Partizan.net - Forum navijača Partizana

Dobrodošli na najveći i najstariji Forum Navijača Partizana!

Nekoliko desetina hiljada ljudi prati i podržava naš rad. Zaprati nas na socijalnim mrežama za najnovije informacije o Partizanu ili se pridruži hiljadama članova u diskusijama na našem Forumu

Važno: Registracije za nove članove su trenutno zatvorene. Ukoliko svejedno želite da nam se pridružite, pošaljite E-mail Uredništvu koje će Vas uputiti u proceduru. Kontak informacije možete pronaći na partizan.net

Napred Partizan!

7DAYS EuroCup 19/20 - Put do Evrolige

Статус
Затворена за писање одговора.

La Zic

Grobarčina
Учлањен(а)
08.12.2011
Порука
1.659
Reaction score
2.796
Локација
Humska ulica
Onako realno sa 10% snage.Cestitke momcima za prvo mesto i domaci teren nadam se do kraja :napred-partizan:
 

Silvija Mizdrak

Grobarčina
Учлањен(а)
18.06.2008
Порука
3.293
Reaction score
10.766
Локација
Beograd
Bravo za momke, iako uz karnevalsku atmosferu, uspešno smo i ovo priveli kraju. One ovacije Misircu... :buhaha Zna li neko kad će se znati tačan raspored za 1/4 finale? Treba menjati smene, jbg, pa da se teren pripremi na vreme...
 

Spalding

Grobarčina
Учлањен(а)
30.06.2019
Порука
2.402
Reaction score
9.408
Локација
Novi Sad
Stoka razkike, porodična atmosfera... "Nema briga nema stres, pite samo... ekspres" :D :D :D Realno ne verujem da nas iko može dobiti kući... Pu, pu, pu... Da ne baksuziram. Arena će biti onaj stari PAKAO za goste. Ne znam na koliko smo limitirani zbog propisa ali sam siguran da će Arena biti puna, sa još toliko ljudi ispred Arene. Ostoja neka priprema i video bim na platou ispred Arene ili neka zakupi i Pionir da se gleda TV prenos za one što ne budu stali u Arenu!!! :šal:partizan-fan::ziveli
 

PFCT

Grobar
Учлањен(а)
02.06.2017
Порука
204
Reaction score
663
Lagana pobjeda uz rasporedjenu minutazu.. Raduje igra skoro svih igraca, pogotovo Jaramaz, Jankovic i Volden..
Djeluje da i Rason polako izlazi iz kanala uz odlicno iskoriscenu minutazu Trifunovica. Gordi ce trebati par meceva da digne formu..
 

Cleo

Grobar
Учлањен(а)
03.07.2019
Порука
813
Reaction score
2.696
Локација
.
Ne bi trebalo nikoga izdvajati posto ove sezone igraju svi kao jedan. Ali Jaramaz mi se nekako najvise istice, i konacno da dobijemo nekog lidera. Sve me vise podseca na Bogdanovica. Nadam se da ce ici njegovim stopama. Naravno uz igranje EL sa Partizanom.
 

tintin

Grobar
Учлањен(а)
07.08.2018
Порука
275
Reaction score
520
Локација
blizu
Utisak večeri bacanje Mekadua za loptom u autu i pritrčavanje Jaramaza, brat Mekadu se raduje svakom košu kao malo dete. Izvanredna atmosfera u timu. Inače laganica, mada kada vidim kakve majstorske koševe su pogađali, nije mi jasno da gube po dvadeset razlike.
 

Tano

wadepartizan
Учлањен(а)
22.06.2008
Порука
575
Reaction score
2.928
Локација
Universe
oV090k.gif
 

XEPOJ

Grobar
Учлањен(а)
15.09.2008
Порука
439
Reaction score
1.719
Локација
Ohio
Nekako se nisam navikao na ovu lagodnost da idemo dalje sa prvog mesta uz prednost domaceg terena. Vise sam se nekako naucio da na misice prolazimo dalje pa da redom izbacujemo favorite. Bravo za Trinkija i momke, pobeda bez mnogo znoja. Jos Rade da krene, da izadje iz kanala i nema ko da nas zaustavi.
 

tobacco

Grobarčina
Учлањен(а)
02.12.2012
Порука
2.569
Reaction score
8.004
Bice izuzetno, izuzetno tesko. Prvenstveno jer u timu nemamo igrace sa prevelikim iskustvom igranja ovakvih utakmica. Uniks je pun igraca koji mozda trenutno nisu na najvisem nivou, ali znaju sta je i Evroliga itd...
Uglavnom ono krljanje Virtusa tamo mi daje nadu da nema te blokade ni straha. Ajde Boze pomozi pa jos jedan evropski trofej u riznicu najveceg na ovim prostorima.
 

