Partizan.net - Forum navijača Partizana

Dobrodošli na najveći i najstariji Forum Navijača Partizana!

Nekoliko desetina hiljada ljudi prati i podržava naš rad. Zaprati nas na socijalnim mrežama za najnovije informacije o Partizanu ili se pridruži hiljadama članova u diskusijama na našem Forumu

Važno: Registracije za nove članove su trenutno zatvorene. Ukoliko svejedno želite da nam se pridružite, pošaljite E-mail Uredništvu koje će Vas uputiti u proceduru. Kontak informacije možete pronaći na partizan.net

Napred Partizan!

7DAYS EuroCup 2020/21

Статус
Затворена за писање одговора.
Учлањен(а)
04.12.2012
Порука
3.233
Reaction score
1.930
Локација
Подгорица
Потпуно било јасно да ћемо изгубити. Много је већи проблем што следеће године нећемо играти ЕК. Требамо играти само АБА лигу (ваљда опстанемо), јер играње ЛШ би значио крај клуба и зицер да ови крену на А лиценцу.
 

grobarani

Grobar
Учлањен(а)
02.06.2017
Порука
851
Reaction score
1.487
AKK Partizan
Amaterski Kosarkaski Klub Partizan

I neznalica na klupi.

Filipovski obraz? Imas li?

A sto te boli kurac jadan nebio. Primas pare, publike nema da ti se najebe majke..boli te k.
Plata ide jebe ti se za nas.

Ovi sa juga misle li ikakvu reakciju pravit na ovo sto se cini u kk-u???
Ili je pala cijela tribina posto im je pao vodja?

Ima li ijedna grupa da ce reagovat na ovo???
 

Shadow

Grobar
Учлањен(а)
08.02.2007
Порука
911
Reaction score
497
Oči bole od ove košarke. Jel moguće da niko ne reaguje? Da se neko među igračima ne posvađa zbog kurcobolje?
Pitanje za Filipovskog - Da li si došao da ,,odradiš" sezonu i misliš da te niko nikada neće pitati šta si uradio u Partizanu? Ili si možda došao da napraviš bar jednog igrača, o titualama i trofejima čak neću ni da pričam.

Da li iko ima predstavu šta trenutno prave od Partizana? Prave ga negledljivim! To im je i bio cilj.
 

JasminaT

Grobarčina
Учлањен(а)
05.12.2010
Порука
21.408
Reaction score
40.527
Локација
Žrnov
Ima li negde neka izjava trenera? Barem ono "nije smak sveta, tugovaćeo dva dana pa krećemo da radimo"

Nemoj više ko boga te molim ništa raditi. Bolje ih pusti neka se sami igrači organizuju pa neka igraju kao u školskom, bolji će biti.
 

garbaN

Partizanovac
Учлањен(а)
14.09.2019
Порука
866
Reaction score
5.209
Локација
Beograd
Samo bih se osvrnuo na situaciju koju sam video na utakmici, a koja je ogledalo stanja naše ekipe, i kluba uopšte.

Poslednji napad u prvom poluvremenu, izlazak iz tajmauta Filipovskog, 22 sekunde do kraja i pun napad za nas. Na full court press, i markaciju Jaramaza, Janković prima loptu, a i dalje nema demarkacije nekog našeg beka, centar nam prenosi loptu u sprintu totalno pogubljeno i čeka da se neko otvori na uručenje i dogovorenu akciju iz TO. Trento ima dva faula do bonusa, pravi jedan na 3.5 sec do kraja, i lopta sa strane za nas. Propada uručenje za Pejdza kao prve napadačke opcije, logično, ispratio ga njihov bek, ostali gledaju i stoje, gde Janker završava šutem za tri.
U tom momentu sam se zapitao šta sam ja upravo video i šta ja očekujem uopšte. I to iz tajmauta. Pa to se ne dešava ni u juniorima. Šta si to crtao Saša?

Moram da naglasim i da je Perkins za žensku košarku.

Ostoja, crko do zore za ovo što si uradio od velikana.
 

djomla

Partizanovac
Учлањен(а)
20.02.2007
Порука
4.156
Reaction score
18.261
Локација
U Kinšasi
Odgovornost, bilo ko?

Biću pristojan, jer svi znamo ko je glavni krivac za sve, pa ću reći da je Sašo Filipovski čovek koji nije trener za Partizan. Do sada je trebalo da smrša ili se ugoji, osedi, nabaci podočnjake, pošalje nekog da kaki, pridavi na svakoj utakmici po jednog i slično. On kao da vodi pionire, a ne seniorski pogon najboljeg kluba na svetu.

Enrgija, pobednički mentalitet, takmičarski duh, preuzimanje odgovornosti... alo bre!
 

black_white

Početnik
Учлањен(а)
03.10.2020
Порука
85
Reaction score
207
Локација
Mesec
Jel moguce da se i dalje pljuje Filipovski? Glavni i jedini krivac za propast Partizana ove godine je uprava. Pa mi smo za 3 meseca otpustili 4 igraca, plus nam sad ne igraju Mozli i Mika, sta ocekujete? Svi zasluzuju kritike, i trener naravno, ali glavni krivac za ovu srsmotnu sezonu je uprava i strucni stab pre Filipovskog koji cele sezone ne moze da dovede ljudsko pojacanje... Sad je jedno makar jasno, a to je da ova uprava ucestvuje u unistenju KK Partizana! Nece nama nista bolje biti ni sledeće, ni one tamo sezone, dokle god je u klubu SNS bagra, na celu sa picoustim, to neka je svakom jasno.
 
