Partizan.net - Forum navijača Partizana

Dobrodošli na najveći i najstariji Forum Navijača Partizana!

Nekoliko desetina hiljada ljudi prati i podržava naš rad. Zaprati nas na socijalnim mrežama za najnovije informacije o Partizanu ili se pridruži hiljadama članova u diskusijama na našem Forumu

Važno: Registracije za nove članove su trenutno zatvorene. Ukoliko svejedno želite da nam se pridružite, pošaljite E-mail Uredništvu koje će Vas uputiti u proceduru. Kontak informacije možete pronaći na partizan.net

Napred Partizan!

ABA-liga 2011/12

Статус
Затворена за писање одговора.

Jole

Grobarčina
Учлањен(а)
15.03.2007
Порука
1.076
Reaction score
58
Локација
Београд
Не треба прецењивати екипу Загреба. Напустили су их Жорић и Ренфро, два кључна играча од прошле сезоне. Жорић је био најбољи играч тима годинама уназад, тако да ће јако тешко надокнадити његов одлазак. Пред почетак сезоне стигла су им 3 играча са колеџа, међутим једног су у међувремену отпустили а ни остала двојица нису одушевили за сада. Од осталих квалитетних играча ту су Касун, Симон, ветеран Мулаомеровић и придошлица из Олимпије Ожболт. Имају одличне младе играче у виду Шарића и Хезоње, међутим дискутабилно је колико могу да пруже у оваквој конкуренцији. Све у свему, фаворити смо на папиру и очекујем да то пренесемо на терен, јер нам је потребан добар старт сезоне као увод у оно што следи.

Исправих око Жорића, нисам био тачно сигуран како се презива, хвала колеги.
 
Последња измена:

Паки

Еx to sam ja
Учлањен(а)
23.06.2009
Порука
4.631
Reaction score
372
Локација
Beograd,hala Pionir sektor A2
Ljudi bre,mi igramo tek za 6 dana šta ste sad zapeli oko prenosa.Biće vremena i za to.
Kolega Je-Ne-A reče da mu je najvažnija pobeda,na bilo koji način.Meni je potpuno nebitan rezultat.Zagreb je veoma dobra ekipa i ukoliko mi pokažemo dobru igru protiv njih,a izgubimo to neće biti strašno.Smatram da smo sa startnom četvorkom 30% jači nego sad.Ako mi pokažemo dobru igru i bez četvorke to će biti veoma dobar znak,a rezultati će već doći.

@Jole
Napravio si lapsus,igrač se preziva Žorić.
 

Jole

Grobarčina
Учлањен(а)
15.03.2007
Порука
1.076
Reaction score
58
Локација
Београд
Да додам само и Шона Меја на кога сам заборавио, који је појачао Загреб пре пар дана. У питању је центар, није се прославио у Фенербахчеу прошле сезоне, али биће респектабилно појачање.
 

Genius

Hrabro momče
Учлањен(а)
14.11.2006
Порука
1.866
Reaction score
48
Локација
Beograd
ja ipak mislim da nam trebaju sve pobede do efesa.... Lakse cemo uci u mec i imacemo vece sanse za pobedu
 

PARTIZAN

Partizan
Учлањен(а)
04.05.2009
Порука
11.900
Reaction score
315
...Kolega Je-Ne-A reče da mu je najvažnija pobeda,na bilo koji način.Meni je potpuno nebitan rezultat...
Ma kako može biti nebitan rezultat, nemoj zajebavati...Ove godine je konkurencija u ligi nikad jača, izboriti učešće na F4 će biti teže nego ikada ranije (koliko god smo mi tu među favoritima)...

Mi ove godine ne smemo da dozvolimo sebi nekakav bilans 5-5 ili 5-6 posle 10-11 kola...kao prošle ali i pretprošle sezone...

Treba nam odličan start i u vidu odličnih rezultata - i da drugi dobiju frku i respekt od nas, i da se odmah ukotvimo u vrhu tabele, ali vala i da imamo "lufta" da u nekim utakmicama Vlada lakše može da se odluči za to da gura neke mlađe igrače, da radi za budućnost kluba već sad...

Sa lošim startom i sa nekakvim idiotskim bilansom posle 10-ak kola ovo poslednje sigurno nećemo videti...a mnogi vape za tim...
 

PFC.TOMCAT

Upravnik Kinoteke
Учлањен(а)
01.06.2011
Порука
7.434
Reaction score
735
Локација
Niš
I ja potpisujem svaku pobedu na startu protiv Zagreba, ako treba na guzove, neka bude na guzove!

Ključ utakmice po meni je u tome da naša spoljna linija izniveliše učinak njihove spoljne linije ili ih odbranom svede na neku normalu, tako da se borba za pobedu prebaci u reket, a tu smo mi i bez "prve četvorke" trenutno mnogo jači!

