Partizan.net - Forum navijača Partizana

Dobrodošli na najveći i najstariji Forum Navijača Partizana!

Nekoliko desetina hiljada ljudi prati i podržava naš rad. Zaprati nas na socijalnim mrežama za najnovije informacije o Partizanu ili se pridruži hiljadama članova u diskusijama na našem Forumu

Važno: Registracije za nove članove su trenutno zatvorene. Ukoliko svejedno želite da nam se pridružite, pošaljite E-mail Uredništvu koje će Vas uputiti u proceduru. Kontak informacije možete pronaći na partizan.net

Napred Partizan!

7DAYS EuroCup 2020/21

Статус
Затворена за писање одговора.

Pankoz

Grobar
Учлањен(а)
03.07.2019
Порука
272
Reaction score
792
Локација
Vojvodina
U petom minutu je bilo vidljivo da cemo pouzdano izgubiti i to ubedljivo .Pritom,Uniks samo za Radojevica je klub koji je u uskom krugu za osvajanje Evrokupa .Veceras, mozemo pouzdano da zakljucimo ,da ovaj tim sa ovim trenerom, zasigurno ne moze biti ni konkurent, za domete, od prosle sezone . A jos cemo mozda doci do situacije da strepimo da nam se ne desi neka teska sramota , naprimer da ne budemo u plejofu u Aba ligi .Ono sto jos otezava situaciju , mislim da mozemo da se drasticno dignemo ,ni sa promenom trenera .

Na prvi pogled imamo izbalansiranu ekipu,siroka rotacija,igraci razlicitih spososnosti ali osim Jaramaza,Zagorca i Tomasa ,svi ostali imaju zestoke nedostatke .Nemamo nijednog dobrog igraca u pozicionoj igri .Imamo tri centra,koji su lideri u zestokim nedostacima .Naravno,svi imaju i ponesto kvaliteta ali za to treba i dobra struka i dobra selekcija ,a nemamo nijedno .

Pored toga sto se Scepanovic nije snasao kao trener , sumnjicav sam da se bilo gde snaci,mi nemamo strukture kluba,samim tim i temelje kluba ,a nemamo ni jaku licnost na poziciji trenera .Nas sportski direktor je doveo Pejdza na pleju, ponizava klub nadgornjavajuci se sa kriticarima Vucica,do toga je dosao .

Imamo predsednika,koji je clan te stranke,samim tim moje postovanje nekog takvog je vrlo nisko .Cini se da je zainteresovan da klub napravi uspeh dok je on predsednik ali u okolnostima i sa nacinom razmisljanja nekog iz tog okruzenja imamo mizerne sanse sa njim ,a jos ima obavezu prema svom predsedniku koji favorizuje svoje a ovaj mu koristi da mi ne pravimo sto se toga tice . Mijailovic pokusava da igra dvostruku igru,da izgleda kao da ne pravimo problema da budu ispred ,a da ih na kraju preveslamo ,sto moze i da uspe na jednu sezonu,moglo je prosle,moglo je i u fudbalu 2017. ali dugorocno ne moze . A ako ne moze uopste, on nema problem sa tim,nije lose biti predsednik Partizana,njegov predsednik ce mu to zapamtiti . Budzet i ove godine u uslovima u kojima sm je veliki i verovatno ce biti prosut i veroatno ce se dug povecati .


Leba ti jel mi gledamo istog Zagorca?
Kada je on vezao dve odlično odigrane utakmice?Njegov učinak je minoran,i uvek se čeka da on nešto eksplodira...
P.S. Nas ove sezone teškog blama može samo korona spasiti i sa tim se u potpunosti slažem!
 

Nisi

Grobarčina
Учлањен(а)
29.09.2020
Порука
2.039
Reaction score
14.054
Локација
Kipar
Da ponovim, ko misli da je do trenera ili igraca duboko je u krivu. Ovo sve ide na dusu uprave. Promena trenera je ogolila scenario koji nam je odavno napisan. Mi ne mozemo imati ravnopravan tretman dok je ove vlasti.
 

kuki

Grobarčina
Учлањен(а)
06.12.2010
Порука
3.482
Reaction score
13.308
Локација
tamo daleko...
to je najvece dostignuce u mojoj forumskoj karijeri ,koja je kratka

Nas pokojni grobarski brat, ili sto bi rekli Partizanovci-najjaci, rekao je jednom prilikom, parafraziracu: sta se nerviras oko Gargamela, kada bi video u stvarnom zivotu koliko je jadan, dao bi mu 50 dinara da ima za pivo.

Sto se tice KKP, da se ne ponovi "anomalija" iz prosle sezone, pobrinuo se govnar Ostoja.
Nije Scepanovic kriv.

Opet dok teror traje, moram po hiljaditi put da se zapitam, gde su javne licnosti, gde su bivsi igraci, treneri, gde su glumci, gde su svi ti veliki Grobari, cija rec moze da odjekne. Sta cekaju? Nisu valjda svi Grbovici?
 

Bazzile

Grobar
Учлањен(а)
01.06.2017
Порука
445
Reaction score
2.355
Scepo branio sam te al ti ga zajeba barte mili za medalju. Ajd jedan poraz, ajd drugi, ajd treci, al cetvrti...jbg majstore ispuco si se... Ovo je tesko sranje, ne moze niko da kaze da ovi igraci ne znaju da igraju osim Stefana Jankovica koji se nonsalantno ispucava.Tu se zavrsava sva prica.
 

