Partizan.net - Forum navijača Partizana

Dobrodošli na najveći i najstariji Forum Navijača Partizana!

Nekoliko desetina hiljada ljudi prati i podržava naš rad. Zaprati nas na socijalnim mrežama za najnovije informacije o Partizanu ili se pridruži hiljadama članova u diskusijama na našem Forumu

Važno: Registracije za nove članove su trenutno zatvorene. Ukoliko svejedno želite da nam se pridružite, pošaljite E-mail Uredništvu koje će Vas uputiti u proceduru. Kontak informacije možete pronaći na partizan.net

Napred Partizan!

ABA-liga 2011/12

Статус
Затворена за писање одговора.

Petar-Skopje

Super Moderator
Уредник
Учлањен(а)
19.01.2007
Порука
4.299
Reaction score
2.878
Локација
MKD
Evo neke koristi od to sto je signal b92 prekinut u MKD!:)
 
Последња измена:

Vladimir_TS

Grobar
Учлањен(а)
29.03.2010
Порука
920
Reaction score
30
Локација
Vamotamo
Tema je Partizan u ABA ligi, ne drugi klubovi.

Za ostale klubove postoji vise drugih tema.

WebCrew edit
 
Последња измена од уредника:

TALICNI TOM

Dva vrana gavrana
Учлањен(а)
16.12.2008
Порука
2.576
Reaction score
95
protiv nas ce Zagreb igrati u "Drazenovom domu".
 

PARTIZAN

Partizan
Учлањен(а)
04.05.2009
Порука
11.900
Reaction score
315
Sa Zagrebovog klupskog sajta (www.kk-zagreb.hr):
• Za utakmicu 1. kola ABA lige protiv Partizana ulaznice je moguće kupiti u internet prodaji na adresi www.ulaznice.hr ili na dan utakmice na blagajni KC Dražen Petrović, po cijeni od 50 kuna. Međutim, našim navijačima omogućili smo i povoljniju kupnju ulaznica po cijeni od samo 10 kuna, u četvrtak i petak na blagajnama SD Trnsko i KC Dražen Petrović...
10 kuna = 1,5 EUR = 150 dinara = kao kad bi u Srbiji karta koštala recimo 70 dinara!!!

Jasno je da se lože, da hoće da napune dvoranu po svaku cenu, iako imaju problema jer nemaju navijače. Ali računaju naravno na to da će jedan Partizan + ovakve smešne cene karata dovući u dvoranu sve ono ustaško što naravno "mrzi Partizan".

Očekujem minimum 4.000 ljudi u subotu protiv nas. Taman da se još više motivišemo i da odigramo u "fulu", najskoncentrisanije moguće.
 

IzrazitiFavorit

Grobarčina
Учлањен(а)
12.03.2007
Порука
1.567
Reaction score
3.371
pa skrojili raspored kako njima odgovara ... cak i fmp 4 puta u prvih 5 kola igra kuci

dakle, posle 5. kola u medijima ocekujemo presek kao prosle sezone: kada bi se ovog trenutka racunali bodovi, u EL bi igrao... pa cemo ih onda rastaviti, po poznatom receptu :D
 

kezman mateja

Grobar
Учлањен(а)
02.05.2008
Порука
623
Reaction score
6
Pionir je u januaru zauzet zato i mi i Fmp igra dosta uzakmica u prvom delu kuci ..
U pitanju prvenstvo Evrope za juniore u rukometu ...zato nam i jeste raspored i nama i FMP takav
 

Veliki Strumf

Grobar
Учлањен(а)
02.06.2011
Порука
325
Reaction score
16
Локација
Strumfograd
To bre...
Jos samo da uskoro potpisemo tu famoznu 4...i sex moze da pocne...na opste zadovoljstvo nas Grobara... :D
 

PFC.TOMCAT

Upravnik Kinoteke
Учлањен(а)
01.06.2011
Порука
7.434
Reaction score
735
Локација
Niš
Sjajna najava... Bravo za Slovence! :clap

new1dj.jpg
 

Mister MVP

Urednik - Košarkaški Derviš
Уредник
Учлањен(а)
17.06.2007
Порука
5.373
Reaction score
3.919
Локација
NBG
ABA: Crno-beli startuju iz Zagreba

898.jpg


Jadranska liga počinje!

Crno-beli prvu utakmicu igraju u gostima. Ekipa Zagreba, aktuelni šampion Hrvatske, ugostiće regionalnog šampiona u subotu 8. oktobra od 16.30 časova.

Pravi evroligaški duel biće odigran u Košarkaškom centru" Dražen Petrović", a direktan prenos ove utakmice biće na B92, HTV 2, Šport TV, ArenaSport Zagreb i ArenaSport Beograd.

Zagreb i Partizan su se do sada sastali ukupno 16 puta, a ovo će im biti 15. susret u Jadranskoj ligi. U međusobnim susretima u regionalnom takmičenju srpski šampiona je uspešniji ima 14 pobeda i dok je tim iz Zagreba dva puta odneo pobedu.

