Partizan.net - Forum navijača Partizana

Dobrodošli na najveći i najstariji Forum Navijača Partizana!

Nekoliko desetina hiljada ljudi prati i podržava naš rad. Zaprati nas na socijalnim mrežama za najnovije informacije o Partizanu ili se pridruži hiljadama članova u diskusijama na našem Forumu

Važno: Registracije za nove članove su trenutno zatvorene. Ukoliko svejedno želite da nam se pridružite, pošaljite E-mail Uredništvu koje će Vas uputiti u proceduru. Kontak informacije možete pronaći na partizan.net

Napred Partizan!

7DAYS EuroCup 19/20 - Put do Evrolige

Статус
Затворена за писање одговора.

GrobarSCG

Grobarčina
Учлањен(а)
30.09.2006
Порука
1.122
Reaction score
1.863
Локација
На ЈУГУ Канаде!

ono kad katalonska pudlica govori o POŠTENJU... ja mislim da jedino ostaje da nas COVID izjede (SVE DO JEDNOG) nakon ove izjave... ja mislim da nema dalje... :confused-smiley-013:

p.s. izvinjavam se ako sam otišao u off i ako je SK zabranjen...
 

Petar-Skopje

Super Moderator
Уредник
Учлањен(а)
19.01.2007
Порука
4.299
Reaction score
2.878
Локација
MKD
Kao sto sam juce napisao, to cu i sada i obecavam da cu se toga maksimalno drzati, da sledece sto cu gledati od Evrolige bice sahrana ovog katalonskog govneta, ako bude bilo prenosa!? :angry-smiley-002: :action-smiley-070:
A nadam se da ce se to desiti sto pre, jer gleda mi se kosarku. :)

Iskreno, kada sam procitao onaj tekst iz Barseloninog vesnika Mundo Deportivo naivno sam poverovao da ce se to i dogoditi.
Znaci kraj sezone (jebiga), ali ne i restart. Vec da se prihvati dosadasnje stanje tabele (odigrano je 80% sezone) i da u njoj ostanu ovih 11 sa A licencom + Asvel i Bajern + Himki kao najboljeplasirani iz (prekinute) VTB lige + sampion Nemacke (kod njih ce se liga nastaviti po nekom grupnom sistemu??) + finalisti Evrokupa (nisam gledao razlog zasto se ne bi nastavilo uprkos tome da se ne nastavi EL) ili 2 tima iz Evrokupa da dobiju WC na osnovu dosadasnjeg ucinka (Mi, Virtus i Unikaha imamo najbolji ucinak) + 1 WC iz bilo koje lige (neka bude ABA, neka bude to Cedevita Olimpija:icon-smile:).

Jednostavno, ovo je odluka koja se krsi sa svim zakonima logike.
Popisali se na sav trud klubova koji su ostvarili u odigranih 80% utakmica u sezoni, narocito nasem gde smo se popisali po svakome, ubedljivo prvi u oba takmicenja na osnovu cega smo mogli dobiti mesto u ono sto svet smatra "najkvalitetnije takmicenje u Evropi".:puke:

Na sve to, igramo u najvecoj (nisam bas siguran, ali verovatno u Top 5 najvecih) hali u Evropi, ubedljivo najgledaniji tim u oba ECA takmicenja, rezultati si tu, finansije su (valjda) tu... Voleo bih da Djordi odgovori na pitanje na osnovu cega se odlucio da napravi restart ove sezone? :action-smiley-070:
Jos vise me zanima odgovor sve vas ovde koji ste "ocekivali" da se donese ovakva odluka, ZBOG CEGA BRE LJUDI? NA OSNOVU CEGA STE OCEKIVALI DA SE DONESE OVAKVA ODLUKA? ZA KOJI STE BRE KURAC PRIZIVALI OVO SRANJE?:banghead::confused-smiley-013:

Ili cutite jebo vas sve, bar danas nemojte da sipate so na ranu sa cinicnim pitanjima:
1. "Pa ko vam je kriv sto ste naivni i nerealni?";
2. "Sta si drugo ocekivao od katalonskog/spanskog govneta?";
3. "Pa zar si mislio da ce Djordi tako lako da nam da Evroligu, a fmpu ne?" i slicne budalastine!?:mad::banghead:
Moji odgovori ovakva pitanja su:
1. Realnost nije briga na koju se obaziremo.
2. Postenje i razumnost.
3. Da, jer je to jedino posteno i razumno. Partizan ima milionsku armiju navijaca cija se ljubav prema klubu prenosi sa kolena na koleno, a za fmp navijaju ukupno 138 ljudi, cak i neke clanove uze rodbine od njihovih kosarkasa navijaju za nas u slobodno vreme.

