Partizan.net - Forum navijača Partizana

Dobrodošli na najveći i najstariji Forum Navijača Partizana!

Nekoliko desetina hiljada ljudi prati i podržava naš rad. Zaprati nas na socijalnim mrežama za najnovije informacije o Partizanu ili se pridruži hiljadama članova u diskusijama na našem Forumu

Važno: Registracije za nove članove su trenutno zatvorene. Ukoliko svejedno želite da nam se pridružite, pošaljite E-mail Uredništvu koje će Vas uputiti u proceduru. Kontak informacije možete pronaći na partizan.net

Napred Partizan!

7DAYS EuroCup 2020/21

Статус
Затворена за писање одговора.

Nisi

Grobarčina
Учлањен(а)
29.09.2020
Порука
1.993
Reaction score
13.597
Локација
Kipar
Imajuci u vidu prethodni period ja se ne nadam prolazu grupe. I ne toliko zbog rezultata koliko zbog lose energije tima na terenu. Uopste ne vidim odakle bi mogao da dodje taj momentum potreban za neku prekretnicu sezone.
Voleo bih da gresim ali cini mi se da je ova sezona propala na svim frontovima i da nam treba jedan temeljni reset na svim nivoima kluba.
 

Kanda90

Grobar
Учлањен(а)
16.07.2010
Порука
721
Reaction score
876
Ladno se ovima Lokomotiva vrati sa 28 razlike. Jaoooo pa znao sam da jedino mi možemo ove bogalje da dobijemoooo... šta prokockaše ja ne vjerujem
 

serAlex

Grobarčina
Учлањен(а)
21.05.2007
Порука
7.066
Reaction score
36.034
Ja sam se možda i naivno nadao nečemu sve dok nisam video Jaramazu izraz lica negde tokom treće četvrtine čini mi se.
 

Milos

Grobarčina
Учлањен(а)
05.12.2011
Порука
1.325
Reaction score
2.946
Локација
Kragujevac
Mladost Zemun igra bolju stranu pomoci, a o presingu i pristupu odbrani da ne govorimo.

Ova cetvorka Martins Igbanu tvrdim da bi pruzila mnogo vise od Mike I Jankovica(mada nije ni toliko tesko pruziti vise od nista),a zasto ih ovaj nas trener makar ne proba, kada ce da rizikuje ako ne sada kada ga ovi trenutni ne jebu ni 2 posto .

Znam da je ovo Aba 2 , ali mi smo trenutno neka Aba 3.
 

serAlex

Grobarčina
Учлањен(а)
21.05.2007
Порука
7.066
Reaction score
36.034
Prosto čoveku dođe da plače od muke ili da vrišti od iste te muke. Mlad dečko, potpuno ubijen u pojam.
 

Alex B

Grobar
Учлањен(а)
05.06.2017
Порука
447
Reaction score
2.534
Локација
Novi Beograd
Dangubić i Mika su produžene ruke trenera, oni prenose svu njegovu viziju i ideju na parket. Takođe, trener je uspeo svoju energiju da usadi u igrače.

Palo mi je na pamet da bi zaista bila dobra ideja da se navijači okupe ispred Hale sportova pred sledeću utakmicu i da se glasno zaori "da volim crno-bele". Pa da vidimo ko može ostati imun na to.

Ako neko želi da provocira, neka to uradi tako što će da preda po saksiju odvratnom drvoredu fikusa što se nakotio oko kluba. Trener bi mogao da dobije kartonsku sliku u prirodnoj veličini, na točkićima, za ispred klupe.

Novica, Ognjen i Rade, čistokrvni su, naši su i moraju da pronađu način da nas izdignu iz ove letargije. Energija Mozlija (koji može da sarađuje sa novopridošlim plejmejkerom) i Tomasa je neophodna u svakoj prilici, ako imamo bilo kakve namere. Pejdž će lako da se priključi.

Uloga gorepomenute trojice naših, čistokrvnih grobara, ključna je, oni jedini mogu i moraju da pronađu način da nas dignu iz ove letargije, niko drugi to neće učiniti
 

Kanda90

Grobar
Учлањен(а)
16.07.2010
Порука
721
Reaction score
876
Cimam se brate, smatram da nam je ova njihova pobjeda izuzetno bitna. Kapiram da je atmosfera na forumu i više nego mračna i da nam je KK u kurcu ali držimo se na drugom mjestu dok je Lokomotiva sa 2 poraza iz 2 meča dalje od nas što se tiče prolaska grupe.

