Partizan.net - Forum navijača Partizana

Dobrodošli na najveći i najstariji Forum Navijača Partizana!

Nekoliko desetina hiljada ljudi prati i podržava naš rad. Zaprati nas na socijalnim mrežama za najnovije informacije o Partizanu ili se pridruži hiljadama članova u diskusijama na našem Forumu

Važno: Registracije za nove članove su trenutno zatvorene. Ukoliko svejedno želite da nam se pridružite, pošaljite E-mail Uredništvu koje će Vas uputiti u proceduru. Kontak informacije možete pronaći na partizan.net

Napred Partizan!

7DAYS EuroCup 2020/21

Статус
Затворена за писање одговора.

serAlex

Grobarčina
Учлањен(а)
21.05.2007
Порука
7.067
Reaction score
36.040
Uniks dobio Francuze, biće foto-finiš za pol poziciju.
 

Vlad

Grobarčina
Учлањен(а)
07.06.2012
Порука
13.875
Reaction score
25.508
Локација
ante portas
Nadam se večeras laganoj pobedi bez većih trzavica. Ajmo crno beli !!!:napred-partizan::šal

 

Aleksa

Grobar
Учлањен(а)
28.03.2010
Порука
761
Reaction score
687
Локација
Nis
Uvek je lepo kad se pobedi, nisam znao da nesto moze da mi usere pobedu Partizana kao sto su Radetove lateralne kretnje.

teraj dalje
 

Dino

Grobarčina
Учлањен(а)
09.04.2010
Порука
1.549
Reaction score
10.838
Filipovski je dobio ovu utakmicu, ovaj Ernak je prosto niza klasa od brata mu.
Brutalna partija Tomasa, vidi se da se uozbiljio i prija mu ova uloga i ogromna minutaza. Neke stvari nismo mogli da iskontrolisemo, Grina kada krene ovako nezaustavljiv je, a uspeli smo da sprecimo da neki divljak ima partiju zivota protiv nas sto nam se po tradiciji uvek desava.

Kako bi dobro legla jos dva igraca na ovaj tim. Vidi se da ima potencijala i da na momente radimo bas dobre stvari, ali je jasno da to ne mozemo konstantno i zbog krace rotacije stalno na terenu u jednom trenutku imamo ekipu koja je u svakom smislu, osim eventualno atletskog, inferiorna u odnosu na protivnika. Stigli su nam plus 10 za cas posla.
 
Учлањен(а)
29.06.2008
Порука
14.715
Reaction score
54.950
Локација
Ja sam ceo život s tobom...
Poseban utisak, pored utakmice, ostavila je još jedna kretenska reklama koju baš i nismo morali da vidimo i čujemo.
I Srđana koji je nabavio idiotski izgovor za još par ovih turskih igrača ne samo jednog.
Igrom slučaja imam mu očev broj telefona stvarno sam se dvoumio da ga iskoristim...
Stvarno su sterilne ove utakmice bez publike bio u hali ili gledao pred tvom.
Inače bravo Saša.
 

Rade

Služba bezbednosti
Уредник
Учлањен(а)
29.03.2010
Порука
3.750
Reaction score
9.500
Koja je reklama u pitanju, ako moze pojasnjenje za nas sirotinju bez SK? :D

Stalno dopustamo da se vrate. Fali nam sirine. Porodismo. Dobro je. Idemo dalje.
 

Zalosna Sova

Grobarčina
Учлањен(а)
29.06.2019
Порука
2.171
Reaction score
9.882
Локација
underground
Vazna pobeda , ostvaren je cilj i to je najvaznije, dve utakmice koje su nam ostale trebali bi odigrati bez pritiska i ostvariti mozda bolju poziciju na tabeli . Ima napretka u odbrani i igri generalno , ovi su sutirali preko 50% za tri , bilo je povuci potegni , mislim da je ono zakucavanje Mozlija na minus 2 prelomilo jer smo se tada naglo digli moralom a njih je ubilo u pojam.
 
Статус
Затворена за писање одговора.
Top