Partizan.net - Forum navijača Partizana

Dobrodošli na najveći i najstariji Forum Navijača Partizana!

Nekoliko desetina hiljada ljudi prati i podržava naš rad. Zaprati nas na socijalnim mrežama za najnovije informacije o Partizanu ili se pridruži hiljadama članova u diskusijama na našem Forumu

Važno: Registracije za nove članove su trenutno zatvorene. Ukoliko svejedno želite da nam se pridružite, pošaljite E-mail Uredništvu koje će Vas uputiti u proceduru. Kontak informacije možete pronaći na partizan.net

Napred Partizan!

7DAYS EuroCup 19/20 - Put do Evrolige

Статус
Затворена за писање одговора.

alboy75

Grobarčina
Учлањен(а)
09.04.2010
Порука
1.128
Reaction score
2.584
Локација
svuda gde je PARTIZAN
Nije da se uvek slazem s tim ali...
Gori od naprednih skotova su oni kojima su svi isti, koji bi da se ne talasa jer eto mozda time nekoga i naljutimo, kojima je super da se eto borimo jer imamo nikad veci budzet...
Nisu gori ljudi od naprednih debila ali svojom naivnoscu daju vetar u ledja tim debilima...
Cuj nije kriv Ostoja sta je jadan mogao, pa doveo je super trenera... bas svasta! Pa ne vodi on tim iz Vlasotinca, ili je vama super sto eto postojimo, imaju koga da udaraju, hvala onom najprvijen sto postoji...
 

avax

Grobarčina
Учлањен(а)
04.06.2011
Порука
3.369
Reaction score
10.234
Локација
okupirana Srbija

Tomic11

Terroristen
Учлањен(а)
03.04.2016
Порука
5.297
Reaction score
11.895
Локација
Tu, odmah iza tebe
Toliko stranica ispisano i toliko gluposti receno.
Zar ste toliki debili da mislite da bi pricao o EL da nije dobio obecanje da cemo je igrati, pa cak su i neki nasi kosarkasi pricali u krugu prijatelja da cemo je igrati.

Bartomeu opet prevario i to je to, Virtus isto tako. Sta mislite sto je pudlica pricala da se bori za dva srpska kluba u EL? Pa da bi posle pustao pricu kako je eto on to izdejstvovao.

a vi sebi napraviti klub i igrajte FIBA LS i KLS
 

grobarani

Grobar
Учлањен(а)
02.06.2017
Порука
851
Reaction score
1.487
Dug može biti samo u plusu 10 miliona.

Samo ne znam dje smo mogli da zaradimo i jedan milion ove sezone.
Svi samo kukaju i pljuju upravu, ajde recite dje smo mogli ove sezone da zaradimo i taj jedan milion da budemo u plusu? Ako znamo da nam je budzet bio 6 miliona kao sto se prica. Dje smo mogli mi da zaradimo i tih 6 miliona a kamo li preko toga?

@GrobarSCG
Prijatelju ovo sto ti predlazes da igramo ovu smijesnu LS i da izadjemo iz ABA-e, da igramo samo nasu KLS ligu...pa onda mozes komotno da predlozis da se vratimo u halu sportova. Jer taman bi nam ona bila dovoljna za sve vas koji bi dosli da gledate utakmice protiv Crnokose, Pazara, Kostantina...

Da se vrstim na Ostoju..
Sto se tice njega on ima moju aposlutnu podrsku. Covjek je uradio mnogo dobrih stvari i natjerao sve nas opet sa nestrpljenjem da cekamo svaku narednu utakmicu.
To sto ga vi ne volite zbog politike, za to me zabolje uvo. Imate lijepo sad izbore pa maknite psiha sa vlasti ako mozete. A mozete k, jer pola vas sto prica protiv njega nece ni izaci da glasa pod opravdanjem da nemate za koga i da bojkotujete izbore. NE! Ne, vi ne bojkotujete izbore nego indirektno podrzavate psihopatu....nego kako hocete, jebe mi se za politiku.

Uglavnom Ostoji treba dati podrsku jer covjek ima rezultate.

Samo se sjetite koliko smo pljuvali Djurica (izmedju ostalih i ja najvise) pa ko je dosao posle njega? Popovic? Kakav je on bio? Sto puta gori! Pa posle Popovic ko je dosao? VVV ekipa? A kakvi su nam oni? Oni nas sahranise.
 

