Partizan.net - Forum navijača Partizana

Dobrodošli na najveći i najstariji Forum Navijača Partizana!

Nekoliko desetina hiljada ljudi prati i podržava naš rad. Zaprati nas na socijalnim mrežama za najnovije informacije o Partizanu ili se pridruži hiljadama članova u diskusijama na našem Forumu

Važno: Registracije za nove članove su trenutno zatvorene. Ukoliko svejedno želite da nam se pridružite, pošaljite E-mail Uredništvu koje će Vas uputiti u proceduru. Kontak informacije možete pronaći na partizan.net

Napred Partizan!

7DAYS EuroCup 2020/21

Статус
Затворена за писање одговора.

Al_Bundy

Grobarčina
Учлањен(а)
09.04.2010
Порука
1.003
Reaction score
3.235
Локација
Prijedor
Pa zašto Jare koji 2 mjeseca nije igrao rješava zadnje napade? Zašto Zagorac bježi sa terena umjesto da gradi igrača? Pa nije ni čudo da gubimo svaku za koš razlike. Zadnja četvrtina napadački užas. Previše izgubljenih lopti, biće bolje. Raduje dobra Mikina rola, Trifunovićeva takođe. Gdje se izgubio Danguba?
 

Urije

Grobarčina
Учлањен(а)
03.05.2010
Порука
1.584
Reaction score
3.109
Локација
PRIJEDOR-CRNO BELI GRAD
Zna li ovaj filipovski podviknuti iskazati neku emociju kad mu prave stetocinu na terenu? Covjek je jebeni kip bez smisljene akcije...
 

Nemanja-950

Partizanovac
Учлањен(а)
11.05.2018
Порука
3.901
Reaction score
21.557
kad-tad je moralo da krene sada već standardno dopuštanje ofanzivnih skokova
jesam računao ali me nešto i ne dotiče preterano koji ćemo biti u grupi ako prođemo dalje, ali mi je nedopustivo da dva puta u sezoni gubiš od Burža.
Imao je Božo Koprivica u onom rođendanskom specijalu jedan deo kada je rekao kako ne može nikako Bešiktaš da bude favorit u najavi meča sa Partizanom, isto i ovde.
ruši se ugled, pre svega mislim na prvu utakmicu
 

bonaventura

Grobarčina
Учлањен(а)
10.03.2016
Порука
2.579
Reaction score
4.000
Generalno losa igra u napadu, sreca pa su i oni promasivali dosta.

Sve je kulminiralo na kraju..

Zagorac dobro zagradio aut liniju..

Prosto ne znam kako cu da prezivim do kraja sezone..
 
Учлањен(а)
04.12.2012
Порука
3.233
Reaction score
1.930
Локација
Подгорица
Апсолутно је небитно да ли смо 4ти или други, тако да овај меч ништа не значи. Овдје мора бити циљ освојити, а да би освојио мораш добити све. Оно што је ужасно што губимо све завршнице само Мегу добили, пар играча почев од Загорца треба да иду одмах.

У суботу је много важнија утакмица и утакмица која се мора добити.
 

ProvencanoPFK

Grobarčina
Учлањен(а)
04.12.2012
Порука
3.178
Reaction score
6.062
Локација
100 кураца
Dizemo u nebesa proslu sezonu i igru a zaboravljamo da je debeli zabar u top 3 aktivnih trenera evrope, aspolutno sve zasluge za tadasnju igru idu njemu. Ovo sto mi igramo upravo je takav kurac da se ovakve zavrsnice ne igraju ni ispred zgrade ! Cela ekipa igra nonsalantno, nema autoriteta ovde, niti na terenu niti na klupi, zato nam se ovo i desava.
 

Spalding

Grobarčina
Учлањен(а)
30.06.2019
Порука
2.402
Reaction score
9.408
Локација
Novi Sad
Pa otišao Volden, otišao Trinkijeri... O dolasku Stefana Jankovića, Mike i Dangubića... Bolje da ćutim!
 
