Partizan.net - Forum navijača Partizana

Dobrodošli na najveći i najstariji Forum Navijača Partizana!

Nekoliko desetina hiljada ljudi prati i podržava naš rad. Zaprati nas na socijalnim mrežama za najnovije informacije o Partizanu ili se pridruži hiljadama članova u diskusijama na našem Forumu

Važno: Registracije za nove članove su trenutno zatvorene. Ukoliko svejedno želite da nam se pridružite, pošaljite E-mail Uredništvu koje će Vas uputiti u proceduru. Kontak informacije možete pronaći na partizan.net

Napred Partizan!

7DAYS EuroCup 2020/21

Статус
Затворена за писање одговора.

ProvencanoPFK

Grobarčina
Учлањен(а)
04.12.2012
Порука
3.178
Reaction score
6.062
Локација
100 кураца
Ne znam kako misle da ovo sto mi igramo suprotstave mutiranima i celavom obradovicu ali ajde, teraj dalje. Pobeda se pise.
 

Nole84

Grobar
Учлањен(а)
23.09.2007
Порука
204
Reaction score
731
Osećaj praznine kao da smo izgubili, očajna igra protiv očajnog protivnika. A kada na to dodamo momenat na 1.5 minut pre kraja kada nakon tajmauta Novica pruža pesnicu a ostatak "ekipe" kulira to naročito Mekintajer.... Nije ovo Partizan na koji smo navikli!
 

Pankoz

Grobar
Учлањен(а)
03.07.2019
Порука
272
Reaction score
792
Локација
Vojvodina
Angola je za promenu večeras bio u ekipi,ali ga trener iz samo njemu valjda znanih razloga nije uvodio u igru.
Trifa je bar ulazio,ali i on se utopio u opšte sivilo.
 

Rade

Služba bezbednosti
Уредник
Учлањен(а)
29.03.2010
Порука
3.846
Reaction score
9.838
Pas Jankovica u drugoj cetvrtini, da ne kazem for, za kontru njima je nesto sto nisam skoro video ni u kadetskoj konkurenciji :D

Oni su takva indijanstina kakvu nisam skoro video, a mi ih jedva dobismo na individualne poteze.

Koncentracija je u minusu, potezi neki kao da miniraju trenera.

Rason Tomas ostao u BG da posmatra zvezde sa terase. Brat 3 pasa baca u bunar.

Ne znam da li mi se ucinilo ili Mekintajer namerno nije hteo da doda Novici u cosak, pogresio, jer je bacio pas u zadnjem momentu, pa onda nije hteo da se pozdravi. Ili je samo bio fokusiran na dalje poteze, pa nije primetio da je Novica pruzio ruku.

Niz za nas nenormalnih stvari, koje nisam nikad video otkad pratim Partizan.
 

MMM2909

Grobarčina
Учлањен(а)
07.07.2010
Порука
1.813
Reaction score
6.269
KMM i Mika ubedljivo najbolji, ovi ostali su bili epizodisti, opet bez energije, narocito u odbrani. Ne znam, nisam pametam, ali ogromna kurcobolja je prisutna kod nekih igraca neverovatno, vidi se da Scepa nema autoritet
 

Pankoz

Grobar
Учлањен(а)
03.07.2019
Порука
272
Reaction score
792
Локација
Vojvodina
Ajde što nas miniraju spolja,al brate meni ovo sve miriše da je u igri i teška opstrukcija i iznutra.
Daj Bože da grešim,samo sve mi nekako crne misli dolaze nakon svega odgledanog...
 

Zalosna Sova

Grobarčina
Учлањен(а)
29.06.2019
Порука
2.235
Reaction score
10.318
Локација
underground
Lose je ovo, nikakav pomak ,odbrana i dalje losa ,nema energije, uzasne greske, pobeda je mnogo vazna ali to je jedino sto je bilo dobro.
 
  • Like
Reactions: BaX

Bazzile

Grobar
Учлањен(а)
01.06.2017
Порука
445
Reaction score
2.355
Ne zna se sta je mucnije, gledat kako igramo ili slusati Scepanovica kako daje debilnu izjavu da na kraju
 

BaX

Grobarčina
Учлањен(а)
01.11.2019
Порука
1.210
Reaction score
7.026
Локација
i Ruma je CRNO - BELI grad!
Ne može bez trzavica na kraju. Ne mogu da verujem, da mi nemamo ama baš nijednu akciju na terenu, pogotovo u poslednjih 5 minuta meča. Sve ide na individualni kvalitet. To je ono što me brine, iskreno se nadam da će biti bolje. Ajde Vlado, mora barem neki pomak da se vidi.