Gubimo sledeću od Lokosa u gostima tijesno, dobijamo ih kući, odvaljujemo Trento u Italiji kao i Levalou kod kuće. Vjerujem u takav scenario.
 

eldiablo

Početnik
Учлањен(а)
29.08.2018
Порука
10
Reaction score
28
Локација
Beograd
Cimam se brate, smatram da nam je ova njihova pobjeda izuzetno bitna. Kapiram da je atmosfera na forumu i više nego mračna i da nam je KK u kurcu ali držimo se na drugom mjestu dok je Lokomotiva sa 2 poraza iz 2 meča dalje od nas što se tiče prolaska grupe.

Gubimo sledeću od Lokosa u gostima tijesno, dobijamo ih kući, odvaljujemo Trento u Italiji kao i Levalou kod kuće. Vjerujem u takav scenario.
Bila mračna ili ne, treba uvek krenuti od nas samih. Ja sam tek sada besan kada vidim kakva nam je grupa raspad a mi se trudimo da budemo još gori. Da, može se ladno desiti da uđemo u 1/4 ali samo kao drugi. Da pobedimo Francuze u BG sa 18 razlike baš i ne verujem. Sa druge pozicije valjda se ide na Virtus grupu ako se ne varam i tu je onda stvarno kraj. Možemo ovu agoniju produžiti eventualno još mesec-dva nadanjem za nešto preko EK.

Ostoja i Lončar moraju da idu. Ako budu bili ikada neki protesti navijača fokus mora biti na ovaj naprednjački dvojac koji nas je totalno ukanalio.

A što se tiče trenera ja bih Filipovskom se odmah zahvalio na angažmanu i dao bih ekipu u ruke Matoviću do kraja sezone.
 

Kalimero

Početnik
Учлањен(а)
03.10.2020
Порука
46
Reaction score
71
Локација
Beograd
Ćuške igračima? Zbog čega? Zbog loše igre? Na kraju krajeva redosled ćuški bi svakako trebao biti drugačiji. Ideolozi ovakvog sistema, vizionari mitskih rostera i njihovi medijski spin manipulatori bi svakako imali tu VIP privilegiju da budu na čelu kolone.
 

Zlatiborpfc

Grobarčina
Учлањен(а)
11.05.2018
Порука
3.743
Reaction score
19.188
Локација
Nickname
Meni se čini da iz defetizma koji prati temu već duže vreme prerasta u realnost. Ima ona: "Realnost nije briga na koju se obaziremo", ali mislim da se to nikako ne može primeniti za celokupnu ovu pojavu u koju se Partizan pretvara. Daj Bože da grešim i da je ovo samo defetizam.
 

SMK

Grobar
Учлањен(а)
02.06.2011
Порука
993
Reaction score
3.673
Локација
Ali kakav defetizam je zavladao na ovoj temi. Ima da poderemo Lokomotivu u sred Krasnodara.

Da nemamo 7-8 u ABA ligi, da nismo svaku gustu utakmicu na posed, dva izgubili, da nam nije Dangubić jedan od glavnih šutera kad treba da se pogađa, da ne dovodimo osrednje i limitirane strance u sred sezone, da imamo rezervnu četvorku, i tako dalje, i tako bliže...

Onda možda ne bi bili pesimisti i defetisti.

Ali krivac je samo jedan, to se zna. Uprava i čovek na njenom čelu.

Inače verujem u Filipovskog, zadržao bih ga i sledeće sezone, kad već ne sme Andrea ili Dule.
 

princTejgo

Početnik
Учлањен(а)
30.06.2019
Порука
77
Reaction score
408
Локација
Beograd
Meni stvarno ne ide u glavu, otvori ti se ovakva prilika sa relativno lakom grupom, ova ekipa iz Francuske se lagano dobija tamo, Evrokup ti je jedini spas, izgubio si šanse u Aba ligi, I TI SE NI NE OZNOJIŠ NA UTAKMICI?!?!?! Evo Trento dobio Lokomotivu, ja ne znam šta je više potrebno da bi se pokrenuli, ajde bre majku mu!!!!!!!!!!!
 

Krki PFC

Grobarčina
Учлањен(а)
19.07.2010
Порука
2.669
Reaction score
9.220
Локација
U borbi za trofej,u bici za spas
Dinamo Moskva - Partizan 71:72 (16.10.1996.)

Koturović 25 poena, Tomašević 14 poena i 15 skokova


Ural - Partizan 100:111 (09.01.2002.)

Šćepanović 40 poena, Stanojević 32 poena


CSKA - Partizan 63:66 (14.01.2009.)

Tepić 13 poena i 8 skokova, Rašić 13 poena i 5 asistencija, Lazme 11 poena i 6 skokova


Sve naše pobede u Rusiji, a sutra neka bude, što biti ne može...
 
Статус
Затворена за писање одговора.
Top