Partizan.net - Forum navijača Partizana

Dobrodošli na najveći i najstariji Forum Navijača Partizana!

Nekoliko desetina hiljada ljudi prati i podržava naš rad. Zaprati nas na socijalnim mrežama za najnovije informacije o Partizanu ili se pridruži hiljadama članova u diskusijama na našem Forumu

Važno: Registracije za nove članove su trenutno zatvorene. Ukoliko svejedno želite da nam se pridružite, pošaljite E-mail Uredništvu koje će Vas uputiti u proceduru. Kontak informacije možete pronaći na partizan.net

Napred Partizan!

7DAYS EuroCup 19/20 - Put do Evrolige

Статус
Затворена за писање одговора.
Учлањен(а)
29.06.2008
Порука
14.716
Reaction score
54.958
Локација
Ja sam ceo život s tobom...
Djordi je majmunisao ovako i Danilovića jedno od najvećih imena evropske košarke, sad će baš nešto trgovac polovnjacima tu da promeni.
Ako bih nešto zamerio dotičnom to je da nije okupio bar čačansku vezu Žoc, Kića da dignu glas ovo ostalo je zamlacivanje da on nekom lupa šakom o sto.
Sada je bitno da Trinkijeri ostane i da navijači prestanu da ga zovu Trinki ko da je neki fegetski maltezer...
 

Spalding

Grobarčina
Учлањен(а)
30.06.2019
Порука
2.402
Reaction score
9.408
Локација
Novi Sad
A šta fali TRINKI :D to nekako od milja, gde nađe maltezera brate u taj kontekst da ga turiš? :buhaha:buhaha:buhaha
 

milance032

Grobarčina
Учлањен(а)
05.12.2010
Порука
5.231
Reaction score
17.918
Локација
Kej Republika
Ostanak trenera hrvatskog porekla treba da nam je prioritet!
Sve bi palo u vodu ako se dozvoli da ode. Bazu tima ima, navikao se na nas. Dobitna kombinacija svakako.
Tesko da mozemo naci i priustiti boljeg.
 

StrikeFront

Statističar
Учлањен(а)
19.06.2008
Порука
5.034
Reaction score
14.652
U cetvrtak 4.juna bice odrzana konferencija iz kluba u vezi ovih dogadjanja i buducnosti kluba.
 

GrobarSCG

Grobarčina
Учлањен(а)
30.09.2006
Порука
1.122
Reaction score
1.863
Локација
На ЈУГУ Канаде!
Kuku si ga nama... ovaj (da li STVARNO on???) se izjašnjava u četvrtak... userem se u gaće od same pomisli šta će da kaže...

Mijailović je KRIV...
- za UŽIČKO: jer je bio preblag u komentarima!
- za "divlju kartu" evrolige... napravio nas majmunima
- sad ovo...
žao mi je, ali kredite može da vrati ako u četvrtak DECIDIRANO (i bez UVIJANJA (ali znajući kakav je...)) kaže: Partizan sledeće sezone igra FIBA LIGU ŠAMPIONA (a što da ne i SL od SAMOG POČETKA (bez ABA lige (ako nam ne dodele titulu))) što će reći: nadam se najboljem očekujem NAJGORE :confused-smiley-013: :pop

p.s. samo da vam napomemem da moja velika slova znače: važne reči!

p.s.2 znam da je zabranjeno pljuvanje po trenerima i igračima ali nisam siguran za upravu...
 

Goran Tomić

Kralj fanzina
Учлањен(а)
07.12.2011
Порука
11.648
Reaction score
29.091
Локација
Beograd
Prvo, boli me kurac za Evroligu i Real iz Madrida, ja navijam za Partizan a ne za to gde ćemo igrati i sa kim i sa kojim kurčevim klubom ćemo igrati...meni od Partizana većeg kluba nema!

Drugo, treba Partizan da teži najvišem, ali ako toga nema iz bilo kog razloga, onda ne treba kukati k'o baba zašto je to tako kako je...nego podržati Partizan još više, jače, bolje, žešće, vatrenije, mnogobrojnije!

Treće, ako vi mislite da su život, ljudi, organizacije, sport - pravedni - onda braćo, šta da vam kažem, koliko god da godina imate, trebali bi da znate da to nije tako, a to se nauči još u vrtiću ili prvom razredu osnovne...

Četvrto, desi se nekad i nešto pravedeno i zasluženo, nije da nije - ali to je nekad - ne uvek. Ponekad se to desi...samo ponekad...

