Partizan.net - Forum navijača Partizana

Dobrodošli na najveći i najstariji Forum Navijača Partizana!

Nekoliko desetina hiljada ljudi prati i podržava naš rad. Zaprati nas na socijalnim mrežama za najnovije informacije o Partizanu ili se pridruži hiljadama članova u diskusijama na našem Forumu

Važno: Registracije za nove članove su trenutno zatvorene. Ukoliko svejedno želite da nam se pridružite, pošaljite E-mail Uredništvu koje će Vas uputiti u proceduru. Kontak informacije možete pronaći na partizan.net

Napred Partizan!

7DAYS EuroCup 19/20 - Put do Evrolige

Статус
Затворена за писање одговора.

Goran Tomić

Kralj fanzina
Учлањен(а)
07.12.2011
Порука
11.709
Reaction score
29.397
Локација
Beograd
U celoj drzavi nisu problem ni mitinzi,ni javni prevoz,skole,fakulteti pa cak i fudbalske utakmice.Samo je kosarka problem?
Nisam neki teoreticar zavere ali da li samo u hali moze da predje virus sa jednog coveka na drugog,treba pitati ovih 12 ljudi u Srbiji koji imaju koronu u kojoj su hali bili?
Pa, ako već država i Vučić (u stilu država to sam ja) ne žele da zaustave zarazu time što bi pozatvarali i škole, fakultete, pozorišta, bioskope, itd...onda bar mogu da napakoste Partizanovim navijačima i ne puste ih na Uniks... :icon-rolleyes:
 

tobacco

Grobarčina
Учлањен(а)
02.12.2012
Порука
2.569
Reaction score
8.004
da musava ciganstura iz predgradja igra utakmice ovakve vaznosti, ne bi zatvorio dvoranu makar kuga vladala... debilcina ne zatvara skole, samo u osnovnim je preko pola miliona dece... more samo usrana motka, ovaj ce nam unistiti drzavu zbog svoje bolesti, apsolutni ludak kojeg treba institucionalizovati pod hitno
 

StrikeFront

Statističar
Учлањен(а)
19.06.2008
Порука
5.034
Reaction score
14.652
A sto govno nije zatvorio i na fudbalskim utakmicama? Mora kurvica pod "Stankelom" da igra pred navijacima i da ona govna sektaska dolaze na fudbal kada na kosarku ionako ne idu... Isti kurac... ako je zatvorio hale naka zatvori i stadione ali nece zbog kurve.
 

TheRock

Početnik
Учлањен(а)
31.08.2019
Порука
97
Reaction score
302
Локација
Beograd
da musava ciganstura iz predgradja igra utakmice ovakve vaznosti, ne bi zatvorio dvoranu makar kuga vladala... debilcina ne zatvara skole, samo u osnovnim je preko pola miliona dece... more samo usrana motka, ovaj ce nam unistiti drzavu zbog svoje bolesti, apsolutni ludak kojeg treba institucionalizovati pod hitno

Ovo čak nije ni na nivou Evrokupa, Uniks će moći da igra pred navijačima. Naša država nas direktno jebe kao sto je i Turska Darušafaku. Škole, javni prevoz, utakmice na otvorenom..sve po normali..Zato braćo i sestre da pokažemo prkos i otpor. Da se dodje ispred Arene, postavi veliki projektor da zajedno bodrimo Partizan i širimo koronu u inat svima! Da budemo uz naše momke, da ih dočekamo, da čuju našu pesmu u hali i da vide koliko nas je! Da znaju (a znaju i sada vec dovoljno) za koji se dres bore. Pa da vidimo onda i kako će suditi i da li će smeti izaći napolje ako ne bude pravde. (Ovo i u Aba da se primeni) Nema šta da upadne u teren-nema kazni. A posle, zaraženi Grobari pravo ispred skupštine i u Železnik na tacnu adresu da posalju viruse tamo gde treba! Jebem li vam sve da vam jebem bre
 

cvetkobre

Grobarčina
Учлањен(а)
06.09.2007
Порука
1.647
Reaction score
4.721
Ja sam tek sad siguran da osvajamo EC, mi smo ko Halejeva kometa, pomracenje sunca ili vec neka prirodna nepogoda. Ulazimo u orbitu u odredjenim ciklusima, pocne nase vreme, i dok ne prodje, ne moze nam niko nista.
Kad se kockice sloze, ne pomaze ni rat ni virus, gde prodjemo tu trava ne raste.
 

zimski

Grobar
Учлањен(а)
01.02.2014
Порука
563
Reaction score
2.144
A sto govno nije zatvorio i na fudbalskim utakmicama? Mora kurvica pod "Stankelom" da igra pred navijacima i da ona govna sektaska dolaze na fudbal kada na kosarku ionako ne idu... Isti kurac... ako je zatvorio hale naka zatvori i stadione ali nece zbog kurve.
Zatvorice i stadione samo da se odigra za vikend u rupi, da proslave cergari rodjendan...Bolesna smo i izopacena zemlja.
 

