Partizan.net - Forum navijača Partizana

Dobrodošli na najveći i najstariji Forum Navijača Partizana!

Nekoliko desetina hiljada ljudi prati i podržava naš rad. Zaprati nas na socijalnim mrežama za najnovije informacije o Partizanu ili se pridruži hiljadama članova u diskusijama na našem Forumu

Važno: Registracije za nove članove su trenutno zatvorene. Ukoliko svejedno želite da nam se pridružite, pošaljite E-mail Uredništvu koje će Vas uputiti u proceduru. Kontak informacije možete pronaći na partizan.net

Napred Partizan!

7DAYS EuroCup 2020/21

Статус
Затворена за писање одговора.

Grncarija

Grobar
Учлањен(а)
31.08.2019
Порука
1.377
Reaction score
5.155
Локација
Beograd
Најтежи противник одмах на старту сезоне. Објективно гледано, Хувентуд је фаворит вечерас. Надам се позитивном изненађењу и пре свега борби до краја.
Видећемо како изгледа наш тим тренутно.
 

ZatucaniZapadnjak

Grobarčina
Учлањен(а)
29.06.2019
Порука
1.116
Reaction score
5.463
Локација
Beograd
ja ne znam za vas ali maksimalno opušteno gledam večeras.
prvi protivnik, najteži mogući.
s druge strane, znam da imamo ozbiljan tim a kod Šćepe vidim jednu ozbiljnost i disciplinu koja je uvek dobra za mlađeg trenera.

očekujem od Mike da iznenadi mnoge večeras i bude x-factor.
Ako nas šut krene, lagano dobijamo.
Ajmo!
 

djole035

Grobar
Учлањен(а)
06.06.2013
Порука
409
Reaction score
441
Samo hrabro...Pobiti se,pa nek bude iznenadjenje kao prosle sezone u prvom kolu...
DOGODINE U TEL AVIVU
:napred-partizan:
 

Jsd Partizan 1945

Početnik
Учлањен(а)
30.09.2020
Порука
75
Reaction score
52
Локација
hram
Pa Velickovic verovatno ne moze da bude u fizickom stanju u kojem je potrebno da bude na pocetku sezone ,a Angola je visak .

Na centru gde smo polu-deficitarni su trojica,kako bi se kvanitetom ,nadomestio manjak kvaliteta,a na 1-3 imamo MkIntajera,Gordica,Pejdza,Jaramaza,Zagorca i Dangubica, i za sedmog Trifunovic je dobio prednost u odnosu na njega .

Zanimljiv je igrac Angola,ima talenta,egzotican stil igre,bilo bi dobro da je dosao mladji ima i ocitih nedostataka koii su za nas nivo vrlo problematicni ,divljak je,u nekim segmentima je prilicno slab,pa pravi neke elementarne greske i povremeno izgleda neozbiljno .
 

Cleo

Grobar
Учлањен(а)
03.07.2019
Порука
813
Reaction score
2.696
Локација
.
Link neko, samo da nije preko nekih bugarskih sajtova punih virusa.
 

Jsd Partizan 1945

Početnik
Учлањен(а)
30.09.2020
Порука
75
Reaction score
52
Локација
hram
Ima na Livetv-u ,ja upravo gledam Lietkabelis-Virtus na Sportklubu,mada si u pravu ,cesto jedini valjaju sa bugarskim komentatorima .Meni je problem sto se tice linkova jer komentatori cesto ne govore,koji igrac je imao pas,ko je na terenu i onda da bih bolje pratio,gledam po brojevima na zvanicom sajtu ili play by play ,detaljno,a onda vidim rezultat 4 minuta igre unapred ,onda u jednom trenutku ,ne znam gde mi je glava,gde su mi noge .
 

Nbg88nbg

Grobar
Учлањен(а)
30.06.2019
Порука
595
Reaction score
839
Локација
Beograd
Link neko, samo da nije preko nekih bugarskih sajtova punih virusa.
ljudi najbolji savet a uopste nije komplikvoano..instalirajte kodi ..na googlu imate upustvo za instaliranje balkan green addon i live tv serbia imate sve arene i sport klubove u vise verzija,vecina uvek radi i ne morate da se zamarate sa linkovima,a i kvalitet slike je bolji
 

StrikeFront

Statističar
Учлањен(а)
19.06.2008
Порука
5.034
Reaction score
14.652
Za sve one koji mozda imaju satelit ili IPTV info da prenos ide na: Sportklub 1 (Serbia, Croatia), Max Sport 1 (Bulgaria), NovaSports 5 (Greece, Cyprus), Sport TV 3 (Slovenia), Tivibu Spor 2 (Turkey).
 

Milos

Grobarčina
Учлањен(а)
05.12.2011
Порука
1.327
Reaction score
2.968
Локација
Kragujevac
Huventud bas dobra ekipa, lepo skockana, svakako jedni od najtezih u grupi. Nama prva utakmica od marta, imali smo neke pripremne utakmice, ali ni priblizne jacine protivnik kao danas.


Ocekujem da se borimo, trcimo, da gresimo. Trebace nam vremena sigurno.
 

Nisi

Grobarčina
Учлањен(а)
29.09.2020
Порука
2.039
Reaction score
14.062
Локација
Kipar
Bice tesko ali vecerasnja utakmica ce nam pokazati sta mozemo da ocekujemo ove sezone sa novim trenerom.
 

mvp

Grobarčina
Учлањен(а)
30.09.2006
Порука
2.423
Reaction score
11.709
Локација
Beograd
E moj Šćepanoviću...
 
  • Like
Reactions: BiP
Статус
Затворена за писање одговора.
Top