Djenka

Grobarčina
Учлањен(а)
14.12.2010
Порука
1.348
Reaction score
1.845
Локација
Gde god ti da igras...
Nije da se uvek slazem s tim ali...
Gori od naprednih skotova su oni kojima su svi isti, koji bi da se ne talasa jer eto mozda time nekoga i naljutimo, kojima je super da se eto borimo jer imamo nikad veci budzet...
Nisu gori ljudi od naprednih debila ali svojom naivnoscu daju vetar u ledja tim debilima...
Cuj nije kriv Ostoja sta je jadan mogao, pa doveo je super trenera... bas svasta! Pa ne vodi on tim iz Vlasotinca, ili je vama super sto eto postojimo, imaju koga da udaraju, hvala onom najprvijen sto postoji...

Lepo si iskritikovao i ispljuvao sve redom ali nista pametno nisi rekao. Sta je po tebi izlaz iz ove situacije?? Prestati pratiti Partizan zato sto je okupiran? Izaci iz svih ozbiljnih evropskih takmicenja i igrati cipiripi kupove? Eto mi smo naivni sto smo ove sezone verovali da mozemo osvojiti sve ali dolazi sledeca i sta ti predlazes?
Ne podrzavam Ostoju (najvise jer je sns kadar) ali nesto ne vidim da su se silne nase legende polomile za interes KKP. Da ne spominjem trojanca Pekovica kojeg su nam zavukli samo tako, Tosu i ostale fikuse... I ove sezone sigurno nismo sluzili za samaranje jer smo bili ozbiljniji klub i tim u svakom pogledu od govana iz zeleznika.
Meni ce ostanak ili odlazak Trinkijerija reci dosta toga. Ako ostane, u klubu se radi na gasenju smrdljivog fmp-a. Ako ode Trinkijeri sve je jasno.
 

Spalding

Grobarčina
Учлањен(а)
30.06.2019
Порука
2.402
Reaction score
9.408
Локација
Novi Sad
@grobarani Koliko ja znam, nije osvojio ništa osim 2 kupa... Drugi važan rezultat je Trinkijeri. Sve drugo su samo mokri snovi i lepo na oko a rezultata nema...
 

Matke22

Grobarčina
Учлањен(а)
31.08.2018
Порука
3.217
Reaction score
8.995
Локација
JNA
Čekaj Spalding, a kad da bude rezultata? Ovo je bila ta sezona u kojoj smo trebali naplatiti rad. Recite konkretno to, to i to zameramo na rad uprave. I koga biste umesto njih?
Ja prvi kažem da zameram populizam, još u oktobru sam pisao kako mi se ne sviđa to što faktički sve svaljuje na stručni štab i ekipu što se tiče osvajanja EK-a. To je neprofesionalizam totalni, da ti tada najavljuješ da smo favoriti za osvajanje. Nema veze što se kasnije ispostavilo da smo jedni od 3 favorita za osvajanje takmičenja, to se tako ne radi. Ćutiš dok ne osvojiš, a kad osvojiš kurčiš se i pričaš jer imaš nešto iza sebe. Smeta mi i to što smo ćutali ko pičke na onu krađu iz finala zarad nekog mira, da bi EL videla kako smo mi civilizovani i opet nismo dobili taj wild card jer nije bilo realno da pariraš nekome ko ima toliko para i i čiji će sponzor biti na kraju krajeva uskoro jedan od glavnih sponzora takmičenja. To smo tek sada saznali, a ko zna koliko se kuva to sa gaspromom i el... Zameram i na ono ponižavanje ajde na utakmicu Ostoja. Eto to su moje zamerke.

I baš me briga za neku populističku priču koju će vrteti u četvrtak oko Evrolige, mene konkretno zanima ono što je Djenka napisao, a to je da li Trinkijeri ostaje i da li će ovaj sastav biti pojačan na pozicijama na kojima smo tanki. I to je to što me zanima, prazne priče me ne interesuju. Ova sezona jeste tragična jer smo uskraćeni verovatno za evrotrofej i to mi je najžalije ali ovi momci ako budu imali motiva sledeće sezone kao ove što su imali, mogu biti samo uigraniji i bolje verzije sebe... A videćemo i da l je Trinkijeri ono pričao iz srca sve one hvalospeve o nama, bio bi red da ostane jer nije još ništa uradio, ako bi otišao ostao bi nedorečen...

I ove nebuloze sa igranjem fibe lige šampiona, nekoliko koraka unazad bi otišli. Kad uleb oslabi onda da, sad je prerano. Možeš misliti Darušafaka, Ritas i Bilbao prešli tamo, pa jel smo mi klub koji treba da se meri sa njima? Ja prvi bih voleo da smo mi od početka okupacije Srbije pod nekom upravom koja nema veze sa politikom, da preživljavamo, da nam je glava iznad vode što se tiče finansija i rezultata. To u ovoj zemlji ne može tako, moramo imati trojanskog konja da ga jebeš, mora široka narodna masa da vidi da se i nama i državnom projektu mafijaške stranke daje "podjednako".