Sve u svemu, svaka čast na važnoj pobedi, idemo dalje!
 

trivunelli

Grobarčina
Учлањен(а)
02.06.2017
Порука
1.796
Reaction score
7.591
Локација
25-i maj
Nesto mora da se menja,kako smo izgledali prosle godine a kako ove a ekipa skoro ista. Ovi Turci se rutiniraju sa 20-30 razlike da mi licimo na nesto.
 
Учлањен(а)
04.12.2012
Порука
3.233
Reaction score
1.930
Локација
Подгорица
Још једно срамотно издање, побједа јесте али ово је велико ништа. Свака екипа која игра кошарку ће нас разбити, а једна таква стиже за викенд.
 

Jokic

ex jokics
Учлањен(а)
24.08.2007
Порука
7.066
Reaction score
15.644
Локација
Храм фудбала
Iz krize se izlazi pobedama!

Ali...
Mucna igra svakako, energija ne postoji. Igraci kad su na klupi deluju nezainteresovano.
Idemo iz greske u gresku. Koncetracija na nivou mladjih pionira.

Vlado je dovoljno posten da zna da li moze da nas digne ili ne moze. Verujem da ce prelomiti uskoro.

Svakako ne mirise na dobro.

Nema neke razlike ni kad su na terenu.
 

StrikeFront

Statističar
Учлањен(а)
19.06.2008
Порука
5.034
Reaction score
14.652
Samo pobeda je ono sto je dobro. Rekao je to i Scepanovic. Dobro je da to vidi jos samo da se sve to i popravi.

Sto se statistike tice sreca pa nismo imali mnogo bacanja s obzirom kako ih izvodimo (5/8 sva tri Mika promasio), za dva poena solidno (25/42) a trojke jos i jako dobri (9/15). Skokovi nesto bolji (33:31), asistencije bolji (17:10) ali izgubljene lopte bas losi i mnogo pogubljenih cak i kad se lomilo (mi 15 oni 9).

Sto se igraca tice predvodili nas Kodi i Mika. Posebno bih pohvalio Miku jer ga dosta kritikujemo. Kodi mec-viner mada umalo da bude obrnuto da smo izgubili zbog one izgubljene lopte... Dangubic nam je bio treci strelac (8 poena, za dva 0/3, za tri 2/4, bacanja 2/2) ali ne sme on da nam bude covek da zvrsava napade osim kad bas mora, potom Novica (7 poena, za dva 2/3, za tri 1/1 + 5 skokova) i Gorda (7 poena, za dva 2/4, za tri 1/1 + 4 asistencije)... Tomas (6 poena, za dva 3/7, za tri 0/2 + 9 skokova) i Pejdz (6 poena, za dva 1/1, za tri 1/4) moraju i mogu mnogo bolje... Ostali bili tu i ucestvovali (Zagor) ali dosta losi Trifa i posebno Nikola Jankovic.

Sve u svemu jos jedna losa igra ali bitna pobeda. I na +12 sam bio siguran da nece biti lako ali i na -5 kad su ovi preokrenuli sam ipak verovao u pobedu. I ovakvi kakvi smo jednostavno smo bolji od ovih. Scepa je uvideo da ima mnogo losih stvari i nadam se da ce to ispraviti, inace...
 

Nisi

Grobarčina
Учлањен(а)
29.09.2020
Порука
2.042
Reaction score
14.086
Локација
Kipar
Nisu nama pobede u gostima u Evropi normalna stvar tako da ovu ne treba omalovazavati. Turci uopste nisu naivan tim, ima tu dobrih igraca.
Kodi je bio odlican, Mika dobar, Tomas takodje. Novica zraci pozitivnom energijom. Svidja mi se sto je i Trifunovic dobio minute.
Jeste, i dalje to nije ta igra i ono sto mi se nije svidelo je sto su nas lako probijali i imali mnogo poena iz situacija jedan na jedan. To je i Scepanovic pomenuo u poluvremenu.
Nadam se da ce ovo biti pocetak pobednickog niza.
 
Статус
Затворена за писање одговора.
Top