizan!

7DAYS EuroCup 19/20 - Put do Evrolige

Статус
Затворена за писање одговора.

zmajski

Grobarčina
Учлањен(а)
08.12.2011
Порука
1.145
Reaction score
3.628
Kako stvari stoje, najverovatnije nam dolazi Uniks u 1/4 finalu. Poslednje kolo igraju u Monaku, a izgubili su od njih na svom terenu.
Istina da Uniks nema neku tradiciju, ali poslednjih 10ak godina imaju veliki budzet. Samo, izgleda da trenutno nisu na vrhunskom nivou. Kod ovakvih instant ekipa nije koliko para toliko muzike, vec kod njih ili se svira vrhunski ili se kafana zatvara :)

Mislim da jos nismo svjesni koliko je bila vazna pobjeda nad Virtusom s obzirom se zavrsnica igra na dvije dobijene.
Trenutno igramo odlicno na svom terenu i tesko da nas Uniks moze dobiti dva puta. Vise vjerujem da cemo seriju zavrsiti u Rusiji.

Pobjeda nad Trentom nije upitna i malo vjerovatni poraz od njih bi se reflektovao tek negdje u finalu. Mozda.
 

Vlad

Grobarčina
Учлањен(а)
07.06.2012
Порука
13.875
Reaction score
25.508
Локација
ante portas

Batigol

Grobar
Учлањен(а)
06.12.2011
Порука
807
Reaction score
3.804
Iako nas se Virtus ne tice vise, ili bar jos neko vreme ne sigurno, danas su ispali iz nacionalnog Kupa (od Venecije, posle produzetaka) i tako okoncali uzasnih 7 dana gde su izgubili od nas, Tenerifa u Interkontinentalnom Kupu i sada u 1/4 finalu Kupa.
 

Vlad

Grobarčina
Учлањен(а)
07.06.2012
Порука
13.875
Reaction score
25.508
Локација
ante portas
Jeste da je daleko i da ima vremena, ali posle gostovanja Krki u Aba 29.02. prva sledeća kući je i poslednja protiv Italijana u top 16 fazi EC.
Bilo bi lepo da se napuni hala kao protiv Budućnosti posle Bolonje i tako pruži momcima dodatna infuzija podrške pred završnicu aba lige i nadolazeće četvrt-finale evrokupa.
04.03.
S' nestrpljenjem.
Ajmo mi !
 

Batigol

Grobar
Учлањен(а)
06.12.2011
Порука
807
Reaction score
3.804
Bice 15.000+ protiv Trenta kao i na svakoj domacoj utakmici do KLS. Pretpostavljam da bi na toj utakmici moglo da bude i neke akcije sa ulaznicama za najmladje ili tome slicno.
Ma cudo ce biti sa energijom, euforijom, posetom i rezultatima do kraja sezone.
Epska 19/20.
 

PFCT

Grobar
Учлањен(а)
02.06.2017
Порука
204
Reaction score
663
Nama 4 pobjeda u po Aba ili Ec donose Evroligu tako da sve ispod 15k bi bila sramota.. Gornji sprat po 200/300 dinara, klinci džabe i ćao..
Dobro je što imamo par “lakših” utakmica da ponovo dignemo formu i da Gorda stigne ekipu prije PO..
 

serAlex

Grobarčina
Учлањен(а)
21.05.2007
Порука
7.067
Reaction score
36.040
Za ABA ligu ništa nije garantovano, a u EC samo 6 pobeda u PO za sada garantuje EL dogodine.

A za posetu se slažem, momci su zaslužili do kraja da se traži karta više.
 

