Partizan.net - Forum navijača Partizana

Dobrodošli na najveći i najstariji Forum Navijača Partizana!

Nekoliko desetina hiljada ljudi prati i podržava naš rad. Zaprati nas na socijalnim mrežama za najnovije informacije o Partizanu ili se pridruži hiljadama članova u diskusijama na našem Forumu

Važno: Registracije za nove članove su trenutno zatvorene. Ukoliko svejedno želite da nam se pridružite, pošaljite E-mail Uredništvu koje će Vas uputiti u proceduru. Kontak informacije možete pronaći na partizan.net

Napred Partizan!

7DAYS EuroCup 2020/21

Статус
Затворена за писање одговора.

princTejgo

Početnik
Учлањен(а)
30.06.2019
Порука
77
Reaction score
408
Локација
Beograd
Može li neko da napiše u kom slučaju možemo do drugog mesta u grupi?
 

Al_Bundy

Grobarčina
Учлањен(а)
09.04.2010
Порука
1.003
Reaction score
3.235
Локација
Prijedor
Vratimo se mjesec dana unazad u onu skoro bezizlaznu situaciju poslije poraza od Burga, niko nije vjerovao u pobjede protiv Uniksa i Huventuda. Šteta za minimalne poraze protiv cigančice i Mornara, ali te utakmice smo igrali totalno oslabljeni. Jako dobar posao je odrađen. I da, šta je Mika fasovao pa ga nema ovako dugo na terenu?
 

Mille

Grobar
Учлањен(а)
12.09.2019
Порука
259
Reaction score
2.204
Локација
Beograd
Prodjosmo dalje, cestitke momcima. Bice to jos dosta bolje, siguran sam. Ama mene nesto drugo zanima - kakvo mi to ludilo glumimo i pustamo ovakvo sudjenje na nasem terenu bez ikakve reakcije? Ajde protiv Mornara bacanja 35:17, izbacili nam jedinog sutera i svasta jos, ali je makar bilo na njihovom terenu. A veceras ovaj pravi cetiri koraka i polaze u kos, minut kasnije Pejdz skida loptu Turcinu sa kolena i sviraju mu faul, Jankovicu namerna a Turcima za zaustavljanje kontre obican faul, nema faula na kucanju Mekintajeru, njihov centar u jednoj cetvrtini sam izvodi dvanest bacanja?! I nikakva reakcija sa klupe, nikakav pritisak. Ako nam ovako sude protiv tima koji je ispao i to kod kuce, sta mozemo da ocekujemo kada dodju vazne utakmice? Ako ovakvo ludilo dozvolimo, nemamo cemu da se nadamo, ni ovde ni u Evrokupu. Mi mozemo da budemo i losi ali nikada ne smemo da budemo bez kohones. Ovakvo ponasanje trenera i klupe ne vodi nikuda, posebno kada nema publike da pritisne.
 

Dubaz

Grobar
Учлањен(а)
18.05.2020
Порука
381
Reaction score
3.442
Локација
Kući.
Jedna od onih koju dobiješ i ok je, izgubiš i baš nije ok. Raduje to što je bez drame na kraju, kao i atmosfera i trud. Ako se nađe šuter i jedan visoki, može posle toga i psiholog, da nam sredi one čudne bespotrebne momente paničenja.

Idemo dalje, do formule sreće za ovu sezonu: 2 x F4.
 

Urije

Grobarčina
Учлањен(а)
03.05.2010
Порука
1.584
Reaction score
3.109
Локација
PRIJEDOR-CRNO BELI GRAD
Cestitke Sasa, cestitke momci. Kako rece Sasa nista od pojačanja, potrosio ostoja na presadjivanje kose
 

Nemanja-950

Partizanovac
Учлањен(а)
11.05.2018
Порука
3.901
Reaction score
21.557

Rade

Služba bezbednosti
Уредник
Учлањен(а)
29.03.2010
Порука
3.849
Reaction score
9.847
Onda treba da vrati Miletica iz Borca, ako je pozajmica, nisam pratio, zaboravih. Onda da ga kljukaju ovde. Fali visine kakav god da je.

