Partizan.net - Forum navijača Partizana

Dobrodošli na najveći i najstariji Forum Navijača Partizana!

Nekoliko desetina hiljada ljudi prati i podržava naš rad. Zaprati nas na socijalnim mrežama za najnovije informacije o Partizanu ili se pridruži hiljadama članova u diskusijama na našem Forumu

Važno: Registracije za nove članove su trenutno zatvorene. Ukoliko svejedno želite da nam se pridružite, pošaljite E-mail Uredništvu koje će Vas uputiti u proceduru. Kontak informacije možete pronaći na partizan.net

Napred Partizan!

7DAYS EuroCup 2020/21

Статус
Затворена за писање одговора.

BiP

Grobarčina
Учлањен(а)
11.05.2018
Порука
1.179
Reaction score
6.951
Локација
NbG
Sledece godine idu ponovo izbori pa cemo umesto na kasicicu dobiti malo i na kasiku. A kakav narod ovde zivi, ukljucujuci i vaskoliku grobariju, krenuce novo gasiranje uz zaborav svega sramotnog sto se desavalo. A pored svih navedenih koji su uzrok naseg propadanja, od av preko Ostoje, Tose, Loncara... ne mogu i ne zelim da zaboravim sramotu koja se trenutno desava na terenu i koja se najvise ogleda u liku i (ne)delu Zagorca i Dangubica, koji kao da koriste ovakav trenutak u klubu da vegetiraju na terenu. Dangubica necu dodatno ni da analiziram, da postoji i trunka samopostovanja u klubu taj ne bi bio ni doveden. A nesrecni Zagorac, za koga neko od kolega rece da je Zakurac, ne taj vise nije ni za kurac, on je jedna volina koja kao sinoc nonsalantno dodje i prospe sve sto smo mukotrpno skupljali do tog trenutka. Taj stav, nemocno sirenje ruku, govor tela... a kad se setim da je projektovan kao neko ko ce da zameni Novicu, bude stub grobarstine u svlacionici i na terenu. Ovako ni Novica ne moze kao covek da ode u zasluzenu penziju vec sa jednom nogom ulazi i daje casove navedenom volu sta je odnos prema dresu i jos crnje i kako se igra kosarka dok vo kao vo, muce, gleda i pravi grimase. Voleo bi mozda i on tako al mu nije jasno kako.
 

JasminaT

Grobarčina
Учлањен(а)
05.12.2010
Порука
21.422
Reaction score
40.758
Локација
Žrnov
Ono sinoć je bilo ružno u svakom pogledu. I na utakmici, i ovde.
Razumem da u toku utakmice, u afektru pomeneš igraču sve po spisku, ali kad sedneš za tastaturu, znači da je prošlo već neko vreme gde možeš da razmisliš šta pišeš i ti onda ispuješ igrača, umesto onog koji ga je doveo.

Igrači su posledica, uzroci su neki drugi.
 

Luka-70-

Puni kučku
Учлањен(а)
04.08.2011
Порука
1.998
Reaction score
7.605
Локација
Od bloka mog do hrama tog..
Jeste kada je rec o igrackim kvalitetima, ali ne i o voljnom momentu. Zagorcu puca ona stvar. Kada vidis onaj pogled izgubljen u daljini, ruke konsantno rasirene od nemoci, idiotski faulovi, pa moras da popizdis.
Pa mi smo na fizickom po snegu igrali fudbal, 10 na 10, jbt. Kada hoces nekom da dodas, ne znas ni sa kim igras. I to kada pocne da se igra fudbal, ostanemo ceo cas, veliki odmor i zakasnimo na sledeci cas. Nisi poneo sorc i patike, igras u farmerkama i cokulama. A on? Profesionalac, igra za voljeni klub (jelte) i vecito ima neki nejaki pogled i slabasno kretanje kao da je bio na jebenoj gradjevini pre utakmice. Pa momce, ocemo li docekati neku utakmicu gde ti popizdis od te tvoje apatije i dobijes malo zivota i energije.
 

Nisi

Grobarčina
Учлањен(а)
29.09.2020
Порука
2.061
Reaction score
14.224
Локација
Kipar
Svako ko proziva igrace ne vidi, namerno ili slucajno, dubinu problema koji je snasao sportsko drustvo Partizan.
Prozivanje igraca u ovom trenutku je aboliranje uprave od katastrofalnog vodjenja kluba.
Prozivanje igraca je aboliranje drzave od dvostrukih arsina gde svedocimo sipanju miliona u jedan klub i puko prezivljavanje u nasem slucaju.
Prozivanje igraca je aboliranje drzave od instaliranja partijskih vojnika na najodgovornije funkcije u sportu u drzavi sa ciljem stvaranja okruzenja u kojem jedan klub nikada ne gubi.
 

