Partizan.net - Forum navijača Partizana

Dobrodošli na najveći i najstariji Forum Navijača Partizana!

Nekoliko desetina hiljada ljudi prati i podržava naš rad. Zaprati nas na socijalnim mrežama za najnovije informacije o Partizanu ili se pridruži hiljadama članova u diskusijama na našem Forumu

Važno: Registracije za nove članove su trenutno zatvorene. Ukoliko svejedno želite da nam se pridružite, pošaljite E-mail Uredništvu koje će Vas uputiti u proceduru. Kontak informacije možete pronaći na partizan.net

Napred Partizan!

7DAYS EuroCup 2020/21

Статус
Затворена за писање одговора.

pfc4ever

Grobar
Учлањен(а)
09.10.2006
Порука
284
Reaction score
633
Da ovako igraci izbuse trenera svima bih od plate 50 posto.
 

Plava Čigra

Grobarčina
Учлањен(а)
08.04.2011
Порука
2.247
Reaction score
3.620
Samo da pitam je li Šćepanović izvadio ruke iz dzepova ili se i dalje igra klikera?

Za Zagorca pitanje, kako usklađuje treninge sa sindikalnim aktivnostima? Vidim da mu baš dobro ide.

Ovo ako ostane bez posljedica, to je direktni udar na klub!
 

Silja

Grobar
Учлањен(а)
11.05.2008
Порука
500
Reaction score
73
Локација
Sabac
Ali one uzastopne izgubljene lopte u drugoj cetvrtini. Ono profesionalni kosarkasi da se trude ne bi izveli.

Tacno kad gledam celu ekipu cini mi se da je prosla sezona mozda vecini bila vrhunac karijere.
 

MMM2909

Grobarčina
Учлањен(а)
07.07.2010
Порука
1.813
Reaction score
6.269
Mislim da je ocigledno da ih boli kurac da igraju, sad da l' buse trenera ili ima istine da nisu placeni vec 3 mesece, ne znam sta je, samo znam da bi meni sem Pejdza, Trife i Kodija koji su se nesto trudili, svi ostali popili otkaze koliko vec veceras, zajedno sa trenerom
 

VukPP94

Početnik
Учлањен(а)
03.10.2020
Порука
29
Reaction score
88
Локација
Humska 1
Mislim da je Šćepanović ovim porazom izgubio sav kredit,i da je vreme da ode,opet poraz kao poraz nije toliko strašan koliko je strašno što njegova igra nema pomaka,što znači da nije za ovaj tim.Samo se muči i mi on i igrači,deluje da ovim igračima ne odgovara ovaka trener kao što je on.
 

Juzna pruga

Grobar
Учлањен(а)
29.06.2019
Порука
401
Reaction score
2.208
Локација
Gde god on da igra
Jesmo ovo usli u paralelni univerzum? Ko su ovi beskicmenjaci sto nose naše dresove? Ovo ne moze da se izdrži više. Pa ko vam daje za pravo da ovo radite i da se ovako ponašate? Znate li vi šta je uopšte Partizan. Da dozvolite da vam se jedan omic kurci u nasoj hali. Sram vas bilo ako srama imate uopšte.
Nule.
Sta cete da radite kad vas neko kome je Partzan ceo zivot sretne u gradu pa vas pljune u to što se se zove obraz a što je za vas ocigledno nepoznanica.
Pa ako vam je cilj sabotiranje trenera izadjite saopštenjem i rešavajte na drugi način a ne dam serete po onome što je nekome sve na svetu.
 
Последња измена:

LAMPAŠ

Grobarčina
Учлањен(а)
08.12.2011
Порука
1.255
Reaction score
3.271
Локација
Beograd
Sad samo cekam da se javi Tegetlija: “pa i Dule Vujosevic je bio debitant”...

Kriminalan napad, kriminalan skauting, kriminalna odbrana...od ekipe kojoj niko nije davao preko 80pt, nama protivnici daju preko 50 u prvom poluvremenu.
 

Kanda90

Grobar
Учлањен(а)
16.07.2010
Порука
721
Reaction score
876
Podrška Šćepi. Pišaj po sirotinji.
 

Nikola_G

Grobarčina
Учлањен(а)
17.03.2007
Порука
5.441
Reaction score
7.738
Локација
E-WEST
Verovatno neki od vas imate posao ili ste imali i verovatno imate šefa nekog nekompetentnog debila ubuljavatora ili neku frulašicu ili ste nekad radili u takvom okruženju. Pa bih vas pitao:

Da li ste motivisani na takvom poslu i ginete li za firmu bez obzira, a ni plata nije redovna? A organizacija katastrofalna, ni ne postoji, ne zna se ko šta radi, ni vi ne znate šta je vaš posao, ali eto tu ste.

Šćepanoviću, ako nisi otišao večeras, jedi govna. Ako si otišao, srećan ti put izdajniče.
 

GORAN-BL

Grobar
Учлањен(а)
11.04.2010
Порука
765
Reaction score
2.842
Локација
Banja Luka
Evo kaze Šćepa da ga je klub doveo i da će klub odlučiti ostaje li,znači ništa od ostavke.
 

Alex B

Grobar
Учлањен(а)
05.06.2017
Порука
448
Reaction score
2.542
Локација
Novi Beograd
Posle ugašenog prvog poluvremena posle 5 minuta, uz nažalost praćenje rezultata na telefonu, palim TV na početku drugog i vidim petorku sa dve trojke koje se zovu Zagorac (predsednik sindikata) i Dangubić, uz dve petice - Janker i Mika, i Janker brani Anđušića koji nekako logično sipa trojku, a potom se igra akcija za tog Jankera u ćošku za tricu (koji dalje od polaganja nije kadar da radi bilo šta sa loptom) i on rutinski pogađa obruč... Sve to na minus 20. Znači, to je bio pakleni plan na poluvremenu, da izađeš na parket i da se zajebavaš? Pa, sram te bilo, Šćepanoviću!
 

Kanda90

Grobar
Учлањен(а)
16.07.2010
Порука
721
Reaction score
876
Stvarno želim odavno da ode ali posle ove konferencije mi ga je malo i žao, pominje i Instagram, izgleda da su ga igrači stvarno izbušili
 
Статус
Затворена за писање одговора.
Top