Partizan.net - Forum navijača Partizana

Dobrodošli na najveći i najstariji Forum Navijača Partizana!

Nekoliko desetina hiljada ljudi prati i podržava naš rad. Zaprati nas na socijalnim mrežama za najnovije informacije o Partizanu ili se pridruži hiljadama članova u diskusijama na našem Forumu

Važno: Registracije za nove članove su trenutno zatvorene. Ukoliko svejedno želite da nam se pridružite, pošaljite E-mail Uredništvu koje će Vas uputiti u proceduru. Kontak informacije možete pronaći na partizan.net

Napred Partizan!

7DAYS EuroCup 2020/21

Статус
Затворена за писање одговора.

garbaN

Partizanovac
Учлањен(а)
14.09.2019
Порука
866
Reaction score
5.209
Локација
Beograd
Ovo je strašno kakve padove imamo svaku utakmicu po bar 8,9 minuta ničega uz diskutabilno suđenje večeras.
Neverovatno da ih nismo uzeli više od 3 razlike, glava me zabolela. Ovaj Huventud je ispod prosečna ekipa bez trojice glavnih igrača, al ajde.
Malo toga dobrog dobijamo od Mekintajera.

A sad da jebemo nižu rasu u ponedeljak!
 

Oplenac

Retired witch Hunter
Учлањен(а)
08.07.2014
Порука
5.925
Reaction score
26.696
Sudije ko da je poslao coravi.
Bitna pobeda, druga u kratkom roku.
Bitno da se ekipa podize.
Bravo momci, bravo treneru.
Pretekoh nekako, bukvalno se tresem.
Odoh da izmerim pritisak.
Ako se sutra ne probudim, ko ga jebe, zadnje sto sam gledao je pobeda Partizana...
 

tobacco

Grobarčina
Учлањен(а)
02.12.2012
Порука
2.569
Reaction score
8.007
Koliko se meni cini kao laiku, nas najveci problem u odbrani je Zagorac.
 

tribiani

Grobarčina
Учлањен(а)
02.03.2007
Порука
1.449
Reaction score
4.801
Zašto je Partizan kod svih trenera osuđen na to da mu igrač kome je najviše išlo sedi na klupi dok se lomi?

Zašto CMM baca loptu skoro na tribine kad smo odbranili napad na +4 i na 13 sekundi do kraja?

Dve pobede za dva dana - bravo!!!
 

mvp

Grobarčina
Учлањен(а)
30.09.2006
Порука
2.426
Reaction score
11.728
Локација
Beograd
Ja sam temperaturu dobio zbog silnih gluposti u poslednjoj četvrtini. Kodi jedna dobra stvar pa 3 loše.Huventud me podseca na Partizan iz prošle sezone, uvek su tu, imaju sistem i koliko god igrača da im fali ne možeš da ih slomis i vrebaju te do samog kraja. Vidi se reakcija ekipe, naročito u odbrani. Jaramaz nam fali kao niko.Ajmo još po jednu pobedu nad zna se kim pa da zatvorimo ovaj pakleni krug sa 3/3.
 

Plava Čigra

Grobarčina
Учлањен(а)
08.04.2011
Порука
2.247
Reaction score
3.620
Bravo Partizane!

Dvije jako bitne pobjede u kratkom vremenskom intervalu.
 

SMK

Grobar
Учлањен(а)
02.06.2011
Порука
997
Reaction score
3.691
Локација
Kakav faul su svirali Dangubiću na kraju na 78:74 :respect

Da li je prstima samo pipao Basasa čisto zbog orijentacije, jedva su čekali da dunu. A pre toga na minut i po do kraja Mekintajer idr na ulaz uz očigledan kontakt kod obruča, ništa. Zaista deluje kao da su sudije pristrasno sudile da bi povratile Huventud u igru.
 

Grob

Grobarčina
Учлањен(а)
01.10.2006
Порука
1.530
Reaction score
4.135
Локација
Ljubljana
Ko bi bio u prednosti u slucaju da imamo isti omer na kraju?
 

Laze_PFC

Grobarčina
Учлањен(а)
01.06.2011
Порука
2.626
Reaction score
8.450
Локација
Македонија
Kakvo sudjenje je ovo bilo jebote na nivo druge finske lige :pop Steta sto nismo uspeli da dobijemo ovo za vise od 3 razlike.
Mekintajer je u teskom kanalu kakve samo gluposti je uradio na kraju.
I pored svega zadovoljan sam, uspeli smo da dobijemo dve teske utakmice u dva dana.
Bice bolje teraj dalje i trpaj coravu cigansku kucketinu :napred-partizan:
 
Учлањен(а)
02.06.2011
Порука
3.065
Reaction score
18.296
Naša igra u 4/4 je direktno plod kriminala od suđenja... Kako da igraš kad znaš da ti sviraju svaki pogled a u napadu protivnik može da dobije ličnu jedino ako te ne daj Bože ubije... Svaka čast momci!
 