Peto, bili smo ,,u naletu,, sasvim moguće je da bismo uzeli i ABU i Srbiju i Evrokup, ali, braćo...niko ne može da garantuje da bi to stvarno bilo tako...otkud znate, jedna lopta, par lopovskih sudija, neke, daleko bilo, povrede...i...jebeš ga, nemojmo da se ponašamo kao da smo sve to osvojili pa nam neko poništio trofeje - bili smo blizu, ali...nismo ih osvojili...

Šesto, oduzeta nam je šansa da to poosvajamo, ne znam šta će biti sa jebenom ABA ligom, ali ne znam ni koji kurac bi se igrala, ako već prvak nema prohodnost u Evroligu...

Sedmo, jebo Evroligu i katalonsko đubre koje to vodi, ali opet stvarno su domaća ili regionalna takmičenja koja ne vode nikamo ako ih osvojiš jedan običan probušeni kurton - tj. ne služe mnogo čemu...

Osmo, niko na svetu nije mogao da predvidi, ili bar nije javno rekao, čak i ako je tako nešto znao, da bi jedan malecki virus mogao da zaustavi pola sveta - ipak, to se desilo - na našu, Partizanovu štetu, ali...pa nije baš da je samo nas tako nešto lupilo po glavi, ajd porazmislite malo šta se sve nekome izdešavalo u ovih nekoliko meseci...

Deveto, stvarno mi nije jasno apostrofiranje Ostoje kao nekakvog glavnog krivca za sve, jedino ako nije on lično u Vuhanu zaražavao slepog miša i davao ga Kinezima da ga pojedu, pa da onda zaustavi pola sveta i tako omogući ,,ciganima,, da po xxxx-ti put igraju Evroligu - a da to na terenu nisu zaslužili...
Mis'im ne morate da me ubeđujete da ipak Ostoja jeste kriv za sve, pa čak i ako nije učestovao u zaražavanju slepog miša, itd, iščitao sam sve prethodne postove o tome, ne morate ponovo...

Deseto, ako nismo uspeli da osvojimo i dobijemo ono što smo zaslužili ove godine, dobićemo to nekada, možda već iduće godine, pa i da ne dobijemo nikada, navijanje za Partizan nema alternativu, to se ne menja, to je konstanta, to nema veze sa uspesima, naj-takmičenjima i brojem trofeja, mi smo ljudi a ne brojevi, i ne odustajemo ako neki ,,broj,, (trofeja, pobeda, ili učešća) nije u skladu sa onim što smo svi želeli - Partizan je Partizan i to je dovoljno i najvažnije.
Sve drugo čeka našu lopatu.
Ako ne sad, onda dogodine, za deset godina, 100, 1000, nebitno je.
Mi se ne predajemo, mi smo stvoreni za najviše, pa makar se nekome i učinilo da smo na dnu, ili poraženi. Mi i kad smo poraženi i pali, mi ustajemo i idemo dalje...

Smrt fašizmu - živeo Partizan!
 

IzrazitiFavorit

Grobarčina
Учлањен(а)
12.03.2007
Порука
1.561
Reaction score
3.341
Samo da 4 jun ne bude datum kad cemo saznati da je dug usled korone i neodigranih utakmica, a tako dimenzioniranih pojacanja, narastao jos dva miliona i da je sledeca godina pravog reseta.

Za ostalo me boli kurac, nista od spanskog kera nisam ocekivao... ako je mutiranim i degenerisanim ciganima preko psihopate na vlasti sav smisao kosarke postao da se shunjaju u EL ne pitajuci se nizasta, i ako vas zbog toga zajebavaju na poslu, ne znaci da ovde treba da citamo postove od 10 strana kako proklinjete sudbinu, djordija i ostoju. Ko im jebe mater svima na gomili, smenite vi vucica, i sve smo odradili. Dokle god pola foruma glasa za njega, a cela tribina odradjuje njegove poslove, slaba vajda.

Moj Partizan je kosarkaska klinika, osvajac evropskih trofeja, ucesnik final four- ova, (a ne puki posmatrac desavanja i ler- osvajac domacih "titula" na rolan garosu i pod vucicem i pod razlicitim identitetom),
i to ce i ostati i iznaosvajati ih jos vise, pa taman trebao da sacekam da ono govno na vlasti opandrkne. Tu sam.
 

Spalding

Grobarčina
Учлањен(а)
30.06.2019
Порука
2.402
Reaction score
9.408
Локација
Novi Sad
@GrobarSCG najradije bih potpisao sve što si ti napisao u postu. Slažemo se potpuno. Međutim, ipak se moraju stisnuti zubi i igrati taj jebeni EC. E sad, pošto već redovno pušimo Bartomeu, treba samo JAKO stisnuti zube! Dakle, prihvatio bih izlaz iz ABA s tim što ja ne bih igrao ni ovu Debilonovu ligu u Srbiji.

