Partizan.net - Forum navijača Partizana

Dobrodošli na najveći i najstariji Forum Navijača Partizana!

Nekoliko desetina hiljada ljudi prati i podržava naš rad. Zaprati nas na socijalnim mrežama za najnovije informacije o Partizanu ili se pridruži hiljadama članova u diskusijama na našem Forumu

Važno: Registracije za nove članove su trenutno zatvorene. Ukoliko svejedno želite da nam se pridružite, pošaljite E-mail Uredništvu koje će Vas uputiti u proceduru. Kontak informacije možete pronaći na partizan.net

Napred Partizan!

7DAYS EuroCup 2020/21

Статус
Затворена за писање одговора.

vratonja

Grobarčina
Учлањен(а)
03.08.2007
Порука
2.800
Reaction score
1.115
Локација
Ivanjica
Ja jedino sto znam je da je Juventudu ovo 4ta takmicarska utakmica a nama prva. Tacno je da smo izgubili dobijeno ali ja vidim veliki potencijal ove ekipe. Svakako da je bolje sto se desilo sada nego negde kasnije. Nema potrebe za dramom.
 

milance032

Grobarčina
Учлањен(а)
05.12.2010
Порука
5.257
Reaction score
18.182
Локација
Kej Republika

Jsd Partizan 1945

Početnik
Учлањен(а)
30.09.2020
Порука
75
Reaction score
52
Локација
hram
Zapravo je svejedno, ako je platio to znaci da je razlika u plati u dva kluba,veca od njegove isplate obestecenja jer ako je platio,to znaci da je imao korist sa sve isplatom obestecenja ,ako nije sam platio i u tom slucaju mu je plata malo veca nego kod nas .
 

PFCT

Grobar
Учлањен(а)
02.06.2017
Порука
204
Reaction score
663
Kakav užas na forumu.. Ponašanje solidnog dijela foruma kao da smo izgubili finale Evrolige od cigana košem u poslednjoj sekundi..
Jel kapira iko da je ovo prvi meč poslije pola godine? Da su nas sudije sakatile i 3/4 i 4/4! Jel kapira iko da je ovo gostovanje Huventudu u Španiji?
Daj smanjite malo mračenje jer je tek počela sezona! Naš tim je odličan i rutinski će proći grupu EC i to sa 1/2 mjesta u grupi!
 

Bazzile

Grobar
Учлањен(а)
01.06.2017
Порука
445
Reaction score
2.355
Ovo je forum i normalno je da imamo razlicita misljenja. Jutro posle utakmice ja sam jos vise ubijedjen da ce ovo da izadje na dobro. Poraz ko poraz, ostaje gorak ukus, morali smo bolje u nekim situacijama. Ko je kriv? jebem li ga. Lako je biti general posle bitke. Cinjenica je da smo imali 6 sekundi napad na kraju, da je MM bio umesto Gorde, mislim da bi isao na kos i da bi se druge price pricale sad. Al sta je tu je, raduje Tomas, Jare, Trifa...Dobijamo Veneciju i meljemo redom.
 

Sony PFC

Grobarčina
Учлањен(а)
02.07.2008
Порука
4.480
Reaction score
1.114
Локација
Tamo visoko, za brda ona...
Ovo je jedino takmicenje ( osim Kupa) u kojem mozemo pokusati da osvojimo. Tj, u kojem ce nam biti dozvoljeno, bar bi trebalo.

U jadranskoj ligi ce stici komanda kao u majstorici u sezoni 2018/2019, pa ce Ostoja opet sjesti pored klupe.
Jedino ako budemo igrali protiv nekog drugog u eventualnom finalu.

Doduse, ni u Evropi nije sigurno. Sjecamo se revansa u Plzenju u fudbalu, kada nismo bili zainteresovani da damo gol, da slucajno ne bi bili korak ispred cigana u Evropi te sezone.
 

