Partizan.net - Forum navijača Partizana

Dobrodošli na najveći i najstariji Forum Navijača Partizana!

Nekoliko desetina hiljada ljudi prati i podržava naš rad. Zaprati nas na socijalnim mrežama za najnovije informacije o Partizanu ili se pridruži hiljadama članova u diskusijama na našem Forumu

Važno: Registracije za nove članove su trenutno zatvorene. Ukoliko svejedno želite da nam se pridružite, pošaljite E-mail Uredništvu koje će Vas uputiti u proceduru. Kontak informacije možete pronaći na partizan.net

Napred Partizan!

7DAYS EuroCup 2020/21

Статус
Затворена за писање одговора.

JasminaT

Grobarčina
Учлањен(а)
05.12.2010
Порука
21.365
Reaction score
40.188
Локација
Žrnov
....Zagorac.. od blokade Trifunovicu, preko izgbljenih lopti, pa do promasaja sa cistih pozicija..Nestvarna partija..

Što kaže moje dete od 13 godina "ajde da je samo hteo da bude sisa, da otme saigraču poene, pa nema veze, bar je dao koš... Vidiš majka šta sve možeš u Partizanu kad ti je Miško Ražnatović menadžer" :buhaha
 

zzzz

Grobarčina
Учлањен(а)
20.07.2010
Порука
1.247
Reaction score
3.693
Ali Zagor kojem se tresu ruke, ispada mu lopta, ne može čvrst faul da napravi a da nije namerna udje u Trifunovića i pokida ga. Nisam znao da li da se smejem ili plačem.
Tačno bih mu skidao 20% plate svaki put kad žalobitno zabije glavu u ruke. Voleo bih da dečko živne, ali kako se situacija razvija ne obećava.
IMG_20210205_115437.jpg
 

ђедВук

Grobarčina
Учлањен(а)
01.07.2014
Порука
3.514
Reaction score
13.070
Локација
Yaoundé
Da se bar nadamo da gore ne može, onda će sve biti napredak.
Nešto slično mi je rekao brat jutro nakon utakmice...

Sve kontam da bi uz samo nešto malo bolji procent šuta sve to drugačije izlgedalo... barem ne bih bio dovođen u predinfarktno stanje sredom i subotom... valjda će i taj šut krenuti...
 

Bazzile

Grobar
Учлањен(а)
01.06.2017
Порука
439
Reaction score
2.306
Ako Zagorac ne iskoristi sve ove negativne kritike da pokaze i nama i njemu da moze bolje, onda i nije definitivno za Partizan.
 

system

Grobarčina
Учлањен(а)
29.09.2008
Порука
3.274
Reaction score
15.132
Локација
U pizdi materini
^ Dugo ga čekamo da dokaže ali nešto mu i ne ide... A i kada da petnaestak poena sns Tegeltija malo likuje a ovaj se opet vrati u kanal...
 

Krki PFC

Grobarčina
Учлањен(а)
19.07.2010
Порука
2.669
Reaction score
9.220
Локација
U borbi za trofej,u bici za spas
Zanimljiv podatak, koji ima vrlo smisla, ako Partizan, Budućnost ili Olimpija uđu u finale evrokupa, jadranska liga najverovatnije ostaje bez mesta u evroligi, kroz plasman iz nje. Sad se provukla ta priča, kod Tegeltije.
 

Nisi

Grobarčina
Учлањен(а)
29.09.2020
Порука
1.996
Reaction score
13.603
Локација
Kipar
Pa jasta, ne postoji scenario u kojem fmp ne igra evroligu. Koga briga sto se drzava raspada dok se igraju lige sampiona.
 

serAlex

Grobarčina
Учлањен(а)
21.05.2007
Порука
7.069
Reaction score
36.049
Zanimljiv podatak, koji ima vrlo smisla, ako Partizan, Budućnost ili Olimpija uđu u finale evrokupa, jadranska liga najverovatnije ostaje bez mesta u evroligi, kroz plasman iz nje. Sad se provukla ta priča, kod Tegeltije.

Ja sam to pisao još prošle sezone. ABA liga nema garantovano mesto. I to jedno koje katalonsko govno daje preko WC je po njemu mnogo. Ako bilo koji klub iz regiona izbori preko EC učešće u EL, prvak ABA dobija karu.

I onda vrhovna komanda kupuje A licencu za kurvetinu

Misliš da je ne bi kupili do sada da su mogli?
 

Nisi

Grobarčina
Учлањен(а)
29.09.2020
Порука
1.996
Reaction score
13.603
Локација
Kipar
Tri puta su igrali euro ligu bez da su je osvajali na terenu. Uopste ne sumnjam da bi budzet isao i do 30 miliona evra ako bi to garantovalo ucesce.
 

serAlex

Grobarčina
Учлањен(а)
21.05.2007
Порука
7.069
Reaction score
36.049
Da, ali u dva slučaja su klubovi bolje plasirani od njih odustajali dok je liga imala garantovano mesto.