Necu nikoga kazniti, ali ljudi zaista zasto pri cistoj svesti i zdravoj pameti, vi kao navijaci Partizana, tima koji je obedljivo najveci gubitnik ovom odlukom, nicim izazvanim dajete takve komentare?:confused-smiley-013:
Krajnje je degutantno, odvratno i neprimereno tako odgovarati i provocirate ostale clanove koji se ne slazu sa vasa "ocekivanja" (medju njima i ja) i tako izazivate ostale clanove da upotrebe teze reci prema vas, jednostavno nemojte tako da replicirate ili urazumite se, treceg nema.

Nazad na temi...
A najvise od svega boli me ovo
Ali ovu sahranu nade i istorijske sanse da se dokopamo evropskog trofeja posle 28 godina nikad prezaliti necu.
Ali verujem da cemo sledece sezone uci i jaci nego ove, sa jacim timom i istim trenerom uigraniji za godinu dana nego na pocetku ove sezone kada smo mleli!
I da na kraju da osvojimo ono sto nam je onemoguceno ove sezone!:napred-partizan:

P.S. Katalonija je deo Spanije! Djordi jebi se!:angry-smiley-002:
 

Spalding

Grobarčina
Учлањен(а)
30.06.2019
Порука
2.402
Reaction score
9.408
Локација
Novi Sad
Imaš sreće Ostoja što i DV veruje i više nego leba jesti pa ja tu sad više ne mpgu ništa da kažem! Protiv Duleta NIKAD i NIGDE ako i kupim sezonsku za sl sezonu to je onda zbog Duleta! Mada je sve namešteno pre nego se Ostoja oglasi. Dule mu sad vadi kestenje al jbg... Ako može Dule da podrži, mogu i ja! Dule Vujošević
 

batakpudla

Grobarčina
Учлањен(а)
19.05.2007
Порука
3.824
Reaction score
10.602
Eventualno zbog razloga da je deo one masinerije koja nam je oterala najveceg trenera u istoriji i koja nas je dovela na sadasnji nivo?

Па ништа, онда да се завучемо под камен и да више не пратимо Партизан док Психо не цркне, пошто "овај" и "онај" Партизан пре 2012. нису исти?

Нереални сте са неким стварима, а Вујошевићев став о новој управи је познат. Поента је да нико са ових простора није имао ни грам утицаја на ову одлуку, а Остоју можемо да кудимо за лоше ствари, али како га неки доживљавају, испада да је гори од Пековића...
 

Spalding

Grobarčina
Учлањен(а)
30.06.2019
Порука
2.402
Reaction score
9.408
Локација
Novi Sad
@batakpudla kolega @tobacco NIJE REKAO da se treba zavući pod kamen niti se može izvesti zaključak da je to najpametnije uraditi. Pri čemu je čovek 1000% u pravu u postu koji si ti citirao.

Stav Duška Vujoševića o ovoj upravi KKP-a i nije baš sasvim jasan. Ima tu malo i sukoba interesa da se mi ne lažemo. Ali protiv Duleta neću ni mrtav. Ako on može govnetu da vadi kestenje iz vatre mogu i ja da progutam govno (ali samo zbog generala, iako mi se ne sviđa što ima potrebu da se umeša na takav način).

Dule voli Partizan više od svoje karijere i zdravlja to je pokazao mnogo puta i on je jedini razlog da ja uzmem sezonsku i za narednu sezonu!
 

El_Grande_Jokan

Grobarčina
Учлањен(а)
29.06.2019
Порука
3.646
Reaction score
22.631
Локација
Академија
Једина вест коју ћу прочитати о свему овоме што се данас десило је Дулетов коментар на ову нову неправду према Партизану. Остало ме не интересује.
 

tobacco

Grobarčina
Учлањен(а)
02.12.2012
Порука
2.558
Reaction score
7.855
Manite se, molim vas manite se. EL nikada nisu interesovali sportski motivi vec iskljucivo novac. Ako tri puta igras EL bez zasluge, trebalo bi biti veoma naivan pa misliti da mesto gaduri iz predgradja ne kupuju vas i moj porez braco.
 