Yossarian

Početnik
Учлањен(а)
11.03.2016
Порука
162
Reaction score
358
Virus je krajem godine poceo u Kini i jos traje i trajace. Ovde je tek krenuo i nekoliko narednih meseci stanje se nece normalizovati. Japan razmatra da Olimpijadu pomeri za 1-2 godine.

Zato bi trebalo odmah zavrsiiti sva sportska takmicenja i proglasiti trenutne rezultate kao konacne. Ova sezaona je gotova jer vise nema uslova za regularno takmicenje.

Do nove sezaone i ucesca u EL, ako ima razuma i pravde.
 

Goran Tomić

Kralj fanzina
Учлањен(а)
07.12.2011
Порука
11.709
Reaction score
29.397
Локација
Beograd
Ovo čak nije ni na nivou Evrokupa, Uniks će moći da igra pred navijačima. Naša država nas direktno jebe kao sto je i Turska Darušafaku. Škole, javni prevoz, utakmice na otvorenom..sve po normali..Zato braćo i sestre da pokažemo prkos i otpor. Da se dodje ispred Arene, postavi veliki projektor da zajedno bodrimo Partizan i širimo koronu u inat svima! Da budemo uz naše momke, da ih dočekamo, da čuju našu pesmu u hali i da vide koliko nas je! Da znaju (a znaju i sada vec dovoljno) za koji se dres bore. Pa da vidimo onda i kako će suditi i da li će smeti izaći napolje ako ne bude pravde. (Ovo i u Aba da se primeni) Nema šta da upadne u teren-nema kazni. A posle, zaraženi Grobari pravo ispred skupštine i u Železnik na tacnu adresu da posalju viruse tamo gde treba! Jebem li vam sve da vam jebem bre
Ako ne može u Arenu i ja sam za to da se dođe ispred Arene!

U redu, bezbednost, zdravlje, opasnost, pandemija, razumem - ali onda obezbedi bezbednost i za decu u školama i vrtićima! Obezbedi je za sve! Zašto je utakmica u hali opasnija od onoga gde smo svakodnevno?!
Okupljanja veća od 100 ljudi su nepoželjna i zabranjena, ali zato ću ja morati da svaki dan idem na posao i nazad u busu sa 100 ljudi unutra, i da se na poslu srećem sa još 150 ljudi...
Šta, na utakmice idu samo zaraženi, a na posao i u autobuse i u škole, vrtiće, fakultete idu samo zdravi?!
Ma zajebi me sa tom pričom.

Ili zatvaramo sve, ili nas pusti da crknemo tamo gde nam je volja, il na poslu, il u Areni uz Partizan.
Dakle, vidimo se svi ispred Arene.

Smrt virusu - živeo Partizan!
 

Ilyasova

Grobarčina
Учлањен(а)
02.06.2011
Порука
3.881
Reaction score
7.711
Apsolutno se slazem sa kolegom @Tomicem:clap

Svako ko je u mogucnostu, ispred Arene, neka se grmi najjace moguce, da znaju nasi momci da nisu sami, a oni ce svakako svoj deo posla obaviti savrseno kao u veci deo ove sezone.
 

Залад

Grobarčina
Учлањен(а)
30.06.2019
Порука
3.103
Reaction score
27.518
Локација
Из Чикага (моји...)
...а може и циганка (а може и циганин) шерифовић, ено је (га) пјева опуштено у сава центру. сви смо исти, само су неки истији.
 
Последња измена:

_Shone_

Grobarčina
Учлањен(а)
02.06.2011
Порука
1.544
Reaction score
2.574
Локација
Tu..iza ugla...nema 200 metara
Како то сајам аутомобила може а кошарка не може? Држава хоће пдв од продаје кола?


Ne moze ni sajam automobila, i on je otkazan.

Generalno utakmice sezone momci ce igrati bez podrske sa tribina i to je velika tuga pogotovo za ovaj tim i ovakvu hemiju koja se stvorila ove godine. Ma koliko nas doslo ispred Arene i ma koliko grmelo opet nije to to kao kad smo tu pored terena, na tribini kad vrsimo pritisak zvizducima i pevamo iz sveg glasa u napadu.

Sta je tu je jbg, niko se ovome nije nadao niti je hteo. Licno me brine samo da li ce uopste biti prenosa na TV-u jer nisam siguran da li ce i medije pustiti unutra.
 

PARTIZAN INSTITUCIJA

Grobarčina
Учлањен(а)
29.06.2019
Порука
2.000
Reaction score
11.773
Локација
JNA
Ja sam jebeni baksuz.. Još od one utakmice sa Virtusom u gostima, budim se jutro posle i sav srecan razmisljan da li je realno da nam ovako lepo ide, da se sve kockice poklapaju, obicno u nasem grobarskom svetu do cilja se stize kao bos po trnju (dupla kruna 2017).. i onda se desi ovaj virus. Jebiga, kako je tako je, ali ja sam ubedjen da ce ovi momci izginuti, mozda necemo moci da ih podrzimo pored parketa, ali znaju oni da smo svi tu.. takodje sam ubedjem da prolazimo i taj Uniks i na kraju svi da se radujemo onom najboljem.. a to je Evroliga i trofej Evrokupa. :)
 
Статус
Затворена за писање одговора.
Top