Ostoja i ovi iz marketinga ako ništa drugo bar osluškuju navijače, snižavaju cene dok ove lopurde ne rade ništa na tom planu, dovoljno je samo uporediti dva yt kanala istog kluba, kod ovih iz fk vlada cenzura i kad ne vlada dobiješ ban...

I na kraju Ostoju ćemo ocenjivati kad bude otišao, tada će se videti rezultati koje je ostavio. Mi svoj klub nismo menjali, ostali smo isti klub a to je najbitnije, rezultati odu i dođu al adresa je ta koja ostaje i koja se NE MENJA romuljage napredne!
 

IN 10

Grobarčina
Учлањен(а)
03.04.2008
Порука
2.510
Reaction score
5.116
Ako sacuvamo trenera i veci dio ekipe i nije toliko bitno da li cemo igrati eurokup ili euroligu. Pogotovo u sezoni u kojoj su svi prihodi neizvjesni, a rashodi za evroligu mnogo veci. Ne zelim da zvuci kao kiselo grozdje i naravno da bih volio da igramo evroligu, ali bi se na kraju moglo ispostaviti da je finansijski ovo dobra odluka, jer niko ne garantuje da i sledeca sezona nece biti ovakva.

E sad, problem je sto ja ne vidim kako mi mozemo zadrzati trenera i ekipu ako ne igramo evroligu...
 

Nikola_G

Grobarčina
Учлањен(а)
17.03.2007
Порука
5.419
Reaction score
7.653
Локација
E-WEST
Ne volim Ostoju, ali napadanje njega u ovoj situaciji je potpuno šizofreno.

Tako da ukoliko imate takve osećaje, razmislite o svom mentalnom zdravlju. Ovo nije nikakvo vređanje, nego dobronameran bratski savet.
 

brankobg

Grobarčina
Учлањен(а)
02.05.2008
Порука
1.220
Reaction score
1.490
Limar nije nista kriv, bar mi tako deluje, klubovi gledaju svoje dupe i svoje interese... Trinkijeri ce ostati, u to sam siguran, ovo sto ciganski novinari pokusavaju nesto osecam da nema blage veze sa mozgom, covek jednostavno nije picka da ode sada kada je najteze i siguran sam da ce u novoj sezoni jos lakse dobijati meceve, da dovedemo nekog pod kosem i eventualno jednog spolja sa dobrim sutem ima da se prosetamo i kroz Aba i kroz Eurocup... Samo da nam ne zavrne cesmu veliki vodja ali valjda ce mu dosta biti namesteno u fudbalu, mogao bi i Partizanu malo nesto dati posle par godina izdrkavanja...
 

Spalding

Grobarčina
Учлањен(а)
30.06.2019
Порука
2.402
Reaction score
9.408
Локација
Novi Sad
Nemojte samo da posle bude da su ćoravi i ciganski novinari bolje obavešteni od nas ko što je i sa EL bilo i prošle godine za WC i ovo sada. I ja verujem da će Trinkijeri da ostane, ali ne toliko kao kao što sam verovao za EL. Ludog možeš da zajebeš 3 puta a trudim se da ne uđem u tu kategiriju...
 

Швабо

Početnik
Учлањен(а)
03.07.2019
Порука
170
Reaction score
761
Локација
Добој, Република Српска
Ako dodje do prosirenja ABA lige na 14 klubova, onda smo mi i zvanicno jedini gubitnici. Toliko o nekom nivou ozbiljnosti na kojem se nalazimo. Samo treba ceniti i postovati necija dela, a reci i isprazne price sto prije zaboravljati. Bogu da se molimo da za dug barem ne lazu.
 

Goran Tomić

Kralj fanzina
Учлањен(а)
07.12.2011
Порука
11.648
Reaction score
29.090
Локација
Beograd
@Spalding

Jesu nas zajebali za Evroligu tri puta, ali moraš da uzmeš u obzir da ovaj treći put to nije bilo onako ,,na suvo,, nego je i virus koji je zaustavio pola sveta uticao na to!
Nisu ove sadašnje odluke Evrolige donešene zarad neke pakosti prema Partizanu ili zarad neke ljubavi prema FMP-zvezdi, jebe se njima i za jedne i za druge, nego je to ispalo onako, ,,kolateralno,, (kako taj ,,Zapad,,) već rešava stvari...
Naša uprava se tu ništa nije pitala, kao što se nije pitala ni FMP-zvezdina i neko ,,poređenje,, da su oni njihovi tu kao nešto u nečemu ispali bolji ili sposobniji od ovih naših, stvarno ne ide...
To ko je bio obavešteniji (ili pre obavešten) šta će da bude, uopšte nije nešto presudno u ,,merenju,, neke pameti ili uspeha...

