Partizan.net - Forum navijača Partizana

Dobrodošli na najveći i najstariji Forum Navijača Partizana!

Nekoliko desetina hiljada ljudi prati i podržava naš rad. Zaprati nas na socijalnim mrežama za najnovije informacije o Partizanu ili se pridruži hiljadama članova u diskusijama na našem Forumu

Važno: Registracije za nove članove su trenutno zatvorene. Ukoliko svejedno želite da nam se pridružite, pošaljite E-mail Uredništvu koje će Vas uputiti u proceduru. Kontak informacije možete pronaći na partizan.net

Napred Partizan!

7DAYS EuroCup 2020/21

Статус
Затворена за писање одговора.

Kanda90

Grobar
Учлањен(а)
16.07.2010
Порука
721
Reaction score
876
Ono se bijaše dobijao ban za psovanje i vrijedjanje naših sportista, jel? Taman malo da odmorim od foruma.

Rade Zakurac, ti nisi Zagorac nego Zakurac. Popišam ti se u usta i jebem ti znanje tvoje košarkašmo, zakuračko. Jebo te onaj ko ti pokaza košarkaški put, bravu jedan glupi. Mrš iz svetinje najveći bogalju što je ikad obukao dres našeg kluba.
 

ZatucaniZapadnjak

Grobarčina
Учлањен(а)
29.06.2019
Порука
1.114
Reaction score
5.452
Локација
Beograd
Drobnjaku zabraniti da priđe klubu nakon ovoga večeras, Miki dati ispisnicu koliko sutra. Ko je njega zajebao da je košarkaš? Video sam dovoljno.

Zagorac je imbecil, nema drugog termina. Janković je sa loptom na ti, misaona imenica da uhvati pas.

Novica sa dva sjebana kolena alfa i omega tima.

Jači su od nas za ovoliko, pogodili neke teške šuteve zbog individualnog kvaliteta.

Mozlija izbacili kao Pekovića protiv Tau Keramike onomad, kakve su blokove pravili Kuzminskas i ostali, mogli su deset faulova da popiju.

Gledati Partizan ove sezone jači metod torture od bilo čega što mogu kontraobaveštajne službe da smisle.
 

Rade

Služba bezbednosti
Уредник
Учлањен(а)
29.03.2010
Порука
3.750
Reaction score
9.500
To je ugled. Kad vide Ostoju, prosto žele da nas zlostavljaju.

Dobiju zelju da rade ono sto je Muta opisivao na tajm autu. A ja mislio da Muta nije normalan.

Nisam dovoljno gledao da mogu detaljnije da komentarisem. Radio i gledao na preskoke.

Medjutim, ukljucim se taman pred kraj trece da vidim onu demonstraciju fizicke sile Zagorca i ipak se iznerviram malo.

Ako su nas sve vreme krali. To je normalno. Em nam je institucionalna snaga nula, em Lokomotiva mora da se cupa.

Ocigledno je da gubavim potezima moraju da isprate sve nakaradno sto su cigani uradili.

Samo da se ne spojimo sa Dinamikom (ili nekim slicnim) na kraju ovog tuznog perioda i ja sam zadovoljan.

Objektivno gledano, bez defetizma @Sacayak
 

GrobarSCG

Grobarčina
Учлањен(а)
30.09.2006
Порука
1.121
Reaction score
1.863
Локација
На ЈУГУ Канаде!
ovo je već BEZOBRAZLUK!!! na -7 21 sek do kraja oni imaju TRI faula u četvrtini... :pop ja razumem da je prošlosezonski trener FIL DŽEKSON za ovoga lično ali TIM JE ISTI!
Ostoja... koliko god si partijski potrčko... SRAM TE BILO :angry-smiley-002: Nikola Lončar... zar se tako zahvaljuješ timu sa kojim si bio ŠAMPION EVROPE... „hvala“ ti na tome i da se ne ljubimo...
 

IN 10

Grobarčina
Учлањен(а)
03.04.2008
Порука
2.510
Reaction score
5.116

Krki PFC

Grobarčina
Учлањен(а)
19.07.2010
Порука
2.669
Reaction score
9.220
Локација
U borbi za trofej,u bici za spas
Velika šteta što nismo ovo iskoristili. Da je bio Tomas u sastavu, uz ovakvog Novicu, išlo bi ovo na jednu loptu. Lokomotiva je i te kako ekipa koja se može dobiti, daleko su oni od nekog nivou na kome su ranije bili.
 

Batigol

Grobar
Учлањен(а)
06.12.2011
Порука
806
Reaction score
3.804
Zna li neko, da li Zagorac ima nekih privatnih problema, bolesnog bliskog clana porodice? Ovo sto on radi moze samo klinicki lud covek...

