Partizan.net - Forum navijača Partizana

Dobrodošli na najveći i najstariji Forum Navijača Partizana!

Nekoliko desetina hiljada ljudi prati i podržava naš rad. Zaprati nas na socijalnim mrežama za najnovije informacije o Partizanu ili se pridruži hiljadama članova u diskusijama na našem Forumu

Važno: Registracije za nove članove su trenutno zatvorene. Ukoliko svejedno želite da nam se pridružite, pošaljite E-mail Uredništvu koje će Vas uputiti u proceduru. Kontak informacije možete pronaći na partizan.net

Napred Partizan!

7DAYS EuroCup 19/20 - Put do Evrolige

Статус
Затворена за писање одговора.

Sasha Bely

Grobarčina
Учлањен(а)
04.12.2012
Порука
3.743
Reaction score
6.245

StrikeFront

Statističar
Учлањен(а)
19.06.2008
Порука
5.034
Reaction score
14.652
Sve vise i vise se odlazu utakmice u svim sportovima po svetu, pa cak se ide dotle da ce se prekinuti prvenstva ili ova veca odlagati (EP u fudbalu, Olimpijske igre...) tako da... pitanje je da li ce se sve ovo i odigrati do kraja. Videcemo dokle ce sve ovo ici. Momcima puna podrska pa kako bude.
 

PFCT

Grobar
Учлањен(а)
02.06.2017
Порука
204
Reaction score
663
Moje je mišljene da mi kao klub NIKAKO ali NIKAKO ne treba da igramo EC i Aba plejofove a da se termini poklapaju. Lijepo neka pomjere Aba dok ne završimo EC, pa kad se plasiramo u finale onda može da počne i PO Abe..
A Partizanvci ne bi bili Partizanovci kad ne bi iz extremne euforije išli u kontru do kraja. Ja mislim da mi možemo da prodjemo Uniks i Tofaš/Promiteas i bez publike..
I mogli bi euro/derbi navijači da se odreknu novca od ulaznica i tako i na taj način podrže klub. Nešto slično kao i navijači Željezničara..
 

ImaJedanTim

Grobar
Учлањен(а)
03.12.2012
Порука
441
Reaction score
19
Da sta ce biti sa ovih 13-14000 ulaznica prodatih? Jel se pare vracaju ili ostaje klubu?
 

PFCT

Grobar
Учлањен(а)
02.06.2017
Порука
204
Reaction score
663
Ne mogu sebe zamisliti da recimo nemam sezonsku, kupim kartu, odluče da se igra bez publike i da podjem za pare.. Svi su planirali i dali pare, gledat ćeš na tv umjesto uživo, viša sila, podrži onda klub sa tih 7/10e..
 
Учлањен(а)
29.06.2008
Порука
14.756
Reaction score
55.288
Локација
Ja sam ceo život s tobom...
Vi pišete kao da to nije mera prevencije nego kazna pa sad da nađemo način da je izbegnemo, uostalom nek cigani igraju pred 100 000 ako hoće nek se zaraze međusobno i nek idu u karantin do kraja života, ko im jebe mater.
Pri tome dodao bih da treba imati i obzira prema tome da je Trinkijerijeva porodica u suštini iz jednog od najugrženijih mesta na svetu trenutno.
 

BiP

Grobarčina
Учлањен(а)
11.05.2018
Порука
1.177
Reaction score
6.930
Локација
NbG
Ne mogu sebe zamisliti da recimo nemam sezonsku, kupim kartu, odluče da se igra bez publike i da podjem za pare.. Svi su planirali i dali pare, gledat ćeš na tv umjesto uživo, viša sila, podrži onda klub sa tih 7/10e..
Delimicno se slazem ali npr da se klub (citajTegiOstoja)za taj novac potrudi da kompenzuje navijacima na najbolji moguci nacin. Sto neko rece napolju sto veci ekrani, ja bi dodao i toceno pivo, a na ekranima unutra da idu spoljnja desavanja, a ako moze i zvuk :) Da probamo da ostvarimo sto bolju konekciju sa ekipom, a i da iskoristimo zackoljicu u uredbi najmudrijeg da su okupljanja na otvorenom dozvoljena. Pesma da grmi, pivo da se toci...
A za igrace, samo da su zdravi jer po snimku koji je postavio Tegi sa treninga puca na sve strane. Obracanje predsednika... to je u redu u ovakvoj situaciji jer kao sto rece imamo dosta stranaca kojima su porodice u drugim zemljama. Pohvalio bi samo Trinkijev prevod koji je celo ovo obracanje nekako uoblicio i priblizio timu.
I za kraj, ne brini Tegi, cuj mene Ostoja, platicemo mi pivo ako treba :ziveli
 

Zlatiborpfc

Grobarčina
Учлањен(а)
11.05.2018
Порука
3.748
Reaction score
19.232
Локација
Nickname
Koja je onda svrha igranja pred praznom halom? Nismo kažnjeni kao npr protiv Voždovca pa da pravimo ludilo ispred, u pitanju je neka vrsta preventive.
Razumem podršku i konekciju sa timom sa kojim ove sezone imamo već dosta razloga da se ponosimo, ali samo iz svega toga može da se napravi glupost pa posle ovde da se pozdravljamo po forumu.
Ionako nas je mnogo otišlo u zadnje vreme, sam Idio Hroma je veliki gubitak koji se i dalje oseća na forumu, da ne pominjem druge navijače i njihove pečate koje su ostavili partizanštini i nama samima.
Shvatite ovo čudo ozbiljno, nije zajebancija, krenite od sebe i svoje porodice, a ovo je masa gde sve može otići u pm za sekundu...
 

BELI BG

Grobarčina
Учлањен(а)
28.06.2013
Порука
1.396
Reaction score
4.603
Локација
Zemun
NBA liga odlozena do daljnjeg takodje...
Lebron i jos nekolicina igraca su rekli da im ne pada na pamet da igraju pred praznim dvoranama. Videcemo sta ce Djordi da odluci.
 

Batigol

Grobar
Учлањен(а)
06.12.2011
Порука
825
Reaction score
3.854
Za sada se u 3 zemlje kosarka igra regularno uz pune dvorane: Turska, Rusija, Litvanija.
U Spaniji, Italiji i Francuskoj je prekinut nacionalni sampionat.

Kalendarski, EL zaista ima prostora, lufta za odlaganje oba svoja takmicenja, pogotovo EC gde mi igramo.
 
  • Like
Reactions: BaX

Grncarija

Grobar
Учлањен(а)
31.08.2019
Порука
1.379
Reaction score
5.157
Локација
Beograd
Evroliga razmatra da privremeno otkaže takmičenja zbog virusa, odluka do kraja dana.IMG_20200312_101002.png
 

fkloznica

Grobarčina
Учлањен(а)
18.04.2008
Порука
5.738
Reaction score
2.094
Локација
sektor - M
Kasnije je širok pojam .. pitanje je dokle će ovo da traje , ali svakako EU ekonomija ima da se vrati 10god unazad. I onda neko pravi nuklearne bombe
 

MMM2909

Grobarčina
Учлањен(а)
07.07.2010
Порука
1.813
Reaction score
6.269
da, problem je sto ce ovaj virus trajati 6-9 meseci, mada je pitanje kojim intenzitetom, i dal ce ove sve mere uspeti. Sledecih mesec dana ce biti kljucno
 

serAlex

Grobarčina
Учлањен(а)
21.05.2007
Порука
7.207
Reaction score
36.734
Zvanično:

 
Статус
Затворена за писање одговора.
Top