Partizan.net - Forum navijača Partizana

Dobrodošli na najveći i najstariji Forum Navijača Partizana!

Nekoliko desetina hiljada ljudi prati i podržava naš rad. Zaprati nas na socijalnim mrežama za najnovije informacije o Partizanu ili se pridruži hiljadama članova u diskusijama na našem Forumu

Važno: Registracije za nove članove su trenutno zatvorene. Ukoliko svejedno želite da nam se pridružite, pošaljite E-mail Uredništvu koje će Vas uputiti u proceduru. Kontak informacije možete pronaći na partizan.net

Napred Partizan!

7DAYS EuroCup 2020/21

Статус
Затворена за писање одговора.

cvetkobre

Grobarčina
Учлањен(а)
06.09.2007
Порука
1.647
Reaction score
4.721
Sve se nadam da ce neko od mladjih da eksplodira i pokida i preokrene sezonu. Trenutno je to samo Trifa, ako povileni i zatrpa ove mucene " Francuze", mozda se i trgnemo malo..
 

BaX

Grobarčina
Учлањен(а)
01.11.2019
Порука
1.210
Reaction score
7.026
Локација
i Ruma je CRNO - BELI grad!
Nema euforije i previše optimizma (opravdano), ali svakako se nadamo pobedi večeras.
Pošto igramo toplo-hladno, nadam se da je večeras na redu toplo, sa lepim plusom.
 

Nemanja-950

Partizanovac
Учлањен(а)
11.05.2018
Порука
3.901
Reaction score
21.557
Protiv Budućnosti nije bilo toplo ali nije baš ni bilo hladno.
 

dusan.petrovic

Grobarčina
Учлањен(а)
18.05.2018
Порука
1.449
Reaction score
5.742
Локација
beograd
Sanse su 50/50.
Filipovski da pokaze nesto na klupi.
Ajmo sa 2-0 na lokomotivu!
 

Milos

Grobarčina
Учлањен(а)
05.12.2011
Порука
1.327
Reaction score
2.968
Локација
Kragujevac
Ima i toga Nemanja , nismo bilo losi kao protiv Borca. Ali kada rece Edin krajem trece cetvrtine, fantastican sut Partizana za 3 ,10 od 15, ja pogledah rezultat 54:54.

To je nekada nas tako Zadar znao kuci da iznenadi dobrim sutem pa budu egal do pred kraj ali ih ipak slomimo. Koliko nama treba da stignemo do nivoa Zadra, tesko je reci, bojim se ne toliko puno.
 

Zlatiborpfc

Grobarčina
Учлањен(а)
11.05.2018
Порука
3.748
Reaction score
19.232
Локација
Nickname
Igraju u tom baksuznom Parizu, ali ajde neka nas iznenade i donesu malo radosti JSD.
 
  • Like
Reactions: BaX

bonaventura

Grobarčina
Учлањен(а)
10.03.2016
Порука
2.579
Reaction score
4.000
Ocekivanja nula (0). Malo radosti ne bi bilo na odmet.

Napred Partizan! Borba pa sta bude.
 

Enslaved

Grobar
Учлањен(а)
30.11.2006
Порука
10.193
Reaction score
33.167
Локација
vaginamandibularia
Ovo nije komentar na utakmicu nego na stanje u timu pa i klubu.
Igras generalno lose, cesto i daleko ispod svih ocekivanja.
Protivnik ti se cesto odlepi na dvocifrenu razliku i posle to juris ceo mec.
U jednom trenutku pridjes, imas napad da dovedes utakmicu na jednu lopti i konstantno isti igraci koji i jesu dovedeni da budu naj kad je tvrdo zaseru alibi sutevima bez imalo zelje da sopstvene partije dignu na nivo visi od cistog otaljavanja posla, a tek ih za tim zabole. Trener vidi sta je, al sto da talasa, i ovako je tu da prekrati vreme dok se ne otvori neka pozicija u turskoj ili francuskoj ili nekoj dzidza bidza ligi kao poljska, belgija... Upravnik logora ce izaci na neki od medija da pruzi alibi pricu za sebe, objasni nama malobrojnima koji se jos nerviramo da je kriv mika ili pera ili zli dukljanin ili ko god, samo ne on. Mi cemo se malo jesti, kleti, cuditi se zlehudoj sudbi i sta ga ja znam. Za to vreme, par stranaca kojima je Partizan ne samo usputna stanica nego sprdnja, sala, komika, pa igraju kao da su u Koreji i otprilike ih toliko zabole kurac ce dobiti platice, ono malo domacih igraca sto nam je ostalo se mozda i iznervira ponekad, pre svega starosedeoci, al domet im je takav da ne mogu da vuku na ledjima ove sto ih bas boli kurac. To mu dodje to.
Mi mladog igraca nemamo ni jednog pa da se kaze da je prospekt, gro stranaca bas zabole kurac, nema ko da ih goni jer je u klubu kvislinska uprava, trener koji ne bi da talasa jer sto da sere tamo gde jede, korona je pa i nema pritiska sa tribina a medije i onako kontrolise njihov gazda sa sve botovima.

Savetovao bih ljude da se ne nerviraju preterano, mada je licemerno sto sam po sopstvenom savetu ne mogu da postupim. Ocigledno sam malouman, i to je to.
 

Dino

Grobarčina
Учлањен(а)
09.04.2010
Порука
1.556
Reaction score
11.034
Trampio bih Ostoju i Loncara za Covica i Terzica. Glavu za glavu.

Vazura i Vucela su gospoda za ove. Sistematski je unisten klub samo zato sto je jednu sezonu posle mnogo godina pokazao znake zivota nakon sto je takodje sistematski unisten na besraman nacin.
 

urosb00

Grobar
Учлањен(а)
05.07.2019
Порука
229
Reaction score
1.113
Локација
Beograd
Ni za kurac nismo.
Prvi put od kad gledam Partizan, evo vec 15 godina, sam iskljucio strim pola sata pred kraj utakmice. Toliko mi je prekipelo u glavi da razmisljam da ne pratim uopste Partizan dok je ova uprava na celu.
Toliko od mene.
 

La Zic

Grobarčina
Учлањен(а)
08.12.2011
Порука
1.659
Reaction score
2.796
Локација
Humska ulica
Kakvo brukanje i kaljanje ime Partizana ...Sramota
Najuriti na kraju sezone sve do jednog.Manekeni bezdusni.I ako je moguce nek se i Loncar i Ostoja teraju u kurac.

@Nisi
A neee bratana,prvo da odgovaraju za Miku i Miler Mekintajera .Ima tu mnogo razloga za logor.
 

PARTIZAN INSTITUCIJA

Grobarčina
Учлањен(а)
29.06.2019
Порука
2.000
Reaction score
11.773
Локација
JNA
Od Partizana je ostalo samo ime, sve ostalo je unistio sns na celu sa picoustim i njegovim poltronima. Mislio sam da ne postoji gori od ovih govana u FK, ali oni su mala maca za posumljenog.

I kao sto jedna pesma kaze :

" i tada sam se povuk'o jer shvatio sam ono,
sto nikad nisam zeleo da kazem, al' je tako,
da Partizan vise nije isti kakvim sam ga smatr'o! "
 
Статус
Затворена за писање одговора.
Top