EL kao i LŠ ide ka zatvaranju. Bogati i moćni klubovi (t.j. oni koji imaju pravo glasa) žele da igraju među sobom. Zato će neki jebeni Ajfel Tauersi uvek imati prednost ispred KKP ili bilo kog kluba iz regiona. Zašto bi Real ili Barselona dolazili u Beograd gde će da ih pljuju sa tribina kad mogu lepo u Pariz ili London da im viču D# u pauzi između grickanja kokica?

U teoriji da, mogu, ali se uglavnom to provlači kao gotova stvar, što po meni nije. Pre par sezona ih je Futura oladila pa nešto ne videh da su kupili licencu tada. Nije ta licenca hleb na rafu u pekari pa da ga kupuje svako ko poželi. Mesta je malo, zainteresovanih "malo" više. Da bi oni kupili prvo mora neko da izvisi, a ja iskreno ne vidim ko.
 

Nisi

Grobarčina
Учлањен(а)
29.09.2020
Порука
1.996
Reaction score
13.603
Локација
Kipar
Ovo pricam na osnovu onoga sto se trenutno desava u srpskom sportu. Ozbiljne pare, nikad vece u istoriji srpskog sporta, se sipaju i u kk i u fk drzavni projekat. Ta kolicina novca sigurno ne dolazi iz realnih izvora. Vlast zna da tim putem pridobijaju bar jedan deo populacije a istovremeno lece komplekse onog koji ne spava.
Zato verujem da sasvim realno mozemo ocekivati cak i povecana ulaganja u drzavni projekat pracena politickom podrskom sto Djordi ne bi mogao da ignorise.
 

Vlad

Grobarčina
Учлањен(а)
07.06.2012
Порука
13.875
Reaction score
25.508
Локација
ante portas
 

BiP

Grobarčina
Учлањен(а)
11.05.2018
Порука
1.175
Reaction score
6.919
Локација
NbG
Koja je glupost ako ovo prihvatimo ili bolje da kazem sabotaza. Da kao klub imamo stav i normalnog predsednika i da lepo ostanemo pri tome da se utakmica igra u Bg. Sto bi se mi zbog mera u Francuskoj odricali domacinstva u odlucujucoj utakmici? Ili da necemo mozda Djordiju da cinimo uslugu, onom istom koji nas je izjebao svaki put kada mu se ukazala prilika...
Zakazemo, sacekamo i ako se ne pojave 20:0 za nas. Taman da nadoknadimo razliku iz prve utakmice, a Francuzi, EC i Djordi nek se cesu jbm li im sve da im...
 

serAlex

Grobarčina
Учлањен(а)
21.05.2007
Порука
7.069
Reaction score
36.049
A ko je rekao da smo se mi pitali uopšte? Mislim, nije da branim bilo koga, ali ne znam da li je Partizan uopšte imao pravo glasa.

Na sajtu EC samo stoji da je promenjeno mesto odigravanja. Znači da je konačno.
 

rus

Grobarčina
Учлањен(а)
22.11.2007
Порука
1.388
Reaction score
4.313
Koja je glupost ako ovo prihvatimo ili bolje da kazem sabotaza. Da kao klub imamo stav i normalnog predsednika i da lepo ostanemo pri tome da se utakmica igra u Bg. Sto bi se mi zbog mera u Francuskoj odricali domacinstva u odlucujucoj utakmici? Ili da necemo mozda Djordiju da cinimo uslugu, onom istom koji nas je izjebao svaki put kada mu se ukazala prilika...
Zakazemo, sacekamo i ako se ne pojave 20:0 za nas. Taman da nadoknadimo razliku iz prve utakmice, a Francuzi, EC i Djordi nek se cesu jbm li im sve da im...
ko da prihvati ili ne prihvati...ostoja limar?! ajde ne zajebavajte, nje taj doveden da to uradi...
 

Vlad

Grobarčina
Учлањен(а)
07.06.2012
Порука
13.875
Reaction score
25.508
Локација
ante portas
 

PARTIZAN INSTITUCIJA

Grobarčina
Учлањен(а)
29.06.2019
Порука
1.992
Reaction score
11.710
Локација
JNA
Danas igramo jednu od najvažnijih utakmica sezone, a niko ni post jedan da napiše...
Dokle su nas doveli klimači glavama, ulizice i prodane duše...
Ajde srećno momci, kakvi god da ste, naši ste.
 
Статус
Затворена за писање одговора.
Top