Partizan.net - Forum navijača Partizana

Dobrodošli na najveći i najstariji Forum Navijača Partizana!

Nekoliko desetina hiljada ljudi prati i podržava naš rad. Zaprati nas na socijalnim mrežama za najnovije informacije o Partizanu ili se pridruži hiljadama članova u diskusijama na našem Forumu

Važno: Registracije za nove članove su trenutno zatvorene. Ukoliko svejedno želite da nam se pridružite, pošaljite E-mail Uredništvu koje će Vas uputiti u proceduru. Kontak informacije možete pronaći na partizan.net

Napred Partizan!

7DAYS EuroCup 2020/21

Статус
Затворена за писање одговора.

Rade

Služba bezbednosti
Уредник
Учлањен(а)
29.03.2010
Порука
3.751
Reaction score
9.500
Zakucao mi je stream na 58:56. Bolje. Gledam flashscore u neverici. A i utakmica je do tada bila tragicna za gledanje. Mnogo losa kosarka.
 

rus

Grobarčina
Учлањен(а)
22.11.2007
Порука
1.389
Reaction score
4.331
Karma is a bitch... toliko...
 

PARTIZAN INSTITUCIJA

Grobarčina
Учлањен(а)
29.06.2019
Порука
1.993
Reaction score
11.715
Локација
JNA
Jbg momci, to je to. Žao mi je kvalitetnih košarkaša kao što su Tomas, Mozli, Jaramaz i Novica. Indijanci Zagorac, Dangubić, Janković, Perkins su najveće štetočine u istoriji Partizana.
A sad se terajte u tri kurca, navijam ceo svoj život za Partizan i navijaću uvek, gledao sam i kad je Vrabac igrao, veliki sam mazohista, ali ove malokrvne idiote sa ispodprosečnim košarkaškim iq-om više ne gledam.
 

petra011

Grobar
Учлањен(а)
23.10.2017
Порука
359
Reaction score
1.093
Локација
the middle of nowhere
Pa jebem mu mater, da li je realno da ovako salabajzerski pristupamo najbitnijoj utakmici u sezoni? Ovo je dno dna.
 

Kalimero

Početnik
Учлањен(а)
03.10.2020
Порука
46
Reaction score
71
Локација
Beograd
Što se utakmice tiče, uništili su nas sledeći faktori:

- slobodna bacanja
- očajne rotacije u odbrani
- veće prisustvo na terenu Perkinsa nego Jaramaza u momentima kada se lomi
- nemogućnost da prokljuvimo da i oni imaju jednog krštenog centra Chikokoa i da ga izbaciš iz igre

Što se opštih stvari tiče, Ostoji Mijailoviću, Nikoli Lončaru, Mlađanu Šilobadu, Draganu Todoriću - rak vas sve pojeo!!! Govna!!! Ostavke svi odmah sutra!!!
Zaboravio si medijskog branioca lika i dela svih nabrojanih: Vladana SNS Tegeltiju.
 

ZatucaniZapadnjak

Grobarčina
Учлањен(а)
29.06.2019
Порука
1.115
Reaction score
5.457
Локација
Beograd
59% penali
50% trojke za njih
Masa izgubljenih lopti

Stojim iza stavke da, ako izuzmemo Lokomotivu, Matović je odradio više za dve i po četvrtine negocFilipovski u zadnja dva i po meseca.

Žao mi je momaka, velika energija, borbenost, igrali su koliko su znali.

Ne možeš da dobiješ Metropolitan i Entonija Brauna 5 razlike? Nisi zaslužio da prođeš dalje.

Ako ima i trunke ljudskosti, ostavke od kafe kuvarica do samog vrha piramide.
 

Dubaz

Grobar
Учлањен(а)
18.05.2020
Порука
377
Reaction score
3.427
Локација
Kući.
Znate šta je bilo ovo danas?
Ovo je kao kad imaš nekog dragog (babu, dedu, psa, automobil), i vidiš da je pri kraju, ali se nadaš jer svaki put kad budete zajedno tebi bude malo lepo pa se posle isplačeš, jer vidiš da nema nade. I tako iz nedelje u nedelju, stanje je sve gore a ti se i dalje nadaš samo što više ne znaš zašto i čemu.
Danas je umrla baba, umro je deda, pas je uginuo a auto je riknuo. I ti više nisi tužan, nego ti je laknulo.
Jer više ne moraš da gledaš mučenje...
 

Marin

Grobarčina
Учлањен(а)
14.09.2008
Порука
2.395
Reaction score
2.088
Konacno smo dotakli dno, sezona je za nas zavrsena alarm ttreba da je ukljucen. Svaka legenda kluba koji je do kluba stalo treba da reaguje na ova nemoc koji se klub nalazi. KK Partizan je brend Evropske i svetske kosarke ali da moze da dodje u stanje da ne moze da dobije utakmice to je vec velika katastrofa.
 