JasminaT

Grobarčina
Учлањен(а)
05.12.2010
Порука
21.422
Reaction score
40.758
Локација
Žrnov
Jeste kada je rec o igrackim kvalitetima, ali ne i o voljnom momentu. Zagorcu puca ona stvar. Kada vidis onaj pogled izgubljen u daljini, ruke konsantno rasirene od nemoci, idiotski faulovi, pa moras da popizdis.
Pa verovatno je to njegov maksimum i kad je voljni momenat u pitanju. Naravno da pizdim i ja, ali opet kažem - nisu Zagorac, Mika, Dangubić doveli sami sebe.
 

rkeu

Grobarčina
Учлањен(а)
15.10.2006
Порука
1.558
Reaction score
919
O precedniku sportskom direktoru i osatlima iz uprave je sve vec ispisano,svi znamo zasto su tu,i mislim da bi pljuvanje po njima samo jebavalo tastaturu bezpotrebno...
Ali ono sto je uradio Zagorac koji mi je do skora bio simpatican na kraju 3/4 je skoro za ispisnicu,dobro mozda ne za to,ali za jedno zakucavanje za klupu,ili odstranjivanje iz sastava definitivno... A on je poceo 4/4 u startnih 5... Meni to dosta govori i o treneru,i o klubu uopste...
 

Nisi

Grobarčina
Учлањен(а)
29.09.2020
Порука
2.061
Reaction score
14.224
Локација
Kipar
To jeste bio glup potez ali sam siguran da bi izgubili i da ga nije napravio. Nije problem jedan igrac nego na sta nam klub lici.
I taj Zagorac je protiv Buducnosti bio najbolji igrac.
 

Luka-70-

Puni kučku
Учлањен(а)
04.08.2011
Порука
1.998
Reaction score
7.605
Локација
Od bloka mog do hrama tog..
Pa verovatno je to njegov maksimum i kad je voljni momenat u pitanju. Naravno da pizdim i ja, ali opet kažem - nisu Zagorac, Mika, Dangubić doveli sami sebe.

Mozda si u pravu, ali kada je rec o voljnom momentu profesionalnog sportiste od 25 godina (koji ne postoji), ipak mislim da je krivica na samom igracu. Jer, ko je mogao da ocekuje da mladic u punoj snazi moze da izgleda kao uplasena starija gospodja :D
 

Matke22

Grobarčina
Учлањен(а)
31.08.2018
Порука
3.217
Reaction score
8.995
Локација
JNA
Rade Zagorac od kad je kod nas, u kanalu.
Prosle sezone je pokusavao ono sto ne zna, trojka iz fadewaya, pa trojka u prvih 5 sekundi iz neizgradjene pozicije, promasio ko zna koliko suteva za pobedu, jos ga ljudi ovde branili i pisali kako on treba da resava i onda ajde ne mogu reci dao trojku za pobedu protiv pantera ali na toliko promasaja, pa red je da je jednu za pobedu i dao. Pa koliko puta samo nije dobacio do obruca. Koliko puta je krenuo da zida pa ga nizi igrac u mismecu izgura i uzme loptu?

Koliko je kontri sjebao, sad ce neko da pomene utakmicu protiv Virtusa, na 1 dobru ide 10 losih. Grobar je svako ovde od nas pa ne igra u Partizanu, jel to treba biti opravdanje?

Rade radi ono sto znas, nemas sut, izgradi samopouzdanje na sigurnim poenima, pa tek onda pokusavaj te tvoje egzoticne trojke.

To sto je uprava kvinsliska, ne daje za pravo igracima da imaju ovakav odnos prema dresu kakav imaju. Mozlija najvise volim iz ove ekipe, a on posle debakla od Francuza postavlja na instagram stori njegova zakucavanja sa utakmice... Da mu uzmes i polupas telefon tacno al ajde.
 

petra011

Grobar
Учлањен(а)
23.10.2017
Порука
369
Reaction score
1.117
Локација
the middle of nowhere
Prvi put za nekih tridesetak godina koliko gledam Partizan mi je bilo mucno da gledam, igra se totalno bez energije i ideje. Nikako ne mogu da se pomirim sa cinjenicom da je ovakvo stanje u KK.
 

rus

Grobarčina
Учлањен(а)
22.11.2007
Порука
1.401
Reaction score
4.411
Zagorcu treba trener, neko ko će mu naći ulogu, prvenstveno defanzivnu i polako mu vratiti samopouzdanje...nije tu voljni momenat u pitanju, dečko je totalno u autu ali naš je igrač, naš navijač i nikada ga neću vređati (osim kada ga psujem malo u efektu u toku tekme :D) ....toliko...
 