Rade

Služba bezbednosti
Уредник
Учлањен(а)
29.03.2010
Порука
3.843
Reaction score
9.822
Na ovaj jad koji ne bih komentarisao, tovare me Lucic i Trinkijeri da padnem tiket, tj. tovare onu izraelsku boraniju. Lepo vece :D
 

Nisi

Grobarčina
Учлањен(а)
29.09.2020
Порука
2.039
Reaction score
14.054
Локација
Kipar
Nas pokojni grobarski brat, ili sto bi rekli Partizanovci-najjaci, rekao je jednom prilikom, parafraziracu: sta se nerviras oko Gargamela, kada bi video u stvarnom zivotu koliko je jadan, dao bi mu 50 dinara da ima za pivo.

Sto se tice KKP, da se ne ponovi "anomalija" iz prosle sezone, pobrinuo se govnar Ostoja.
Nije Scepanovic kriv.

Opet dok teror traje, moram po hiljaditi put da se zapitam, gde su javne licnosti, gde su bivsi igraci, treneri, gde su glumci, gde su svi ti veliki Grobari, cija rec moze da odjekne. Sta cekaju? Nisu valjda svi Grbovici?
Sve tacno, svaka cst na postu!
 

Zalosna Sova

Grobarčina
Учлањен(а)
29.06.2019
Порука
2.232
Reaction score
10.282
Локација
underground
I drugo, ovo vise nije isti tim, iako se mi lozimo da jeste. Imamo 4 nova igraca i pogledajte njihovu minutazu, a vrlo cesto budu cak i u istoj petorci. Ok, Mekintajer je dosao kao zamena za Voldena, ali recimo Dangubic je trebao da popuni odlazak Redinga koji sticajem okolnosti nije bio vazan sraf u nasoj igri , S.Jankovic trebao da bude treca opcija na cetvorci, Mika zamena za igraca koji je bio treca opcija na petici,a sad svi oni imaju 20+ minuta.
 

VukPP94

Početnik
Учлањен(а)
03.10.2020
Порука
27
Reaction score
72
Локација
Humska 1
Ne vidi se da Šćepa može bilo šta više da uradi,ni jedan igrač mu nema ulogu u ekipi,totalan raspad sistema,niti je imao sistem kako želi da igra,ono soliranje,to nije Partizan koji želimo da gledamo.
 

Jsd Partizan 1945

Početnik
Учлањен(а)
30.09.2020
Порука
75
Reaction score
52
Локација
hram
Da se nadovezem na neke pomenute stvari . Sto se tice Voldena i MkIntajera ,u ovim uslovima,ne bi bilo velike razlike,Volden je i prosle bio individualac,a MkIntajer pokusava da kreira jer nema ko drugi a los je u pozicionoj igri .sto se tice Mozlija on ne lici na sebe od prosle sezone,daleko je manje eksplozivan ,neverovatni stvari mu se desavaju , on dozvoljava pas cetvroke sa posta ka centru kojeg on cuva ,koji izlazi na zicer i u ranijim utakmicama je imao slicne gafove.

Scepanovic ,naravno odlicno poznaje kosarku ali nema taj cisti trenerski osecaj i talenat,uz sve vec pomenu nedostatke,kao i nedostatak saradnje sa jos nekim u klubu,ko ima nekakvo strucno znanje, koje Loncar svakako nema . Zagorac se uopste meni ne svidja kako igra,ja nisam pisao o tome,njegova motorika je vise nego problematicna,iz cega proizilazi da mu je sadrzaj igre mehanicki.

P.S. Pitanje za moderaciju ako sam dobio poene zbog provokacije,sa Garbanom, sta je komentar Kukija na moj racun ,na koji da sam odgovorio , za ono sto bih napisao verovatno bih bio banovan mesec dana ako ne i duze.

Prestani prozivati moderaciju u svakom postu! Nisi ni 15 dana ovdje, a već si najveći borac za prava na ovom forumu!
Sacayak
 
Последња измена од уредника:

DzimiKG

Početnik
Учлањен(а)
15.08.2018
Порука
94
Reaction score
120
Локација
Kragujevac
Stvarno se preteruje sa tim kukanjem svakog dana za Trinkija. Hvala mu do neba za sve, proslu sezonu sjebala korona inace bi sve osvojili. Sad te price da jadan on hteo da ostane, ali ga isterali. Covek dobio evroligasku ponudu i to je to, takav trener da 3 sezone ne trenira nikoga u evroligi nije realno, ova govna iz kluba se posle vadila preko medija i blatila ga da uberu jeftine poene. Pa i meni je cudno kako je otisao kad je 2 nedelje pre toga isao sa svim igracima na polufinale kupa protiv cigesa gde je i sam rekao navijacima "ja tebe da izdam?" kad su ga pitali da li ostaje. Da se nije prekinula sezona, sad bi sa njim pravili cuda i razmisljali na kojem mestu bi bili pred plej of evrolige. Daj mi da vidimo kako cemo dalje u ovoj situaciji, dzabe sad kukamo za nekim ko nije tu.
 

Rade

Služba bezbednosti
Уредник
Учлањен(а)
29.03.2010
Порука
3.843
Reaction score
9.822
Prvi put u zivotu, nakon sto nije urodio plodom prvi stream, nisam se ni potrudio da nadjem drugi. Pratio flashscore usput. A tako sam i rekao da cu raditi krajem sezone kad se video put kojim se ide. Ali, eto, ne moze covek da ne gleda.
 
Статус
Затворена за писање одговора.
Top