Kalimero

Početnik
Учлањен(а)
03.10.2020
Порука
46
Reaction score
71
Локација
Beograd
Nije se desilo ništa što već nismo videli niti doživeli ove sezone. Bukvalno jedna ravnodušnost i bol u preponama za sve, za klub, za dres i grb, za navijače. Ne treba se ni nervirati više. Sad se vidi pogubnost odluke da se igra Uleb cup umesto Fibine LŠ. Ko je ovih dana pratio utakmice tog takmičenja mogao ja da vidi da se igra bolja košarka nego u EC. Mislim za KKP bi to verovatno bilo još fatalnije jer bi igrali protiv težih protivnika ali finansijski bi daleko bolje prošli. Ono što je Fiba nudila u ovim teškim vremenima ne bi dao niko, niti je moguće bez publike zaraditi. Još jedna recka u moru loših odluka u klubu i oko njega. Sad me zanima sledeći potezi uprave i njihovog branioca. Ostoja će verovatno na kraju sezone pobeći glavom bez obzira i ostaviti pustoš. Ložiće nas još neko vreme kako ima šansi za trofej u KLS, kao da on ima bilo kakvu vrednost, a kad i tu budemo doživeli isto ovo što i do sada, samo će se izgubiti iz kluba. Ostaće nam samo emisija SOS TREŠ sa onim izdajnikom i njegovim pejzažima u magli, gde je sve što uradi Ostoja logično i bezgrešno. On ne mora nigde da beži, jer gde god pobegao od Grobara pobeći ne može. Toliko.
 

Shadow

Grobar
Учлањен(а)
08.02.2007
Порука
911
Reaction score
497
Konacno smo dotakli dno, sezona je za nas zavrsena alarm ttreba da je ukljucen. Svaka legenda kluba koji je do kluba stalo treba da reaguje na ova nemoc koji se klub nalazi. KK Partizan je brend Evropske i svetske kosarke ali da moze da dodje u stanje da ne moze da dobije utakmice to je vec velika katastrofa.

Nažalost, nijedan ozbiljan profesionalac ne želi da dođe u dodir sa trenutnim Partizanom. Zato je Miloje otišao u Budućnost, zato je otišao Trinkijeri, i zato nas je verovatno još neko odbio ,,ispod žita".
 

zigy

Grobarčina
Учлањен(а)
09.01.2015
Порука
1.510
Reaction score
4.724
Локација
Na vještičinoj sisi
Srce mi je bilo puno zbog energije, Stefanovića, Trifunovića i Radovanovića. Ostalo nije vredno pomena.
Upravo na čelu sa pičkoustim da lagano crkavate u najgorim mukama.
P.S. Perkins je udar na estetiku.
 
Учлањен(а)
04.12.2012
Порука
3.227
Reaction score
1.890
Локација
Подгорица
И да смо добили то би биле само још двије утакмице у ЕК. Следеће године нећемо играти, надам се оне тамо да ћемо изборити (морамо зато ове опстати у АБА лиги). Само се надам да неће неком лудаку пасти на памет да се игра ЛШ.
 

milance032

Grobarčina
Учлањен(а)
05.12.2010
Порука
5.231
Reaction score
17.918
Локација
Kej Republika
Jebiga, momci se bore koliko mogu. Njima ne mogu nista da zamerim.
Igraju koliko znaju, daju neki svoj maksimum.
Kvalitet trenutnog igrackog kadra i jeste neko 6-7 mesto u regionu.
Za taj igracki kadar svi znamo ko je zasluzan. Dokle god je tako, dzaba mi cupamo kosu i gubimo nerve.

Vec duze vreme osecam nemoc, jer koji sam ja kurac? Sta ja mogu odavde da uradim?
Nista ne mogu da promenim i da uticem da klub koji volim bude bolji. Nista.
Moje je da svaku utakmicu gledam i jedem sebi dzigerice. Cak i kad znam koji olos nas vodi i u kom pravcu idemo.
I tako u krug. Samo je pitanje dokle cu izdrzati?

Ovo je idealan scenario za vecinsku Srbiju. Tu smo, postojimo. Koprcamo se 3 od 4 cetvrtine i onda ponor.
Tu smo, na bezbednoj udaljenosti, bez trunke nade da cemo ugroziti drzavni projekat.

Ime, grb, boje, sve tu.
Nema nas u hali, a nema ni duse ni srca u klubu vise.
 
Статус
Затворена за писање одговора.
Top