Partizan.net - Forum navijača Partizana

Dobrodošli na najveći i najstariji Forum Navijača Partizana!

Nekoliko desetina hiljada ljudi prati i podržava naš rad. Zaprati nas na socijalnim mrežama za najnovije informacije o Partizanu ili se pridruži hiljadama članova u diskusijama na našem Forumu

Važno: Registracije za nove članove su trenutno zatvorene. Ukoliko svejedno želite da nam se pridružite, pošaljite E-mail Uredništvu koje će Vas uputiti u proceduru. Kontak informacije možete pronaći na partizan.net

Napred Partizan!

7DAYS EuroCup 2020/21

Статус
Затворена за писање одговора.

serAlex

Grobarčina
Учлањен(а)
21.05.2007
Порука
7.067
Reaction score
36.040
Danima se pribojavam ove utakmice, ne zbog protivnika nego nas samih, prosto tražim izgovor da je ne gledam. A onda sam pročitao poslednjih par strana na Covid-19 temi i nisam mogao da dočekam da "mučenje" počne. :D

Ogromna pobeda, dobar start u ovakvom formatu takmičenja je najbitniji. Hajde momci, pokažite da možete da odigrate dobro par utakmica u seriji.

Perkins odličan, Mozli je duša tima. :clap
 

_Shone_

Grobarčina
Учлањен(а)
02.06.2011
Порука
1.544
Reaction score
2.574
Локација
Tu..iza ugla...nema 200 metara
Eh kad bi bilo vise ovakvih utakmica koje se mogu na miru gledati..

Momci su odreagovali sjajno posle onoga u Cacku i to je dobro. Voleo bih kao i svi mi da mogu da nastave ovako.

Perkins, mislim da jos rano za neku dublju analizu tek je prva utakmica, nek odigra jos par pa cemo videti..
 

Laki T.

Grobarčina
Учлањен(а)
17.07.2019
Порука
1.026
Reaction score
4.737
Локација
vezenemam
Klasična demontaža protivniuka!
Bravo za sve:clap
Na trenutak se učinilo da će biti opuštanja početkom četvrte, ali i to je korigovano na pravi način.
 

grobarani

Grobar
Учлањен(а)
02.06.2017
Порука
851
Reaction score
1.487
Bez Perkinsa bi bilo cupavo sa ovim italijanskim amaterima.
Filipovski nije trener, zajebo nas je.
 
Учлањен(а)
29.06.2008
Порука
14.715
Reaction score
54.949
Локација
Ja sam ceo život s tobom...
Da mi oprosti brat Roberts omiljeni stranac, ali Mozli polako zauzima njegovo mesto :respect
Dobra partija Perkinsa, značiće nam svakako za razbijanje “bunkera” ekipa koje se skupe j reket. Izgleda mi kao da će imati sjajne partije ali i da će kuburiti na nekom višem nivou protiv Voldena i Ivanovića recimo ( sreća u nesreći to nam trenutno nije problem).
Očekivao sam više neku saradnju s Mikom ali to bi mogli da dođe s vremenom, pošto pored ovakvog brata Mozlija niko nema mesta.
I pošto kritikujem stalno CMM, jedna od prvih njegovih dobrih partija u odbrani i odlična pomoć na skoku.
I dobar meč Filipovskog.
Trento je zajebana domaćica ali realno i kanta, sad je vreme za dizanje forme i da tražimo šansu ako se vrati publika.
 

file

Grobar
Учлањен(а)
25.06.2007
Порука
225
Reaction score
422
I ja sam se plasio ove utakmice, ai su se svi opametili posle utakmice sa Borcem.

Jos jedan dokaz da sa Partizanom nikad nismo nacisto :)
 

mvp

Grobarčina
Учлањен(а)
30.09.2006
Порука
2.405
Reaction score
11.521
Локација
Beograd
Perkins bas ono sto nam fali od početka sezone i ono za šta nas je Gordic zajebao. Mika kriminalan, od Zagorca više ništa ni ne očekujem, totalno razočarenje.Mozli se razgoropadio I prodisao dolaskom Perkinsa.
Mekintajer rezonski odigrao.Trento odigrao kao Partizan protiv Krke. Kriminalci.
 

djomla

Partizanovac
Учлањен(а)
20.02.2007
Порука
4.132
Reaction score
17.819
Локација
U Kinšasi
Bravo za momke, ajde oca mu jebem da i nas krene neka serija od ove utakmice.

Sta je sa Zagorcem, ovo je stvarno zabrinjavajuce. Ne secam se da je neko ovako briljirao u KKP. Dule bi mu kozu sa ledja ogulio.
 

ZatucaniZapadnjak

Grobarčina
Учлањен(а)
29.06.2019
Порука
1.114
Reaction score
5.452
Локација
Beograd
Đoša dobar na debiju, mada debitanti uvek igraju najbolje. Ali je imao nekoliko sjajnih dodavanja (tipa oni lobovi za Mozlija i Zagorca, pogotovo pas preko pola terena u ćošak) koji mi ukazuju da nije večeras dobro igrao samo zbog objektivno slabog protivnika kad igraju s nama (da li su bolji od toga ili ne, druga je priča ali mi ih uvek deremo) nego da će to moći da održi protiv boljih timova, sad koliko videćemo. Vidi se po tome kako pazi na loptu i kako brzo izbacuje pas iz P&R da će biti sasvim prihvatljiv, a nadam se i dobar kako vreme bude odmicalo.

