Partizan.net - Forum navijača Partizana

Dobrodošli na najveći i najstariji Forum Navijača Partizana!

Nekoliko desetina hiljada ljudi prati i podržava naš rad. Zaprati nas na socijalnim mrežama za najnovije informacije o Partizanu ili se pridruži hiljadama članova u diskusijama na našem Forumu

Važno: Registracije za nove članove su trenutno zatvorene. Ukoliko svejedno želite da nam se pridružite, pošaljite E-mail Uredništvu koje će Vas uputiti u proceduru. Kontak informacije možete pronaći na partizan.net

Napred Partizan!

7DAYS EuroCup 2020/21

Статус
Затворена за писање одговора.

zoran.pfc

Grobarčina
Учлањен(а)
03.12.2012
Порука
1.934
Reaction score
3.012
Ja prekinuo negde na 65:59 valjda, počeo pritisak da šiba pa ko velim kad me ne ubi korona, ne mora ni moj Partizan.
Biće gore, opušteno.
 

Nemke PFC

Grobar
Учлањен(а)
04.12.2012
Порука
427
Reaction score
396
Локација
Beograd
The Turkish Airlines EuroLeague Regular Season Round 30 game between Maccabi Playtika Tel Aviv and LDLC ASVEL Villeurbanne, which was originally scheduled to be played on Thursday, March 18, has been suspended and rescheduled to be played on Sunday, April 4, at 20:05 CEST.

Nije alibi,samo malo dvostrukih aršina ove organizacije.

Odluka zvanično izlazi odmah posle utakmice Partizana.

Naravno da po svemu pruženom ove sezone se nije zaslužilo više.
 

serAlex

Grobarčina
Учлањен(а)
21.05.2007
Порука
7.067
Reaction score
36.036
Dan posle... Kao što sam ranije gledao utakmice KKP ubeđen da dobijamo čak i kada je rezultat bio nepovoljan, sada sam bio apsolutno siguran da gubimo čak i kada je bilo +9 za nas.

Što već rekoše kolege sinoć, prolazak bi bio samo produženje agonije, dva udarca više na i onako klimavu psihu. Trener od prošle sezone bi sa timom od prošle sezone prošetao ovom grupom, ali...

Nama ostaje da nastavimo da volimo Partizan, to nam je u genima. A igračima, makar velikoj većini, još jednom želim sve najbolje u nastavku karijere. Samo što dalje od Humske i Partizana, da se više nikada ne vidimo ni na slici.
 

serAlex

Grobarčina
Учлањен(а)
21.05.2007
Порука
7.067
Reaction score
36.036
S' obzirom da smo igrali bez pleja, pravo je čudo da smo uopšte i došli u situaciju da se "borimo" za prolaz dalje. Mada, mislim da je to više do grupe nego do nas samih.
 

batakpudla

Grobarčina
Учлањен(а)
19.05.2007
Порука
3.823
Reaction score
10.595
Само да подсетим да је и Саша Павловић део управе клуба, пошто се изоставља из набрајања криваца за стање у ком се налазимо.
 

grobarani

Grobar
Учлањен(а)
02.06.2017
Порука
851
Reaction score
1.487
Komentar utakmice u jednoj rijeci..negledljivo

Komentar citave sezone u jednoj rijeci.. promašeno


To je to za ovu sezonu. Ja se odjavljujem do sledece, ostale utakmice i nasa smijesna liga me ne zanimaju.
 

StrikeFront

Statističar
Учлањен(а)
19.06.2008
Порука
5.034
Reaction score
14.652
"Ziveti slobodno..." E pa kurac !!!

Klub nam je okupiran. Toliko o sezoni.

Ostoja sisaj ga, vucicu crkni !!!
 

Arsen Lupin

Grobar
Учлањен(а)
09.06.2017
Порука
303
Reaction score
210
Nisam nikada bio pobornik teorija zavera ali saga sa Ostojom je po svemu sudeci zavrsena, cini mi se da isti prelazi u FKP, privesti sezonu kraju tj dati malo vise prostora mladim i to ako se bude igrala kls
Od leta nova uprava, isti ciljevi - dometi
Sto se zanimljivosti vezano za klub tice cekamo jun pa vecnu dilemu LS ili EC :D
 

Nbg88nbg

Grobar
Учлањен(а)
30.06.2019
Порука
595
Reaction score
839
Локација
Beograd
mislim da ne bi bilo logicno da dodje u fk cak ni njemu...to bi moglo u situaciji da je napravio uspeh prosle i ove godine pa da ima pokrice,ali nakon unistenja tima i svega sto je uradio da prelazi u fk..pa mislim da ni on nije toliko lud
ako i bude otisao iz kk ide na neku stranacku poziciju ili mozda u savezu ili sl
 

ZatucaniZapadnjak

Grobarčina
Учлањен(а)
29.06.2019
Порука
1.114
Reaction score
5.452
Локација
Beograd
ništa oko Partizana osim rukometne uprave i stručnog štaba fudbalskog kluba nema logike.

dakle ima savršene logike da Ostoja upadne u FKP.
 

Kalimero

Početnik
Учлањен(а)
03.10.2020
Порука
46
Reaction score
71
Локација
Beograd
Nisam nikada bio pobornik teorija zavera ali saga sa Ostojom je po svemu sudeci zavrsena, cini mi se da isti prelazi u FKP, privesti sezonu kraju tj dati malo vise prostora mladim i to ako se bude igrala kls
Od leta nova uprava, isti ciljevi - dometi
Sto se zanimljivosti vezano za klub tice cekamo jun pa vecnu dilemu LS ili EC
Nije završena još uvek! Evo danas najavljuje novog sportskog direktora za nekoliko dana. Možda Kokeza ako ga najure iz FSS-a ili u najgorem slučaju Vladan Tegeltija. Msm neko iz SNS ća biti.
 

rus

Grobarčina
Учлањен(а)
22.11.2007
Порука
1.385
Reaction score
4.307
Nema sta pametno i novo da kazem... vidimo se u nekom drugom filmu, dok je zgadije i rezultati ce biti slicni
 
Статус
Затворена за писање одговора.
Top