Juzna pruga

Grobar
Учлањен(а)
29.06.2019
Порука
400
Reaction score
2.204
Локација
Gde god on da igra
Sjajan rezultat. Narucito raduje rutina kojom smo ovo zavrsili jer nije lako igrati protiv apsolutno rasterecene ekipe koja bi bar malo da popravi utisak. Elem UNICS. Cetvrtfinale se igra od 17do 25 marta. Svi pominju tezak put ali ce upravo sad do izražaja doći domaći teren u smislu da ce Uniks morati da dodje u Beograd i vratiti se kuci za drugu dok mi putujemo u samo tom jednom pravcu i nadam se vec tu zavrsavamo posao.
Sad sta ce biti sa terminima za ABA ligu ostaje da se vidi. Da se kojim slucajem trebalo da steluje za mezimicu imali bi "kako se ono zove... pauzu u prvenstvu" dva meseca.
 

Batigol

Grobar
Учлањен(а)
06.12.2011
Порука
825
Reaction score
3.854
Od svih timova koji su ucesnici TOP8 faze, nas protivnik je individualno najjaci i timski najslabiji, poprilicno paradoksalna situacija. S toga, normalno je da postoji ona bojazan "a sta ako polude protiv nas?" Licno sam mnogo vise prizeljkivao njih nego Monako i na kraju medjusobni dueli su pokazali da je Monako za bar 1 klasu kvalitetniji tim, mnogo bolje vodjen u ovom trenutku. Medjutim, sve to sada nije ni vazno, sada slede mecevi drugacijeg i znacaja i drugacije vrste pritiska i motivacije. Necu reci nista mudro ako kazem da protivnika treba shvatiti maksimalno ozbiljno, Uniks ima mnogo iskustva i kvaliteta u svojim redovima, igrace sa renomeom koji ipak ove sezone zajedno ne pruzaju ono sto se od njih ocekuje. Licno vise cenim individualno tim Uniksa nego recimo Valensije, ali eto, kosarka je malo vise od imena na papiru. Cak su Tiodor i Morgan neki od mojih omiljenih Amera u Evropi.

Dobro bi bilo da Cedevita pobedi Buducnost u narednom kolu kako bi nas mec u Zagrebu protiv Cibone postao nista vise do jedan mec bez rezultatskog pritiska i dobar trening pred meceve 1/4 finala.

Serija pocinje u utorak 17. marta, nastavlja se a mozda i zavrsava u petak 20. marta.
Put do Kazanja traje 4 sata i mec ce se igrati u nekom od onih tradicionalnih ruskih termina, recimo 17:00h po nasem vremenu.

Ako ne gresim, u Rusiji nismo pobedili dosta dugo, vise od 11 godina a protivnici su bili Himki, CSKA, Kuban, Volgograd, Zenit...Ajde da prekidamo tu tradiciju koja u krajnjoj liniji ne znaci mnogo.


7days-eurocup-draw-ec19.jpg
 

Pankoz

Grobar
Учлањен(а)
03.07.2019
Порука
272
Reaction score
792
Локација
Vojvodina
Postoji li neki razlog zašto za utakmicu sa Trentom nisu prodavane karte za Nivo 400 jug?Ajde što je u donjem prstenu (Nivo 200) bilo baš poprilično praznih mesta,ali baš je nekako bezveze bilo videti pola prazne hale na Nivou 400 jug.
Sama atmosfera i podrška na utakmici je bila baš loša.Smatram da je trebalo da bude mnogo bolja,posebno zbog rezultata naših košarkaša i u međuvremenu osvojenog kupa R.Koraća.
 

JasminaT

Grobarčina
Учлањен(а)
05.12.2010
Порука
21.403
Reaction score
40.454
Локација
Žrnov
Iskreno, malo sam se pribojavala baš zbog te svečarske atmosfere. Srećom, u drugom poluvremenu smo se uozbiljili... Baš nismo morali u 1/4 finalu na Uniks, ali šta je tu je. Sigurna sam da ni oni nisu srećni što igraju sa nama...
 

Dzoni43

Grobar
Учлањен(а)
13.05.2018
Порука
876
Reaction score
2.713
Локација
Beograd
Ma kakav Uniks, skup indijanaca. Spremajte se za Peloponez, čuo sam da je prelep u aprilu :D
 
Статус
Затворена за писање одговора.
Top