Nikola_G

Grobarčina
Учлањен(а)
17.03.2007
Порука
5.441
Reaction score
7.737
Локација
E-WEST

Залад

Grobarčina
Учлањен(а)
30.06.2019
Порука
3.106
Reaction score
27.539
Локација
Из Чикага (моји...)
Na forumu već imamo 0/4 u Evrokupu, i miriše na lošu sezonu
Klasika...ovo kolo se odma' krenulo sa ćeranjem Šćepanovića (naravno, da smo dobili a mogli smo-niko ga ne bi ni pomenuo) a od u slučaju poraza u sledećem kolu niko neće biti pošteđen. Kao da smo mi vlasnici franšize a oni naši zaposleni
 

djomla

Partizanovac
Учлањен(а)
20.02.2007
Порука
4.156
Reaction score
18.263
Локација
U Kinšasi
Ovo je forum i normalno je da imamo razlicita misljenja.
Jeste, samo ovo što smo čitali od sinoć nisu mišljenja, jer bi to značilo da neko prvo mora da promisli pa da napiše to što je napisao. Ova pljuvačina po treneru posle prve utakmice ne dolazi iz mozga, već iz štitne žlezde, ili ne znam ni ja čega.
 

MiM

Početnik
Учлањен(а)
29.06.2018
Порука
164
Reaction score
971
Локација
JNA
Postali smo forum narikaca . Samo kukamo nesto , nista nam ne valja , da je oko jedne stavri da se slozimo i da stanemo iza kluba i podrzimi ga . Meni se prvom ne svidja mnogo toga , ali ja drugi klub nemam , i volim ga , pratim i zelim uvek da pobedi , nadam se , makar bili i ikebana , kako su ovde mnogi konstatovali .
Kad je tesko , zbijes redove , stojis iza kluba , u svakom trenutku . Zivim za dan kada cemo posle nekog ovakvog poraza da se skupimo i ode nas 1000 na aerodrom da doceka momke kao sampione . A ne odma govnima da ih gadjamo , a prva je utakmica .
I prvi sam ukoliko treba da se kritikuje uprava , da se tera , ali ljudi moji , daj nemoj da smo kukaci najveci . Za sve se kuka , ja shvatam , jeste tesko , ali nemoj da se ova tema pretvori u FK temu .
Podrska igracima i strucnom stabu . Kk mi je najdrazi kolektiv JSD.
Napred Partizan .
 

JasminaT

Grobarčina
Учлањен(а)
05.12.2010
Порука
21.408
Reaction score
40.528
Локација
Žrnov
Nego, šta bi sa onim upisima pre utakmice: tek je početak, podrška igračima i treneru, itd, itd?

Bilo je i dobrih i loših stvari, naravno. Da smo mogli da dobijemo - mogli smo, i to je ono što raduje. Zašto nismo - to je tema za stručni štab i igrače da analiziraju.

Malo manje pljuvačine ne bi bilo na odmet.
 

serAlex

Grobarčina
Учлањен(а)
21.05.2007
Порука
7.207
Reaction score
36.738
Pa to je važilo pre utakmice. I lažni Italijan da je izgubio prvu u Veneciji bio bi momentalno namazan govnima i ostavljen na čizmi. Naša posla.
 

Sale84

Početnik
Учлањен(а)
25.05.2018
Порука
41
Reaction score
120
Локација
Vrsac
Osnovna razlika ove sezone u odnosu na prethodnu je ta sto prethodne sezone gledam utakmicu i kako god da se razvija ubedjen sam da na kraju dobijamo, ove sezone gledam utakmicu (prvu doduse) i na 15 razlike za nas ubedjen sam da cemo prosuti sve to i izgubiti.
 

El_Grande_Jokan

Grobarčina
Учлањен(а)
29.06.2019
Порука
3.678
Reaction score
22.931
Локација
Академија
Ово више постаје мучно за читати. Почело је на фк теми а сад се овде наставља. За песимизам "реалних Гробара" и генералисање после битке потребно је увести неку врсту казнених поена. Да смо јуче добили 15 разлике, као што смо могли, било би "Идемо, Владо је нови Жоц!" и "Спаваш ли мирно, Тринкијери Андреа?!" А овако, гле клинца, дрвље и камење по тренеру и играчима. Е па нећемо тако. Ко хоће само да пљуне нека нађе неки травњак или лавабо, а не овде. Сезона је тек почела, момци били на паузи 6 месеци, играју прву такмичарску утакмицу, имају новог тренера и подршка им је потребнија него икад. А овде се и пре меча писало да губимо па се после, као из запете пушке, кренуло рафално. Ако ће се тако наставити, онда нека дође лепо трећи пик другог таласа короне, прекидај све и крај.
 

milosh10

Grobarčina
Учлањен(а)
04.01.2010
Порука
1.319
Reaction score
2.536
Локација
Humska 1
Citajuci upise je utisak kao da sam na ciganskom forumu, teranje Scepanovica, pljuvanje svega kao da smo izgubili 20 razlike od Solnoka...
Bilo je dosta dobrih stvari, steta, velika steta sto nismo dobili, ali idemo dalje. Tek je prva utakmica, i ja sam siguran da mi prolazimo prvu fazu lagano. Bice ovaj tim sve bolji i ne treba zaboraviti da nismo bili kompletni. Iskreno se nadam da igraci i strucni stab nemaju nikakav pristup da cuju komentare kao sto su ovde jer je sramotno sta se sve napisalo posle jedne utakmice i poraza u utakmici koja bi bila nasa da je samo jedan od onih otvorenih suteva i zicera u finisu pogodjen uz domacinsko sudjenje.

