Partizan.net - Forum navijača Partizana

Dobrodošli na najveći i najstariji Forum Navijača Partizana!

Nekoliko desetina hiljada ljudi prati i podržava naš rad. Zaprati nas na socijalnim mrežama za najnovije informacije o Partizanu ili se pridruži hiljadama članova u diskusijama na našem Forumu

Važno: Registracije za nove članove su trenutno zatvorene. Ukoliko svejedno želite da nam se pridružite, pošaljite E-mail Uredništvu koje će Vas uputiti u proceduru. Kontak informacije možete pronaći na partizan.net

Napred Partizan!

7DAYS EuroCup 19/20 - Put do Evrolige

Статус
Затворена за писање одговора.
Учлањен(а)
09.04.2010
Порука
231
Reaction score
181
Utakmica je finale...igra PARTIZAN...
Meni je to dovoljno
Cene karata su nekome visoke drugima normalne i tu nema kraja raspravi, ali utakmica za prvo mesto pred doigravanje EK ne može biti revijalna...
Pozdraviti osvajače kupa i klince sa turnira U18 EL trebalo bi da bude dovoljan magnet da privuče i one koji razmišljaju dal da idu
(Nadam se da će klinci doći)
 

MMM2909

Grobarčina
Учлањен(а)
07.07.2010
Порука
1.813
Reaction score
6.269
znaš kako, onda uzmeš sezonsku i ideš na svaku i izađe te karta i manje od 500 din po utakmici.
ja ne mogu da idem na svaku, i meni ove godine nije isplativo da uzmem sezonsku jer možda plafon 2 puta mesečno uspem da odem.

priznajem da je mnogo iz perspektive odlaska više članova porodice, evo meni treba minimum znači 2.100 za utakmicu protiv trenta, ako idem.

ali imaš opet i validan argument ljudi, ako je tačno ono što je Tegeltija postavio Ostoji kao jedno od pitanja, zašto su karte tako jeftine i da li je to omalovažavanje ljudi koji su kupili sezonske.

Nije ovde ključno pitanje cena karte, nego to što smo mi kolektivno beda, i iz te perspektive jeste mnogo.
aposlutno se slazem, i zato sam kupio sezonsku, ali mi je zao sto vise ljudi nece pozdraviti ove momke, i samo imam problem sa cenom za nivo 400, za ostale nemam.
 

ZliGli

Grobarčina
Учлањен(а)
11.03.2016
Порука
1.354
Reaction score
6.416
Локација
Novi Sad
Utakmica je jako bitna, to pod 1
Pod 2, cena je mogla da bude za malo niza, ali za malo, negde izmedju onoga za dž i ovoga sada.
Mislim da je prioritet napuniti halu, više karata manje cene donosi isto koliko i manje karata veće cene, ali hala bude puuuniijaa.
 

ZM

Početnik
Учлањен(а)
05.12.2012
Порука
198
Reaction score
686
Utakmica je bitna iz razloga sto Partizan kad igra sve su utakmice bitne.Cene su mozda malo vise nego sto smo navikli ali..Vreme je da pored navijanja,radovanja,tugovanja pomognemo i sa nekom kintom.Razlika izmedju "prihvatljive" cene i "visoke" je otprilike jedan sokic ili pivo u kafani.Ja mislim da bi mogli da preskocimo to jedno pivo.Jedva cekam da ponovo igra moj Partizan!!!
 

publicenemy

Grobarčina
Учлањен(а)
05.12.2011
Порука
2.325
Reaction score
2.748
...ono što je Tegeltija postavio Ostoji...
Summa Summarum Tegijevog angažmana i Ostojinih monologa.
Nikako ne mogu da shvatim šta je jednom čoveku, koji se nije uvek slagao sa trenerom/upravom/predsednikom Partizana (ma koliko bio ostrašćen, to se ne dovodi u pitanje) trebalo da postane pajac i dvorska luda. Jebem ti ja takvo novinarstvo.

Nego, aj sad i ovaj Trento, pa da obezbedimo taj domaći teren, da se pohvali predsednik u sledećoj odbrani braće vučić.
 
Учлањен(а)
29.06.2008
Порука
14.716
Reaction score
54.960
Локација
Ja sam ceo život s tobom...
Mora da postoji neka konstantna cena i da bude u nekoj funkciji od cene sezonske, ni preniska tako da se ne isplati sezonska ni previsoka da se ne oteraju drugi ljudi. Trenutno mislim da je 30e za parter ili superior za 2 osobe previše jer za taj novac ( ovde) bi trebalo više da se pruži ( ovde opet dolazimo do sedanja na tuđe mesto itd).
Ja generalno nemam ništa protiv toga da nešto bude skupo od restorana i pozorišta do utakmice, ali kad dam za nešto novac očekujem da onaj koga plaćam to i ispoštuje.
Kada bi usluga bila na nivou, 30ak evra po utakmici za 2 osobe bi bilo skroz ok.
Što se tiče najjeftinijih karata, pretpostavljam da su ljudi očekivali manje, ali objektivno sada 400,500 dinara košta najobičnija karta za bioskop, sve cene su skočile.
 