Nego Je-Ne-A, gde se igra utakmica, u Trnskom ili u Draženovom domu, pošto vidim da su oprečne informacije oko toga... Ja bih iskreno više voleo da se igra u Draženovom domu pošto ovi u onoj dvoranici znaju da šutiraju ko ludi?!
 

Паки

Еx to sam ja
Учлањен(а)
23.06.2009
Порука
4.631
Reaction score
372
Локација
Beograd,hala Pionir sektor A2
U prvih 9 kola imamo 7 utakmica koje bez problema možemo da dobijemo.Igramo sa Heliosom,Radničkim,Krkom,Hemofarmom,Cibonom kući i sa Širokim i Laškom u gostima.2 zajebane utakmice su upravo ta u Zagrebu i gostovanje u Tel Avivu.Posle 9 kola bilans od minimum 7 pobeda je sasvim zadovoljavajući s obzirom da u drugom delu takmičenja ne očekujem više od 3 poraza.Utakmica jeste veoma važna,ali nije na život i smrt.
 

PARTIZAN

Partizan
Учлањен(а)
04.05.2009
Порука
11.900
Reaction score
315
I Široki je za nas zajebano gostovanje, više puta dokazano u prošlosti...
...Nego Je-Ne-A, gde se igra utakmica, u Trnskom ili u Draženovom domu, pošto vidim da su oprečne informacije oko toga... Ja bih iskreno više voleo da se igra u Draženovom domu pošto ovi u onoj dvoranici znaju da šutiraju ko ludi?!
Pazi, ovog sekunda stvarno ne znam, ali...ako se ne varam, oni su celu prošlu sezonu igrali u "Dražen Petrović". Čak mi se čini da sam negde čitao da ona njihova dvorana u Trnskom (odnosno teren u njoj) više nije ni adekvatna posle promene pravila i dimenzija terena i linije za 3 poena, da je to i razlog zašto su prešli u "Dražen Petrović"...Dodamo li tome činjenicu da je "Dražen Petrović" dvorana gde će igrati Evroligu i dvorana u kojoj i od utakmica u ABA-ligi mogu da zarade više para (zbog kapaciteta dvorane, a posebno u našem slučaju jer smo mi magnet za publiku) - prilično sam uveren da ćemo igrati u "Dražen Petrović". Ali hajde da vidimo....mada bi me prilično iznenadilo da se sad oni odjednom vrate u Trnsko...

EDIT:
http://www.adriaticbasket.info/w2/club.php?id=13
Evo, i ovde piše da im je adresa kluba (prostorije) u tom Trnskom, ali je kao dvorana ("Venue") navedena dvorana "Dražen Petrović"...plus čak ona njihova nova "Zagrebačka Arena" (tj. "Kecman Arena" :))...ali te male "halice" u Trnskom nema nigde.

Da, definitivno su dimenzije terena problem i zato je to Trnsko definitivno prošlost...ovo je još s početka prošle sezone:
http://www.kk-zagreb.hr/main.asp?dir=club&seg=dvorana
 
Последња измена:

Shone

Grobarčina
Учлањен(а)
18.06.2007
Порука
1.229
Reaction score
536
Локација
Republika Srpska
I Široki je za nas zajebano gostovanje, više puta dokazano u prošlosti...

Pazi, ovog sekunda stvarno ne znam, ali...ako se ne varam, oni su celu prošlu sezonu igrali u "Dražen Petrović". Čak mi se čini da sam negde čitao da ona njihova dvorana u Trnskom (odnosno teren u njoj) više nije ni adekvatna posle promene pravila i dimenzija terena i linije za 3 poena, da je to i razlog zašto su prešli u "Dražen Petrović"...Dodamo li tome činjenicu da je "Dražen Petrović" dvorana gde će igrati Evroligu i dvorana u kojoj i od utakmica u ABA-ligi mogu da zarade više para (zbog kapaciteta dvorane, a posebno u našem slučaju jer smo mi magnet za publiku) - prilično sam uveren da ćemo igrati u "Dražen Petrović". Ali hajde da vidimo....mada bi me prilično iznenadilo da se sad oni odjednom vrate u Trnsko...

EDIT:
http://www.adriaticbasket.info/w2/club.php?id=13
Evo, i ovde piše da im je adresa kluba (prostorije) u tom Trnskom, ali je kao dvorana ("Venue") navedena dvorana "Dražen Petrović"...plus čak ona njihova nova "Zagrebačka Arena" (tj. "Kecman Arena" :))...ali te male "halice" u Trnskom nema nigde.

Da, definitivno su dimenzije terena problem i zato je to Trnsko definitivno prošlost...ovo je još s početka prošle sezone:
http://www.kk-zagreb.hr/main.asp?dir=club&seg=dvorana

Gledao sam Siroki prije nekoliko dana , nista posebno ... mucili su se sa ekipom iz prve lige RS ,sut ih jos uvijek krasi i relativno dobra tranzicija lopte .
 

President

Partizanovac
Учлањен(а)
25.11.2009
Порука
8.888
Reaction score
6.229
Локација
§§§§§
Nisam ispratio jednu stvar,ako je ovde uopšte pomenuta,a verujem da jeste.
Kako je Makabi već odigrao 2 utakmice?
 

