Partizan.net - Forum navijača Partizana

Dobrodošli na najveći i najstariji Forum Navijača Partizana!

Nekoliko desetina hiljada ljudi prati i podržava naš rad. Zaprati nas na socijalnim mrežama za najnovije informacije o Partizanu ili se pridruži hiljadama članova u diskusijama na našem Forumu

Važno: Registracije za nove članove su trenutno zatvorene. Ukoliko svejedno želite da nam se pridružite, pošaljite E-mail Uredništvu koje će Vas uputiti u proceduru. Kontak informacije možete pronaći na partizan.net

Napred Partizan!

7DAYS EuroCup 19/20 - Put do Evrolige

Статус
Затворена за писање одговора.

grobarani

Grobar
Учлањен(а)
02.06.2017
Порука
851
Reaction score
1.487
Igraci juce izglasali prekid sezone. Zasto da igraju kad ne moraju, plata ide redovno..nisu ludi da se muce..

Taman ce i pola timova izglasati da ne igraju i eto ponistenja sezone. Ne vidim sto je tu Djordi kriv? Jes on govno ali sada mislim da nije nista u njegovim rukama.
 

Ilyasova

Grobarčina
Учлањен(а)
02.06.2011
Порука
3.845
Reaction score
7.575
Dobro onda, necete li da igrate, timovi koji imaju "wild card" out, neka udju najbolji iz Evrokupa pa i jebeni London ako hoce neka udje i teramo dalje, to bi bilo regularnije , nego li da se sezona ponisti i da isti timovi budu igrali i sledecu sezonu.
 

garbaN

Partizanovac
Учлањен(а)
14.09.2019
Порука
866
Reaction score
5.209
Локација
Beograd
Po nekom mom mišljenju Virtus Bolonja mora igrati sledeće sezone Evroligu. To zatvara opciju da iste ekipe učestvuju ponovo. Ne vidim kako će Španac zažmuriti na svež kapital, istoriju, dobru bazu navijača i jak lobi iz Bolonje kojem je pritom obećana wild karta za narednu sezonu. Opet kažem, moje mišljenje.
 

tribiani

Grobarčina
Учлањен(а)
02.03.2007
Порука
1.408
Reaction score
4.553
Čekajte, prekid sezone ne mora odmah da znači i poništavanje sezone, zar nije moguće proglasiti sezonu po trenutnom plasmanu?
Ako Virtus dobije wc, a Partizan ne, to će biti presedan nad presedanima... al' zabole Đordija za presedane...
 
  • Like
Reactions: BaX

Spalding

Grobarčina
Учлањен(а)
30.06.2019
Порука
2.402
Reaction score
9.408
Локација
Novi Sad
A ja se pravim da ne razumem suštinu.... Mada realno sad ne mogu ništa da procenim kao da sam "otupeo". Hajde npr. da se donese odluka da je sezona završena, odnosno da se neće igrati više. Šta se nakon toga dešava? Zna li iko?

1. Igra se reset prethodne sezone +WC
2. Igra se nova sezona EL sa 20 klubova + WC
3. Igra se nova sezona računajući postignuto u ovoj sezoni + WC

P.S. Treba računati da će svi ruski klubovi igrati EL bilo na plasman, bilo na poziv.

Da li EL zaseda danas ili sutra?
 

Ilyasova

Grobarčina
Учлањен(а)
02.06.2011
Порука
3.845
Reaction score
7.575
U toku je glasanje, tacno sam znao da ce Efes, Barselona i Makabi glasati ZA, uz njih jos i Real stao, dok protiv su oba grcka, Fener, Milano i Cska.
Ostaju jos Baskonija i Zalgiris, ovi prvi mislim da ce se prikljuciti spancima i biti ZA, a Zalgiris bi mogao da prelomi u jednu ili drugu korist, oni su poceli da treniraju i kandidati su za domacinstvo turnira.
 

garbaN

Partizanovac
Учлањен(а)
14.09.2019
Порука
866
Reaction score
5.209
Локација
Beograd
Ma nema prenosa, sutra zaseda bord Evrolige. Ovo je nezvanična informacija koju je pustio urednik/novinar Sportanda. Nije upoznat sa stavom Žalgirisa i Baskonije. Žalgiris je bliži tome da se sezona nastavi, dok će Baskonija verovatno morati da se prikloni Realu i Barseloni. Svakako, sutra zasedaju tek.
 

