Partizan.net - Forum navijača Partizana

Dobrodošli na najveći i najstariji Forum Navijača Partizana!

Nekoliko desetina hiljada ljudi prati i podržava naš rad. Zaprati nas na socijalnim mrežama za najnovije informacije o Partizanu ili se pridruži hiljadama članova u diskusijama na našem Forumu

Važno: Registracije za nove članove su trenutno zatvorene. Ukoliko svejedno želite da nam se pridružite, pošaljite E-mail Uredništvu koje će Vas uputiti u proceduru. Kontak informacije možete pronaći na partizan.net

Napred Partizan!

7DAYS EuroCup 2020/21

Статус
Затворена за писање одговора.

Vlad

Grobarčina
Учлањен(а)
07.06.2012
Порука
13.875
Reaction score
25.508
Локација
ante portas
Inače ne pamtim duže da je Uniks nekog ovako demolirao i to pod vođstvom Priftisa.
 

Nelson

Grobar
Учлањен(а)
09.04.2014
Порука
604
Reaction score
1.227
Локација
BL
Sramota je da se vrijeđa Šćepanović isto kao što je bilo sramota da se vrijeđa Čanak. Evidentno je da ništa ne štima, nema discipline, nema energije, izgubio se Pejdž, Mozli, Zagorac opet upao u airplane mode, S. Janković u punom sjaju, Gordić igra neke svoje utakmice, Dangubića neću ni da spominjem.
Mika nam je najmanji problem, Jaramaz i Kodi jedini imaju krvi u sebi kao i S. Janković koji može dobiti prelaznu ocjenu.

Sve ovo je do Šćepanovića, nema sistema, jasnih uloga i naravno da je odgovornost njegova. Pa mi ne možemo 5 utakmica napraviti jebenu akciju za Pejdža, pa I ovo s Tomasom.
Uvukla se nesigurnost i jasno je da se mora sjeći negdje a najlakše je na treneru.

Šćepa je kao i Čanak veliki gospodin i gadi mi se kad ih neko vrijeđa. Ako ne ide, ne ide ali malo manje ciganisanja nam ne bi škodilo
 

Alex B

Grobar
Учлањен(а)
05.06.2017
Порука
447
Reaction score
2.534
Локација
Novi Beograd
Šćepo, majstore, uspeo si odličan i prilično uigran tim da razjebeš na proste činioce. U svega par utakmica pokazao si koliko je uloga trenera ključna u košarci.

Pošto si trenirao strogoću (to je jedino što si trenirao ove momke, čini se), sad pokaži obraz i postupi isto prema sebi, maksimalno strogo. Uspeo si da isforsiraš ove likove koje si doveo za svog mandata, vratili su ti u skladu sa svojim mogućnostima, i nisu ti za to krivi ni Tomas, ni Trifa, ni Angola. A jedino korisno što si uradio jeste što smo svaku utakmicu, svaki jebeni napad over and over again, vežbali solo prodore, pa ćemo, nadam se sa novim trenerom, imati opciju više u određenim situacijama.

Limar radi odličan posao za gazdu, perfidno sjebava delove motora, verovatno i zakida na gorivu (platama), ali ne može biti argument njegovo ljigavo predsednikovanje kad Partizan ne može da izvede jednu krštenu akciju na meču, nego se sve svodi na basketaške napade ekipe koja se jedva skupila. Vlado je, iako skoro pa početnik, bio logičan izbor, radio je sa takvim majstorima, trenerskim veličinama, da ništa nije "ukrao", stvarno treba biti golem talenat.
 
Учлањен(а)
29.06.2008
Порука
14.715
Reaction score
54.949
Локација
Ja sam ceo život s tobom...
Ma šta vam je,sad će "Šćepa" da izvali u čemu je problem..

Погледајте прилог 10686
4 poraza ni jedno prihvatanje krivice. Prevelika sujeta za početnika, nema smisla više pokušavati.
Živo me zanima kolko će biti “skup” Trinkijeri kad se bude prebijao ugovor sa Šćepanovićem.
Svaki sledeći trener plus prebijanje sa Vladom će biti skuplji nego da smo dali 2 godišnje plate Trinkijeriju.
 

The Partisan

Početnik
Учлањен(а)
01.10.2020
Порука
51
Reaction score
147
Локација
always too far
Neizlazak iz bonusa u prvoj na -10? Sve je jasno. Ko na klupu, a da nije dovoljno nekvalitetan da ne ugrozi železničke izumitelje košarke ili "naprednog" opredeljenja. Sve u svemu, sa koronom ili bez, ikebana.
 

