Partizan.net - Forum navijača Partizana

Dobrodošli na najveći i najstariji Forum Navijača Partizana!

Nekoliko desetina hiljada ljudi prati i podržava naš rad. Zaprati nas na socijalnim mrežama za najnovije informacije o Partizanu ili se pridruži hiljadama članova u diskusijama na našem Forumu

Važno: Registracije za nove članove su trenutno zatvorene. Ukoliko svejedno želite da nam se pridružite, pošaljite E-mail Uredništvu koje će Vas uputiti u proceduru. Kontak informacije možete pronaći na partizan.net

Napred Partizan!

7DAYS EuroCup 2020/21

Статус
Затворена за писање одговора.

vlada85pfc

Početnik
Учлањен(а)
05.12.2010
Порука
134
Reaction score
85
Ne znam vise cemu ovo sve vodi, ovaj tim nije tim koji iko moze da puni i zajebava se na terenu sa njima...vreme je krajnje za rucnu, da se nesto menja, ovo je opste rasulo, jel realno da Stefan Jankovic opali 6-7 trojki, pored zivog trenera, da za Markusa Pejdza ne postoji ni jedna izradjena akcija za sut, svi znamo u cemu nije dobar, ali i ono cemu je odlican, Mika smesan, neozbiljan igrac za nivo koji trenutno igra. Gordic jeste carinik i individualac, ali kod dobrog trenera, takav igrac je itekako iskoristiv. Dangubic kamenjar u napadu, defanzivno korektan, opet o njemu u svom rasulu i ne mozemo imati objektivnu sliku, jer svaki igrac izgleda 50% losije nego pre 6 meseci. Povreda Mozlija horor, jer su druga dva centra.... Evidentan gubitak samopouzdanja kod velikog broja igraca, smesna rotacija, gde neki igraci nestanu na po 10+ minuta, da ne nabrajam, jer trenutno ne valja nista. Aba liga i prva dva mesta vec su verovatno nedostizna, Eurocup vrlo upitan i prolaz u Top16, ako se ne daj Boze izgubi u Turskoj sledece nedelje, nista ne izgleda dobro nazalost.
Nadam se da ce ovo vecerasnje blamiranje (cas kosarke jedne indijanske ekipe, pored koje smo mi izgledali kao NBA ekipa koja 30 kola pred kraj nema ni matematicke sanse za plej of, pa dzogira po terenu 3 meseca), doneti na kraju nesto pozitivo, ne nadam se previse, ali ipak...
 

zorz

Grobarčina
Учлањен(а)
24.06.2008
Порука
2.234
Reaction score
38
Svaki potez uprave od prekida prosle sezone pa na ovamo je pogresan. Ovo sto sada imamo su rezultati...nisam pesimista samo sam realan, medjutim sumnjam da ova uprava hoce i ume da okrene tok ove sezone.
 

Kalimero

Početnik
Учлањен(а)
03.10.2020
Порука
46
Reaction score
71
Локација
Beograd
Uprava dovela trenera i igrače. Dakle ako tražimo krivca prvo prst treba u tom pravcu usmeriti. Igrači su takvi kakvi su i sigurno da čak i imaju prostora za napredak, sigurno do njega neće doći sa trenerom početnikom. Bojim se samo da je roster daleko slabiji nego pre korone iako na prvi pogled ne deluje tako. Još na sve to odstranjivanje Tomasa iz ekipe. Može ali ne mora da znači i da su timski odnosi poremećeni.
Pisao sam u prethodnom postu da ćemo doći u onu dobro poznatu situaciju u kojoj će trener posle nekoliko tekmi dobiti otkaz iako je uprava načelno stala iza njega, međutim svi znamo da se ćeka samo još neki poraz, verovatno sledeći i da će alibi uprava sve greške svaliti na čoveka koji je najmanje kriv za njih. Generalno veliki je problem za klub ovakav predsednik na čelu kluba jer ne samo da je iz stranke iz koje jeste i ta činjenica izbija navijačima i poslednji argument da se Jsd bori ne samo protiv sportskih neprijatelja već i političkih... Na sve to iz dana u dan i javnost izlaze korupcionaški marifetluci Ostoje i njegove firme koje građane Srbije koštaju jako, jako puno. Nije kasno da se dovede trener sa nekakvim iskustvom i da se fokus stavi na ABA ligu i što bolje pozicioniranje pred sledeću (nadam se bez pandemije) sezonu a da se u tom cilju iskoristi EC za pripremu jer ko zna šta nosi dan a šta noć u svetlu dešavanja u evropskoj košarci i otkazivanjem silnih utakmica.
 

Grave

Grobarčina
Учлањен(а)
05.12.2011
Порука
2.058
Reaction score
7.936
"Reseta" pun kurac više
Još malo pa 10 godina jedine pobede navijača Partizana su što im uprava kao usliši molbu za smenu trenera.
I sve će biti bolje kad se da još dva prelazna roka jer je ovo uvaljotka.
Do kraja ovo da izgurate .Ako nema titule i EL.
Pa koji će te kurac više u Partizanu?Za novi reset?
Do kraja Ostojiću i Šćepanoviću
 

Silja

Grobar
Учлањен(а)
11.05.2008
Порука
500
Reaction score
73
Локација
Sabac
Nisam nesto za smenu trenera vec na startu sezone, ali jednostavno ne shvatam da posle time-out-a igramo napade gde se gube lopte, srlja u igraca i ostalo, umesto necega organizovanog. Plus imas poluvreme da se saberes, prisao si na 5 razlike, pojacao odbranu i sve i onako se raspadnu na startu drugog. Stvarno ne razumem.

