Partizan.net - Forum navijača Partizana

Dobrodošli na najveći i najstariji Forum Navijača Partizana!

Nekoliko desetina hiljada ljudi prati i podržava naš rad. Zaprati nas na socijalnim mrežama za najnovije informacije o Partizanu ili se pridruži hiljadama članova u diskusijama na našem Forumu

Važno: Registracije za nove članove su trenutno zatvorene. Ukoliko svejedno želite da nam se pridružite, pošaljite E-mail Uredništvu koje će Vas uputiti u proceduru. Kontak informacije možete pronaći na partizan.net

Napred Partizan!

7DAYS EuroCup 2020/21

Статус
Затворена за писање одговора.

serAlex

Grobarčina
Учлањен(а)
21.05.2007
Порука
7.209
Reaction score
36.749
А некако кад гледам ову Халу...чини ми се да у њој не можемо ни изгубити. Даће Бог да је опет напунимо...и препунимо.

To i ja uvek pomislim, a onda se uvek setim onog našeg "slavnog" povratka, beše 2011. protiv Krke. Noćima nisam spavao posle te utakmice, a toliko sam je čekao. Jesmo pobedili tada, ali ono je bilo za samoubistvo. :D
 

ZatucaniZapadnjak

Grobarčina
Учлањен(а)
29.06.2019
Порука
1.116
Reaction score
5.463
Локација
Beograd
Ogromna pobeda.

- Pejdž!!! :respect:respect:respect
ima praćku kao Tripković nekada, u prevodu jedan od najboljih šutera Evrope, bukvalno svaki šut imam utisak da će ući, još ona rampa na kraju, izdominirao je
- 16-29 za 3 poena, da li smo ikada imali? Statističari, neko? samo na taj način smo mogli dobiti, a dobii smo, kao ekipa kojoj šut nije jača strana
- Mozli se vratio (makar u odbrani), leteo je, blokirao šuteve, bacao se
- sve zasluge će u velikoj meri ići Stranici (i to s pravom), ali Tomas Raša... ovo na kraju je bila dominacija. trojku je dao kad niko nije hteo da šutne, izbunario faul-koš, odigrao sjajnu odbranu, spasao papke CMCu onim presingom i ukradenom loptom.
- Apropo CMCa, jeste dao 15 poena, ali je imao utakmice gde je davao manje a bio mnogo korisniji. Danas je bio rupetina u odbrani i pravio mnogo loših odluka, to će morati da ispravi. mora to agresivnije ili makar pametnije.
- Janković statistički mizeran ali sa nekim vrlo dobrim potezima, radio je puno prljavog posla
- Zagorac i Dangubić su baš povukli i doneli nam onu razliku na kraju treće četvrtine (šteta što nismo iskoristili). I dalje imaju preveliki kredit ali su ga solidno koristili večeras

Dobro vođenje utakmice Filipovskog, uz male zamerke na nedovoljnu agresivnost spolja, pogotovo kad se zna da će ovi pucati iz svih pozicija, ali je ovo bio strašan tempo. utakmica koje se ne bi ni NBA postideo u plejofu.
ovo je meni na papiru bila najteža tekma od ove tri što ćemo imati, i za sada je sve kako treba. Kad se Jaramaz bude vratio, ovo bi moglo biti izuzetno. ali polako. meč po meč, sa respektom, nikako strahom.
samo nek se nastavi.

GAZI! Bravo svi!!
 

espinosa

Grobarčina
Учлањен(а)
24.06.2007
Порука
1.697
Reaction score
1.407
Odbrana jos nije za pralaznu ocenu.
Ako Radeta i Rasu dovedemo na nivo da imaju standard u napadu i konstantu, poatacemo ozbiljna ekipa!!
Uz njih ce svi ostali davati svoje u napadu.
5/4 nam treba kal hleb, jedan ozbiljan defanzivac.
Ekipa je potpuno u kontra ritmu i kad krenes da radis ozbiljno i vadis se iz blata obicno ne ide lako.
Zato je pobede blaga vredna!!
Bravo momci, bravo Saso.
Pedjz ce dobiti 10 strana na forumu, zato bih iskoristio priliku da pohvalim Radeta.

Ajmo crno beli!
 

La Zic

Grobarčina
Учлањен(а)
08.12.2011
Порука
1.659
Reaction score
2.796
Локација
Humska ulica
Kada bi se Pejdz iskoristio na pravi nacin svaki put bi razvaljivao protivnike...kakvi Beroni ,Lojdovi kakve picke materine...
Bravo Markus ,bravo Partizan. :napred-partizan:
 

lukaimasa

Grobarčina
Учлањен(а)
29.01.2010
Порука
1.386
Reaction score
2.377
Локација
Novi Beograd
Ja se ne sećam da je neko u Partizanu šutirao 8 od 10 za tri. Bravo Markuse.
Još Jare da se vrati i uđe u ritam.

Mada, mislim, da niko nema predstavu šta može, ili ne može, da bude ove godine. Jednostavno sve je ovo suludo, takmičenja bez gledalaca, sudije bez pritiska, igrači bez podrške, uprava bez para,...
 

Cleo

Grobar
Учлањен(а)
03.07.2019
Порука
813
Reaction score
2.696
Локација
.
Namestio brat ruku, ali neka nek je namesti jos malo do perfekcije da se ispisa po limenkama, taman ima vremena jos par dana.
Pa da bude prskaj Markuse!
 

nikola1970

Grobar
Учлањен(а)
06.10.2008
Порука
999
Reaction score
2.060
Локација
BGD
Ja se ne sećam da je neko u Partizanu šutirao 8 od 10 za tri. Bravo Markuse.
Još Jare da se vrati i uđe u ritam.

Mada, mislim, da niko nema predstavu šta može, ili ne može, da bude ove godine. Jednostavno sve je ovo suludo, takmičenja bez gledalaca, sudije bez pritiska, igrači bez podrške, uprava bez para,...

Uros Tripkovic protiv Cibone 2008.
 

Aleksa

Grobar
Учлањен(а)
28.03.2010
Порука
761
Reaction score
687
Локација
Nis
Sutirao je tripko 8/11 ako se ne varam ne mogu da nadjem na youtube nigde tamo 2007...


Al u 2 utakmice :)

Bravo!!

Kolega bio brzi, Cibona i jos jedna utakmica je bila mislim da nije sve postigao na jednoj, ili je dao ukupno 13 8 + 5 ako se neko seca lepo bi bilo da napise
 
Учлањен(а)
04.12.2012
Порука
3.233
Reaction score
1.930
Локација
Подгорица
Са оваквом одбраном немамо шта да радимо. Мозли игра, па и Дангубић али једна велика рупа је Коди Милер Мекинтајер, Томас исто постаје критичан остали исто нису добри. Напад вечерас фукционисао, и коначно употријебљен Пејџ, и по томе се види да имамо тренера каквог таквог. Мозли такође и у нападу докторски.
 

ZliGli

Grobarčina
Учлањен(а)
11.03.2016
Порука
1.359
Reaction score
6.447
Локација
Novi Sad
Samo se bojim da i ove godine razigravamo našeg kuštravog đavola za porodičnu firmu dogodine. I ove godine su ga spopadali..

Ajmo dalje, dobro je dok ide šut spolja, ali voleo bih da smo više izbalansirani.

Kada Jare počinje bacati??
 
Статус
Затворена за писање одговора.
Top