Vlad

Grobarčina
Учлањен(а)
07.06.2012
Порука
13.875
Reaction score
25.508
Локација
ante portas
Klub ubuduće ne bi smeo da pričinjava ovakve greške sa neujednačenom cenom karata.
Ljudi imaju pravo da računaju sa određenom cenom,a ne da cena od Abe do Evrokupa ovako i u ovoj meri oscilira.
Ako si navikao ljude na nešto teraj to do kraja.
Razlika je između evrokupa i aba , ali ne tolika da cena protiv budućnosti za nivo 400 bude dvesta kinti,a protiv Trenta u revijalnoj čak 700.
 

Pankoz

Grobar
Учлањен(а)
03.07.2019
Порука
271
Reaction score
782
Локација
Vojvodina
Ja se bojim da se ovim podizanjem cena karata krije nešto...(nadam se da ne mračim previše),što će vrlo brzo isplivati na površinu,jer nemam nikakvo logično objašnjenje za takav postupak.
Kao što @Vlad reče,otišli smo iz jedne u drugu krajnost sa cenom karte za Nivo 400.
Verujem da ima procentualno dosta veliki broj ljudi koji dolaze sa "strane" i karta za utakmicu im nije jedini trošak.Ja ću svakako da dođem,samo bojim se da odziv navijača neće biti onakav kakav se očekivao posle izvanrednih rezultata naših košarkaša.
Voleo bih da nisam u pravu,ali bojim se odmazde iz "vrha" za ove naše sjajne rezultate.
 

Rade

Služba bezbednosti
Уредник
Учлањен(а)
29.03.2010
Порука
3.751
Reaction score
9.500
Mislim da je onima koji dolaze sa strane apsolutno svejedno da li je karta 500 ili 700, pa cak i 200 ili 700, spram goriva i ostalih troskova.

Tu je problem sto je cena nekonstantna. U pocetku su, cini mi se, drzali cenu, a onda krenuli sa nekim akcijama punjenja Arene i smesnih variranja cena.

Ako je priprema za nesto, verovatno je priprema da za plej-of Evrokupa jos skoce cene. Problem je ono sto istice Stojance. I dalje ima tarzanije zaostale iz Pionira s mestima, koju nisu iskorenili, a hoce da dobiju vise para za mesto.

Treba i nivo 400 da izdele po sektorima, a ne da ljudi iza kosa gledaju Grboviceve konstrukcije bine za isti novac kao oni u prvim redovima oko centra, koji dodju 3 i po sata pre utakmice.

Treba da se rese sektori i mesta za svaki delic hale, da se iskoreni navika dolaska 6 sati pre utakmice.

Treba da se dodje pola sata ranije, moze i sat ko je dosao sticajem okolnosti, i uziva u zagrevanju, caska i sl, a ne da je dolazak sat ranije imeprativ, ne bi li se selo uopste.

Doci ce to na svoje do 2030. Mozda.
 

milanspasic91

Početnik
Учлањен(а)
22.09.2019
Порука
83
Reaction score
105
Локација
Baric
Nije bilo utakmica dve nedelje i vama je i ovo sada skupo. Ajde da je bilo.dve tekme nedeljmo, pa mozda i da kazemo, ali postoje bila pauza msm da je ovo.ok cena.
Vi.ocwkujete da cene budu 300 dinara i da klub funkcionise i radi u normalnim uslovima.
Pa 200 dinara kosta karta da gledate utakmicu na nekom lokalnom fudbalskom stadionu u kraju neku beton ligu, a li vam je mnogo 500, 600, 700 dinara za Arenu i za Partizan.
 

Goran Tomić

Kralj fanzina
Учлањен(а)
07.12.2011
Порука
11.648
Reaction score
29.091
Локација
Beograd
Problem je što ljudi ne idu na lokalne fudbalske stadione i beton lige, pa ne mogu da uporede... : )

Kao i uvek, onaj ko ima, nije mu skupo, onaj ko nema - nema...ili, možda ima za nešto, ali ne može da odluči za šta?
Nema za sve što bi hteo, pa onda nešto ,,preskoči,,...
 
Учлањен(а)
11.03.2016
Порука
53
Reaction score
215
Локација
Graveyard
Можда јесте цена мало изнад очекивања, али свакако вреди дати 700динара за историју којој присуствујемо и ја искрено мислим да ће хала бити добрим делом испуњена, посебно након овог врућег фебруара и завршетка из бајке истог месеца. Са неког финансијско-пословног аспекта гледано разлика од 200 динара у цени на овој утакмици доноси неких 10.000-15.000 еура екстра профита, што је годинама и деценијама уназад било незамисливо. Ово је све из угла човека ком је бол због прелаза из Пионира у ове модерне токове европске кошарке раван боли коју је нанела својевремено тројка Нолана Смита, само покушавам да сагледам обе стране медаље.

ЗА ПОБЕДЕ, ЗА МИРАН САН! :navijac:napred-partizan:
 

gurtang

Grobarčina
Учлањен(а)
10.03.2016
Порука
1.668
Reaction score
3.573
Локација
Niš
Da nabavimo termovizijsku kameru i doktora pred meč.
Ovi dolaze iz opasnog područja
 

Rade

Služba bezbednosti
Уредник
Учлањен(а)
29.03.2010
Порука
3.751
Reaction score
9.500
Pozdravili te iz Bolonje i Madrida.

A nisu neki skandinavski standardi tamo.
 
Статус
Затворена за писање одговора.
Top