Mi smo ove godine u Evroligu mogli da uđemo bilo osvajanjem ABE bilo osvajanjem Evrokupa (ili ulaskom u njegovo finale).
I da smo to uradili ne mislim da bi Đordi tada izmislio neki razlog da nas iz EL izbaci...

Međutim, mi pre prekida sezone, jesmo bili u najboljoj formi, jesmo bili prvi u oba takmičenja, ali, da se virus nije pojavio, da je sezona normalno nastavljena, opet nije 100% bilo izvesno da bismo baš mi sve to poosvajali...
Jebiga, sport je to, nekad si 100% ubeđen da nešto dobijaš, pobeđuješ, osvajaš, kad ono - prc.
Bar pravim i redovnim navijačima Partizana, kakvih je puno ovde na Forumu, to uopšte ne moram da objašnjavam, znaju iz iskustva...

Ali, da ,,opletem,, malo i po jebenoj Evroligi - o.k. nije im se igralo više, prekinuli su sezonu, neće da je nastave, nebitno im je ko je šampion (jer teže tome da postanu nekakva evropska NBA gde je samo bitna lova, što više love i još love a ne sport ili to ko je pobedio ili ko je bio prvi) - ali, baš su se žestoko posrali po trudu svih onih koji su ovu sezonu igrali da bi sledeće eventualno ušli u tu jebenu EL...
Pa nije Partizan u EK i ABI odigrao jednu-dve utakmice, nego je krvario skoro do pred sam kraj, da bi ga sad neko jebao sa ,,puj-pike ne važi, džaba ste krečili,,...

Logično i pravedno bi bilo ili da se stanje pre prekida prizna kao ,,fakat,, tj. Partizan prvi (ne zato što ja volim titule za ,,zelenim stolom,, nego zato jer je većina takmičenja već odavno odigrana!), ili da se da šansa tom nekom ,,kvalifikacionom,, takmičenju (EK, ABA) da se nastavi, makar i u avgustu, septembru, po nekom možda skraćenom sistemu, pa da onaj ko tako bude prvi dobije ono što mu je pre početka sezone obećano kada je u to takmičenje ušao - da tako uđe u EL...
A ne da se pravila takmičenja promene ,,u hodu,,...

Ali...znate i sami da na ovom svetu pravde, logike i ljubavi najviše fali...

A mi smo tu da se za to borimo, najpoštenije što možemo, i da volimo Partizan...
 

Oplenac

Retired witch Hunter
Учлањен(а)
08.07.2014
Порука
5.887
Reaction score
26.024
Igracima i trenerima podrska nece manjkati, to je sigurno.
Ne razumem zbog cega neki pozivaju na podrsku Ostoji?! On ima podrsku onog koji ga je tu postavio, ima podrsku i od dela navijaca. Jel mora po uzoru na gazdu mu, da ga svi listom koji navijaju za Partizan podrzavaju?
 

grobarani

Grobar
Учлањен(а)
02.06.2017
Порука
851
Reaction score
1.487
Dok god radi dobro za KKP imace moju podrsku i pozivacu sve ostale da mu daju podrsku.
Ja necu Popovica umjesto Djurica i tacka.
Jednom sam se opekao drugi put necu.

I dan danas psujem sebe sto sam cerao Djurica, covjek osvojio 6 titula za redom a ja kreten ga cerao. Eeeeeej covjek osvaja titule a ja ga ceram, kakva budala sam bio sto sam slusao vecinu vas. Krao je!? Pa sto me boli k sto je krao. Sto ja imam od toga sto on krade ili ne krade. Osvajas li titule? Osvajas! To mi je jedino bitno! Kraj price.

Tako da Ostoju nikad necu cerati dok ne vidim da radi protiv KKP-a.

@Spalding Nisam ja odje njegov advokat pa da navodim sto je dobro uradio za nas klub.
Pratio si KKP vidis i sam koliko smo sada bolji na svakom nivou u odnosu na period prije 3-4 godine.
 

Spalding

Grobarčina
Учлањен(а)
30.06.2019
Порука
2.402
Reaction score
9.408
Локација
Novi Sad
@kontraAV 1000% se slažem samo bi bilo bolje da se ponovi u februaru ili martu kad sezona poodmakne :)
 

BaX

Grobarčina
Учлањен(а)
01.11.2019
Порука
1.209
Reaction score
6.997
Локација
i Ruma je CRNO - BELI grad!
Ne mogu da verujem da ljudi prizivaju ponovno širenje virusa, ma koji god razlog bio.
Ljudi opametite se, nije to za sprdnju i zajebanciju.
Navijajmo za naš Partizan još jače, a ne za covid-19.
 
Статус
Затворена за писање одговора.
Top