Partizan.net - Forum navijača Partizana

Dobrodošli na najveći i najstariji Forum Navijača Partizana!

Nekoliko desetina hiljada ljudi prati i podržava naš rad. Zaprati nas na socijalnim mrežama za najnovije informacije o Partizanu ili se pridruži hiljadama članova u diskusijama na našem Forumu

Važno: Registracije za nove članove su trenutno zatvorene. Ukoliko svejedno želite da nam se pridružite, pošaljite E-mail Uredništvu koje će Vas uputiti u proceduru. Kontak informacije možete pronaći na partizan.net

Napred Partizan!

7DAYS EuroCup 2020/21

Статус
Затворена за писање одговора.

garbaN

Partizanovac
Учлањен(а)
14.09.2019
Порука
866
Reaction score
5.209
Локација
Beograd
Peđa Drobnjak je doveo Miku ili ga preporučio kako hoćeš, a pošto je igrom slučaja moj komšija, preneću mu da se penzioniše i da batali dolaske na svaku jebenu utakmicu KK Partizan. Jer postoje stručniji ljudi poput vas koji više zaslužuju neku funkciju zbog vaše bezuslovne ljubavi prema klubu dok se pobeđuje.
Da staneš mirno kad pričaš o legendama kluba koji se nisu prodali naprednoj bagri!
10 minuta da slušaš čoveka o košarci, naučio bi više nego za ceo život što si nakupio.
 

Jsd Partizan 1945

Početnik
Учлањен(а)
30.09.2020
Порука
75
Reaction score
52
Локација
hram
Apelujem na moderatore,da reaguju na ovakve neprimerene manire ,da se nekome govori da li ce i pred kime da stoji i pozivajuci se na komsiju,da procenjuje koliko ko zna o kosarci ,uvlaceci u pricu naprednu bagru ,koja ne znam kakve veze ima sa odnosom sa time kakav je trener Scepanovic ? Pritom,radi se o clanu ,koji najostrije kritikuje trenera fk ,spocitavajuci drugome koji kritikuje trenera kk .
 

batakpudla

Grobarčina
Учлањен(а)
19.05.2007
Порука
3.823
Reaction score
10.600
Ма какав Дробњак, шта он зна. Уместо кошаркаша добили смо бившег возача формуле 1 хе хе

Мика Хакинен хе хе
 

garbaN

Partizanovac
Учлањен(а)
14.09.2019
Порука
866
Reaction score
5.209
Локација
Beograd
Bacio si me u rebus, ne znam da li me zajebavaš ili ti je neka moždana ćelija odumrla. Evo da ti uprostim, govorio sam o Drobnjaku, a ne o Šćepanoviću.
A o Šćepanoviću i konkretno njegovim trenerskim kvalitetima nisam nigde pisao, ni sad, ni ranije.

Što se tiče Saleta, nijedan moj upis nije bio uličarski, niti sam pljuvao čoveka.
Moji upisi su uglavnom bili usmereni na njegove menadzerske kombinacije, ziheraški pristup i kalkulacije protiv Šarlroa kao i replike nekim članovima koji su isticali neku Saletovu partizanštinu al preko Savinih leđa. I najvažnije, ne teram ga iz kluba posle 4 meča.

Zbog tvojih zakržljalih vijuga ja ću dobiti poene, dok ćeš ti nastaviti da pišeš nepregledne referate stavljajući te znakove interpunkcije kao da si juče upisao prvi razred!
 

BELI BG

Grobarčina
Учлањен(а)
28.06.2013
Порука
1.394
Reaction score
4.587
Локација
Zemun
@Mandragor Slozi bih se sa tvojim postom u delu Scepine neke izvestacenosti, tj. glumljenju neke strogoce. I sam o tome pisah neki dan... Preporuka bi mu bila da bude ono sto jeste, ako je do juce, kao pomocni bio drugar sa svima u ekipi, jako je to tesko promeniti preko noci.

A nikako se ne slazem delom za Miku. Ima potencijala da nam bude prvi centar. Ima sa kim da radi i nije preplacen da trpi neki pritisak po tom osnovu. Ono sto sam do sad video od njega, govori da je jos uvek u nekom grcu, verovatno zbog nove sredine, ocekivanja, prica koje je cuo o Partizanu, posebno centrima kod nas.
Krenuce da ulaze ti neki ziceri, polu-horozi, dobice sigurnost i samopouzdanje da i sutne ponekad(ima jako mekanu ruku).
A za sprdnju i pogrdne komentare na njegov racun, stvarno nemam reci...
 