Znači, samo FIBA LŠ ili samo EC (uz obavezno stiskanje zuba) nek cigansko govno crkne).
 

GrobarSCG

Grobarčina
Учлањен(а)
30.09.2006
Порука
1.122
Reaction score
1.863
Локација
На ЈУГУ Канаде!
@Spalding
Dosta sam ja trpio katalonca (još od sezone posle f4 gde nas je dotični stavio u TREĆI (umesto u PRVI šešir))! mazohisti koji oće da stišću zube... pa stišćite! ja NEĆU! ako NBA, NHL mogu na leto da igraju plejof (a novu sezonu počinju u novembru/decembu), zaista ne vidim razlog zašto ne bi bilo tako i sa ULEB košarkom!
 

PFC_4ever

Grobarčina
Учлањен(а)
22.10.2007
Порука
1.812
Reaction score
1.081
Sinoć sam sanjao JNA, Rijeka nas pobeđuje 8:3, a sve se dešava u današnjem vremenu, kao, neka fudbalska jadranska liga. Stadion pun, svi plaču i navijaju istovremeno.
Ne znam zašto sam to ni sanjao ali taj osećaj, taj osećaj je bio realniji od realnog.
Mislim da svi Partizanovci, pa čak ću se usuditi reći i oni koji su stali iza psihopate, recimo onaj ko je pričao protiv Duleta u Zoni press da bi kasnije bio direktor bg arene ili oni sa destilerijama.. uveren sam da je svima žao šta se dešava Partizanu a pogotovo to što se je desilo juče! Čak i njima.
Ovaj psihopata sam daje autogolove, ta partizanština ne nestaje, to ne isparava iz čoveka, možeš da ga vrbuješ, možeš da mu uradiš bilo šta, ali ako je on i jednog trena svog života bio grobar, on će to i ostati, pa dao mu ti milione i milijarde. Napustiće te, veoma lako svi oni...
Kao što su napustili i Partizan...
Samo što nisu svesni da njihovo srce nije Partizan napustio.
Neminovno, kad tad, desiće se. Ako ovo nastavi da traje kako traje...
Dugo ne čitam forum, možda ima dosta članova koji bi rekli da branim sns muve ali ne branim, striktno sam protiv te partije i diktature i svemu što rade našem JSDP.
Samo pokušavam da opišem, objasnim, neku ljudskost i neki osećaj za taj klub, koji je nepotkupljiv i večan. I to je tako zauvek, to će tako da ostane.
 

Goran Tomić

Kralj fanzina
Учлањен(а)
07.12.2011
Порука
11.648
Reaction score
29.091
Локација
Beograd
Znam da mnogi od vas sve gledaju kroz prizmu politike, znam i da SNS ima botove koji su dužni da se javljaju na svakakve vesti i da tamo pišu obavezne neuverljive pohvale i svakojake gluposti, ali, aman zaman ljudi, zaboga miloga, daj odmorite se malo i od politike, i od SNS-a, i od Vučića, pa i od Ostoje - kakve bre veze imaju oni sa odlukom o ,,puj-pike,, ne važi sezoni Evrolige/Evrokupa te njenom ,,restartovanju,, u stilu ,,ajde Jovo nanovo,,?!
,,Velikim igračima,, se više nije igralo, glasali su, odlučili su, dogovorili se, može im se...nema tu šta da traži ni Vučić, ni Ostoja, ni SNS...

Dakle, ja ne želim da nečim uvredim uvažene kolege na Forumu, ali kako oni Vučićevi botovi imaju obavezu da pišu pohvale zna se kome, često i ovde ljudi kao da imaju obavezu (ili bar neku ličnu potrebu) da pišu negetivni komentar isto zna se o kome...

E sad, ja razumem kada ima itekako razloga, ili kada se može bar posumnjati u neke razloge, ali povezivati pandemiju Kovida-19, te usled nje odlazak košarkaša Amera svojim kućama, te usled toga neki pad forme, mogućnost povreda, ugovori koji ističu, te usled toga da je većina bogataša radije bila za neki ,,status kvo,, - dakle da su i za to krivi ili bar bili u nekom ,,dosluhu,, sa svim tim SNS/Ostoja/Vučić/Čović/,,cigani,,...preteraste ga brate...

Ja mislim da je mnogo zdravije ne baviti se njima, razmišljati što više o nama, čekati kada ćemo moći ponovo da budemo uz Partizan i smišljati kako možemo najbolje da mu pomognemo...
Biće trofeja (i domaćih i evropskih), biće pobeda, biće učešća, tamo gde treba da bude...