Druga stvar da popuni spoljne pozicije sa jos nekim, spominju onog crnca (rasizam) iz Mladosti, mislim da je Drehsel. Nisam gledao, lupam.

Ali neka kombinatorika treba da se napravi.
 

garbaN

Partizanovac
Учлањен(а)
14.09.2019
Порука
866
Reaction score
5.209
Локација
Beograd
Utisak je da bi ekipa mnogo lakše lomila ovakve mečeve uz publiku i da je to igrač koji najviše fali. Imamo trenera. Tomas nam je preopterećen, i nadam se da Filipovski nece više nikad doći u situaciju da mu Mika i Janković igraju u isto vreme na četiri i pet, nije mi bilo dobro kad sam video.
Dovedite mu četvorku i šaljite Stefana Jankovića nazad u Foču
 
  • Like
Reactions: Dzo

Rade

Služba bezbednosti
Уредник
Учлањен(а)
29.03.2010
Порука
3.849
Reaction score
9.847
Nema potrebe da dovode. Prebace Mozlija na 4, a nadju samo visokog i krakatog. Old school :D

Nece nam mnogo trpeti sut, koga svejedno nema :D

A Mozli ce da pojede fizicki skoro svaku cetvorku.
 

Rade

Služba bezbednosti
Уредник
Учлањен(а)
29.03.2010
Порука
3.849
Reaction score
9.847
Sta mislis gde bi Dule stavio Mozlija, na koju poziciju? :D

Jedna cetvorka da kida - Mozli. Druga da malo siri kad ne ispaljuje centarsut iz kornera i da agilnoscu resava - Rason.

Nama centar fali.

I jos jedan napolju pored Pejdza i Gordica da ista moze da uradi kosarkaski.

I da moze Gorda da bude napolju poslednjih minut da mi secer ne skace :D
 

milance032

Grobarčina
Учлањен(а)
05.12.2010
Порука
5.267
Reaction score
18.286
Локација
Kej Republika
Pobeda teska i jako bitna. Na trenutke sjajno, pa serija gresaka.
Prazna hala u kontinutetu mi nabija osecaj nelagode sve vise i vise.
Teramo dalje, skripi mnogo, ali se moramo nadati bar necemu. Ja treneru i igracima verujem.
Logistika i Ostoja su ono sto nas koci nazalost.
 

garbaN

Partizanovac
Учлањен(а)
14.09.2019
Порука
866
Reaction score
5.209
Локација
Beograd
Teško na četvorku dobri moj Rade :D
Nema šut pa ne može da širi, a nema ni igru leđima, pa bi praktično bio ofanzivno neupotrebljiv. A svakako stoji da može da preuzima sve, što radi i sad.

Vratio se Jaramaz, lopta će biti kod njega kad se bude rešavalo, što bi trebalo da ti reguliše šećer :D
 

Rade

Služba bezbednosti
Уредник
Учлањен(а)
29.03.2010
Порука
3.849
Reaction score
9.847
Poenta je i bila da nema potrebe da siri. Za igru ledjima si u pravu, ali moze da utrenira dovoljno. Tj. trebalo je to da radi u protekle 2 godine. Druga stvar, tunjavu igru ledjima ima protiv petica, videli bismo kad bi zidao coveka svoje visine. Slazem se generalno, ali mislim da bi trebalo probati u KLS, sad je kasno :D

A od sirenja i novih tendencija mi takodje skace secer. Pa dobijamo cetvorke sa alergijom na reket, a bekove ciglase koji se zalecu. Gde nestade kosarka :D

Jaramaza ubedljivo najvise gotivim u timu, ali covek je atleta i borac, sirovim talentom nije bas najobdareniji. A nije ni da nema talenta.

Prema mom misljenju, najvise talenta ima Pejdz, ali je neuhranjen :D Odnosno, covek ima normalnu kilazu, ali je nizak.

Ukratko, tanki smo kosarkaski. Jaki fizicki. Treba trener otac. Valjda ce Saso u to da izraste :D
 
Статус
Затворена за писање одговора.
Top