Partizan.net - Forum navijača Partizana

Dobrodošli na najveći i najstariji Forum Navijača Partizana!

Nekoliko desetina hiljada ljudi prati i podržava naš rad. Zaprati nas na socijalnim mrežama za najnovije informacije o Partizanu ili se pridruži hiljadama članova u diskusijama na našem Forumu

Važno: Registracije za nove članove su trenutno zatvorene. Ukoliko svejedno želite da nam se pridružite, pošaljite E-mail Uredništvu koje će Vas uputiti u proceduru. Kontak informacije možete pronaći na partizan.net

Napred Partizan!

7DAYS EuroCup 2020/21

Статус
Затворена за писање одговора.

SMK

Grobar
Учлањен(а)
02.06.2011
Порука
993
Reaction score
3.674
Локација
Na šta mi ličimo. Oči me bole.

Dangubić u roku od minute u poslednjoj četvrtini 2 (dva) puta uzima šut za 3 poena preko ruke. Prvi put baca air ball, doduše pipala je donji deo mrežice lopta pa onda ima opravdanje da to ipak nije air ball, a drugi put ga zalepili poput sličice koje sam lepio kao klinac u Liga šampiona albume. Noge širi kao žaba kada skače prilikom izvođenja tog njegovog odvratnog skok šuta.

Da ne pomenem Mikin šut sa trojke kada nema nikog 7 metara u radijusu obruča od naših igrača. Miran sam i strpljiv, ali da sam na mestu Filipovskog, krvi bi im se napio, ali očigledno ga ne zanima da se previše nervira.

Da smo svi živi i zdravi, ali voleo bih da se sada sezona prekine zbog virusa, kao što je prošle godine, to bi nam bio jedini spas.
 

Plava Čigra

Grobarčina
Учлањен(а)
08.04.2011
Порука
2.242
Reaction score
3.597
Ja samo da pitam je li Filipovski otpetljao ruke?

Mučno za gledanje.
Ja se naježim kad košarkaš Partizana promaši dva slobodna bacanja, a šta da kažem na svu ovu kaubojštinu večeras. Pa mi smo jebeno raštimovani, kao da nemamo trenera.

Postajemo sve truliji, a ništa se ne mijenja, niko ne preuzima odgovornost, na parketu nemamo autoritet, a u vrhu kluba vlada odsustvo morala, o odgovornosti i da ne pričam.

Prošle godine je to funkcionisalo, sa čovjekom koji ima znanje i autoritet. Sa ovakvim stanjem stvari to više ne ide.

Ne mogu da razumijem da nikakve odgovornosti nema za ovakvo stanje stvari, za izbor košarkaša, trenera. Mika, KMM, Perkins, Dangubić, Zagorac u psihičkom kurcu. Ima li neko da snosi odgovornost za sve što se dešava ili Partizan postaje klub gdje se sve ovo smatra normalnim.
 

Pankoz

Grobar
Учлањен(а)
03.07.2019
Порука
271
Reaction score
782
Локација
Vojvodina
Posle večerašnjeg pristupa igri jasno se da primetiti da je kod velike većine naših košarkaša velika kurcobolja.Definitivno im ide na ruku što nema publike,pa se ovako nonšalantno vuku iz utakmice u utakmicu.Prošli vikend smo zapečatili svoju sudbinu u regionalnoj ligi,a posle večerašnje bruke i sramote sasvim sam siguran da ni u EC-u nemamo više nikakvih šansi za prolaz u sledeći deo takmičenja.
Još jedna stvar mi je zapala za oko je to da se uz Todorića već više od 15 godina sigurno šlepa onaj Šilobad kao direktor.
Ti ljudi zaista nemaju obraz!!!
 

brankobg

Grobarčina
Учлањен(а)
02.05.2008
Порука
1.219
Reaction score
1.486
Ogresili smo se o Scepanovica... Medo Brundo da podnese ostavku ako ima obraza, dere nas ko stigne... Taman da posumljeni majmun mora da trazi novog trenera... Na stranu uprava, mnogo puta smo mi bili sabotirani od uprave u fudbalu ali smo na terenu imali ekipu koja je grizla, ove boli uvo, lepo je neko primetio, nema navijaca, pritiska, svejedno im je...
 
Последња измена:

Cleo

Grobar
Учлањен(а)
03.07.2019
Порука
810
Reaction score
2.660
Локација
.
Godinu dana, samo jedna godina razlike, sa ne tako mnogo promenjenim igrackim kadrom...


Da mi je neko pricao ovo pre godinu mislio bih da je pobegao iz laze.
 