Petar-Skopje

Super Moderator
Уредник
Учлањен(а)
19.01.2007
Порука
4.299
Reaction score
2.878
Локација
MKD
Ako kojim slucajem sutra poniste sezonu, a nama ne dodele pozivnicu za Evroligu sledece sezone, sledece sto cu od Evrolige gledati bice sahrana Djordija Bartomeua, ako bude bilo prenosa!?:action-smiley-070::angry-smiley-002:

Posto sve navodi na to da ce se sutra "svirati kraj", sto kazu momci sa histerical podkasta, dodje mi da bacim atomsku bombu na Vuhan ili gde se pojavila ova posast!? Prvi put posle 30 godina imamo realnu sansu da osvojimo jedan evropski trofej, najbolji smo tim u Evrokupu, u neverovatnom smo naletu i desi se ovo sranje!?:banghead:

Ako postoji ikakva mogucnost (mada tesko da uopste postoji) da se nastavi samo Evrokup (jebe mi se za Evroligu iz ove sezone) treba prihvatiti.
Nisam do sada nesto hvalio upravu od kada je pocelo ovo vanredno stanje, ali moram da ih pohvalim sto su zauzeli diplomatski stav da "nam je prioritet da se sve zavrsi na terenu, ako je to moguce".:clap

Prekjuce sam citao onaj tekst Munda Deportiva, gde pise da cemo najverovatnije mi i Virtus dobiti pozivnice za EL sledece sezone, a u opasnosti su Zenit, Valensija i FMP, i u principu isto tako i ja razmisljam. Ako se ponisti sezona, to mi deluje kao jedino logicno resenje, a i najpostenije bi bilo. E sad, tesko je u istu ravan staviti katalonca i postenje, tako da sacekajmo jebiga...
 

Ilyasova

Grobarčina
Учлањен(а)
02.06.2011
Порука
3.845
Reaction score
7.575
Mozda smo mnogo teme ovde ukljucili, al jbg tice se i nas, moje misljenje je da ce i Zalgiris i Baskijci biti ZA, do sada nisam pogresio u proceni, ostaje da vidimo...
Grci su smejurija ove sezone, usrani Milano ce i dalje da se bahati novcem i sramotiti rezultatima, Fener uzasnu sezonu bi da ponisti, Cska verovatno zbog pandemije koja je u eku u Rusiji i preminulog doktora.
 

Spalding

Grobarčina
Учлањен(а)
30.06.2019
Порука
2.402
Reaction score
9.408
Локација
Novi Sad
Meni je interesantniji "dan posle" nego šta će da se desi sa sezonom... Prvo, nastavak sezone NIJE garancija EL. Svi timovi su nepoznanica, svi polovični i van forme. Da li ćemo u tim okolnostima osvojiti ili ne veća je nepoznanica nego li da COVIC-19 nije ni postojao. Dakle, ne bih rekao da nam nastavak nudi išta osim prilike da sami rešavamo. I to BEZ PUBLIKE što nam u startu ne ide na ruku i veći nam je hendikep nego drugima koji i nemaju publiku.

Mnogo je značajniji ovaj drugi deo priče u slučaju da se ne igra više. Tu već imamo startnu prednost i šta god da se desi, pobedili smo. Mi smo najbolji u EC za ovu sezonu i najbolji u ABA ligi. Polovičan pokušaj da se nešto igra, bliže je tome da pokvari utisak nego da iznedri heroje i to ne zato što smo lošiji od drugih već pukom okolnosti da je sve u kurcu i da se ništa ne može predvideti. Nekako mi opcija odigravanja izgleda kao kockarski potez da se ruka odigra po svaku cenu taman da su karte i loše.

