Partizan.net - Forum navijača Partizana

Dobrodošli na najveći i najstariji Forum Navijača Partizana!

Nekoliko desetina hiljada ljudi prati i podržava naš rad. Zaprati nas na socijalnim mrežama za najnovije informacije o Partizanu ili se pridruži hiljadama članova u diskusijama na našem Forumu

Važno: Registracije za nove članove su trenutno zatvorene. Ukoliko svejedno želite da nam se pridružite, pošaljite E-mail Uredništvu koje će Vas uputiti u proceduru. Kontak informacije možete pronaći na partizan.net

Napred Partizan!

7DAYS EuroCup 2020/21

Статус
Затворена за писање одговора.

ZM

Početnik
Учлањен(а)
05.12.2012
Порука
198
Reaction score
686
Fino pred halu gde treniraju i napušiti ih sve!!! Jednog po jednog,po jednu ćušku onako vaspitnu.... Samo to može sad pomoći.
To sa cuskom mi se ne svidja, to je manir govnara preko puta, to treba zatvoriti zajedno sa majmunima iz uprave u bioskop i pustati im snimke Dula i momaka kako ginu za sveti dres praceni ludackim navijanjem nas grobara sve dok ne shvate gde su dosli da igraju.
 

serAlex

Grobarčina
Учлањен(а)
21.05.2007
Порука
7.066
Reaction score
36.032
Ja im baš želim suprotno, da svi zabodu što bolje ugovore, ako može već danas. Što dalje da ih više ne gledam.

Edit: Ovo se odnosi i na upravu. Njima doživotne ugovore u CZ (kurva ili robija, svejedno, samo što dalje od svetinje).
 

serAlex

Grobarčina
Учлањен(а)
21.05.2007
Порука
7.066
Reaction score
36.032
Meni je sve jasno. Jasno mi je da stranci "ne osećaju" klub, da domaće primadone gledaju samo kako što pre da otaljaju obaveze i posvete se jurenju sponzoruša po splavovima, ali mi nije jasan kapiten da ćuti i gleda kako nam pišaju po svetinji.

Možda vođenje kluba i sastavljanje taktike nisu u njegovom opisu posla, ali "objašnjavanje" toga čiji dres i grb nose na grudima jeste. Pa ako ih već trener neće postrojiti on mora.
 

Laki T.

Grobarčina
Учлањен(а)
17.07.2019
Порука
1.026
Reaction score
4.737
Локација
vezenemam
Kada imaš jednog-dva za postrojavanja to je u redu, ako ih je više, malo je teže sa time.
Naročito kada su tu kafe-huvarice i sindikati.
 

serAlex

Grobarčina
Учлањен(а)
21.05.2007
Порука
7.066
Reaction score
36.032
Nema tu jedan-dva. Svi su tim, t.j. bar bi trebalo da budu. Kada je prošle godine bilo lepo, bilo je svima lepo. Sada kada ne valja svi opet treba da budu u istom košu.
 

Shadow

Grobar
Учлањен(а)
08.02.2007
Порука
911
Reaction score
497
Ukoliko neko nije shvatio da smo mi ugašeni onog dana kada smo prećutali Duletovo teranje, onda je definitivno trebalo da shvati kada smo oterali Trinkijerija pod parolom ,,mnogo je para tražio". Koliko je to para? Skuplje od ovih stranaca koji su dovedeni da se zamažu oči?
 

rus

Grobarčina
Учлањен(а)
22.11.2007
Порука
1.385
Reaction score
4.304
Mi smo izgubili filozofiju, sustinu, partizanstinu... od partizana je ostao samo grb i ime... svi smo na neki nacin krivi...
 

Laki T.

Grobarčina
Учлањен(а)
17.07.2019
Порука
1.026
Reaction score
4.737
Локација
vezenemam
Nije ni čudo što smo tu gde jesmo kada pojedinci žele da ciganskim metodama postrojavaju igrače...

Pogrešna adresa.
Cigansko postrojavanje je jedna stvar, a postrojavanje od strane Novice u svlačionici je nešto drugo.
Trener je nemoćan, Kapiten je nemoćan, navijača nema, stvarno je čudo što smo tu gde smo.
 

Cleo

Grobar
Учлањен(а)
03.07.2019
Порука
810
Reaction score
2.660
Локација
.
Bilo je price nedavno na forumu kad je neko rekao kako strani igraci ne osecaju Partizan, kako to nije tacno bla bla bla.
A sta je sada sa ovim stranim igracima osim mozda Tomasa, Pejdza i Mozlija?

Druga je to prica bila kada je Dalo, Berta itd. dolazili kao jos mladi i neformirani igraci pa su kod Duleta odrastali i sazrevali kao igraci i kao ljudi, pa se onda za njih moze reci da osecaju Partizan.
Ovi sada sto dodju od 25,6 godina, to je cist profesionalizam, nema tu ljubavi (primer volden).
 
  • Like
Reactions: Dzo

Kanda90

Grobar
Учлањен(а)
16.07.2010
Порука
721
Reaction score
876
Screenshot_20210120-203247_Rezultati.jpg


Šta je ovo braćo moja mila :-D Kako stvari stoje povećavaju nam se šanse za prolazak grupe haha
 

Nemanja-950

Partizanovac
Учлањен(а)
11.05.2018
Порука
3.888
Reaction score
21.505
Niko ne oseca klub jer se klub ne oseca, oseca se hemija i prisustvo autoriteta.
Samo navijaci "osecaju klub".
I sta to uopste znaci?
Ovaj klub danas nije bleda senka onog sto je bio (pricamo o nekom trenutnom stanju) a ja "osecam" taj isti klub svakim danom sve vise i vise
Je l je to dovoljno? Ne
 

ProvencanoPFK

Grobarčina
Учлањен(а)
04.12.2012
Порука
3.178
Reaction score
6.062
Локација
100 кураца
Francuze ni pod Trinkijerijem ne bi dobili +18 u bg, tvrda ekipa klasicna francuska. Svasta je moguce u ovoj grupi, pa i to da trento pere kubanj...videcemo na sta ce ovo da ispadne..samo jedan komentar na jucerasnju tekmu, neverovatno da Dangubic igra toliko mnogo minuta i da mi pik jebeni ne mozemo da odbranimo.
 
Статус
Затворена за писање одговора.
Top