Partizan.net - Forum navijača Partizana

Dobrodošli na najveći i najstariji Forum Navijača Partizana!

Nekoliko desetina hiljada ljudi prati i podržava naš rad. Zaprati nas na socijalnim mrežama za najnovije informacije o Partizanu ili se pridruži hiljadama članova u diskusijama na našem Forumu

Važno: Registracije za nove članove su trenutno zatvorene. Ukoliko svejedno želite da nam se pridružite, pošaljite E-mail Uredništvu koje će Vas uputiti u proceduru. Kontak informacije možete pronaći na partizan.net

Napred Partizan!

7DAYS EuroCup 2020/21

Статус
Затворена за писање одговора.

H.U.D.

Grobarčina
Учлањен(а)
05.06.2012
Порука
1.799
Reaction score
2.571
Локација
CyberSpace
Da li ste vi slušali izjavu Gordića pre utakmice.

"Niko nije mogao da kaže da li bismo mi osvojili evrokup, trte, mrte...."

Mentalitet obične pičkice, u najavi je bilo da će da nas natankaju.
kad se budu mešale karte nakon dolaska novog trenera, ja bih i njega zajedno sa još nekima ... "stavio na listu" :icon-evil:
da uzimaš onakve šuteve kad god i odakle god sa šutem tipa trebuchet (bukvalno i čujem "ka-ta-klang" svaki put kad krene u ono svoje lomatanje pri izbačaju) je krajnje bezobrazno prema dresu koji nosiš i grbu koji braniš, da ne pominjem saigrače
tačno je, što neko reče na drugoj temi, umislio da je neka igračina i izgleda da nema ko da ga najmanje zakuca za klupu zbog toga.. još
 
Учлањен(а)
29.06.2008
Порука
14.757
Reaction score
55.309
Локација
Ja sam ceo život s tobom...

cvetkobre

Grobarčina
Учлањен(а)
06.09.2007
Порука
1.647
Reaction score
4.721
I jos da cemo imati i trenera pride.
 

Владан

ex Vlad
Учлањен(а)
07.06.2012
Порука
13.972
Reaction score
25.967
Локација
ante portas
Nešto im slabo ide sa novim trenerom zasad.
Inače dobro je što je ovo odloženo.Valjda ćemo složiti kocke uskoro.
 

Bazzile

Grobar
Учлањен(а)
01.06.2017
Порука
450
Reaction score
2.408
Koliko god razumio vas sto se radujete jer ce mozda biti otkazano, ja se radujem utakmici.

A gdje ono znas kako se postaje sampion?
 

El_Grande_Jokan

Grobarčina
Учлањен(а)
29.06.2019
Порука
3.686
Reaction score
22.981
Локација
Академија
Како се доноси одлука о томе хоће ли меч бити отказан или регистрован службеним резултатом? На основу буџета клуба, његових амбиција у такмичењу или земље из које долази?
Циркус од лиге.
 

CRNI BOMBARDER

Grobarčina
Учлањен(а)
29.02.2012
Порука
2.030
Reaction score
330
Локација
Skopje
Како се доноси одлука о томе хоће ли меч бити отказан или регистрован службеним резултатом? На основу буџета клуба, његових амбиција у такмичењу или земље из које долази?
Циркус од лиге.
zaboravio si i da su oni igrali sa publikom protiv nas, u trenutcima kada se rusili rekorde po dnevnom broju novozarazenih...
Bas cirkus
 

Nemke PFC

Grobar
Учлањен(а)
04.12.2012
Порука
427
Reaction score
396
Локација
Beograd
Како се доноси одлука о томе хоће ли меч бити отказан или регистрован службеним резултатом? На основу буџета клуба, његових амбиција у такмичењу или земље из које долази?
Циркус од лиге.
Da bi se utakmica igrala potrebno je da klub ima minimum 8 zdravih igrača.

Huventud ima ukupno 19 registrovanih igrača za EK.

Juče su im 4 bila pozitivna,danas treba da ponove testiranje.
 

Pankoz

Grobar
Учлањен(а)
03.07.2019
Порука
272
Reaction score
792
Локација
Vojvodina
Samo pravo čudo treba da se desi i da se ova sezona završi do kraja.
 

Krki PFC

Grobarčina
Учлањен(а)
19.07.2010
Порука
2.673
Reaction score
9.252
Локација
U borbi za trofej,u bici za spas
Otputuješ na utakmicu, a onda ti se saopšti da se meč ne igra, pa ovo je neverovatno. U uefa takmičenjima odigrano 300 utakmica, od početka sezone, sve su se ekipe nekako zakrpile, koje su imale problema sa virusom, ubacile igrače iz mlađih kategorija i ćao. Ovde ispada, kome god se ne igra, objavi 6,7 zaraženih i meč se odlaže. Kakav istinski cirkus od takmičenja.
 

PFC_4ever

Grobarčina
Учлањен(а)
22.10.2007
Порука
1.812
Reaction score
1.081
Otputuješ na utakmicu, a onda ti se saopšti da se meč ne igra, pa ovo je neverovatno. U uefa takmičenjima odigrano 300 utakmica, od početka sezone, sve su se ekipe nekako zakrpile, koje su imale problema sa virusom, ubacile igrače iz mlađih kategorija i ćao. Ovde ispada, kome god se ne igra, objavi 6,7 zaraženih i meč se odlaže. Kakav istinski cirkus od takmičenja.
utehe radi, uživaj tamo
ja kad sam išao u borču i rekli da je odloženo sve što sam mogao je da se sam naroljam nekim alkoholom iz čokanja i putujem nazad pet sata :D
 

avax

Grobarčina
Учлањен(а)
04.06.2011
Порука
3.396
Reaction score
10.423
Локација
okupirana Srbija
Sa Huventudom igramo 19. novembra u 20:30, ako se ne desi nešto nepredviđeno.
 

SMK

Grobar
Учлањен(а)
02.06.2011
Порука
997
Reaction score
3.691
Локација
Za kaznu što se Venecija sprda, zahtevao bih od ovog smeća od takmičenja zvanog "ULEB 7dana Evrokup" da se utakmica igra u Beogradu, ili u najmanju ruku da nam Italijani plate putne troškove, troškove smeštaja i sve ostalo. Šta smo mi odlazili u Italiju, na ekskurziju i izlet? Kakvo gubljenje vremena i energije...
 
Статус
Затворена за писање одговора.
Top