Partizan.net - Forum navijača Partizana

Dobrodošli na najveći i najstariji Forum Navijača Partizana!

Nekoliko desetina hiljada ljudi prati i podržava naš rad. Zaprati nas na socijalnim mrežama za najnovije informacije o Partizanu ili se pridruži hiljadama članova u diskusijama na našem Forumu

Važno: Registracije za nove članove su trenutno zatvorene. Ukoliko svejedno želite da nam se pridružite, pošaljite E-mail Uredništvu koje će Vas uputiti u proceduru. Kontak informacije možete pronaći na partizan.net

Napred Partizan!

7DAYS EuroCup 2020/21

Статус
Затворена за писање одговора.

Plava Čigra

Grobarčina
Учлањен(а)
08.04.2011
Порука
2.242
Reaction score
3.597
Konačno jedna utakmica gdje mi nisu toliko živce kidali, ako izuzmemo drugu četvrtinu koja je bila kriminalna, bez reakcije, ali sva sreća da su i ovi bili gori od nas pa nam se to nije obilo o glavu.

Perkins je dobro počeo, na prvu bi se reklo da ima mnogo toga da ponudi, ali da sačekamo sa ocjenama.

Janković i Zagorac su plač majke božije. Meni je Zagorca žao, njemu treba jedan trener kao Dule da mu kožu sa leđa odere da bi nešto uradio od sebe ili da mu kaže da ovo nije sport za njega, da ga igra rekreativno.

Pa jbm mu mater, kako te kao mladog čovjeka i sportistu kome su predviđali neku perspektivu ne zabrinjava ovo što radiš na parketu?! Kako se ne trgneš, ne kažeš sebi, pa daj, ovo je postalo ozbiljno, daj da učinim nešto i počneš vrijedno da treniraš.

Razočaran sam na šta liči.
 

Kanda90

Grobar
Учлањен(а)
16.07.2010
Порука
721
Reaction score
876
Ne razumem cemu ovakav post. Ne secam se da si ti nesto afirmativno pricao o Perkinsu a da su te drugi zucno napadali zbog toga.
Ne znaš da čitaš izmedju redova. Ali kapiram, novi si član. Pošto si novi, odje se inače posle pobjede pišu pozitivni komentari, ljudi se raduju, ne zamlaćuje se pretraživanjem postova drugih članova.
 

brankobg

Grobarčina
Учлањен(а)
02.05.2008
Порука
1.219
Reaction score
1.486
Iznenadjujuće je ovo bilo, podsetilo je na neki borbeni Partizan... I Filipovski je bio dosta energican za razliku od prethodnih mečeva, znači to, nije isto kad igrač pogleda nekog pored klupe tipa Željko Obradović koji se crveni i nervira i nekog mutavog kako stoji pored klupe i ne reaguje kao da je na bensedinima...


Perkins ce doneti sve ono što nemamo sa Mekintajerom... Dobro je da imamo tri pleja za rotaciju kada se vrati Jaramaz... Ako gledamo samo poziciju pleja mislim da smo jači nego sa Gordićem...

Sa ovakvim odnosom možda napravimo neko čudo u Evropi, ja verujem u to i dalje.. Ajde da zapnemo bar ovde pa da vidimo dokle možemo a u Aba maksimalno pa šta bude, zasrali smo tamo mnogo...

Nadam se nekoj seriji dobrih rezultata ubuduce...
 

Nisi

Grobarčina
Учлањен(а)
29.09.2020
Порука
1.993
Reaction score
13.597
Локација
Kipar
Ni tebi samom nije jasno sta
Ne znaš da čitaš izmedju redova. Ali kapiram, novi si član. Pošto si novi, odje se inače posle pobjede pišu pozitivni komentari, ljudi se raduju, ne zamlaćuje se pretraživanjem postova drugih članova.

Tesko ce biti pozitivan komentar ono sto si napisao ali ok hajde da nastavimo da se radujemo.
 

Laze_PFC

Grobarčina
Учлањен(а)
01.06.2011
Порука
2.618
Reaction score
8.398
Локација
Македонија
Nisam ovo danas ocekivao nadao sam se da mozemo da iscupamo pobedu ali da ih ovako lagano rutiniramo to nikako.
Bravo Partizane :napred-partizan:
Perkins uradio vise u ovaj premierni mec od Gordica za celu polusezonu nadam se da ce ovako da nastavi. Kad ima ko da ga hrani loptama Mozli razbija :respect
Jer su bili 183 gledalaca u Halu ili manje? Pitam za prijatelja :cekanje:
 

