Partizan.net - Forum navijača Partizana

Dobrodošli na najveći i najstariji Forum Navijača Partizana!

Nekoliko desetina hiljada ljudi prati i podržava naš rad. Zaprati nas na socijalnim mrežama za najnovije informacije o Partizanu ili se pridruži hiljadama članova u diskusijama na našem Forumu

Važno: Registracije za nove članove su trenutno zatvorene. Ukoliko svejedno želite da nam se pridružite, pošaljite E-mail Uredništvu koje će Vas uputiti u proceduru. Kontak informacije možete pronaći na partizan.net

Napred Partizan!

7DAYS EuroCup 2020/21

Статус
Затворена за писање одговора.

Simpatizer

Početnik
Учлањен(а)
02.06.2017
Порука
149
Reaction score
309
Локација
Novi Sad
Da li neko iz strucnog staba moze da objasni Nikoli Jankovicu da ako se oko njega ispod kosa nalaze trojica igraca, da to znaci da dva saigraca stoje sami na liniji za 3 i da samo treba da im izbaci loptu umesto sto svaki put sutne neke frljoke koje retko i obruc pogode?

Driblinzi Gordica i Mike u svoje noge:respect
Za UNIKS su 90 poena dala petorica igraca, dok je Sergejev jedini od ostalih dao jednu trojku...
 

GORAN-BL

Grobar
Учлањен(а)
11.04.2010
Порука
750
Reaction score
2.694
Локација
Banja Luka
Ko raspuštena banda djelujemo,odbrana ne postoji,napad takođe katastrofa,ni jedna krštena uigrana akcija,ispucavanje trojki i sve nešto individualno,sve u svemu kriminaln ovako i bez trenera možemo odigrati.
 

_Shone_

Grobarčina
Учлањен(а)
02.06.2011
Порука
1.544
Reaction score
2.574
Локација
Tu..iza ugla...nema 200 metara
Steta za ovakav tim da ga vodi Scepa i uci se..zaista steta..Mozlija nigde, Pejdza takodje..Zagor izgubljen na parketu totalno..JankovicE i onog Miku ne bih komentarisao..Jare i Mekentajer jedini koji nesto pokusavaju..

Nisam od onih koji su za to da posle par poraza trener napusti ekipu ali evidetno je da Scepu ne vredi cekati i trpeti...
 

crna ovca bela vrana

Grobarčina
Учлањен(а)
28.05.2018
Порука
1.056
Reaction score
4.203
Локација
Humska 1
Sramota.

Ljudi nas odradili lagano. Tesko cemo zaliciti mi na tim od prosle godine... Na momente igramo odbranu na nivou u sledecem zalicimo na raspustenu bandu.

NAPRED PARTIZAN!
 

Jsd Partizan 1945

Početnik
Учлањен(а)
30.09.2020
Порука
75
Reaction score
52
Локација
hram
U petom minutu je bilo vidljivo da cemo pouzdano izgubiti i to ubedljivo .Pritom,Uniks samo za Radojevica je klub koji je u uskom krugu za osvajanje Evrokupa .Veceras, mozemo pouzdano da zakljucimo ,da ovaj tim sa ovim trenerom, zasigurno ne moze biti ni konkurent, za domete, od prosle sezone . A jos cemo mozda doci do situacije da strepimo da nam se ne desi neka teska sramota , naprimer da ne budemo u plejofu u Aba ligi .Ono sto jos otezava situaciju , mislim da mozemo da se drasticno dignemo ,ni sa promenom trenera .

Na prvi pogled imamo izbalansiranu ekipu,siroka rotacija,igraci razlicitih spososnosti ali osim Jaramaza,Zagorca i Tomasa ,svi ostali imaju zestoke nedostatke .Nemamo nijednog dobrog igraca u pozicionoj igri .Imamo tri centra,koji su lideri u zestokim nedostacima .Naravno,svi imaju i ponesto kvaliteta ali za to treba i dobra struka i dobra selekcija ,a nemamo nijedno .

Pored toga sto se Scepanovic nije snasao kao trener , sumnjicav sam da se bilo gde snaci,mi nemamo strukture kluba,samim tim i temelje kluba ,a nemamo ni jaku licnost na poziciji trenera .Nas sportski direktor je doveo Pejdza na pleju, ponizava klub nadgornjavajuci se sa kriticarima Vucica,do toga je dosao .

Imamo predsednika,koji je clan te stranke,samim tim moje postovanje nekog takvog je vrlo nisko .Cini se da je zainteresovan da klub napravi uspeh dok je on predsednik ali u okolnostima i sa nacinom razmisljanja nekog iz tog okruzenja imamo mizerne sanse sa njim ,a jos ima obavezu prema svom predsedniku koji favorizuje svoje a ovaj mu koristi da mi ne pravimo sto se toga tice . Mijailovic pokusava da igra dvostruku igru,da izgleda kao da ne pravimo problema da budu ispred ,a da ih na kraju preveslamo ,sto moze i da uspe na jednu sezonu,moglo je prosle,moglo je i u fudbalu 2017. ali dugorocno ne moze . A ako ne moze uopste, on nema problem sa tim,nije lose biti predsednik Partizana,njegov predsednik ce mu to zapamtiti . Budzet i ove godine u uslovima u kojima sm je veliki i verovatno ce biti prosut i veroatno ce se dug povecati .
 

mvp

Grobarčina
Учлањен(а)
30.09.2006
Порука
2.408
Reaction score
11.531
Локација
Beograd
Odlična igra, sjajna odbrana,Mozli dominira pod kosem, Pejdz fenomenalan, Jare busi odbrane. Biće ovo super sezona. Ja gledao snimak od prošle sezone i uživao, a vi? Šćepanoviću još si tu?Partizan je u slobodnom padu, ima li pilota u avionu da ga vrati na pravi kurs ili je pušten da žvalavi uživa u eksploziji kada zvekne na dno?
 