Kapiten Partizana mt:s Petar Božić očekuje težak meč na startu sezone u Jadranskoj ligi, ali ističe da crno-beli u Zagreb idu sa velikim ambicijama:

"Zagreb je, u ovoj za njih evroligaškoj godini, napravio jedan izuzetno jak i kvalitetan tim. Početak sezone je upravo sa njima, jedno od najjačih gostovanja. Svesni smo njihovih kvaliteta, kao i naših ambicija, s toga u Zagreb idemo izuzetno motivisani u želji da na najbolji mogući način počnemo sezonu. Čeka nas dosta teška utakmica, jer zaista imaju odličan tim. Prošlogodišnju ekipu su nadogradili dovođenjem kvalitetnih pojačanja, tako da očekujemo jako težak meč", rekao je Božić.

Trener crno-belih Vlada Jovanović kratko je analizirao protivnika i istakao kakvu igru očekuje od svojih igrača:

"Početak sezone u Jadranskoj ligi uvek nosi opterećenje. Svaki početak je težak, s tim teži što igramo protiv jedne veoma kvaliitetne ekipe koja je prošle godine osvojila nacionalni šampionat Hrvatske. Bila je u tom finalu i više nego dominantna i zasluženo slavila, i tako se ove godine plasirala u Evroligu. Poslednje tri-četiri godine su imali velika novčana ulaganja, birali su veoma jak tim, pravili su selekciju godinama, i uspeli su da se plasiraju u Evroligu. Sam početak je težak iz više razloga. Mi ćemo pokušati da pokažemo što ozbiljniju igru na toj utakmici, i u zavisnosti od toga koliko ozbiljnu igru budemo pružili, možemo očekivati i pozitivan rezultat", rekao je šef stručnog štaba Partizan mt:s.

kkpartizan.rs
 

Мали џин

Fudbalski zanesenjak
Учлањен(а)
05.07.2010
Порука
4.736
Reaction score
11.257
Локација
.
Извињавам се ако сам нешто пропустио, јел у92 откупио права за АБА лигу?
 

Јован

Ex-PAOKjovanPFC
Учлањен(а)
10.04.2010
Порука
2.105
Reaction score
43
Jeste i prenosiće 2 utakmice nedeljno(mislim) a danas prenosi nas(od 16:30) i fmp.
 

PARTIZAN

Partizan
Учлањен(а)
04.05.2009
Порука
11.900
Reaction score
315
Prenose preko B92 neka gleda samo onaj ko stvarno mora...Kad samo zamislim njihove komentatore i prenos košarke...:buhaha...ljudi, pa čak i naš Šaran sad ima pojačan kurs učenja košarkaških pravila, nemojmo se zajebavati...:D

Ja imam tu sreću da ću gledati Arenu i slušati Edina...a Edinovog "pajtosa" pokušaću da ignorišem...
 

ynn93

Grobar
Учлањен(а)
01.06.2011
Порука
415
Reaction score
283
Локација
Zemun
vazno je da ima prenos za sve ostalo tu je MUTE :D
 

President

Partizanovac
Учлањен(а)
25.11.2009
Порука
8.888
Reaction score
6.229
Локација
§§§§§
Malo se preteruje u napadima na drugog komentatora na Areni.Možda je gan ali ja nisam ni jednom primetio da nešto loše priča o nama.Čak mislim da uživa da nas prenosi i takođe se raduje našim pobedama samo na manje euforičan način od Edina.Jednostavno,drugačija je osoba.
Čoveku neću zaboraviti ono ½vreme nije isteklo,vreme nije isteklo½!Čovek je najavio Kecmanovu trojku!
Ne dirajte tandem sa kojim dobijamo! :D
 

BBC

Grobar
Учлањен(а)
02.06.2011
Порука
517
Reaction score
344
Локација
Novi Sad
utakmice ABA lige, gledacu samo na areni...jedan je Edin :)
 

PFC.TOMCAT

Upravnik Kinoteke
Учлањен(а)
01.06.2011
Порука
7.434
Reaction score
735
Локација
Niš
Danas prva linija odbrane mora da nam bude na najvišem nivou i da prosto kidiše kako bi obezglavila njihovu vanjsku liniju, a posle će biti mnogo lakše!

Elem, zna li se ko su sudije... Crnogorci ili Slovenci, ili neka kombinacija?

Prenose preko B92 neka gleda samo onaj ko stvarno mora...Kad samo zamislim njihove komentatore i prenos košarke...:buhaha...ljudi, pa čak i naš Šaran sad ima pojačan kurs učenja košarkaških pravila, nemojmo se zajebavati...:D

Ja imam tu sreću da ću gledati Arenu i slušati Edina...a Edinovog "pajtosa" pokušaću da ignorišem...
Ma ne samo Šaranović da pohađa kurs, nego garant i Slavko Beleslin!

A ni ja ne kapiram kako oni danas misle da izvedu dva prenosa... Ok, nas će komentarisati iz studia, ali pitanje je ko pošto cigan Vujičin sigurno neće odoleti prilici da sa lica mesta prenosi Peš(k)ićeve izabranike!?

Samo da honorarno ne vrate ultracigana Kovačića, pa sve ti džaba... Mada kad bolje razmislim, šta se je sekiram koji matrak kad imam Arenu!?
 
Статус
Затворена за писање одговора.
Top