Podrska timu i ceka se sledeca utakmica a ekipa neka izvuce pouke sta treba popraviti do tada.

P.S. jebem mater djordiju i celoj organizaciji sto neko igra sa publikom a neko bez, bas je fair play, bravo.
 
Учлањен(а)
29.06.2008
Порука
14.756
Reaction score
55.288
Локација
Ja sam ceo život s tobom...
Onako par stvari koje mogu bez dublje analize da se vide.
Igrački, napisao sam već na pripremama, Tomas je top fizički, prvi put od kada je kod nas, i to se odmah vidi, izgledao je baš ozbiljno dobrim delom utakmice.
Trifunović se takođe sredio, spustio se malo na krilo, ali se vidi da je radio na vertikali, par puta je pohvatao skokove, štitio obruč.
Kodi daje novu dimenziju tu individualnu, tranziciju, mada meni nije jasno što nije igrao pred kraj, ali to su već neke ozbiljnije analize.
Mika je bio očajan, ali sam video par dobrih stvari u borbi za poziciju, post up pozicija s 2 noge čvrsto itd. Ali za ovo što bi on da igra u Evropi čini mi se da je prekratak i s visinom i rasponom ali je rano da sudimo.
Mozli opet i to sam pomenuo i očekujem, da ne ponovi prošlogodišnje partije, jer se od njega malo očekivalo, plus s godinama njegove fizikalije slabe, ali opet ne mora to da bude ništa drastično, on je pravi grobarski brat.
S Janković je jednostavno jeziv, druge reči nemam za njega. Ne mislim na napad naravno, nego u odbrani kao da imamo čunj, svaki pik je ispao, jednom je dobro pomogao, ali bukvalno ga nisam ni gledao od muke. On bi po doprinosu trebalo da bude tu negde kao Birčević tj ništa posebno da popuni minut napravi glupost i da poneku trojku, ali mislim da je veći problem što za razliku od Birčevića ne vidi sebe kao nekog ko treba da igra maks 10ak minuta, on bi uvek da se pokaže, da zna da ume itd...
Nikola Janković je trebalo da igra više. Može da izmisli poen iz pika, zahvalan je.
Svima su ruke teške, što se vidi po šutu Jaramaza, nije baš toliki kamenjar.
Pejdž je očigledno dostigao neki limit prošle sezone i znamo šta da očekujemo od njega, ne bi štetilo po koji napad za njega kad stanemo.
Pokojni volden baš fali u odbrani i u tom nekom skoku itd.
Gordić standardno, povuče, pa odbrana slabije, malo izdivlja, ali zato je tu.
Dangubić je svoj posao odlično odradio ono što je igrao, odbrana, skok, sad je naš igrač da ignorišem to što me nervira što smo ga doveli.
Neke stvari je Vlado dobro video osećao, videlo se u prvoj četvrtini da ne paničimo, dosta smo dugo održavali tu 10+ prednost nije bilo oscilacija 2 četvrtine otprilike, ona četvrta i kraj treće je sunovrat epski.
Najveći problem je što se mene tiče što smo odustali u jednom momentu od preuzimanja što igramo već par sezona i tu smo ispadali kao ludi.
Ova ekipa može da igra fizički preuzimanje tako da ne vidim razlog za to.
Ja sam prvi pisao da je Trinkijeri osnova svega i da je njegov odlazak pucanj sebi u nogu i odricanje titula, ali da avansno pljujem Vladu koji je uostalom i bio projektovan kao prvi trener posle 3 sezone, neću. Svima je jasno šta se događa sa KKP, ali baš ga odmah polivati govnima nije na mestu.
Na stranu što se meni lično ovo takmičenje nešto ne gleda opet, kao da smo prešli igricu i sad opet ali bez ikakvog značaja, ko zna šta će biti i dal će se sezona završiti itd...
 
Последња измена:
Статус
Затворена за писање одговора.
Top