Enslaved

Grobar
Учлањен(а)
30.11.2006
Порука
10.121
Reaction score
32.403
Локација
vaginamandibularia
Fali volden za sve pare. Mekintajer je rupcaga u ovoj sezoni u odbrani a u napadu je prilicno los. Sta reci o treneru vise... Mozda da sebe malo kazni sledeceg. Ovo je opste rasulo.
 

Kanda90

Grobar
Учлањен(а)
16.07.2010
Порука
721
Reaction score
876
Dobro je krenulo. Vrlo bitan poraz za nas, znao sam da ćemo izgubiti, ali priželjkivao sam da bude ovako ubjedljivo. Kapiram još 2 poraza fale da neznalica ode s klupe i da se uči na Lovćen ili na KK Podgorica. Može i Tegi da ga vodi kući ako želi.
 

rus

Grobarčina
Учлањен(а)
22.11.2007
Порука
1.388
Reaction score
4.313
Karma is a bitch...
Andrea, Birca, Dangubic i Stefan Jankovic... Scepo, legenda si ali da se ne ljubimo, budi dostojan kao Canak!
Mozda nas samo korona koja nas je i uvukla, mozda i izuce iz ovih govana
 

Vlad

Grobarčina
Учлањен(а)
07.06.2012
Порука
13.875
Reaction score
25.508
Локација
ante portas
Ja sam isključio utakmicu negde u 3/4 kad je onaj Holand krenuo da nas zatrpava.
Sramota.Ne znamo gde udaramo.
 

Pam Pam

Početnik
Учлањен(а)
08.07.2014
Порука
107
Reaction score
364
Zavrsena utakmica - sad smemo da komentarisemo :)
Ove sezone nece nas ... samo ko neće.
Toliko od mene. Ne bih imao sta da dodam a da nisam vec pisao.
 

ZatucaniZapadnjak

Grobarčina
Учлањен(а)
29.06.2019
Порука
1.115
Reaction score
5.454
Локација
Beograd
znaš da Kenan i Holand imaju beskonačnu slobodu da šutiraju za tri... šutnu 7-14 za tri.
znaš da je Morgan opasan na niskom postu, staviš da ga Janković čuva, a on nema ni snage ni želje da ga zaustavi, ovaj burazer nam da 25 poena.
Tomasa je sklonio a danas su nam bili potrebni poeni sa poludistance kao budali šamar, s obzirom da je postavka takva da se ni ne pomišlja o spuštanju lopte dole, forsira se nekakvo širenje terena a u ekipi imamo jednog krštenog šutera za kog se po meču odigra akcija maksimalno tri puta.
MOZLI JE ODIGRAO SAMO TRI I PO MINUTA.
ponoviću, manje od četiri minuta za našeg najbitnijeg igrača prošle sezone, najboljeg defanzivca.
nije bilo ni borbenosti, ni energije, ničeg nije bilo. Žao mi je Jaramaza i Jankovića, izgiboše na terenu večeras.
Šćepa je sve sad rizikovao večeras i ništa nije dobio zauzvrat.
cenim hrabrost i samopouzdanje ali ti moraš da imaš makar trunku pokrića da bi to uradio, a on to nije imao.
ono što je još gore je to što niko neće doći da radi kod limara ako on ode, a plašim se da će morati, jer malo toga valja.

ali tu je uvek borba kroz institucije...
samo napred(no)!
 
Учлањен(а)
04.12.2012
Порука
3.227
Reaction score
1.890
Локација
Подгорица
Срамота ме је како смо изгледали вечерас, ја у свом животу овакав Партизан нисам гледао чак ни под Божићем. Сада треба добити у предграђу што ће бити претешко, а морамо добити.
 

Deki

Grobarčina
Учлањен(а)
16.09.2007
Порука
1.529
Reaction score
3.659
Локација
Beograd
Vlado ne ide ovo covece. Povuci se.

Sramotna utakmica i opet lose vodjenje ekipe. Jaramaz najbolji u 1. cetvrtini a u drugoj ulazi 2. min pre kraja, ali sve je to vec vidjeno u prethodnim utakmicama.
 

Plava Čigra

Grobarčina
Учлањен(а)
08.04.2011
Порука
2.243
Reaction score
3.600
Gledao sam utakmicu do trenutka kad je naš trener počeo da se smije kod dva ofanzivna skoka Uniksa poslije slobodnog bacanja.

Njemu je to bilo smiješno, a meni jadno i dalo je nagovještaj kuda idemo.

Čovjek će sve živo zasrati na samom početku, odredio nam je već sudbinu. Ništa ovo ne valja, igrači ga očigledno ne poštuju, a ni on nema znanja da ga prenese na teren.
 

Kiza Srbija

Grobarčina
Учлањен(а)
04.04.2010
Порука
1.909
Reaction score
4.194
uf
bas ali bas slabo
scepo to je to
vidimo se u nekom drugom filmu

jel mislio iko o razlici ?! ?!
 
Статус
Затворена за писање одговора.
Top