PFC.TOMCAT

Upravnik Kinoteke
Учлањен(а)
01.06.2011
Порука
7.434
Reaction score
735
Локација
Niš
@ Je-Ne-A

Zagreb će EL da igra u Kecmanovoj areni, pa nije nemoguće da će ABA ligu igrati u Trnskom (pošto je njihova dvorana) radi neke uštede, pošto Draženov dom moraju da plaćaju!

Neko veče su prijateljku sa Fenerom igrali u Trnskom!

Ma samo da naša spoljna linija stavi njihove šutere u džep i nema sekiracije oko rezultata... Kasun možda i može izdurati sa Raduljicom, ali nema snage i za Pekovića, dok mu je Katić već ostao u lošem sećanju zbog onog K.O. iz prošle utakmice!

@ President

Odigraće tri pre svih drugih, pa su slobodni dve nedelje... Tako su tražili zbog obaveza u EL i domaćoj ligi, a rektoskopi iz SIDRO-a su im izašli u susret!

Zbog njih je i istumban ovako navrat-nanos raspored ABA lige... Godinama unazad je šampion igrao prve dve kod kuće, a ove moramo da gostujemo na premijeri!
 
Последња измена:

JasminaT

Grobarčina
Учлањен(а)
05.12.2010
Порука
21.428
Reaction score
40.811
Локација
Žrnov
Nisam ispratio jednu stvar,ako je ovde uopšte pomenuta,a verujem da jeste.
Kako je Makabi već odigrao 2 utakmice?

Koliko sam pročitala, izašli su im maksimalno u susret po pitanju rasporeda...ranije su počeli nego ostali...

Uklopili su im čak i da igramo dve utakmice kod njih, jednu iz EL drugu iz ABA lige u par dana...
 

President

Partizanovac
Учлањен(а)
25.11.2009
Порука
8.888
Reaction score
6.229
Локација
§§§§§
I posle kažu jevreji ne vladaju svetom. :D

Hvala ljudovi!
 

Паки

Еx to sam ja
Учлањен(а)
23.06.2009
Порука
4.631
Reaction score
372
Локација
Beograd,hala Pionir sektor A2
Pre će biti da su nama uklopili da ne putujemo 2 puta u Tel Aviv.:wink:
Sigurno je da su im maksimalno izašli u susret,ali to je i logično.Ipak je Makabi veliki klub,i velika stvar za ligu je što jedan takav tim u njoj učestvuje.
 

TALICNI TOM

Dva vrana gavrana
Учлањен(а)
16.12.2008
Порука
2.576
Reaction score
95
pa skrojili raspored kako njima odgovara ... cak i fmp 4 puta u prvih 5 kola igra kuci :pop
 

JasminaT

Grobarčina
Учлањен(а)
05.12.2010
Порука
21.428
Reaction score
40.811
Локација
Žrnov
Ja ipak mislim da su pre njima uklapali, pošto su oni ulaskom u ABA ligu čini mi se prihvatili da finansiraju sve troškove ekipa koje im dolaze.
 

NuSkNvP-PG

Početnik
Учлањен(а)
05.12.2010
Порука
100
Reaction score
0
Moze li neko da potvrdi pricu koju sam cuo od jednog novinara a to je da ce gej92 da prenosi samo meceve Partizana u ABA ligi
 

VJ@NS

Grobarčina
Учлањен(а)
06.11.2007
Порука
4.107
Reaction score
1.486
Локација
Topèidera lepša strana
Hadži JNA :D

Aj sad bez zebavanja, prvi meč očekujem lagani poraz +15, a onda u okviru ABA će sve da pršti.
 

PFC.TOMCAT

Upravnik Kinoteke
Учлањен(а)
01.06.2011
Порука
7.434
Reaction score
735
Локација
Niš
Ma stavićemo mi opet NOKIA arenu na silent... Ja ne bih imao ništa protiv da se ponovi proleće 2010... Mi njih dobijemo prvu (onu u EL), a oni nek se nama slobodno revanširaju dva dana kasnije (u ABA)!

Elem, Makabi je tražio da utakmice u mestima do kojih nemaju direktnu avionsku liniju (Novo Mesto, Kragujevac i Vršac) igraju u terminima kad nemaju obaveze u EL, pa su tako već odigrali meč sa Krkom, a protiv Radničkog i Hemofarma će igrati poslednje nedelje decembra (KG 27.12; Vršac 29.12.)

Moze li neko da potvrdi pricu koju sam cuo od jednog novinara a to je da ce gej92 da prenosi samo meceve Partizana u ABA ligi
Taj novinar je debelo slagao... B92 će u sredu da prenosi predstavljanje tima CZBG, a mogu tek da zamislim kako će bombastično da najavljuju utakmice bivšeg FMP-a u ABA ligi!
 
Статус
Затворена за писање одговора.
Top