E sad, ako mi kažete, biće bolje kad ovaj padne s vlasti, kad onaj ode iz kluba, itd, u redu, idu izbori, skinite ovog sa vlasti, ovaj što je limar i (pre)prodavac automobila, kako god se snašao ili ne snašao, dobio je neki novac da imamo tog Trinkijerija, respektabilan tim koji umalo nije poosvajao sve što se ove godine moglo osvojiti - ako ima neki bolji i uspešniji, nema problema, nek dođe taj...

Ako je to sve uopšte moguće...

Ovde su postojale neke opcije da odemo časno u beton ligu, pa je onda ipak i nama davana neka crkavica, pa se onda Partizan i digao u rezultatima, pa smo onda punili i Arenu, pa smo želeli i trofej Evrokupa, pa smo želeli i Evroligu...
A čekaj, da smo časno i pošteno otišli u beton ligu, koliko bi nas bilo tamo da gledamo utakmice?
A ovako, sa tim prljavim i nedovoljnim parama, apetiti porastoše, pa vala i poseta navijača...

Jeste, jeste, svi vole čast i poštenje, ali nekako se uspesi najbolje primaju...i nekako se tada Arena najlakše napuni...
 

ZliGli

Grobarčina
Учлањен(а)
11.03.2016
Порука
1.354
Reaction score
6.416
Локација
Novi Sad
Šta ćete reći ukoliko Ostoja kaže: "zbog prozivki i neuspeha, nemogućnosti da zadrzim trenera blabla... podnosim ostavku, ostavljam smanjen dug, (npr na 4milke itd itd), uradio sam to i to... Itd..."
Da li bi vam bilo krivo ili ne?
Gde su legende?
 

Dr Mo

Forumski derviš
Учлањен(а)
01.07.2014
Порука
7.470
Reaction score
22.888
Локација
U zemlji cigana i realnih debila

Швабо

Početnik
Учлањен(а)
03.07.2019
Порука
170
Reaction score
761
Локација
Добој, Република Српска
Свима нам је јасно да је Остоја у свету кошарке небитан лик 100%, и да он не може ни у једном такмичењу да одлучује било шта. То и јест поента, већини је и криво што нам је такав пајац подарио неку лажну наду, јер смо сви контали или барем ја да се могао макар мало информисати око коначне одлуке и на бази барем тих штури информација да даје неке изјаве. Испало је да прича без икаквог покрића, значи лупета без везе! Понављам јасно ми је да он има улогу неког фикуса, троши шта му се да и не таласа много. Шта ће се десити ако оде, па доће исти кадар као што је и он. Пуно приче, лажних обећања мало резултата и ето. Такви су били и они пре њега, и Пековић пре њих. Таква нам је тренутно судбина. Али преживеће Партизан и њих!
 

Goran Tomić

Kralj fanzina
Учлањен(а)
07.12.2011
Порука
11.648
Reaction score
29.091
Локација
Beograd
Šta ćete reći ukoliko Ostoja kaže: "zbog prozivki i neuspeha, nemogućnosti da zadrzim trenera blabla... podnosim ostavku, ostavljam smanjen dug, (npr na 4milke itd itd), uradio sam to i to... Itd..."
Da li bi vam bilo krivo ili ne?
Gde su legende?
A šta ima npr. ja da kažem nešto na to što će on (eventualno, možda, hipotetički!) reći?

Ja sam u mom životu dočekao da mnogi igrači, treneri, pa, eto, i uprave, u Partizan dođu, ali i da iz njega odu, a ja sam uvek tu...kad Ostoja, ili bilo ko drugi iz Partizana ode, neće biti ni prvi ni poslednji koji je iz Partizana otišao...

I drugo, obično uopšte ne želim unapred da komentarišem nešto što se još nije ni dogodilo, pa bar u sportu imamo ,,nauk,, da non-stop mediji forsiraju vesti, ovaj dolazi u Partizan, ovaj odlazi, ovaj odlazi, ovaj dolazi...a svi dobro znamo koliko su takve vesti ,,pouzdane,,...

O nečijem odlasku možda iskomentarišem nešto kad taj stvarno ode, ako ode, jer, kao što je neko već napisao na Forumu - od kako je Trinkijeri došao on stalno ,,odlazi,, (bar u medijima), evo sad i Savo Milošević ,,odlazi,, u Aston Vilu...
'Ajd, pa videćemo...
 