Nego lako bismo da je on jedini problem...
 

cvetkobre

Grobarčina
Учлањен(а)
06.09.2007
Порука
1.632
Reaction score
4.659
Bromazem 3mg po poluvremenu daje posebnu dimenziju uvoj sramoti, ali taj setni pogled Radeta Zagorca me vraca u neizlecivu depresiju.
Pa jebo te zivot krvavi, bar se iznerviraj, pokazi zelju, sutni preko ruke kad si vec u mismecu sve vreme, sve mu jebem, niko ti rec ne bi rekao. Novica od stotinu ljeta i bez ijednog zdravog zgloba vuce ovu cirkusku trupu napred, ali vecina pajaca je ambiciju zaboravila u Surcinu.
Sto se ek tice, za sve ono za sta smo se prosle godine sa ozbiljnim trenerom ozbiljno znojili, ove sezone je potrebno samo rutinirati ono sto se onace rutinira, ali jbg, mi smo zacetnici suicidnog pravca u kosarci.
Voleo bih da sam medved, da zaspim i probudim se u aprilu, ali 2031, do tada ce se valjda nesto promeniti.
 

Matke22

Grobarčina
Учлањен(а)
31.08.2018
Порука
3.217
Reaction score
8.995
Локација
JNA

brankobg

Grobarčina
Учлањен(а)
02.05.2008
Порука
1.219
Reaction score
1.486
Ono se bijaše dobijao ban za psovanje i vrijedjanje naših sportista, jel? Taman malo da odmorim od foruma.

Rade Zakurac, ti nisi Zagorac nego Zakurac. Popišam ti se u usta i jebem ti znanje tvoje košarkašmo, zakuračko. Jebo te onaj ko ti pokaza košarkaški put, bravu jedan glupi. Mrš iz svetinje najveći bogalju što je ikad obukao dres našeg kluba.


:buhaha:buhaha:buhaha ... Glavni krivac za poraz opet Zakurac... Strasno kako decko izgleda, rekreativac klasican, nadam se da ga necemo dugo gledati u klubu jer ne vidim sta on moze da doprinese ili da se nesto drasticno promeni u njegovoj glavi...

Umalo da zaboravim na Novicu, svaka cast LEGENDO!! :respect
 
Последња измена:

rasimPFC

Grobar
Учлањен(а)
09.12.2008
Порука
559
Reaction score
1.665
Локација
Vranje
Ne razumem zašto moramo da stanemo u kontri i igramo ceo napad??!! Jare je najkorisniji u tranziciji, ali danas, kao po komandi staje u kontri i igra se ceo napad. Igrači u napadu stoje, nikakvo kretanje, i svaki napad se završava glupo. Trener ništa za sada nije pokazao, bez obzira što nije selektrirao ekipu. Nažalost, padamo slobodnim padom, i ne vidim kako možemo da se zaustavimo. Čini mi se da ceo tim jedva čeka da se sezona završi...
 

djomla

Partizanovac
Учлањен(а)
20.02.2007
Порука
4.132
Reaction score
17.819
Локација
U Kinšasi
Ja verujem da dok ne skineš bedu sa vrata, nema sreće. Npr. ovaj Zagor dečko sigurno navlači negativnu energiju. Na čelu mu piše da je maler. On da ide na neko salivanje strave pod hitno ili da ga neko odvede. Tako nam je bilo i sa Gagićem, težak maler od čoveka. Dok nije zapalio, ja nisam imao mira.
Isto tako ovi raspadnuti cigani koje ni ćoravi neće. 10 godina nesreće kad dovedeš Jankovića i Dangubića u klub, jebala ih ciganska majka koja ih je izasrala.
 

Marin

Grobarčina
Учлањен(а)
14.09.2008
Порука
2.391
Reaction score
2.083
Pobedicemo Olimpiju u subotu u Ljubljani. Mora i nama da nam jednom krene i da pocnemo da pobedjujemo. Bravo Novice.
 

Silvija Mizdrak

Grobarčina
Учлањен(а)
18.06.2008
Порука
3.279
Reaction score
10.601
Локација
Beograd
Ova utakmica je jedna od onih na koje nema potrebe, a bogami ni razloga, trošiti ni reči ni emocije... Al' to neće da može kod nas... Ovo je još jedna od onih u kojima se vidi šta znači jedan Novica Veličković. A za neke druge isto to ali u kontra smeru... Neću da psujem igrače Partizana ali veći deo ekipe zaslužuje nov, dopunjeni kontingent istih.
 
Статус
Затворена за писање одговора.
Top