Mozli se povredio posle onog pokusaja blokade, zato nije igrao.

Zagorac prespor, Gordic van ritma, Jaramaz brzi od pameti, sta znam, na momente je okej, vecinu vremena nije.
 

Juzna pruga

Grobar
Учлањен(а)
29.06.2019
Порука
400
Reaction score
2.204
Локација
Gde god on da igra
"Rodjeni pobednik" nam usadio gubitnički mentalitet. Unosi tenziju u ekipu. Ovo su isti igrači od prošle godine koji su dominirali a sad ne liče na ekipu. Mišljenja sam da ga igrači bojkotuju. Hitno promena dok ne bude kasno.
 

Krle_93

Početnik
Учлањен(а)
28.11.2019
Порука
21
Reaction score
13
Локација
Beograd
Ljudi ne shvataju jednu stvar,a to je da trener ima OGROMAN uticaj na ekipu.Scepanovic je dobio isti tim od prosle sezone koji je bio prvi u oba takmicenja,i da nije izbilo ovo sranje,siguran sam da bi igrali El.Isti taj tim ove sezone igra...ne mogu da nadjem adekvatnu rec da opisem.Covek je unazadio ekipu za 70% i dozvolio da nas dobiju Huventud,i Uniks,ekipe koje su teska krsina,a slag na tortu je poraz od Buducnosti,koja nas je dobila pored toga sto je imala preko 20 (PREKO DVADESET) IZGUBLJENIH LOPTI,vrhunac njegovog ''znanja'' je drzanje Mozlija u igru u zavrsnici utakmice kad se lomio rezultat,i kasnije njegovo izvodjenje sl. bacanja za produzetak ili pobedu.Ejjjjjj,Mozli koji je ocajan penaldzija...drzis ga u igru u zadnjim sekundama i ti zavisis od njegovih sl. bacanja.Covek ocigledno nema ni malo stida i srama..
 

Kalimero

Početnik
Учлањен(а)
03.10.2020
Порука
46
Reaction score
71
Локација
Beograd
Bez obzira na dobru nameru, mislim da je katastrofalno po klub da Tegeltija kadrira i najavljuje promene iako svi znamo da on govori što Ostoja misli ili što mu naredi da kaže. Postoje zvanični organi kluba, kzš, pa se to saopšti javnosti. Isto tako, takve stvari se ne govore ako se nema spremna zamena a ako postoji spremna zamena onda to nije korektno prema Šćepanoviću jer ti pregovori verovatno traju već neko vreme.
 

CrazySerb

Grobarčina
Учлањен(а)
16.12.2008
Порука
1.925
Reaction score
1.980
Локација
Kikinda
Na sta je ovo veceras licilo? Ocajan pristup,ocajna priprema meca. Vlado niti zna trenerski posao,niti ima autoritet i harizmu. Nema nista od njega vec sad je jasno... Sramotno izdanje zaista!
 

Oplenac

Retired witch Hunter
Учлањен(а)
08.07.2014
Порука
5.887
Reaction score
26.019
Tako je bre!
Da mi lepo ispadnemo iz ek, da ispusimo za po aba lige, da ne budemo opasnost kao lani pod zabarskim prozdrljivcem zeljnim para i pljeskavica. A i da se nas ostoja ne bi preznojavao ponovo pred sefom kao pre korone. Jel treba sef da se sekira sad kad ulazi u borbu za Kosovo, u borbu protiv korone?!
A usput, bice valjda jos neki tender za dzipove, cisto da se nagradi lojalnost.
 

Nbg88nbg

Grobar
Учлањен(а)
30.06.2019
Порука
595
Reaction score
839
Локација
Beograd
ovde se videlo koliko je pogresna odluka da se tomas ne povede..u prvom poluvremenu kada je trebao neko da izmisli poene falio je upravo on...s.jankovic uzas u odbrani sve primali preko njega,pejdz nema krstenu akciju pa cak i kada dobije 2 suta naravno da ih nece pogoditi treba mu forma,konstantnost...gordic koji verovatno oseca pritisak da ako ne ide ostale mora on da resava pa nas ubacuje u jos veci problem..mekintajer slabiji u odbrani od voldena ali verujem da je napadacki jaci medjutim deluje da scepanovic pokusava sa njim kao trinki sa volden a to je da se podredi ekipi i da ne divilja,da ne uzima stvar u svoje ruke a to mislim da je greska jer je igrac koji moze da izmisli poene i treba mu dati slobodu...dzikic odmah dok nije kasno
 