Spalding

Grobarčina
Учлањен(а)
30.06.2019
Порука
2.402
Reaction score
9.408
Локација
Novi Sad
@Dr Mo

Mijailovič to može da izjavi jer ima podršku navijača. Možda 1/3 podržava njega lično (ima ih i među nama na forumu koji ne daju reč protiv njega da se kaže) i ima oko 2/3 onih koji podržavaju Partizan koji uz odgovarajuće rezultate može biti sa Ostojom ili bez njega ako rezultata nema.

Naš je problem što ona 1/3 poistovećuje podršku PARTIZANU kroz podršku Ostoji. Pa npr. ako kažeš da imamo tek 4. budžet u ABA ligi, odma ima i onih koji će reći "idi gledaj skuplji tim". U blažoj varijanti kažu: "Pa nikada nam budžet i nije bio veći od četvrtog u ligi (mnogi će reći da su BUD i CZV (danas FMP) uvek imali veći budžet od Partizana. Neki će to reći i za Radnički KG ili svojevremeno Hemofarm dok je imao svoju rolu.

Da ne dužim, shvatili ste poentu... Koliko god mi jako i jače voleli Partizan to će on sebi da pripiše isto kao što je EL hteo sebi za rođendan pa će još ispasti da je više i ličnije povređen ON nego mi. On je ladno u stanju da svaku podršku klubu pripiše kao podršku sebi. Ovo naravno ne znači da treba prestati podržavati Partizan, ali ta podrška se nekada može ogledati i u kritici uprave kluba. Ako opletem po Ostoji ne znači da ne podržavam Partizan, samo je to možda moje viđenje kako najbolje da ga podržavam.

@ZliGli Nema legende koja može pristati da mu klub ima četvrti budžet u ABA. Nema te legende koja se neće "valjati u blatu" sa ćoravim govnetom! Naprotiv, legenda će da se pobije po svaku cenu, jer se legenda vazda i po parketu bacala i tukla sa puno jačima od sebe i pobeđivala. Ali legenda zna da je Partizan najveći u regionu i da u regionu mora biti dominantan ili barem u istoj ravni uticaja i novca kao i ostali. Danilović je recimo napola poklekao ali mu opraštam jer nije bio spreman da okrene Duletu leđa. Dovoljno pošteno sa njegove strane. Nema te legende koja može pristati na ono na šta može Ostoja da pristane.

Niko neće da ga pamte kao crnu ovcu u upravi. Danilović je iza sebe ostavio i gomilu EL, TOP8 nekoliko puta, F4, a o ABA ligi da se i ne govori. Povukao se kada nije postojao drugi izlaz. Odustao je i za to bio nagrađen ali ga ja recimo obzirom na okolnosti ne bih puno krivio.
 

milance032

Grobarčina
Учлањен(а)
05.12.2010
Порука
5.231
Reaction score
17.918
Локација
Kej Republika
Ostoja jeste limar i prvi ga ne volim. Tačnije ne verujem mu nista. Gotovo sam siguran da ljudi kojima je okružen vuku ključne poteze. On mi nije taj kalibar.

Ali otkad je on na čelu kluba mi napravismo ekipu za respekt. Dovedoše ozbiljnog trenera. Svaka naredna utakmica se čekala sa nestrpljenjem.
Produžio Zagora i Pejdza.
Maštali smo o osvajanju EC-a. Cak sta vise bili glavni favoriti za osvajanje istog.

Jebem li ga sta nam drugo ostaje nego da lažemo sebe i verujemo da nas nece ukanaliti. Da ce nas bar u košarci malo pustiti da dišemo. Kad smo u fudbalu već saterani u ćošak zbog ljubimice iz rupe.

Ja svih ovih dana ne razmišljam o Ostoji. Vec da li ce ostati Trener? Da li ćemo zadržati veći deo tima? I da li ćemo se pojačati sa 2-3 igrača?

A igranku oko EL i Đordija nek drugi biju. Dajte da mi zapamtimo kako se gamad raduje, samo iz njima znanih pobuda. Pa da im jebemo milu mamicu u dupe.

Maštam finale EC-a. Odlucuja utakmica, a General ulazi i seda u prvi red. Od ovacija, Arena se rusi, stoka nabija 30 razlike! I osvaja evropski trofej.
 

tobacco

Grobarčina
Учлањен(а)
02.12.2012
Порука
2.558
Reaction score
7.855
Koliko je puta Bartolomeu prevario Partizan, toliko puta gadura iz predgradja igra EL koju nije izborila na terenu . A mi i dalje pricajmo o osvajanju Eurokupa, ABE i cekajmo da se institucionalno i kroz takmicenja vratimo u istu.

Malo oni nas polivaju kolike smo mi naivne budale. Jace to treba.
 
Статус
Затворена за писање одговора.
Top