ZatucaniZapadnjak

Grobarčina
Учлањен(а)
29.06.2019
Порука
1.117
Reaction score
5.472
Локација
Beograd
ovaj tim ako mi ne da infarkt, ništa nije uradio.
besprekorna utakmica prvih 30 i kusur minuta, strpljivo čitanje igre, odlične odluke, dobra energija i onda potpuni neshvatljivi raspad. Dosta neubedljivo vođenje Filipovskog na kraju, činjenica da nije napravio izmenu je baš alarmantna a videlo se da je ekipa u padu.
sudijama jebem milosnu majku.
opet vrlo bitna pobeda, mada iskreno i očekivana.
MNOGO fali Jaramaz. ali je lepo Gorda povukao večeras.
Ako može neko da spakuje GIF onog Mozlijevog kucanja :D

samo strpljivo i jako u ponedeljak, više će mozak presuditi nego srce. ako to dobijemo, biće mi jasan dokaz da možemo mnogo toga da uradimo u svim takmičenjima. Ovo je tek druga ozbiljna utakmica novog trenera, treća sledi za par dana.

P.S. da odgovorim kolegi iznad, mi imamo bolju koš razliku od Huventuda u direktnom susretu (+2) tako da bi trebalo da budemo u prednosti ako dođe do toga da imamo isti odnos pobeda i poraza.
 
Последња измена:

Nemanja-950

Partizanovac
Учлањен(а)
11.05.2018
Порука
3.901
Reaction score
21.557
Ko se ono dere kao manijak dok mi napadamo?
 

gole79

Početnik
Учлањен(а)
22.10.2020
Порука
68
Reaction score
420
Локација
Beograd
Bem ti zivot koje odsustvo mozga na kraju...imas tri razlike i par sekundi do kraja i cuvas loptu a oni nece da naprave faul jer koriste mozak a nas organizator Cody i Pejdz cuvaju li cuvaju loptu a treba nam njihov faul za kos razliku...nemam reci.
Pa jebote sve i da ti uzmu loptu pravis odmah faul za dva jer vodis tri razlike ali za to treba ukljuciti mozak.
Radujem se zbog pobede al popizdeh za sve pare...teraj dalje.
 

Goran Tomić

Kralj fanzina
Учлањен(а)
07.12.2011
Порука
11.723
Reaction score
29.462
Локација
Beograd
Поцепаће их Сашо као гладан шиптар тепсију баклаве.
Сашо дете нашо! :D
Породисмо се и вечерас...

Као што је наш садашњи тренер још јуче говорио - идемо корак по корак...а нешто слично смо и ми писали на Форуму прошле године, негде баш у ово време...и...после смо, како је сезона одмицала, од корака до корака, бивали све еуфоричнији и оптимистичнији...а онда, сви заједно постали ,,вишом силом,, највећи губитници те сезоне ,,из снова,,...
Мислите да је онда било лако нашим играчима кад им је неко (или ,,нешто,,) као гумицом ,,обрисао,, сав тај труд који су били уложили да стигну тамо докле су стигли...Да, сасвим заслужено стигли, а онда ,,пуј пике не важи,,...
И онда ти неко каже - е, ај' сад поново...

Па добро, 'ајде, али јебига...онај ,,моментум,, је прошао...па не можеш да држиш форму ,,у фијоци,, и да је извадиш из ње кад неко каже, е, ај' сад! Не иде то баш тако...годину дана смо старији, неко се угојио, неко омршао, неко се повредио, неко је отишао...
Али добро, Сашо дете нашо иде корак по корак...засад победнички...свакако да су наши имали ,,у глави,, да су одиграли пре два дана утакмицу, а да ускоро имају још једну. Битну. И да им је ,,у глави,, било то да је Хувентуд дошао ослабљен, па да могу мало да ,,смање гас,, - јбг, можда не свесно или намерно, али и подсвест ,,ради своје,,...

Има ту да се настави да се мнооого ради, има ту да још неко изађе из повреде...може ваљда и да се доведе још неки играч који би био право појачање...па да се ,,кољемо,, за даље...
Има још мнооого да се игра, ова сезона је луда, утакмице се отказују, померају, премештају...спречени смо да ,,пунимо,, Арену и помогнемо играчима...шта ће бити даље, ко зна...

Једино се ваљда зна да смо увек уз Партизан! :šal
Браво момци, честитамо и хвала за ову победу од вечерас! :clap
 
Учлањен(а)
04.12.2012
Порука
3.233
Reaction score
1.930
Локација
Подгорица
Ова побједа дала могућност да не стријепимо последње коло. Ако добијемо Турке и Венецију мирни смо.
 

grobarani

Grobar
Учлањен(а)
02.06.2017
Порука
851
Reaction score
1.487
Gordic najbolji nas igrac veceras sjedio na klupi zadnjih par minuta?
Zasto?
 
Статус
Затворена за писање одговора.
Top