zmajski

Grobarčina
Учлањен(а)
08.12.2011
Порука
1.145
Reaction score
3.628
Vazno je kada kritikujemo spomenuti najodgovornije. Uprava je kriva sto je otisao dobar trener. Necu plakati za njim, ali on jeste evroligaski trener. Za sezonu ipo napravio nam je i igru i sistem. Potpuno drugaciji pristup igracima, medijima, i igri. Licno mi se vise svidja Trinkijeva igra nego Duletova. Bilo je gledljivije, ali Dule je ipak bio alhemicar.
Sto se tice Scepanovica, njegova odgovornost je sto je pristao ili ga ne neko instruisao da moze voditi Partizan. Mozda i ima viziju, ali trener treba da ima i nacin.
Primjetio sam ironican osmjeh nakon Uniksovog ofanzivnog skoka. Bilo je kao vidi onih mojih dileja ne znaju uhvatiti loptu.To je bas bilo ruzno.

Sto se tice igre, jedino vrijedno pomena je ona pokretljiva zona dok smo ih stizali. Udvajali ljude na sutu i uzimali zive lopte.
Problem je nastao kada su se umorili nasi igraci jer nije bilo rotacija. Zato mi nije jasno zasto je Angola u trenerci kada nam je trebalo niskih igraca a kristalno je jasno da Novica ne moze kvalitetno ispratiti odbranu.

I nema svrhe napadati igrace jer je svako jasno sta oni sve mogu uraditi. Pokazali su to prosle godine. Dangubic sigurno moze biti upotrebljiv, ali ne na poziciji razigravaca. Prenos lopte, plafon.
U losem sistemu svi izgledaju lose.
 

Nbg88nbg

Grobar
Учлањен(а)
30.06.2019
Порука
595
Reaction score
839
Локација
Beograd
Vazno je kada kritikujemo spomenuti najodgovornije. Uprava je kriva sto je otisao dobar trener. Necu plakati za njim, ali on jeste evroligaski trener. Za sezonu ipo napravio nam je i igru i sistem. Potpuno drugaciji pristup igracima, medijima, i igri. Licno mi se vise svidja Trinkijeva igra nego Duletova. Bilo je gledljivije, ali Dule je ipak bio alhemicar.
Sto se tice Scepanovica, njegova odgovornost je sto je pristao ili ga ne neko instruisao da moze voditi Partizan. Mozda i ima viziju, ali trener treba da ima i nacin.
Primjetio sam ironican osmjeh nakon Uniksovog ofanzivnog skoka. Bilo je kao vidi onih mojih dileja ne znaju uhvatiti loptu.To je bas bilo ruzno.

Sto se tice igre, jedino vrijedno pomena je ona pokretljiva zona dok smo ih stizali. Udvajali ljude na sutu i uzimali zive lopte.
Problem je nastao kada su se umorili nasi igraci jer nije bilo rotacija. Zato mi nije jasno zasto je Angola u trenerci kada nam je trebalo niskih igraca a kristalno je jasno da Novica ne moze kvalitetno ispratiti odbranu.

I nema svrhe napadati igrace jer je svako jasno sta oni sve mogu uraditi. Pokazali su to prosle godine. Dangubic sigurno moze biti upotrebljiv, ali ne na poziciji razigravaca. Prenos lopte, plafon.
U losem sistemu svi izgledaju lose.
ja sada kada razmisljam o meni najvecem utisku kod duleta to je jak centar i lopte u reket koje su lagano resavali,da li se takva kosarka vise ne igra vec neki moderni niski centri ili mi ne igramo..ali ja par godina vise ne vidim tu igru gde lopta ide igracu sa boka ispod kosa i da on resava gradjenjem i guranjem ...nadao sam se tome kod parahovskog ali.....
 

Jokic

ex jokics
Учлањен(а)
24.08.2007
Порука
7.039
Reaction score
15.452
Локација
Храм фудбала
Tri Tomasa nam veceras ne bi pomogla.
Ja ne znam sta je Scepanovic radio za vrijeme Trinkijerija, ali alal ti vera ljudino kad od onoliko dobrih stvari ni jednu jedinu nisi uspjeo prepisati.
Uspjeo si da svaki igrac izleda desetostruko gore nego u prosloj sezoni.
Ni jednu jedinu akciju nemamo ni za koga, sem po neku "slucajnu" za Miku. O bilo kakvim specijalima tuzno je i pricati.
Pejdz se sastaviti ne moze.
Mozli kao da nije ni dosao jos.
Jaramaz brat hoce, ali niti moze sam, niti ima toliko snage.
Gordic sa svim svojim manama nikada ovako nije izgledao, a covjek ima najveci broj odigranih utakmica u Aba liZi.
Znas sta ti je ciniti ili je ipak jedan Canak.
 

srna

Grobarčina
Учлањен(а)
05.12.2011
Порука
2.529
Reaction score
2.622
Локација
Skopje
Svi strucnjaci kazu da ce od novebra kruna krenuti u zavrsnu bitku protiv covecanstva,tako da ovo sto se sad desava nece imati veze,ponisti ce opet cigan sve,pa nismo gadzali boga kamenjem pa da nas toliko kazni.
NAPRED PARTIZAN.
 
Статус
Затворена за писање одговора.
Top