Za one koji će nakon večerašnje partije Perkinsa da brane sportski sektor, ostajem pri tome da zaslužuje ozbiljnu kritiku što ovakav tip igrača nije doveden pred početak sezone, nevezano za kvalitet. Naravno da niko nije mogao da predvidi kurcobolju Gordića ali lošu aklimatizaciju CMC je svako mogao da vidi za tu ulogu, ne verujem da je ovaj igranjem u poljskoj ligi odejednom postao bolji. Čim je CMC dobio dozvolu da više trči u odbrani i više vuče tranziciju i ne mora da organizuje igru, vezao je 6 poena na startu lagano i ostatak meča bolje odigrao.

Mozli na starom, vrhunskom nivou. Čoveka moramo držati što je duže moguće.

Nadam se brzom povratku Jaramaza i većoj minutaži za Trifunovića. Mika i Zagorac :gaah::pop

Lepo je kad se dobije sa 30 razlike, ne bi škodilo malo optimizma.

Budućnost i Francuzi realan prikaz našeg stanja, protiv Rusa i u ostatku ABA štagod uradimo je bonus.

Pustite Filipovskog da napravi tim koji nije birao Trinkijeri a trenirao Vlado pa sad igra u trećem tipu koncepta i verujem da će rezultati biti pravi.
 

Zlatiborpfc

Grobarčina
Учлањен(а)
11.05.2018
Порука
3.743
Reaction score
19.188
Локација
Nickname
Odavno nisam video da je Partizan nekog spustio ispod 50 poena, možda čak od Duleta.
 

Kanda90

Grobar
Учлањен(а)
16.07.2010
Порука
721
Reaction score
876
Uuuuu, bgm dosta se govana odje pojelo što se izasralo za Perkinsa, drago mi je da sam ja bio kontra od većine. :)

Stvarno sam očekivao ovo, Trento je naša redovna mušterija, i na kladionici sam pogodio 1 sa hendikepom lagano.. Jeste da me raduje ovako mali broj primljenih poena, ekipa se podigla posle Borca ali ljudi, mora još mnooogo da se radi, jer budimo realni, ovi noćas ništa nisu mogli pogoditi. Lako je sada uživati u ovolikoj razlici ali bilo je baš dosta situacija dje su ljudi noćas promašivali totalno otvorene šuteve dje su bili sami kao duhovi. Teško se može ponoviti ovako loše veče protivnika ali i naša igra daje nadu da ipak spasimo sezonu.
 

Nisi

Grobarčina
Учлањен(а)
29.09.2020
Порука
1.993
Reaction score
13.597
Локација
Kipar
Demoliranje protivnika je uvek lepo videti i nadam se da je Borac bio poslednji kiks ove sezone.
Cekao sam ovu utakmicu najvise zbog Perkjnsa i cini mi se da je odigrao dobro. Sve ono sto smo mogli da procitamo o njemu izgleda tacno - strasan asistent, prosecan suter i slab odbrambeni igrac.
On i Pejdz imaju konstituciju juniora tako da ce biti problema u odbrani kada igraju zajedno. Trebace jos utakmica da se da konacni sud.
Ono sto je sigurno je da bez jos jednog igraca na cetvorci nemamo sta da trazimo u evro kupu.
 

Zbrindolin

Početnik
Учлањен(а)
01.10.2020
Порука
60
Reaction score
315
Локација
o suhom vetru s juga moja dusa sanja
Bravo za reakciju, bravo za borbu, za odbranu i kos razliku.
Ali... ako sledecu opet odigraju kao protiv Borca ili Krke ispasce da celu sezonu gledamo jednu te istu utakmicu... u ritmu korak napred pa dva unazad.
Dobro sto je Filipovski konacno poceo jednu utakmicu sa najboljom i jedinom kvalitetnom petorkom, tu mislim da su Pejdz i Mozli bili starteri, te nismo odmah upali u rezultatski kanal i ceo mec jurili zaostatak kao u sijaset prethodnih utakmica. Oba dvojica moraju biti uvek od starta na parketu, jer Mozli je jedini koji moze uhvatiti skok ispod kosa, a Pejdz jedini pouzdan suter.
Novajlija je interesantan igrac, ima osecaj za razigravanje i u tom segmentu ce biti pojacanje, a za ostalo videcemo, pogotovo sto je fizicki u rangu Pejdza.
To je to, cekajuci seriju Saletovih 6 uzastopnih pobeda, riljaj dalje:D
 

CrazySerb

Grobarčina
Учлањен(а)
16.12.2008
Порука
1.925
Reaction score
1.980
Локација
Kikinda
Trentno u poslednje vreme kanta za napucavanje,a veceras su se i nama lepo ponudili. Raduje sto smo napokon nekog uspeli ubedljivo i bez vecih problema da savladamo. Perkins deluje obecavajuce,ali da se ne zalecemo sa procenama... Danas je prilicno racionalno i pametno odigrao,imao nekoliko zanimljivih asistencija,dobro cita prostor,dobar je za pik,malo je slabasan,ali to se da popraviti. U svakom slucaju bolja opcija od Gordica i CMM. Takodje me raduje i sto smo uspeli da zadrzimo ubedljivu prednost i povecamo je do samog kraja,iako sam ocekivao da ce nas spustiti na nekih 10-15 razlike.
 
Статус
Затворена за писање одговора.
Top