Partizan.net - Forum navijača Partizana

Dobrodošli na najveći i najstariji Forum Navijača Partizana!

Nekoliko desetina hiljada ljudi prati i podržava naš rad. Zaprati nas na socijalnim mrežama za najnovije informacije o Partizanu ili se pridruži hiljadama članova u diskusijama na našem Forumu

Važno: Registracije za nove članove su trenutno zatvorene. Ukoliko svejedno želite da nam se pridružite, pošaljite E-mail Uredništvu koje će Vas uputiti u proceduru. Kontak informacije možete pronaći na partizan.net

Napred Partizan!

7DAYS EuroCup 19/20 - Put do Evrolige

Статус
Затворена за писање одговора.

Залад

Grobarčina
Учлањен(а)
30.06.2019
Порука
3.036
Reaction score
27.069
Локација
Из Чикага (моји...)
Mislim da je košarkaška sezona gotova i stim se moramo pomiriti.
[/QUOTE]

и мени се чини да смо тренутно најближи тој варијанти
 

Batigol

Grobar
Учлањен(а)
06.12.2011
Порука
808
Reaction score
3.809
Ljudi iz Monaka su se oglasili i rekli da ih niko nista nije ni pitao na temu eventualnog F8.
 

Ilyasova

Grobarčina
Учлањен(а)
02.06.2011
Порука
3.846
Reaction score
7.576
Ako je tacno, da temperature nad 20 stepeni unistavaju virus, onda ne vidim razlog da se za mesec dana ne nastave sva takmicenja, pod uslovom da ne poraste rapidno broj zaboljenih....

Ne mogu da se pomirim da do kraja ove sezone necu moci da gledam nas tim, koji je imao bolesno dobru hemiju unutar ekipe i funkcionisao je beskprekorno.
 

Sasha Bely

Grobarčina
Учлањен(а)
04.12.2012
Порука
3.724
Reaction score
6.165
Ako je tacno, da temperature nad 20 stepeni unistavaju virus, onda ne vidim razlog da se za mesec dana ne nastave sva takmicenja, pod uslovom da ne poraste rapidno broj zaboljenih....

Ne mogu da se pomirim da do kraja ove sezone necu moci da gledam nas tim, koji je imao bolesno dobru hemiju unutar ekipe i funkcionisao je beskprekorno.
Nije tacno. Kolega citas li ti nuklearni otpad? :D Imamo debatu bolju nego ovi strucnjaci koji drze konferencije.
 

ZliGli

Grobarčina
Учлањен(а)
11.03.2016
Порука
1.354
Reaction score
6.413
Локација
Novi Sad
Prestanite da se nadate.. Da sada proglase kraj sezone i da nam stave krunu pobednika Abe i Evrokupa, pa dočekamo Evroligu dogodine, dva dana do početka Evrolige na planetu zemlju bi se spustili vanzemaljci i zabranili košarku..
Nije ovo do zdravstva i sveta, mi smo baksuzi.
 

Залад

Grobarčina
Учлањен(а)
30.06.2019
Порука
3.036
Reaction score
27.069
Локација
Из Чикага (моји...)
не надамо се...прекинуће се такмичења без победника :D ево ће и еуро 2020 пребацити на следећу годину...ако већ нису. још олимпијада и то је то...
 

serAlex

Grobarčina
Учлањен(а)
21.05.2007
Порука
7.069
Reaction score
36.050
Postoji velika razlika između organizacije utakmica u EL ili EC i organizaciji događaja kao što su OI.
 

La Zic

Grobarčina
Учлањен(а)
08.12.2011
Порука
1.654
Reaction score
2.760
Локација
Humska ulica
Zalgiris proglasen prvakom Litvanije jer je na prvom mestu do prekida bio.Mislim da je sve jasno...iako sam siguran da ce mali covek sa velikom torbom dati sve od sebe da treceplasirani nekako bude proglasen sampionom
 

Ilyasova

Grobarčina
Учлањен(а)
02.06.2011
Порука
3.846
Reaction score
7.576
I da dobijemo titulu za "zelenim stolom" nece biti to taj osecaj, a da se desi takvo nesto je ravno nuli.

Mi smo cistili protivnike na parketu, uzivanje je bilo gledati svaki mec.

Ne treba da se zuri, ne vidim svrhu da se igra Kls, a ovo ostalo od sredinu aprila moze da se ispegla, ako se situacija stabilizuje.
 

najgori

Grobarčina
Учлањен(а)
10.04.2010
Порука
1.931
Reaction score
7.302
Локација
Banja Luka
Partizan je prvi a ostali neka se porećđaju kako im je volja :D

Sto se ABA lige tiče, treba da se proglasi kraj i da budemo prvi i mršupičkumaterinu. Još treba da odgode pa taman kad se steknu uslovi da nam se poklopi i ABA i EC
Ovako se natetnane spremamo za EC :D
 

JasminaT

Grobarčina
Учлањен(а)
05.12.2010
Порука
21.365
Reaction score
40.188
Локација
Žrnov
@dusan.petrovic za koju titulu? nisam sigurna da razumem sled misli koji je doveo do ovog pitanja iz moje konstatacije... ali biće da je do mene...

@Cleo kompenzacija znači nadoknada, tj izmirivanje obaveze... zašto bi to značilo da smo ih mi pokrali?
 
Статус
Затворена за писање одговора.
Top