Учлањен(а)
29.06.2008
Порука
14.757
Reaction score
55.306
Локација
Ja sam ceo život s tobom...
Šteta zbog Tomasove partije, stvarno je zaslužio pobedu.
Ova silovanja neoporavljenog Jaramaza, ono ludilo mozga sa Gordićem više od 5 minuta ukupno u igri i ne bih komentarisao.
Od ove ekipe izgubiti jednom je katastrofa dva puta je skandal.
Mada respekt za Vučevića od ovih krntija je napravio nešto što liči na tim.
A naš tim je trenutno takav da bukvalno vonja na drugo mesto u najboljem slučaju. Taman dovoljan da se ponadaš ali ni slučajno da pobediš, a objektivni grobari nek se pale na to da je žabar ispao pička.
 

brankobg

Grobarčina
Учлањен(а)
02.05.2008
Порука
1.224
Reaction score
1.534
Profi građenje koša od strane Zagora.
Mrtav hladan lik prodje ispod kosa umesto da gradi igraca i ovaj nam zabija kos... :pop... I zivim za dan kada ce se opet lopta spustati na centre, sve ostalo je sviranje kurcu i igra bez igre, neka soliranja, bezuspesni pik iz koga dok se Jankovic izrola prodje ceo napad ili je to toliko sporo da ce neko da presece loptu... Gordic vec nekoliko utakmica zestoko kanali ekipu...
 
Последња измена:

Plava Čigra

Grobarčina
Учлањен(а)
08.04.2011
Порука
2.247
Reaction score
3.620
Treba autoritet i jebena vojna disciplina za ovakvu grupu igrača. Ovo moraš da tučeš, daviš, podvikuješ, da organizuješ treninge u zoru, da bi se dozvali pameti!

Ide mi na živce ova količina gluposti na terenu, bez posljedica po igrače, ali zato posljedice po naše zdravlje uz ovakvu količinu gluposti su zabrinjavajuće...
 

tribiani

Grobarčina
Учлањен(а)
02.03.2007
Порука
1.450
Reaction score
4.802
Trener koji u prvom minutu 4/4 troši tajmaut na izvođenje auta sekund pre kraja napada???
Stvarno mi se u početku činilo da Filipovski ima materijala, izgleda da sam se prevario...
 

Marin

Grobarčina
Учлањен(а)
14.09.2008
Порука
2.441
Reaction score
2.200
Kako skoro isti tim je prosle godine gazio na 3 fronta.,ova danasnja igra je vise mucenje od kosarke steta zaista ostade da smo samo u kup takmicenje ostali konkurentni za titulu. Ja imam pitanje do naseg predsednika dokle je sa ekspertizom posle meca sa Mornarom?
 

Spalding

Grobarčina
Учлањен(а)
30.06.2019
Порука
2.402
Reaction score
9.408
Локација
Novi Sad
Ne može tu niko biti "pojačanje" jer niko nije ekipu učinio jačom već slabijom. To što je Dangubić najmanje oslabio ekipu još uvek ne znači da je pojačanje. I nemojte ljudi da pljujemo po igračima od prošle godine. Jedini koga treba pljunuti je STOJKO!

Znam da se za prosutim mlekom ne plače ALI i Trinkijeri i Volden su IMALI UGOVOR sa KKP na početku sezone i govno je to uspelo da usere do kraja. Da su ljudi čisto otišli, sve ok - nema veze ali kada "Partizan mora da odluči gde želi da bude" to onda znači da nisu otišli para radi već nedostatka ambicije u Partizanu radi!

A za to onda CRKNI STOJKO!
 

Bazzile

Grobar
Учлањен(а)
01.06.2017
Порука
450
Reaction score
2.408
Mika moze na cetvorku, a mozda da na pleja stavimo onog pomocnog trenera sto dodje sa Filipovskim, ne znam ni kako se zove lik, izgleda bas zainteresovano za kosarku.
Gori od Gordica ne moze biti.
 

MiM

Početnik
Учлањен(а)
29.06.2018
Порука
164
Reaction score
971
Локација
JNA
Dobro je da smo posle Mornara vezbali neizvesne zavrsnice ceo trening! Vidi se napredak ...
 
Статус
Затворена за писање одговора.
Top