Jsd Partizan 1945

Početnik
Учлањен(а)
30.09.2020
Порука
75
Reaction score
52
Локација
hram
Ovaj komentar mi objavite,koji sam spojio u jedan ,posto je vec stigao odgovor ,a ovaj prosli niste objavili .

Na forumu se dogadja apsurdna situacija, da osim sto ima konflikta zbog razlicitog misljenja ,prisutan je i konflikt zbog razlicitog smisla za ironiju .Ja mislim da se prenaglasavaju nekvaliteti Mike .Medjutim,na svakoj temi ce biti clanova ,koji ce provlaciti svoje misljenje kroz ironiju i bespredmetno je da raspravljamo da li je nesto manje ili vise duhovito .Sa druge strane ima clanova koji nas cascavaju svojom duhovitoscu i skoro da nista drugo i ne rade .Jedan od njih je lajkovao komentar komentar batakpudle ,koji je kritika ironije,na koju bi verovatno zeleo da ima monopol .U stilu,pamtite me po sarkazmu .

A u vezi Garbana ,kojeg sam " navukao " na poene kako je Nemanja950 napisao ako je zaista tako ,to je najvece dostignuce u mojoj forumskoj karijeri ,koja je kratka .Garban sa svoji visoko funkcionalnim vijugama nije dosegao do spoznaje,da na forumu niko nije sankcionisan zbog zakrzljalosti vijuga,nekog drugog , pre zbog toga sto je taj neko "s one strane elementarne pristojnosti " .
 

Pankoz

Grobar
Учлањен(а)
03.07.2019
Порука
271
Reaction score
782
Локација
Vojvodina
Poslednje što nam treba u ovako jebenom trenutku je još i da ovde provociramo jedni druge i svađamo se kao neke babe...
Nego,po svoj logici večeras bi trebalo da budemo nakantani,ali pošto je kod nas uvek neko ludilo (pozitivno ili negativno),biću dovoljno lud ili hrabar da prognoziram pobedu večeras.
Znam da nemam apsolutno dovoljno argumenata za tako nešto,ali nekako osećam da će nam se večeras sreća osmehnuti.
Možda bi baš Mika mogao da bude faktor X.
 

Pam Pam

Početnik
Учлањен(а)
08.07.2014
Порука
107
Reaction score
364
Ovo za 25min deluje jako i do samog kraja!
62:40

Sve se svodi na čistu improvizaciju
 

ZliGli

Grobarčina
Учлањен(а)
11.03.2016
Порука
1.354
Reaction score
6.416
Локација
Novi Sad
... prvi put u životu ugasio sam tv...to nisam radio ni kad je Cvetkovic bio prvi plej.
Sram te bilo ostoja,
Sram te bilo Šćepo,
A i među igračima ima bivših košarkaša... Gorda aj na rekreaciju i povedi pola ekipe. Ovo nije Partizan.
 

Simpatizer

Početnik
Учлањен(а)
02.06.2017
Порука
149
Reaction score
309
Локација
Novi Sad
Koja je poenta ostanka Angole? Stranac koji nece ni minut dobiti, bitno je da prima platu, genijalan potez uprave.
Danubic-zlocin koji traje
Gordica ne bih komentarisao, sve sam rekao prosle sezone, jedan divljak kojem je najvisi domet ABA liga tokom cele karijere
Stefan Jankovic i Mika mogu u Mladost Zemun slobodno
Pejdz sem suta, sta je pokazao za sve ove godine da jos zna?
 

Zalosna Sova

Grobarčina
Учлањен(а)
29.06.2019
Порука
2.175
Reaction score
9.898
Локација
underground
Odbrana je ogledalo trenera. Prosle sezone smo igrali najbolju odbranu ,a ovo sad je nesto najgore sto sam video u zadnje vreme. Mislim da treba biti majstor pa dovesti ekipu sa onakvog nivoa na ovo. Bez kontakta, metrima daleko od igraca, ni blizu linije dodavanja, a kamo li na njoj, sudaranje, neznanje da li se preuzima ili ne. Ovo je horor. Izbegavao sam do sad da sudim, ali mislim da posle ovoga nema vise svrhe nastavljati sa Scepom .
 
Статус
Затворена за писање одговора.
Top