Zlatiborpfc

Grobarčina
Учлањен(а)
11.05.2018
Порука
3.743
Reaction score
19.188
Локација
Nickname
Bitno je da su tu šarene patike i frizurice, da se traži pravo da se spava do 10 bez preteranog cimanja jer ima vremena za trening, a i jebiga nije zdravo jer negativno utiče na gustinu brade.
Naravno za pola sata-sat sevaće pojedinačni hajlajtsi po profilima na instagramu, Tegeltija će izbaciti tabelu sa statistikom uz zanimljive odgovore na političke provokacije "Pantićevih svedoka" po komentarima.
To što smo razjebani od nekog Metropolitana ili Levaloisa, francuske ekipe ali iz Bolonje, iz neke ribarske luke nije ni važno.
Ja sam debil jer sam pre dve godine verovao u projekat da ćemo ove sezone biti evroligaši, a siguran sam da bi taj Trinkijerijev Partizan iz 18/19. sa Lendejlom, Renfroom i Marinkovićem razbio ove nosače crno-belog dresa barem jednakom razlikom kao ovi ribari večeras.
Ribarskim čamcem kroz Lamanš, okolo do Gibraltara pa polako uz meditaciju do neke albanske luke, posle peške preko Šar-planine pa ko preživi razmotriti nastavak ugovora.
I ne zaslužuju veći broj navijača od trenutnog.
 

system

Grobarčina
Учлањен(а)
29.09.2008
Порука
3.274
Reaction score
15.131
Локација
U pizdi materini
@Cleo Свако ко зна како овде ствари функционишу могао је да наслути да је оваква ситуација могућа, зато сам и узео сезонску прошле године и цимао се онолико. Да се разумемо нису резултати мерило узети сезонску или не али сад би то била подршка окупацији по мојим мерилима.

Нас је ове сезоне победио свако ко је желео победу и играо са такмичарским мотивом, буквално.
 

djomla

Partizanovac
Учлањен(а)
20.02.2007
Порука
4.132
Reaction score
17.819
Локација
U Kinšasi
Šćepa ne zna, Filipovski ne zna, igrači ne znaju, daj Gagija Nikolića da i on pokaže kako ne zna. Ima li neko ovde da nešto zna?

Majku vam jebem svima koje trenutno zabole kurac za Partizan, jebo me onaj ko mi stavi Partizan u DNK, daj Fajzera da me genetski modifikuje.
 

Marin

Grobarčina
Учлањен(а)
14.09.2008
Порука
2.391
Reaction score
2.083
Dali smo sa ovim porazom dotakli dno ili idemo ispod dno ..... Dali ce biti ekspertiza i za danasnju utakmicu? Mi koji volimo Partizan treba da nas neko udostoi i da nam kaze koji su dalji planovi? Prolaze 5 godine od kada nismo konkurentni za titulu dokle vieee Ostojaaaaaaaaa.
 

Issa

Grobarčina
Учлањен(а)
06.02.2008
Порука
1.586
Reaction score
3.342
Локација
JNA
Majko mila, kakva su ovo vremena dosla..klinicki smo mrtvi!:icon-eek:
 

Maks778

Dežurni spam majstor
Учлањен(а)
30.08.2019
Порука
332
Reaction score
1.351
Локација
Vasiona
Kakva melanholija, kurcobolja...
Nijedne jedine, al bukvalno nijedne izradjene, uigrane akcije.
Ja ne pamtim da sam video da bilo ko prozove nešto uigrano. Ono kada plejmejker prozove neki napad unapred uigran.
Od početka do kraja, čista improvizacija, silovanje.
Odbrana.. Ne zna se dal gori napad il odbrana.
Tim u totalnom disbalansu. Bez klasičnog centra (Svaka čast Mozliju, ubedljivo najbolji).
Bez krilnog centra..
Od plejmejkera.. Najupečatljiviji utisak večeras. Ne njegov doprinos u igri, već njegova frizura.
Ono kada ti poraz postane nešto "normalno"
Takav mi utisak nakon večerašnje utakmice.
 

ALEKSANDAR K.

Početnik
Учлањен(а)
01.10.2020
Порука
41
Reaction score
86
Локација
Glasgow
Gore i od samog poraza je to što niko neće biti pozvan na odgovornost,zbog sklapanja ovakvog rostera.
Od početka sezone se vidilo da moramo doslovno da poginemo na terenu da bi bilo koga pobijedili ,to govori samo jedno, nedostatak kvaliteta..
A kad na to dođe i nezalaganje, kurcobolja, onda dolaziš u ovakvu situaciju da si izgubljen na terenu, a krajnji rezultat vidimo...nemate para za top roster..Ok,legitimno...onda gurajte mlade sa dva do tri extra stranca,obećajte im minute i doći će, ali treba prepoznati talente Lončare, a i platiti top trenera i 2 do 3 top pojačanja Ostoja...ove treba podhitno raspustiti, odnosno pokušati većini pronaći klubove, makar dio plate mi nastavili plaćati do kraja ove sezone...Mi smo u pat poziciji, i iz ove situacije u ovoj godini nema izlaza...Odgovornost,jer je ružno, pogrešno i licemjerno reći da je za sve ovo kriv samo Šćepa...Djela a ne riječi, Akcija koliko sutra da ne promašimo voz i za slijedeću sezonu..
 
Статус
Затворена за писање одговора.
Top