Partizan.net - Forum navijača Partizana

Dobrodošli na najveći i najstariji Forum Navijača Partizana!

Nekoliko desetina hiljada ljudi prati i podržava naš rad. Zaprati nas na socijalnim mrežama za najnovije informacije o Partizanu ili se pridruži hiljadama članova u diskusijama na našem Forumu

Važno: Registracije za nove članove su trenutno zatvorene. Ukoliko svejedno želite da nam se pridružite, pošaljite E-mail Uredništvu koje će Vas uputiti u proceduru. Kontak informacije možete pronaći na partizan.net

Napred Partizan!

7DAYS EuroCup 2020/21

Статус
Затворена за писање одговора.

zubac

Grobar
Учлањен(а)
01.03.2007
Порука
487
Reaction score
1.730
Hajde sto nikoga ne mogu da pobjede, ali ovo uopste ne lici na profesionalnu kosarku. Grupa amatera koja sluzi za popravljanje kos razlike. Ne vidim svjetlo na kraju tunela za KK.
 

BELI BG

Grobarčina
Учлањен(а)
28.06.2013
Порука
1.393
Reaction score
4.584
Локација
Zemun
Sistematsko urusavanje institucije evropske kosarke traje vec skoro deceniju, uz prethodne pokusaje i trzaje vecitog zamenika i raznih pauka.
Veganu se nema sta zameriti, on je doveden da bude fikus i uredno upisuje svoje dolaske u halu, prima za to platu.
U pocetku mi je bio cak i gotivan, ali da za x meseci koliko trenira jedan tim, ne napravi apsolitno nista, to je stvarno previse.
Pa mi nemamo niti jednu akciju za kos, ne postoji linija pomoci u odbrani, ni jedan princip moderne kosarke se ne primenjuje.
Falio plej, aminovao dovodjenje polu-amatera iz poljse lige(i za njega sam mislio da ce pokazati nesto, ali osim pika i to iskljucivo sa Mikom, od njega male koristi).
Pa lebac mu jebem zar ne zeli svako, u poslu koji radi da ostavi neki trag, pecat?
Na sta ovo lici Filipovski?
P. S. Poceo sam da napredujem, ne skoci mi vise pritisak, bar ne puno...
 

ZatucaniZapadnjak

Grobarčina
Учлањен(а)
29.06.2019
Порука
1.114
Reaction score
5.452
Локација
Beograd
Ovako odigrati na rođendan Duška Vujoševića i par dana nakon preranog odlaska jednog od najvećih boraca u istoriji kluba, Milenka Savovića, je dokaz ne samo toga da smo razbijeni kao klub, da igramo katastrofalno, bez ideje, bez znanja, nego da u celom klubu nema jedan jedini čovek kome je stalo do ugleda kluba i do veličine istog, i da smo truli ne samo košarkaški nego i ljudski u svakom smislu.

Gledam košarku skoro dvadeset godina i ne pamtim da je neki tim imao SEDAM poseda u četvrtini gde nije ni šutnuo na koš.

Sramota je preslaba reč.
 

Batigol

Grobar
Учлањен(а)
06.12.2011
Порука
806
Reaction score
3.804
Sramota je ukrasti, lagati, varati...Ali je zaista i sramota ovo veceras. Istina, imamo puno problema, jos na sve i povrede...medjutim, ovako nesto je nedopustivo.

Uvek sam za kolektivnu odgovornost i zasluge ali moram ovaj put da izdvojim Tomasa. Zavrsio je mec sa 17 poena. Ostace jednog dana da je u mecu protiv trenta imao 17 poena, tvrdim da je ovo jedna od najgorih utakmica nekoh naseg igraca u ovih 10 godina. Ali neka bude da je to zbog nervoze odmah nakon utakmice.
 

serAlex

Grobarčina
Учлањен(а)
21.05.2007
Порука
7.067
Reaction score
36.040
Utakmicu sam gledao vrlo kratko, počeo pri kraju 2/4, ugasio na početku 3/4 kada sam video da naša dva igrača ne umeju da predaju loptu u ruke jedan drugome...
 

Nisi

Grobarčina
Учлањен(а)
29.09.2020
Порука
1.993
Reaction score
13.597
Локација
Kipar
Za ovu patnju i totalni raspad kluba je kriv limar i tu vise nema sumnje. Sproveo je sve gazdine planove detaljno.
Posebna zahvalnost loncaru za perkinsa, toga se ni vucic kosarkaski trener ne bi setio.
 

zigy

Grobarčina
Учлањен(а)
09.01.2015
Порука
1.509
Reaction score
4.724
Локација
Na vještičinoj sisi
Ostoja, bitango pošumljena. Ne treba ti da odeš prvi, zna se ko je prvi, a ti drugi za njim i da odete u 3PLM!!!
 

lukaimasa

Grobarčina
Учлањен(а)
29.01.2010
Порука
1.384
Reaction score
2.351
Локација
Novi Beograd
I tako....

Kako beše ona Napoleonova o magarcima i lavovima?

Prebili nas kao da smo devojčice, na koš nismo mogli da pogledamo celo drugo poluvreme, čuveni tajm auti posle kojih Janković prenosi loptu ili pripaljuje trojku, godinu dana bez postignutog koša.

Primaoci plata.
 

Marin

Grobarčina
Учлањен(а)
14.09.2008
Порука
2.391
Reaction score
2.083
Svaka ti cast predsednice uspeo si da uniostis sampionsku ekipu, gasiii svetlo sezona je ovim zavrsena. Ako je nekom stalo da se klub vrati tamo gde mu je mesto to vreme je upravo sada.
 

srna

Grobarčina
Учлањен(а)
05.12.2011
Порука
2.529
Reaction score
2.622
Локација
Skopje
Ovo nije KK PARTIZAN.
Bice bolje.
 
Статус
Затворена за писање одговора.
Top