Nisam više pametan, dani su mi kao godine i jedva čekam da se zna šta igramo pa da se piše o igračima, pojačanjima - Ko ostaje, ko dolazi, koga bi voleli, kada će sezonske? Ovo iščekivanje jako teško pada. A Tegija kome najviše verujem, ne mogu da provalim. On često ume da pošalje poruku "između redova" i ne mogu da skapiram šta nam ovaj put poručuje?
 

Spalding

Grobarčina
Учлањен(а)
30.06.2019
Порука
2.402
Reaction score
9.408
Локација
Novi Sad
Upravo sam o tome pisao... Ubi me brate, ubi... Ne mogu više da dočekam tu vest. :(
 
Учлањен(а)
02.06.2011
Порука
3.057
Reaction score
18.217
Kraj sezone i wc nama.

Kakvo igranje, na šta bi ličili sad da igramo... Samo bi upropastili najbolju sezonu prethodnih ne znam koliko godina...

Sviraj kraj, zna se ko je na terenu ove godine zaslužio EL, pa da se momci polako spremaju za istu...
 

zmajski

Grobarčina
Учлањен(а)
08.12.2011
Порука
1.145
Reaction score
3.628
Ima tu jos jedna komponenta, ona najbitnija tvorcima EL. Profit. Sportski argumenti tu imaju slabu snagu.

Generalno gledano, Bartolomeu i uprave bogatih klubova su za nastavak. Prava od prenosa u ovom sportskom procjepu mogu da se naplate mozda i skuplje jer su ljudi pozeljeli da gledaju svoje klubove.
Ko zna, mozda puste i redukovane ulaznice uz obavezne maske.

Ono sto je najmanje bitno je stav unije igraca. Oni ce svakako morati slusati klub ili biti u opasnosti da ostanu bez dijela ugovora.
Vjerovatno ce i skratiti format da ipak bude gotovo do jula.

Isto tako, ne treba potcjenjivati ni ogroman ego tih velikih klubova. Ako bude i promil sanse, oni ce se boriti za trofej sto je opet motivisano nekim sportskim porivima.
A ganferski predstavnici su stvarno smjesni :) lebranko i paljevinac. Jasno mi je da su po logici stvari poslali kapitena i bivseg reprezentativca, ali to govori najvise o njihovom klubu. tj. cokijevom klubom, oni ga nemaju i ako zele, moraju ga osnovati :)
 
  • Like
Reactions: BaX

kontraAV

Grobarčina
Учлањен(а)
05.07.2019
Порука
1.042
Reaction score
3.529
Локација
Crna Gora
Mnogo je bitno da coviceva ergela ne igra EL. Sto se nas tiče, ubijedjen sam da cemo biti učesnici EL, i da ce to biti formalizovano narednih dana. Zasluzili smo da je igramo i da tu pozivnicu dobijemo jos prosle sezone, sad nas nemaju sta pozivati, nego da nam daju ono sto smo zasluzili. I bicu potpuno zadovoljan kad cigani ostane van.
 

milanspasic91

Početnik
Учлањен(а)
22.09.2019
Порука
83
Reaction score
105
Локација
Baric
Ciganski smrad i gmizavac insistira od EL da fmp sazna pre same odluke da li je u planovima EL ili ne. Pa naravno, da bi znali kako da se postave za ABA ligu jer EL nece doneti sutra odluku koje ekipe ce igrati sledece sezone ako se odluci da se prekine sezona. Tek nakon toga sledi lobiranje. Koje su to pice sa dva lica. Msm da mi moramo ostati smirwni kao i do sada, smatram da je ostoja ispravno postupio u medijima, kao i nasi igraci, za razliku od komsija iz predgradja. Jos jednom smo se poneli kao gospoda. Koliko god nam se svideo Ostoja ili ne, njegova odmerenost i smirenost u intervjuima mi pokazuje da zna da odgovori igrama coravog poltrona. Ako se budu menjale ekipe, a mi ne budemo u EL, smatram to velikim skandalom i treba bezati od takvog mesta. Medjutim, nadam se da EL nije bas toliko otisla u k...
 
Статус
Затворена за писање одговора.
Top