El_Grande_Jokan

Grobarčina
Учлањен(а)
29.06.2019
Порука
3.646
Reaction score
22.631
Локација
Академија
Једина вест коју ћу прочитати о свему овоме што се данас десило је Дулетов коментар на ову нову неправду према Партизану. Остало ме не интересује.

То је то.


"Apsolutno je nepravedno prema Partizanu, a koliko ja poznajem Partizanovu publiku, ona se neće predati i tek će sada podržavati klub više.“
 

lukaimasa

Grobarčina
Учлањен(а)
29.01.2010
Порука
1.384
Reaction score
2.351
Локација
Novi Beograd
Sve se to pretvara polako u rekreativnu NBA regular sezonu, gde nema faula postenog do plej ofa, a kamo li teskog gostovanja , ludaxke atmosfere sa tribina itd...jbmliga, Fibu bih uporedio sa srpskom udbom osamdesetih godina, koja po Evropi juri izlapele cetnike dok na njene oci siptari i hrvati lobiraju po svetu i naoruzavaju se bez kontrole...da ne pominjem pad berlinskog zida koji ne bi skontali ni da im je na glavu padala cigla po cigla.
Tako i Fiba, na njene oci alavo spansko pseto okupi najalavije klubove, napravi zatvorenu ligu i otera nas u kosarkaski srednji vek.
Da ima neke sanse voleo bih da igramo VTB ligu, makar domacini bili na istrazivackoj stanici na severnom polu.
Bar se sa ovim govnima ne bi mesali, a gledali bi dobar basket, makar preko tv.
A i pingvini su crno- beli, brzo bi.tu buknula ljubav, kao u Fuenlabradi...
Pingvini su na južnom polu, crno-beli uvek na jugu (bez ikakvih paralela sa našom Tužnom tribinom).

Jao srećo, jebem li ti majčicu...

Nego je l javio neko Ostoji za ovo? Ili čeka da mu saopšte mišljenje?
 

Spalding

Grobarčina
Учлањен(а)
30.06.2019
Порука
2.402
Reaction score
9.408
Локација
Novi Sad
Ostoja pustio Duleta da nas malo moralno uzdigne pa će kasnije da se opet kurči kad sve više ne bude važno. A za ljubav prema klubu nema zime, tu smo uvek za razliku od Ostoje!
 

Nemanja-950

Partizanovac
Учлањен(а)
11.05.2018
Порука
3.891
Reaction score
21.512
@Spalding

Ne znam zašto pišeš kao da je samo tebe ovo pogodilo.
Svi smo hteli, ali ispalo je tako da smo prošle godine bili bliži nego ove.
Znam da bi većina nas lakše podnela poraz na terenu nego ovo.
Strašno je, nezamislivo, kakva je sezona prekinuta, sa potencijalom da bude jedna od najuspešnijih u istoriji kluba.
Nije prvi put, znamo kako dalje, u halu i bodri do kraja prvom prilikom.
Ko ostane, pravi je, ko sada pobegne, nije ni trebalo da bude tu.
 

Spalding

Grobarčina
Учлањен(а)
30.06.2019
Порука
2.402
Reaction score
9.408
Локација
Novi Sad
Ko ostane, pravi je, ko sada pobegne, nije ni trebalo da bude tu.
Slažem se ali se bojim da se upravo to zloupotrebljava na najbesramniji mogući način! Onaj ko treba da stoji ispred svih nas - pobegao je ko pička a na nas koji bi dušu dali za Partizan će se prstom pokazivati. Znam ja da je ovo mnoge pogodilo. Bićemo u hali naravno ali mi lažno moralisanje i opravdavanje kojekakvih gluposti prekurčilo... Izvini, nije ovo nikome lično ali mi puklo pred očima!
 

Nemanja-950

Partizanovac
Учлањен(а)
11.05.2018
Порука
3.891
Reaction score
21.512
Što se mene tiče, ne mora ništa ni da priča.
Nek traži pare da plati pojačanja koja ovi budu tražili, nama je parket jedina šansa i tako će da bude sledeće godine, one tamo, one tamo..
 

Nemanja-950

Partizanovac
Учлањен(а)
11.05.2018
Порука
3.891
Reaction score
21.512
Dobro, videćemo.
Ove godine su pare našli.
Kome je morao da svira u kožnu frulu, ne interesuje me.
 
Статус
Затворена за писање одговора.
Top