Pankoz

Grobar
Учлањен(а)
03.07.2019
Порука
272
Reaction score
792
Локација
Vojvodina
Kažete nisu igrači krivi što ne znaju...njih je neko doveo itd.
Majku mu jebem krvavu,ako ne znaju i nisu košarkaški dovoljno obrazovani,nek bar trče,ginu u odbrani a u napadu smo svakako katastrofa.
Na Pejdžu se bazira jaka odbrana i tu su nas svi već odavno izskautirali.Markus ubaci 10-15 svojih poena i to bi bilo to.Jaramaz ne može da se sastavi od kako je izašao iz povrede, a od ostalih tu jedino ponekad Rašon napadački bljesne i to je to.
Nema publike i u timu vlada teška kurcobolja na parketu i sasvim sam siguran da smo ušli u nekakav "luzerski ritam".Teško se jako iz toga isčupati.Trener malokrvan,rukovodskvo kluba igra igru samo njima jasnu.
Zamerate pojedinim ljudima kada negativno pišu o igračima i njihovom znanju i zalaganju samo zato što su jelte igrači Partizana.
Vidi kurca,pa šta onda ja treba da jedem svoje džigere i živce a kod njih teška kurcobolja.Onda smo mi svi ludi jer jbg to tako treba a kritika i pljuvanje nije u redu jer to su igrači Partizana.
Svima nam je odavno jasno da je politika ušla duuuboku u klub i da smo osakaćeni za pojačanja i ko zna šta sve ne, ali i dalje ne mogu da se otmem utisku da je iz aviona vidljivo da ne postoji voljni momenat kod velike većine igrača i tu ne vidim kakve veze ima ko je predsednik kluba i slično.Jedino ako tu postoje neke stvari koje se nevide,tipa neredovnih plata i sl,mada menadžment kluba u javnosti vrlo često plasira informacije kako su plate u kluu redovne.
I još jednu stvar sam primetio za kraj,a to je da je Ostojin pulen nešto proredio priloge i komentare u poslednje vreme u vezi sa odigranim utakmicama i uopšte o stanju u klubu.
 

Nisi

Grobarčina
Учлањен(а)
29.09.2020
Порука
2.061
Reaction score
14.224
Локација
Kipar
Znaci ti si ocekivao da mi bez oba pleja i sa zamenom dovedenom pre nedelju dana, bez jedine cetvorke, dobijemo tim sa visestruko vecim budzetom i to u gostima? I kad se to nije dogodilo ispravno je ispljuvati igrace a na one koji su odgovorni za stanje u kom je klub igrao utakmicu.
I svestan si da je politika prisutna ali nije odlucujuca u nasem slucaju?
To nije razmisljanje navijaca Partizana, po meni.
 

Pankoz

Grobar
Учлањен(а)
03.07.2019
Порука
272
Reaction score
792
Локација
Vojvodina
Vidi ovako,ja uopšte nisam očekivao da ćemo dobiti Lokomotivu u gostima jer da se ne lažemo i budemo malo samo realniji igramo jako lošu košarku!
Pa nas je Borac bre razvalio i odučio od košarke a kamo li neka EC ekipa.Nakon gostovanja kod Krke umalo šlog nisam doživeo od igre i pristupa igrača a ti mi tu nešto palamudiš.Dajte ljudi da budemo malo realniji.
Igrači u poslednje vreme kako igraju i zalažu se to je na nivou rekreativne lige,a možda ni na tom nivou,Čast izuzecima.
Dalje,košarku pratim 30+ godina i nisam baš neki klinac koji nema pojma o čemu piše.
Eto Vam Zagorac kojeg toliko silovito branite,pa on bi trebalo da je ta 4-ka,dovoljno je visok da bi je igrao (o košarkaškom znanju dotičnog ne bih ulazio u preveliku diskusiju,pošto sam samo običan gledalac bez nekog košarkaškog obrazovanja ali me dotični ubija u pojam svojom "igrom").
Da nećeš možda još i kojim slučajem da me etiketiraš kao domaćeg izdajnika ili ne daj Bože još FMP-ovca?
 

ZM

Početnik
Учлањен(а)
05.12.2012
Порука
198
Reaction score
686
Definitivni krivac za ovu katastrofalnu sezonu su napredna "spasilacka" govna koja su se nakotila u klubu plus par domacih izdajnika koji gledaju svoje dupe jer nigde nisu dobrodosli. Moj licni utisak da je dolaskom Dangubica Rade Zagorac otisao u kanal.Bez obzira sto bih ga odrao od batina ponekad on je nas, grobar do koske i zbog njega ce me slog strefiti al ga nikad necu pljunuti. Kad bi upravu oterali ove godine ja bih slavio kao Euroligu da smo opet osvojili.
 
Статус
Затворена за писање одговора.
Top