Singer5

Početnik
Учлањен(а)
10.07.2018
Порука
11
Reaction score
19
Локација
Zemun
Važna pobeda za samopouzdanje momcima! Svaki Grobaris totalitare i dalje veruje u čuda jer voli Partizan. Ja sam prvi kritikovao Perkinsa, ali za večerašnju partiju zaslužuje pohvale. Pas Mozliju u prvom napadu simbolično pokazao šta nam fali cele sezone. Posle je isto imao nekoliko lepih asistencija koje su nam baš falile u nekim mečevima kad se skroz ukočimo i divljamo dok ne puknemo. Imao je i neke momente gde se naslućuju njegove boljke, ali to nek analizira ko treba, nadam se da ćemo to što manje osećati. Samo nek on daje energiju i gine za sveti dres. I ostalim momcima treba čestitati. Čak i kritikovani Mika po meni uz sve gluposti, ima i jako dobre role. Samo brat Rade. Ja se nadam da ima ko u klubu da mu pomogne. Znamo svi koliko je mogao i koliko može sigurno i dalje, valjda će ga neko trgnuti.
Ne znam koliko je pametno za nas što su Francuzi juče dobili Ruse, ali tu smo da se igramo, ako svaka bude na nivou borbe kao ova, sve je manje bitno.
 

La Zic

Grobarčina
Учлањен(а)
08.12.2011
Порука
1.653
Reaction score
2.758
Локација
Humska ulica
Bravo momci za vecerasnji mec.Nadam se da ce postati kontinuirano :clap
 

Dubaz

Grobar
Учлањен(а)
18.05.2020
Порука
377
Reaction score
3.427
Локација
Kući.
Ovo sam napisao na FK temi, posle rapsodije protiv TSC-a, pred tekmu sa Čukaričkim. Nakon Trenta mogu samo da kopiram i okačim ovde od reči do reči, sa samo jednom izmenom koja stoji u zagradi. To smo ti mi. Ajmo mi.

"Dobiješ dete i prvih nekoliko godina uživaš a onda krene da te sekira. To je kad se prvo sretneš sa Partizanom i kad se zaraziš.
Danas je to dete popravilo ocene u školi i nastavnik ga pohvalio da se trudi na času.
Protiv Čuke (Budućnosti) ćemo saznati da li se dete stvarno uozbiljilo ili nas farba jer mu nešto treba.
Daleko je polugodište a gde je tek kraj školske godine...
Do tad možemo samo da volimo dete jer drugo nemamo a komšijsko je musavo.
Ajmo mi!"
 

rus

Grobarčina
Учлањен(а)
22.11.2007
Порука
1.385
Reaction score
4.311
Ne znaš da čitaš izmedju redova. Ali kapiram, novi si član. Pošto si novi, odje se inače posle pobjede pišu pozitivni komentari, ljudi se raduju, ne zamlaćuje se pretraživanjem postova drugih članova.
Uz duzno postovanje, tvoji postovi su izmedju redova bili odbrana limara, kao on siroce nije kriv i kako si apolitican i da to nema veze sa trenutno situacijom u klubu...reakcija je bila na to...
 

Zalosna Sova

Grobarčina
Учлањен(а)
29.06.2019
Порука
2.171
Reaction score
9.882
Локација
underground
Odlicna utakmica , Nasa igra u napadu kada igra Perkins u odnosu na Mekintajera je kao nebo i zemlja . Ipak istine radi Mekintajer je ovaj put odigrao iznenadjujuce dobru odbranu .
 

JasminaT

Grobarčina
Учлањен(а)
05.12.2010
Порука
21.365
Reaction score
40.188
Локација
Žrnov
Evo počinje repriza na SK3 tako da ću da pogledam do kraja... da mi je neko rekao da ću da prekinem gledanje neke utakmice KKP zbog igrača kao što je Zagorac , tj onoga u šta se pretvorio, rekla bih mu da ide da se leči. Ali moji nervi sinoć negde od pola 2/4 nisu mogli više da podnesu tu njegovu sindikalnu odbranu, alibi mahanje ručicama i trčkaranje.

I posle sinoćnje utakmice, tek sad bih im odrala kožu s leđa zbog onoga protiv Borca.
 

Nisi

Grobarčina
Учлањен(а)
29.09.2020
Порука
1.993
Reaction score
13.597
Локација
Kipar
Uz duzno postovanje, tvoji postovi su izmedju redova bili odbrana limara, kao on siroce nije kriv i kako si apolitican i da to nema veze sa trenutno situacijom u klubu...reakcija je bila na to...

Da, da i nastavljajuci da brani taj stav porucio vecini foruma direktno da jede govna jer je on bio u pravu. A indirektno, izmedju redova, verovatno pise da je Ostoja zasluzan sto smo doveli velikog igraca Perkinsa.
 
  • Like
Reactions: rus
Статус
Затворена за писање одговора.
Top