Учлањен(а)
04.12.2012
Порука
3.233
Reaction score
1.930
Локација
Подгорица
Na koju A licencu? Kako rasturaju u EL iskreno me ne bi čudilo da ABA definitivno izgubi i to jedno mesto koje inače nema zagarantovano.
Као да су Ђордију битни резултати.
Свакако без ЕК на дуже од годину је тек катастрофа, а тек одлазак у ЛШ значи више никада ЕЛ.
Мада о томе у јуну, сада имамо још итекако брига.
 

black_white

Početnik
Учлањен(а)
03.10.2020
Порука
85
Reaction score
207
Локација
Mesec
Partizan ce dobiti pozivnicu da igra u EK sledece sezone, u to ne sumnjam. Ali, itekako sumnjam u odluke kluba, ne bi me cudilo da odluce da igraju fiba ls....
 

Rade

Služba bezbednosti
Уредник
Учлањен(а)
29.03.2010
Порука
3.846
Reaction score
9.835
Moram da naglasim i da je Perkins za žensku košarku.

Ostoja, crko do zore za ovo što si uradio od velikana.

Ukljucim se 2 minuta pre kraja. Ubrzo Perkins prevodi loptu, njihov plej vrsi pritisak, telom ga otresa, preseca loptu na nasoj polovini i lagano polaze. Kao kadetska konkurencija, a plej Trenta 2 godine stariji.

I to je ogledalo stanja ekipe.

Bolje je sto nisam gledao.
 

Nisi

Grobarčina
Учлањен(а)
29.09.2020
Порука
2.042
Reaction score
14.072
Локација
Kipar
Partizan je otpustio oba startna plejmejkera i umesto njih doveo karikaturu u vidu Perkinsa. Tim nema rezervnu cetvorku i ima u igrace upitnog kvaliteta na ostalim pozicijama. Uz to je igrao bez dve petice, projektovane kao startne. I mi sada nasli filipovskog da razapinjemo.
Koji trener bi u ovoj raspaloj atmosferi napravio bolji rezultat u ovom momentu? Mozda Trinkijeri, ali za njega nismo imali pare. Tako da znamo ko je kriv.
 
Учлањен(а)
04.12.2012
Порука
3.233
Reaction score
1.930
Локација
Подгорица
@Zalad
Нећу да их браним, али они из Задра ишли за Италију, па сумњам да се то могло. Надам се да ће у суботу против Цибоне и минут ћутања.
 

Urije

Grobarčina
Учлањен(а)
03.05.2010
Порука
1.581
Reaction score
3.105
Локација
PRIJEDOR-CRNO BELI GRAD
Ja dobijem ban zbog ovog nesretnog glupog nije on trener, on je debil. A o ostoji i sns sekti...Suvisno je pricati. Mrzim objektivne partizanovce! Grobari su umrli!
 

Rade

Služba bezbednosti
Уредник
Учлањен(а)
29.03.2010
Порука
3.846
Reaction score
9.835
Da ne zvucim kao cigan i vredjam coveka, ali lik izgleda kao zenica. Ne decak,nego zenica. Pejdz izgleda kao decak. U klubu, za koji je sinonim bila borba i igra ,,u meso'', mi imamo decaka i zenicu u prvoj petorci.
 

Milos

Grobarčina
Учлањен(а)
05.12.2011
Порука
1.327
Reaction score
2.968
Локација
Kragujevac
Ja znam da sam to vise puta rekao i da smaram, ali za ovog Perkinsa placeno obestecenje , to je crni humor. Decko em sto ne igra odbranu u napadu siluje za 3 , asistencija mu je ocaj zivi, bukvalno jeste za 11 klub Poljske i to kao back up opcija.


Ova ekipa nema neke domete, ali sigurno nije ni toliko losa da je Trento crni , razbija ovako. Raspali smo se skroz, ja se iskreno nadam da niko nece ostati sledece sezone,osim Trifunovica i to zato sto Jaramaza i Page gotivim pa se nadam da nece ostati u ovom mulju. Zagorac ako zabode neki ugovor na Kipru neka bude srecan.

Kada se sve sagleda iz ove perspektive jedno veliko izvini, Vladi Scepanovicu, koji nas je bar kao igrac zaduzio i uvek davao 100 posto sebe, za njegovo kratko vreme samo nam je Borac bio veci kiks, sa Buducnoscu produzetak i zadnja sekunda, sve ostalo je bilo korektno, bas je oteran iz istog razloga kao sto se sve radi u ovom Partizanu, zato sto je bilo popularno u tom trenutku.

Zna sta pali kod nazalost vecine grobara pa cak i ovde na forumu pojedini obitavaju(mada sada se ucutali), a to je igrac na poziciji crnca, plus ako moze da je pod ugovorom, da se plati i obestecenje.


P.S. Najpravednije bi bilo da nam sledece sezone ovaj muceni Perkins lupi neki bat zbog neke plate zaostale.
 
Статус
Затворена за писање одговора.
Top