Nisi

Grobarčina
Учлањен(а)
29.09.2020
Порука
1.993
Reaction score
13.597
Локација
Kipar
Dzabe mi ovde analiziramo. Da li neko u NBA ili nekom ozbiljnom evropskom klubu tera uspesnog trenera za recimo 100-200k evra ako ima ozbiljne ciljeve. To je bilo smisljeno ponizavanje sa ocekivanim ishodom. Vode nas kolaboracionisti rezima bez ikakve dileme.
Vrati se Dule pa makar igrali 3 ligu!!!
 

taribowestt

Početnik
Учлањен(а)
02.09.2019
Порука
85
Reaction score
122
Локација
Beograd
Nikad nisam ni slutio da cu ovo reci ali ovi kosarkasi veci manekeni nego fudbaleri...u fudbalu smo i zlatni kakav pristup utakmici nam imaju kosarkasi...sta je bre ovo, okej Rusi ulazu pare u kosarku ali sramota je da izgubimo 23 razlike od prosecne ruske ekipe, pa sta bismo radili da igramo Evroligu onda...vreme je za neke reakcije definitivno, jer stvarno nista ne valja, prosla i ova sezona je velika razlika.:frown::frown::frown:
 

zigy

Grobarčina
Учлањен(а)
09.01.2015
Порука
1.509
Reaction score
4.724
Локација
Na vještičinoj sisi
Najjeftiniji je vrhunski trener, ali je pitanje gdje ga naći i šta mi hoćemo, tj. Ostoja. Imali smo ga, ali smo znali šta nećemo, pa je on otišao kod drugih koji znaju da hoće da budu prvi, ili da se bore za prvo mjesto.
Nisam pametan što se tiče Šćepa, ali njega mijenjati nekim drugim istog kalibra, je sistem žrtvenog jarca, gdje će na kraju rezultat biti isti, borba za drugo mjesto i veličanstven uspjeh u kupu. Nama treba vrhunski trener i uprava koja će stati iza njega. Sve ostalo je presipanje iz šupljeg u prazno.
 

boksa

Grobarčina
Учлањен(а)
05.10.2006
Порука
3.421
Reaction score
813
4 poraza ni jedno prihvatanje krivice. Prevelika sujeta za početnika, nema smisla više pokušavati.

jos veca sujeta je sto se resio kao neiskusan i na isti, formiran tim da promeni sve od prosle sezone, sve sto je AT uspostavio.
promenio principe u odbrani, u napadu nijedna akcija koja se igrala prosle
ozbiljna sujeta i bezobrazluk

a tek bezobrazluk igraca...Gordicu bih ja sam platio otkaz da sam trener, Zagorcu isto.
ipak najvise boli sto je dao toliki kredit Dangubicu i onda kao sto ni za Pejdza, Mozlija i dr ne zna da sakrije mane a istakne vrline, nama Dangubic igra sa loptom u rukama, napada kos...a to boli
o SJ i njegovim napadima tek ne bih, on je izgubljen slucaj
 

ZliGli

Grobarčina
Учлањен(а)
11.03.2016
Порука
1.351
Reaction score
6.402
Локација
Novi Sad
A šta radi toliki stručni štab, pa valjda i oni imaju ulogu, ili su tu da samo tapšu po ramenu...
 

tobacco

Grobarčina
Учлањен(а)
02.12.2012
Порука
2.557
Reaction score
7.854
Ko ono beše pisao da igrači ginu za trenera? Klasična sabotaža istog, rekao bih s razlogom. Govor tela mu sve govori. Želi da otera najplaćenije, jasno ko dan po Ostojinom nalogu.
 
Учлањен(а)
29.06.2008
Порука
14.715
Reaction score
54.949
Локација
Ja sam ceo život s tobom...
Ko ono beše pisao da igrači ginu za trenera? Klasična sabotaža istog, rekao bih s razlogom. Govor tela mu sve govori. Želi da otera najplaćenije, jasno ko dan po Ostojinom nalogu.
Ja sam napisao.
To što je on zbog svoje sujete raskurcao neke principe igre u želji da da svoj pečat ne znači da treba da se smišljaju teorije zavere.
Ne buši ga niko niti je on Ostojin bot, jednostavno nema trenutno kvalitet za trenera.
 

Nemanja-950

Partizanovac
Учлањен(а)
11.05.2018
Порука
3.888
Reaction score
21.506
uopste nije lako biti mi
mnogo mi tesko pada sve ovo, razlika u odnosu na proslu godinu, nepravda na neki nacin
znam da cemo se iscupati na neki nacin
mora
 

StrikeFront

Statističar
Учлањен(а)
19.06.2008
Порука
5.034
Reaction score
14.652
Sadasnji tok sezone pokazuje sledece:
bez trenera smo kurac
bez voldena smo kurac
bez tomasa smo kurac
bez mozlija smo kurac
bez suta za 3 smo kurac

+ slobodna bacanja - jos veci kurac

Da mi je neko rekao pre pocetka sezone da cemo u kosarci biti jos gori nego u fudbalu... ne bih verovao a kako je krenulo...

...kakva bre korona, ona nas napada samo kada je na nasu stetu... sada ima da se igra do kraja makar svi pocrkali (ne daj Boze).
 
Статус
Затворена за писање одговора.
Top