Shadow

Grobar
Учлањен(а)
08.02.2007
Порука
911
Reaction score
497
Kada će biti otvorena prodaja karata na ticketline-u? Pokušao sam danas da pronadjem, ali još uvek nije izbačena ponuda. Da li neko ima informaciju?
 

zimski

Grobar
Учлањен(а)
01.02.2014
Порука
560
Reaction score
2.124
Koliko bi stavio najjeftiniju kartu? Zasto polazis sa te tacke gledista da im je cilj da oteraju navijace, mozda taj tim ljudi koji procenjuje cenu karte je zakljucio da ovde mogu da zarade malo vise, poslednja utalmica u grupi, potvrda za prvo mesto + sjajni rezultati u poslednjih par meseci.
Protiv Buducnosti za 200 dinara bilo i za decu do 14. god besplatno. Ne moze uvek tako.
Kome je puno nek ode u kafic i gleda( potrosice isto).
 

MMM2909

Grobarčina
Учлањен(а)
07.07.2010
Порука
1.813
Reaction score
6.269
Zato sto se pokazalo da jeste puno 6 evra za najeftiniju kartu, i po meni za nebitnu utakmicu 500 dinara za gornji prsten je sasvim ok cena. I treba da se pozdrave igraci, ali pozdravice ih 6,7 hiljada ljudi, a ne puna hala kako zasluzuju
 

Sasha Bely

Grobarčina
Учлањен(а)
04.12.2012
Порука
3.724
Reaction score
6.165
Krenuo sam da citam kako ce biti 15000 ljudi protiv trenta i taman da napisem da od toga nema nista jer nam je takav mentalitet. Sad vidim cene karata i odmah mozemo ovu cifru da podelimo sa 2. Em nam je takav sklop navijaca em su karte skupe. Ne bezobrazno skupe ali skupe ze realno nebitan mec.
Kolko ce onda biti za 1/2 Ec ako su za trento ovoliko.
Za uniks ili monako ce svakako biti puno koliko god da stave. Los potez uprave.
 

StrikeFront

Statističar
Учлањен(а)
19.06.2008
Порука
5.034
Reaction score
14.652
Utakmica nije da je bas nebitna... Pobedom cemo verovatno biti najbolja ekipa od svih grupa i sticemo prednost domaceg terena do samog kraja...

A sto se tice cena, to je sve individualno i nekome ce odgovarati a nekome nece... U svakom slucaju ekipa je zasluzila potpunu podesku i tu nema sumnje.
 

JasminaT

Grobarčina
Учлањен(а)
05.12.2010
Порука
21.365
Reaction score
40.188
Локација
Žrnov
Zato sto se pokazalo da jeste puno 6 evra za najeftiniju kartu, i po meni za nebitnu utakmicu 500 dinara za gornji prsten je sasvim ok cena. I treba da se pozdrave igraci, ali pozdravice ih 6,7 hiljada ljudi, a ne puna hala kako zasluzuju

znaš kako, onda uzmeš sezonsku i ideš na svaku i izađe te karta i manje od 500 din po utakmici.
ja ne mogu da idem na svaku, i meni ove godine nije isplativo da uzmem sezonsku jer možda plafon 2 puta mesečno uspem da odem.

priznajem da je mnogo iz perspektive odlaska više članova porodice, evo meni treba minimum znači 2.100 za utakmicu protiv trenta, ako idem.

ali imaš opet i validan argument ljudi, ako je tačno ono što je Tegeltija postavio Ostoji kao jedno od pitanja, zašto su karte tako jeftine i da li je to omalovažavanje ljudi koji su kupili sezonske.

Nije ovde ključno pitanje cena karte, nego to što smo mi kolektivno beda, i iz te perspektive jeste mnogo.
 

Dzo

Grobar
Учлањен(а)
19.12.2008
Порука
286
Reaction score
942
Локација
013
Ако мисле да као клуб функционишемо иоле озбиљно,морају се цене карата одредити пред почетак сезоне.
Типа...за еврокуп,евролигу је дневна улазница рецимо 500 динара најјефтинија,за аба лигу 300...на основу тога одредити цену сезонске.Нема џабе улаза,нема шетања цена,него знаш колико је карта за које такмичење и то је то.
 
Статус
Затворена за писање одговора.
Top