Partizan.net - Forum navijača Partizana

Dobrodošli na najveći i najstariji Forum Navijača Partizana!

Nekoliko desetina hiljada ljudi prati i podržava naš rad. Zaprati nas na socijalnim mrežama za najnovije informacije o Partizanu ili se pridruži hiljadama članova u diskusijama na našem Forumu

Važno: Registracije za nove članove su trenutno zatvorene. Ukoliko svejedno želite da nam se pridružite, pošaljite E-mail Uredništvu koje će Vas uputiti u proceduru. Kontak informacije možete pronaći na partizan.net

Napred Partizan!

7DAYS EuroCup 2020/21

Статус
Затворена за писање одговора.
Учлањен(а)
29.06.2008
Порука
14.756
Reaction score
55.289
Локација
Ja sam ceo život s tobom...
Iskren da budem ne mogu da shvatim tu priču da ćemo ih oduvati večeras, makar im falilo pola tima.
Mislim nas je dobio borac lagano, i još igramo bez ponajboljeg igrača.
Stoji da je Filipovski to zategao malo, ali smo daleko od stabilne ekipe da mi budemo sigurni u bilo kakvu pobedu.
 

gole79

Početnik
Учлањен(а)
22.10.2020
Порука
68
Reaction score
420
Локација
Beograd
Svidja mi se energija Filipovskog kako u odbrani tako u napadu...covek je prisutan celu utakmicu i to je ono sto ovoj ekipi fali...energija klupe usmerena na teren.
Iskreno verujem da ce uspeti za veceras da ih pripremi psihicki da ne polete i shvate protivnika maksimalno ozbiljno pa sve da im pola tima fali.
 

STOOOLEEE

Grobarčina
Учлањен(а)
04.02.2014
Порука
2.021
Reaction score
3.217
Локација
GG 1978
Jako je važno dobiti dve naredne utakmice , što zbog bodova i prolaska dalje a još više zbog samopouzdanja ekipe , da im u glavi klikne da mogu.
A evidetno je da mogu , da sa Mozlijem ovaj tim već izgleda dosta bolje a sa Jaramazom u punoj formi ćemo imati već ozbiljan roster na svim pozicijama.

Srećno večeras.
 

rasimPFC

Grobar
Учлањен(а)
09.12.2008
Порука
560
Reaction score
1.673
Локација
Vranje
Jel imate neki drugi link, nijedan od ponuđenih ne radi kod mene?
 

_Shone_

Grobarčina
Учлањен(а)
02.06.2011
Порука
1.544
Reaction score
2.574
Локација
Tu..iza ugla...nema 200 metara
Ne znam sto nisu isli na kos u poslednjem napadu, ali nebitno. Jos jedna utakmica sa teskim protivnikom je dobijena..BRAVO MOMCI!
 
  • Like
Reactions: BaX

JasminaT

Grobarčina
Учлањен(а)
05.12.2010
Порука
21.418
Reaction score
40.745
Локација
Žrnov
Kakvo suđenje tokom cele utakmice. Ovo je takva sramota da reči nemam. šta god da smo izgrešili, ne mogu da im zamerim i skidam kapu što niko nije dobio tehničku.
Glavni krivac što nismo dobili sa više od +3 je Mekintajer. Toliko glupih poteza je imao, prosto neverovatno.
 

Shule

Grobar
Учлањен(а)
11.09.2008
Порука
706
Reaction score
1.358
Локација
Beograd
Ne mozemo mi bez drame :) Celu utakmicu ih deremo, uglavnom smo oko 10 razlike, pa i vise, i na kraju opet drama. Padoh na dva tiketa samo na nas, igrao sam sa hendikepom jbg :D Bogami, nekih 18k sam trebao da dobijem... Barem da smo ih dobili sa 4 razlike zbog medjusobnog skora.

Edit: Stigao sam da pogledam samo pred kraj utakmice malo, zadnja cetvrtina, i sudjenje je blago receno bilo cudno.
 

Al_Bundy

Grobarčina
Учлањен(а)
09.04.2010
Порука
1.003
Reaction score
3.235
Локација
Prijedor
Na sudije smo navikli, ali i naši su mi nabili 200 sa 300. Pogotovo ova dva Dangubićeva poteza na kraju. Ali dobro je dok se nerviram.
 

espinosa

Grobarčina
Учлањен(а)
24.06.2007
Порука
1.697
Reaction score
1.407
Poradjali smo se i na + 14, na kraju da ne pricam.
Uzansa utakmica, bitna pobeda.
U koji kanal smo mi bili uvuceni kao ekipa, pa to je nevidjeno.
 

Zillgian

Grobarčina
Учлањен(а)
26.01.2010
Порука
3.954
Reaction score
4.886
Локација
Ndžamena
Čestitke momcima na prikazanom. Vidi se koliko nam je značila čvrsta ruka na klupi.
Kad smo onomad u Francuskoj ispustili 2:0 protiv Švaba i završili sa 2:2, novine su pisale "Od pobede, samo remi".
Slična rečenica mi i sad prolazi kroz glavu, imajući u vidu to da smo mi i španci dobili jedni druge sa po 3 razlike.
Biće interesantno. Vjerujem u to da možemo da se napominjemo familije mnogima, pogotovo kad nam se jare vrati.
 
Статус
Затворена за писање одговора.
Top