Partizan.net - Forum navijača Partizana

Dobrodošli na najveći i najstariji Forum Navijača Partizana!

Nekoliko desetina hiljada ljudi prati i podržava naš rad. Zaprati nas na socijalnim mrežama za najnovije informacije o Partizanu ili se pridruži hiljadama članova u diskusijama na našem Forumu

Važno: Registracije za nove članove su trenutno zatvorene. Ukoliko svejedno želite da nam se pridružite, pošaljite E-mail Uredništvu koje će Vas uputiti u proceduru. Kontak informacije možete pronaći na partizan.net

Napred Partizan!

7DAYS EuroCup 2020/21

Статус
Затворена за писање одговора.

harakiri

Početnik
Учлањен(а)
30.06.2019
Порука
165
Reaction score
458
Локација
Vračar
Sutra ne igraju Ribas, Tomic i Dimitrijevic. I ako se ne varam da li ide pauza posle vesne u ponedeljak?
 

Grave

Grobarčina
Учлањен(а)
05.12.2011
Порука
2.058
Reaction score
7.936
Super...
Nedostajala mi forumska prošlogodišnja kritika Trinkijerijevog sistema:
"pobedismo ali nije to to,nema ideje...previše se oslanjamo na šut"
Filipovski je u napadu odigrao "trinkijerijevski",nemam zamerke kada znam da to može da funkcioniše dobro uz ludačku energiju za odbranu.
Toga sinoć nažalost nije bilo...Jbg nije.
Jahano je na momentume Pejdzovih trojki i Mozlija(koliko mi jebeno falio) u odbrani ali moralo je bolje da se prži.
Ali na šta je odbrana ličila do sada ovo je pesma.
Raduje ekscitacija na klupi koja je primetna. Može biti ovo dobro. Super je što je ovako počelo za Filipovskog što mu daje kredibilitet kod igrača da lakše odradi šta je zamislio.
 

Saša Aleks

Grobarčina
Учлањен(а)
05.12.2012
Порука
1.690
Reaction score
4.328
Локација
Brèko, BIH
U vezi oslabljenosti protivnika, uvek smo muku mucili i u fudbalu i kosarci kad je takmac bio desetkovan.Tad su znali protiv nas posebno da polude i odigraju odlicno. Vidi pod Novi Pazar (2013,4-3), kad su Pazarci dosli sa 11 igraca, bez rezervista. Igrao je i Bajrin mali :D .A i roviti Burg(z) je svez primer.Docekati Huventud kao da je kompletan, ozbiljno kao lidera grupe, bez potcenjivanja, ali i bez straha.Odigrati kao protiv Rusa uz poboljsanu odbranu i mozemo se nadati pobedi.I nek tece niz.
A valjda ce i Jare uskoro biti spreman.
 

Vlad

Grobarčina
Учлањен(а)
07.06.2012
Порука
13.897
Reaction score
25.590
Локација
ante portas
 

Petar-Skopje

Super Moderator
Уредник
Учлањен(а)
19.01.2007
Порука
4.299
Reaction score
2.878
Локација
MKD
Srusili smo nekoliko licnih rekorda juce sto se Evrokupa tice.
Sto se Evropskih utakmica tice, Markus je postavio rekord po broju trojki jednog igraca (rekorder je valjda bio Scepa protiv Urala, 7 trojki), a timski ovih 16 trojki je drugi nas najbolji rezultat, jedino protiv Estudiantesa 2005 smo dali vise, 17 trojki tada.
 

milance032

Grobarčina
Учлањен(а)
05.12.2010
Порука
5.252
Reaction score
18.138
Локација
Kej Republika
Srusili smo nekoliko licnih rekorda juce sto se Evrokupa tice.
Sto se Evropskih utakmica tice, Markus je postavio rekord po broju trojki jednog igraca (rekorder je valjda bio Scepa protiv Urala, 7 trojki), a timski ovih 16 trojki je drugi nas najbolji rezultat, jedino protiv Estudiantesa 2005 smo dali vise, 17 trojki tada.
Markus minira bivseg trenera i kad ovaj nije tu. Ccc Markuse barabo!
 

serAlex

Grobarčina
Учлањен(а)
21.05.2007
Порука
7.162
Reaction score
36.568
Ova utakmica me plaši više nego prošla. Dolaze oslabljeni, plus su glatko izgubili od fenjeraša kod kuće tako da treba očekivati i njihovu reakciju.

Od nas zavisi, ali svakako neće biti lako. Nadam se da trener neće dozvoliti ekipi da ovo shvati olako i da su igrači dovoljno pametni da znaju da ne smeju nikoga da potcene.
 

espinosa

Grobarčina
Учлањен(а)
24.06.2007
Порука
1.697
Reaction score
1.407
Ja msilim da cemo ih pocepati.
Trebali smo to da uradimo i u Badaloni, kad su bili komplatni. Posle te utakmice smo upali u kanal i poceli da sumnjamo dal bi mogli i zemunsku Mladost dobiti.
 

Kanda90

Grobar
Учлањен(а)
16.07.2010
Порука
721
Reaction score
876
Ja ne pročitah nidje to za Huventud, daj Bože da je tako, mislim da nema šanse onda da izgubimo ako igraju bez trojice koji su nam ubacili ukupno 42 poena od 85.
 

Arsen Lupin

Grobar
Учлањен(а)
09.06.2017
Порука
303
Reaction score
210
Kako stojimo sa matematikom, da li pobedom resavamo pitanje prolaska grupe ?
 

Nemanja-950

Partizanovac
Учлањен(а)
11.05.2018
Порука
3.899
Reaction score
21.552
Pobedom smo sigurno ispred Turaka koji su poslednji, ali nismo sigurno u 4
 
Статус
Затворена за писање одговора.
Top